Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lisounek
21. dec 2009

taky jsem nemela nervy Chodur byl jasnej, proc se stresovat.... 🤐

josie3331
21. dec 2009

strasne som rada, ze vyhral Chodur, bol uzasny....mne osobne sa pacia aj sucasne hitovky, aj rock, aj stare vecicky od Elvisa, Sinatru atd....takze som len rada, ze mozno vdaka Chodurovi sa opat take veci budu hravat...
ja som nad tym tak rozmyslala a pre mna favoriti boli Leona a Martin. a preco? lebo ked spievali, tak som mala husiu kozu a pocuvala ich so zatajenym dychom, lebo spievaju uzasne...a vtedy ziadna show a teatralne gesta netreba...
ale ked to zoberiem z celkoveho hladiska, tak CD by som si kupila od....Leony, Martina, Mira..mozno Bendiga...

nikes
21. dec 2009

TaK to je ale pěkně zvláštní, ale zase všichni, s kým jsem se baviíla , komu fandí, mi tvrdili, že jasně Chodúrovi, a byla jsem velmi překvapená, že to tvrdily i 20 leté holky. Já moc přeji Martinovi, ať všem zde nevěřícím a nepřejícím lidem pořádně vytře zrak a ať ukáže, že opravdu zpívat umí a dotáhne to hodně daleko.Martine, ty na to máš a ještě všem ukážeš. Mimochodem, mám sice Gotta celkem ráda, ale zas nějak extra jeho fanynka nejsem, ale uznávám,že má u nás ten nejlepší hlas a dokáže vyzpívat opravdu vše a z těch starších písniček miluji třeba "Když muž se ženou snída", kterou napsal Paľo Habera nebo "Když milenky pláčou". Občas si je pouštím na youtube 🙂

krpito
21. dec 2009

ahojte, mne bolo v podstate jedno kto vyhrá až do včera, lebo keď som si pomyslela, ako niektoré baby na Chodúra písali aký je nemožný, ako nevie spievať, aké je to drevo, dokonca že je ako psí čumák, zo srdca som si priala, aby vyhral a keď sa toto stalo skutočnosťou, doslova som zvýskla od radosti. Mne totiž Martin učaroval svojim spevom, svojim vystupovaním, podľa mňa je to inteligentný chlapec pochádzajúci z jednoduchej rodiny a preto super, nech sa mu darí 🙂

lussy23
21. dec 2009

😉 Teda, na to, že to bolo posledná časť, veľa komentárov tu teda nepribudlo 🙂 Omnoho viac ste kecali po kole Michaela Jacksona. 😎
Ja som spokojná s víťazom a pesničky boli nádherné. 😎 Aj keď sa mi tá česká verzia vianočnej pesničky Martina Chodúra nepáčila. Nie že by ju spievla zle, ale ten text sa mi nepáčil. 😒
Aj tá spoločná vianočná pesnička bola pekná. Aj keď s ami viac páčila tá pesnička, čo spievali ešte finalisti tretej slovenskej superstar. nevie niekto ako sa volala? Myslím tú vianočnú.
Inak, všimli ste si? Obaja sú vlastne víťazi. Miro je naša slovenská superstar 😉 a Martin je česká superstar, plus federálna. A takt som to vysvetlila aj Katke a je šťastná. 🙂 😉
Aj keď ja som veľká fanušíčka bendiga, myslím si, že Miro si druhé miesto zaslúžil. Okrem toho, každý mi dá za pravdu, že on a Dominika a + - Denis spievali najlepšie zo Slovákov. 🙂 Na mirovi sa mi páči, že nedá na javo, že je smutný. Toto video je toho dôkazom! http://www.cas.sk/clanok/142896/video-smutok-v-...
Je však zvláštne, že na kástingu bola jendoznačne najlepšia Monika, ktorá pohorela. A keď som videla na tom kástingu Martina, ani vo sne by ma nenapdlo, že bude taký výborný, čo je malé minús proti Cnoríkovi, lebo toho vychválili i na kástingu.
ešte jedna otázka. Ja som mala strašne rada jednu vianočnú pesničku. Už som jú dávno nepočula, ale mám podozrenie, že je to práve Last Chrismas. Proste tá ,,moja" pesnička má videoklip a oni sú na takej chate. je to ono?

