Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lussy23
10. okt 2009

Ej, ale ste sa rozpísali 😲 😲 😲
Lady Karneval mám na MP a až teraz pri maťovi som vlasne pochopila, čo sa v nej spieva. Podal to svojskýmvýkonom.
Tomas sa zlepšil, super!
René krásne zaspieval, ale hrozne to precítil, ako keby mal nejakú Kristínku v rodine.
A to na koho stále hovoríte, že malý?
Inak vo finále na sto percent bude Česká trojka- Chodúr, Monika a Ján Bendig.
Ja mám tiež rada, keď spievajú po Slovensky, alebo po česky. A hlavne také známejšie piesne. Ako spieval včera Martin.

teodorka
10. okt 2009

aela je super ...ta nema chybu 🙂 🙂
inac mne vcera vsetci chlapci pripadali taki velmi rozciteni ,no pesnicky boli vacsinou smutne ale zase az tak velmi to prezivat nemuseli miestami to nebol spev ale divadlo s tymi grimasami co robili

claudee
10. okt 2009

malý = Ján Bendig 😀

lussy23
10. okt 2009

Claudee- Aha. Ale prečo ho prezývate malý? Zas až taký maličký nie je ako Lenka Kosínová.

teodorka
10. okt 2009

no lebo je z taky chudacik chudunky a malinky 😕

claudee
10. okt 2009

jj, a mierne upišťaný a urevaný 😀 ale inak je zlatý 😀

teodorka
10. okt 2009

aj mne sa paci ..no v minulom kole pre mna nemal konkurenciu a teraz zase Chodur bolperfektny ...teda pre mna...

lussy23
10. okt 2009

POdľa mňa vypadne: Leo a Marek
A k tomu môjmu prvému príspevku: Myslela som MP3
Mne maličký a chudunký nepripadá.

penny13
10. okt 2009

Tak o Chodúrovi nejdem ani písať, neoplatí sa to! Ten by si mal spraviť dovolenku a ísť rovno do finále. Úžasné bolo, že pesničku zaspieval svojským výkonom. 🙂 😉
René Bošeľa nádherne spieva, je to môj favorit. Lenže sa mi miestami zdalo, ako keby sa jeho frajerka, alebo niekto, koho má veľmi rád, volal Kristínka a spadol z tej skaly 😒
Thomas prekvapil. Ja ho nemusím a spieva obyčajne. No nejdem na neho kydať, lebo ma sestrička dorazí ☹
Ben je krásavec, no nechcem sklamať jeh fanynky, ale asi vypadne. ☹ 😖
A zo Slovákov vypadne ten, čo sa silou mocou hrá na Konráda. Aj moja dcérka Katka, ktorá Konryho žrala povedala, že ten Lacko je strašný. Ale v tvári je to tiež taký 15ročný chlapček 😀
Inak Katka povedala, že ten účes je skríženina Elvisa Preslyho a Konráda. 😉

anarida
10. okt 2009

Ahojte 🙂 ja som včera nepozerala som zaspala 😅 ale mám dve favoritky dievčata Moniku a Paulínku 🙂 Monika ma zaujala už na kástingu aká je pekná ma úžasný hlások skromná a to všetko 😵 úžasné.
Pajka je rodinka tak to je jasné 🙂

suki
10. okt 2009

Pajka je kdo? 🙂

teodorka
10. okt 2009

suki asi Paulinka 🙂

suki
10. okt 2009

Teď si ji teda nevybavím, ale zítra se podívám, která to je 🙂 🙂

teodorka
10. okt 2009

neviem ani ja 😀 ja som len prekladala Paja - Paulinka 🙂 🙂

anarida
10. okt 2009

😀 Paulína Ištvancová 😉

teodorka
10. okt 2009

aha ta co tam mala otca 🙂 🙂 uz viem 🙂

anarida
10. okt 2009

jj 😀 😀 😀

suki
10. okt 2009

jó tak to už vím 🙂 Doufám, že něco pěknýho zazpívá, minule se mi to moc nelíbilo (doufám, že někoho neurazím) 😲 Ale na castingu se mi líbila moc 🙂

