Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
20. okt 2009

klba, no nevím jak v dnešní době, ale já bych jí poslala hlas 😉 Tebe nezaujalo to věšení prádla viď? 😀 😀

yanna.o
20. okt 2009

gombitka

https://www.youtube.com/watch?v=vtFvMxXhYSA


nezpívala něco od gombitový šindlerová ve slovenské suprstar? jako ona měla dobrej hlas ale asi netrénovanej nebo nevím, protože pak chraptěla a ty výšky sice vyzpívala, ale neustála hlasově nebo co?

katrin21
20. okt 2009

draga: ale budeeeeeeeee

yanna.o
20. okt 2009

draga, vieš 😀 😀 ne jako.. mně už od tohoto vyhazovu není nesympatický ani jeden. Nikdo mi nevadí a o víkendu už ani nevadil. Aneta vypadla, ale i ona hodila zpátečku, všimla jsem si, ale nehodila jí včas 😝 😉 Podobný problém měla asi i karolína (u mě ne, já jí nějak vždycky zapomněla, co zpívala jsem nevěděla..)

klba
20. okt 2009

yanna ako si uhadla? asi preto ze mi prave dopralo doma. 😀 ale nie piesen krasna, len tym 15-nastrocnym vela nepovie 😉 .
a maly sa uz s casti krmi sam, teraz je chvilu klud, preto pisem, je uvazneny v krmiacej stolicke, tak sa da. 😝

katrin21
20. okt 2009

yannna: schinderova naspievala J´taime od Lary Fabian...

https://www.youtube.com/watch?v=MiN1gDCm7Xw
katrin21
20. okt 2009

a pamatam sa, ze bola vtedy strasne, ale strasne chora... ze este vo stvrtok nemala hlas a v nedelu nejako nadopovana spievala...

jabber
20. okt 2009

klba - já myslím, že Ben před sebou zas tak dlouhou cestu nemá 😅 Myslím, že skončí co nevidět. Jako je pravda, že konečně zazpívat, ale myslím, že výkony superstar by měly bejt vyrovnaný - ne že mu jednou řeknou, že je v semifinále omylem a podruhý dobrý 😅

yanna - mě tak právě přišel, no, až někdy v sobotu jsem ho najednou viděla jinak 😅 Si myslím, že i ta samotná účast v ss pro něj znamenala víc než pro ostatní, nevím no, připadá mi to tak

katrin21
20. okt 2009

baby, normalne mam zimomriavky na nohach, ked tu schindlerku po tak dlhej dobre pocujem..

yanna.o
20. okt 2009

klba, to dělám taky.. v jídelní židličce on si patlá 😀
jinak jako dobré si zavzpomínat na staré časy, to nejsou takový odrhováky jak dneska 😖
čeřovská

https://www.youtube.com/watch?v=-e28DCxpGTg


pilarka

https://www.youtube.com/watch?v=h-BuwWXZ6wg


matuška

https://www.youtube.com/watch?v=Ifimsaport8


špinarka

https://www.youtube.com/watch?v=33_lCrJ55Yg


ať máte pohodový den 😀
tohle bych si tam poslechla v tom jejich finále 😀
jako fakt bych byla ráda, kdyby vyhrál někdo, kdo na to nejvíc má, aby to pak nedopadlo jako vždy, že zapadne nebo zatrapčí 😝

klba
20. okt 2009

jabber ved dlhu cestu do prahy z ba. 😉 ale teraz konecne nieco spieval i ked suhlas źe pred tym to nestalo za nic, on nepatri medzi mojich favoritov, u neho nevies co mas z kola na kolo cakat.

yanna.o
20. okt 2009

jabber, mně přišel celou dobu, že ví, že vypadne a čeká kdy a ty kamery a že na něj všichni koukaj a že je kritizovanej, to ho prostě sebralo. ale jak už jste psaly, obecně za tím, že ho to rozhodilo víc, bude asi i něco jinýho

katrin aha, tak ona byla nemocná.. já neviděla všechny díly..