cokosusenka
21. dec 2009

Strasne by me zajimaly kolik meli procent,rekla bych ze to bylo vyrovnane,ale nevim,Miro mel urcite tech 40% hlasu mozna 45%

andy.a
21. dec 2009

Lussy,áno,včera ju spieval Šmajda 🙂 😵 ,Last Christmas od Wham 🙂 ,videoklip sa odohráva na chate 😝 🙂
aj mne sa tá pieseň veľmi páči 😉 🙂

víťaz bol jasný od začiatku 😲 😕

ja som fandila Šmajdovi,ale žiaľ prekvapenie sa nekonalo 😒 😕 😕

lussy23
21. dec 2009

Pozerám, že som dala dvakrát to isté video, tak sorry.
Inak, ja sa nedivím, že pubertiačky toho Mira tak milujú. Je milý, úprimný, zábavný , pekný a ten jeho smiech! Ja som teda nemohla.

lussy23
21. dec 2009

Do prkna, keby som im ja vyberala pesničky, hodila by som Šmajdovo Dnes a Chodúrovi V dolinách!
A čo by ste povedali, keby bol raz v Superstar človek, ktorý by bol skríženina Šmajdu a Chodúra??? To by s aim nádherne hodilo! A David Kraus, vie spievať?
To by bol borec! 1.výborne by spieval 2. skvelo by vyzeral 3.Bol by zábavný 4.leteli by na neho pubošky.
Mne sa na Mirovi nepáčia, tie pisklavé tóny, inak fajn.

lussy23
21. dec 2009

cokosusenka - tak napríklad na stránke čas.s, či ako to je mal Šmajda 77% a Chodúr 23%

nnikka
21. dec 2009

to je jedno aj tak bol najlepsi Kandrac!!!! 😀

kristi
21. dec 2009

my jsme doma spokojeni, my fandili od divadla Martinovi 🙂 Miro byl sice fajn, ale ne az tak moc...

lussy23
21. dec 2009

2522strana 😀 Jabber - však sa tvárili normálne. A Miro je predsa Slovenská superstar!!! Ale Martina mi je ľúto, veľa ľudí na neho nadávalo ☹
Práve som si znovu kukla tú viťaznú pesničku a Honzík tam bol zlatý. A ja si myslím, že všetci sa tešili
Len Mira mali radšej, lebo ich tam iste riadne zabával. 🙂
A ten kto písal, že Chodúr nie je pre maldých, ale pre babky, tak ma riadne urazil 😠 Ja mám 17 a páči sa mi jeho spev.
Takže, aj keď ste ma niektoré naozaj naštvali, že ste nadávali na Honzíka, prajem Vám všetkým Veselé Vianoce a šťastný Nový rok.

lussy23
21. dec 2009

sistin - keby len výroky a úsmev! A čo ten jeho pohlad pri pesničky od Mullera, ked hral na gitare? Alebo objímanie Dominiky? Jendoduche má rád len rockovú muziku, nie je drsňák. 🙂

marinka
21. dec 2009

Tak jak se tu někdo ptal, kdo posílal hlasy Chodůrovi, tak třeba my 😀 Co vím, tak celá naše rodina fandila od začátku Martinovi a i všechny moje kamarádky kromě jedné, se kterýma jsem se o Superstar bavila, fandily právě jemu 😉

lussy23
21. dec 2009

Ešte ejdna vec. Kto hovoril, že Chodúrovi fandí staršia generácia?
Je internernetová stránka Môj psík - maj svojho virtuálneho psíka. A je tam aj forum a téma Superstar. už podĺa názvu stránky vám dojde, že tam chodia deti. A z nich veľa fandilo Martinovi!

majina
22. dec 2009

Jsem ráda, že vyhrál Martin.... je to pěvecká soutěž a v tom byl on jednoznačně lepší! 😉 A hlasy jsem taky poslala!

petruna
22. dec 2009

lusy : myslim, ze to bylo mysleno hlavne tak, ze Martin ma hodne fanousku i mezi starsi generaci.Jasne ze ma i mlade fanousky, ale podle jeceni bych typla, ze pubertaci vic fandili Mirovi...
Jak uz tu nekdo rekl, u Martina lidi tolik nejeci, protoze ma fanousky zastoupeny ve vsech generacich a ti uz nemaji potrebu jecet, trhat si vlasy apod...