anarida
10. okt 2009

Nie jasné pokazila to 🙂 ale pre nás je už teraz vítaz 🙂 aj ja som zvedavá na zajtra 😵

suki
10. okt 2009

anarida a v jakém jste vztahu? 🙂

yanna.o
10. okt 2009

kristi, tak tak.. ne jiná liga, ale úplně jiný sport 😀 chodúr je někde jinde, zajímá se o to, má plný pokoj desek. Jestli to projede, tak proto, že působí moc vážně, že "se vytahuje" angličtinou, že je na něm moc vidět, že ví, že je nejlepší. Jenže on je. Mě tohle samozřejmě vůbec nevadí, jelikož, že umí anglicky je v dnešní době supr obecně, je to normální, resp. nutné (globalizace 😅 😉 ) a jako zpěvákovi se mu to velmi hodí. Ta vážnost k němu patří, pohybuje se v jiném světě a zajímá se o to, takže to říká, jak to je, on takhle opravdu žije. Nejen, že výborně zpívá, ale je tím obklopen, zajímá se o to, je to jeho život. Já jen aby to nevadilo davu 😒

Hrozný je ten fotbalista.

Od Bendiga jsem tyhle výkony nečekala, furt jsem ho viděla víc se hroutit než zpívat a on toto 😀 😉 Je dobrej.

Šmajda dobrej, jen táta prve, když zpíval tu nirvanu a furt se u toho usmíval a měl ty vlasy svý, zavtipkoval, že by šel šmajdá v kriminále z ruky do ruky, že je to taková slečínka a já když ho vidím, tak už si ho jinak nepředstavím 😅 Ale teď se mi líbilo i to jeho okýnko i to jeho zpívání, tak už ho zas začínám vidět normálně 😉 😀

Holky zpívají líp, ale nesednou mi ani jedna snad, jelikož zpívají ty vážné, kničivé písně, co mi lezou ušima a nevyberou si nic, co má grády. 😀

yanna.o
10. okt 2009

ještě k chodúrovi, davu vadí moc inteligentní projev, jak jednou podotkl hejma 😉 ale chodúr je inteligentní, zajímá se o hudbu a skvěle zpívá a ví to. Nemá se za co stydět a nemá jediný důvod vystupovat na veřejnosti jinak. Je dobrej.

granulka
11. okt 2009

A denis lachooo? ved je taky zlaty a nadherne spieva 🙂 je fakt super chalan poznam ho osobne 🙂

claudee
11. okt 2009

denis...neviem, príde mi taký nevýrazný tip.. ale možno sa ešte prejaví

suki
11. okt 2009

claudee právě on je miloučký, ale strašně zapomenutelný...teda to tak příjde mě 😅 Ale rozhodně hezky zpívá, jen mi tam i něho něco chybí, ale to už jsem psala někde výše 😲

claudee
11. okt 2009

ano, zapomenutelný, to je to správne slovo naňho.. ale určite niečo v ňom je, len možno pre ten vek, je ešte
veľmi mladučký, možno preto si ešte nie je istý sám sebou 😝

lussy23
11. okt 2009

Suki- Pajkou myslela Paulínku. To je tá, čo robila vokalistku Dominike Mirgovej a mali aj rovnaký fanklub. 😉

andy.a
11. okt 2009

kočky,neviete prečo UŽ DNES reprízujú piatkové chalanské semifinále ??? 😕 😕 😕
Veď to môže ovplyvniť aj hlasovanie 😕 😕 😕

zapla som si Markízu s tým,že bude repríza dievčat z minulého týždňa 😕 😕 😕

claudee
11. okt 2009

repríza dievčat z minulého kola bola včera.. a hlasovanie to neovplyvní, veď za chalanov a za baby sa hlasuje zvlášť.. takže to by problém nemal byť

draga
11. okt 2009

a já se musím přiznat, že se mi tentokrát teda Chodur nelíbil, zpíval to strašně přežraně...a ta artikulace....děsný...jinak ale zpívat umí a je *hotovej zpěvák* jak mu řekli v porotě...