yanna.o
20. okt 2009

katrin, jo j taime jsem zrovna viděla.. nádhera.. v čr nikdo jako šindlerová nebo předná nebyl.. 😒

katrin21
20. okt 2009

yanna ona bola uplne bez hlasu.. a " jelikož" si to viem ako spevacka predstavit, tak to co predviedla na tom javisku bol nadľudsky vykon.. 🙂) vsade na titulkach bolo, ze je na infuziach, ze skolabovala a tak.. bol to strasny napor na hlasivky a zima...ale zvladla to dobre. ved je tam aj viac jej videí, mozes si pozriet 🙂)

musim uz letiet dneska,. tak prijemne debatenie po česko- slovenky Vám prajem :.))))

yanna.o
20. okt 2009

tak to je fakt nádhrný!, ani tady už neskřehotala. z toho mám husinu.. zpívá nebo co je s ní?

katrin21
20. okt 2009

yanna: este som chcela.. no .. ja buhuzial okrem Langerovej neviem o ziadnej vasej superstar.. nemali sme novu a o nikom inom tu nebolo pocut... asi tak ako u vas o nasich superstaristoch ☹

yanna.o
20. okt 2009

ne předná ale predná.. pardon 😀 😀

yanna.o
20. okt 2009

katrin, o těch našich neni pocut ani u nás víš 😉 úplně zapadli, tak myslím, že by měl teď vyhrát někdo, kdo na to má a nezapadne 😉

katrin21
20. okt 2009

no ona teraz studuje na pravnickej fakulte, aj spieva , ale menej.. asi pred pol rokom som jej pisala mail, normalne mi odpisala ais 2x, uplne v pohode sa so mnou bavila, ma aj svoju stranku. je milá.

ja jej len prajem, aby sa nasiel niekto, kto jej napise dobru pesnicku, nieco take ako J´taime, ale jej, nie prebrate.. to potom este len bude pecka 🙂)))

yanna.o
20. okt 2009

katrin, aha. díky.. no tak ať dostuduje, to je jasný, ale s tímhle hlasem ať je u mikrofonu radši než u papírů.. jen nevím, kdo by byl schopen napsat něco tak pěkného..

katrin21
20. okt 2009

no ved prave... nejak dobry hitmaker.. uz fakt letim. pa pa.

yanna.o
20. okt 2009

pa pa 🙂

klba
20. okt 2009

no teraz sme si kukli schindlerku, maly mal usta otvorene, skoro nedychal a cely cas jej tlieskal, este aj vzdusnu pusu jej poslal, mala u drobca uspech. 😵 😵 😵

yanna.o
20. okt 2009

klba, takhle malý koukal na tu kubišku - depeš.. 😅 jdu ho vzbudit nebo usne až v 11 😝 a pustím mu to u jogurtu 😀

many
20. okt 2009

ahojky 🙂 tak já prispěju tím, že všichni zpívají suprově co tam jsou a už včera to bylo pěkně o nervy, kdo vypadne a mám radost, že tam stále zůstává Leona a Matin 🙂

klba
20. okt 2009

my mame vecny problem uspat maleho ked ide superstar, on to musi dopozerat do konca, nuz tata hudobnik ma to mat po kom. 😉

many
20. okt 2009

tak u nás je tatin taky hudebník, ale malej spí od 19.00 😀 má útrum 😀 😀 😀

yanna.o
20. okt 2009

malý chodí spát mezi 8 (to už musí ale bejt 😅 ) a 10., zpavdla mezi 9 - 9:30 výjimečně i 11. 😅
leona a martin souhlas.. ještě se mi líbila teď dominika

many
20. okt 2009

no i ta Nikoleta 😉 no zpívají fakt krásně všichni a jsem ráda, že včera vypadla Aneta 😉

klba
20. okt 2009

many suhlas, mame rovnaky vkus. 😉
my chodime spat po 20, hod, ale staci ak zacuje znelku superstar(uz vie kedy to ide podla reklam na mobil.operatora a banku-pacia sa mu postavicky) a uz je pri tv, ked vypnem tv zapne si sam a darmo ho uspavame, on ma svoj program a cumi do tv kym nejdu titulky. 😝