penny13
22. dec 2009

Ahojte. Takže my sme tiež spokojní.
Som zvedavá, či sa ten zlatovlásek so šibalským pohľadom uplatní. 🙂

laaala
22. dec 2009

já jsem s vítězem taky moc spokojená 😵 ... doufám, že neskončí v těch estrádách na Nově 🙄

ygreen
22. dec 2009

holky co blbnete - jaspi, lisounek, proč řešíte ty hlasy - jako nemůžete přeci srovnávat publiku televize nova a markíza s osazenstvem registrovaným na facu. Mnoho lidí i mladých není na facu a na telku kouká. Já sama poslala Martinovi 2 hlasy. Moji rodiče též.
Šmajda byl super a byla jsem moc ráda, že dosta kytaru a byl maximálně spokojený. Podle mě to dopadlo bezvadně. Musíte sami uznat, že v tom finále byl Martin jednoznačně lepší, Šmajdovi výšky občas rvaly uši.
Jako já sama setěším, že si Šmajda založí kapelu a bude ideálně zpívat tvrdej rock 80 let.

Ale podle mě moc kritizujete Martinův styl. Ano, Šmajda je rocker, a Martin je lehce retro, ale ve své skupině nezpívá žádné retro. Dávala jsem sem odkazy, ale asi si je nidko nepustil.

Myslím, že bude lepší s vynášením soudů lepší počkat až oba vydají cd 😉

cokosusenka
22. dec 2009

ygreen:holky to nemuzou asi prekousnout

lada82
22. dec 2009

holky, ja Vas nedocitala, ale chci napsat, ze i u nas vsichni hlasovali pro Martina, protoze je to talent naprosto mimoradnej 🙂 a jestli nekdo resi, jak vypada, jakou ma rodinu, ze zrovna v Superstar byl prezentovan retro, ze na nej pubertacky tolik nebraly a ze na nej bulvar nahazel svinstva atd., tak ja ne - mne slo o zpev 🙂 tak ja jsem moooc rada

Smajda mi nevadi, je fajn, ale dopadlo to nastesti spravedlive

jaspina
22. dec 2009

Já už to neřeším - na to je to už dávno 😉 A už mi ani nevadí, že Miro nevyhrál.. Protože před tím jsem nevěděla, že si tu půlku honoráře musí odzpívat pro televizi.. V tomto případě jsem ráda, že v těch pořadech bude muset být Martin a né Miro.. To by mi ho bylo dost líto - když občas vidím do jakých estrád je nacpou 😠

pirlenka
22. dec 2009

Přesně, já fandila Šmajdíkovi, ale na jednu stranu jsem si víc přála, aby skončil druhý - právě kvůli těm estrádám, co vítěze čekají. Polovinu peněz si vlastně musí odpracovat pro TV 😝 Ale Martin je takový tip, ten se tam bude hodit 😀

lisounek
22. dec 2009

ygreen ja nesrovnavam hlasovani vubec s nikym, jen proste pisu, ze tomu hlasovani neverim a nikdy jsem v techto soutezich neverila, ikdyz je tam notarka...

a ve finale rozhodne zpival lepe Miro...alespon ty prvni dve pisne...nez upadl...alespon dle meho.. 😉

coko a neboj o to ze to nemohu prekousnout to neni, jsem uplne v pohode...vcera jsem si pustila Martina na youtube a musim rict, ze kdyz ho nevidim, tak je zazitek pro me lepsi, takze si treba casem jeste zvyknu... 😀 😝 jen neni muj salek tot vse..jinak je mi to fakt jedno.. 😉

lisounek
22. dec 2009

jj a presne Martin se do estrad hodi a Miro bude free 😵

jaspina
22. dec 2009

😀 😀 A máš to Martine! Šup s tebou do estrád! 😠 😀

cokosusenka
22. dec 2009

No pozname jak to bude. Treba nakonec budou radi oba,ze jsou v tech estradach. Treba I.Bartosova vydala nove CD jen za 49 Kc 🙂 asi taky bere vse

pirlenka
22. dec 2009

Copak Ivetka 😝 😀