Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jessika
27. okt 2009

Já zas doufám, že brzo vypadnou Ben, Denis a asi ta Paulína, které se to náhodou jednou povedlo. Na vítěze vidím Martina nebo Leonu. Ostatní sice zoívají většinou dobře, ale jsou tuctoví a nezapamatovatelní.

klba
27. okt 2009

napr. mne sa vystupovanim nepaci bendig ale uznavam ze spieva dobre, ja fandim tym co su proste lepsi od ostatnych, napr. smajda sa mi paci vyzorom, ale ked vypadne nevadi, spevom ma nie vzdy ohuril.

a inak nemyslim si ze paulina postupuje len vdaka sms od otca, jasne ze hlasuju aj ludia, vo finale je opravnene, spievat vie, len proste cim menej ich bude tym to bude tazsie, zase ten jej hlas nie je az tak vynimocny aby bola prva, ale vsetko moze skoncit inak, do super finale je este daleko.

a inak co sa tyka bulvaru, paci sa mi ked v novinach davaju ospravedlnenia (ked sa im ozve nejaka osoba ktorej sa clanok tykal) a nakoniec vyjde najavo ze to co pisali vobec nie je pravda, ze dotknuta strana sa tak vobec nevyjadrila. A samozrejme ze to daju v novinach na take miessto kde si to clovek malokedy vsimne. 😝

yanna.o
27. okt 2009

no já na to koukala na jejich stránkách a ta paulína sice zpívala líp než dřívější kola, ale pořád nuda... teda takhle to působilo na mě.. já nezazpívám ani prší prší, takže paulíně nesahám ani po kotníky, ale ve srovnání s ostatními soutěžícími zas má co dělat ona.. hezké, milé, ale nudné

jabber
27. okt 2009

Nejlepší bylo jak Bendig přál dědovi k narozeninám a nevěděl kolik mu je 😀

draga
27. okt 2009

no o bulváru si myslím svoje a vlastně si ho ani nekupuju, všimnu si akorát vždy titulků na netu nebo na novinách 🙂 ale na každém šprochu pravdy trochu...na druhou stranu, kdyby tam byly naše děti asi jim taky posíláme plno hlasů viz třeba fotosoutěže a pod. že...kolikrát vidíte jak vás prosí kamarádky dejte nám hlasík 😉 😎

ale co jsme chtěla dneska napsat...napadlo mě, že vlastně československá superstar je výborný projek, který nás zase trochu sbližuje, mě se moc líbí slovenština a mám radost, že jí zase můžu slyšet častěji a ne jen na markíze nebo jiných sk kanálech...prostě super ...bude mi líto až ss zkončí ☹

julik5
27. okt 2009

jabber, to bylo super, tak trosku trapas 😀 😀 😀

kristi
27. okt 2009

jich je tolik,kdo si to ma pamatovat, ze jo

jaspina
27. okt 2009

Já nemyslím, že je novinářům nesympatická - spíš zas potřebovali vymyslet nějakou kauzu, když už tam není Aneta - tak padl los na Paulínu..
Ještě jsem si vzpomněla - že jsem se včera bavila doma s mojím, že jsem zapomněla jakou písničku zpíval šmajda minule a on furt - já vím.. a dělal tajemného a když jsem to z něj půl hodiny páčila, tak prý: Travičká zeléná... 😀

duska1122
27. okt 2009

ahoj tak mna mrzi trochu ta nikoleta lebo mala potencial, mohla sa este predviest ale neva kazdy vypadne raz. mna by zaujimalo ci cesi posielaju slovakom hlasy teda je mi jasne ze maju lepsich spevakov. ale kazdy hovori ze cesi slovakom hlas neposlu tomu sa mi nechce verit

monik76
27. okt 2009

ahoj tak mne se asi nejvice libi Dominika a Leona, Paulina se hooodne zlepsila tak by mela jeste zustat ale koho teda nemusim je Ben, a zda se mi ze Monice to posledni dobou taky moc nejde, nevim jestli je to vyberem pisnicek, ale zpev nic moc. Ti co vcera vypadli, tak s Thomasem souhlas, jen mi ho bylo predtim trochu lito, jak starej rocker Hejma se do neho obul, pro ten jeho usmev, ja to nemam rada takovy rejpani. A Nikoleta tam si nejsem nejak jista, to uz bych radeji vyradila Smajdu.

ygreen
27. okt 2009

tak podle mě vypadli ti správní - oba zpívali hezky, ale byli už nejslabší. Balogová hezký hlas, ale špatná písnička. Thomas to měl nahnutý hodně dlouho. Ben je šoumen a jeho zpívání mě fakt bavilo. A Ištvancová - kupodivu a poprvý mě její vystoupení bavilo 😵

draga - já slovenštinu nemusela a dost mi vadilo, že bude československá SS, ale teď jsem nadšená a to hlavně z Adély, ta holka by mohla dát tyhle dva národy dohromady 😀

monik76
27. okt 2009

jo a Bendig s pranim k dedovym narozkam to bylo fakt dobry 😀

diddi
27. okt 2009

ygreen,preco si slov.j.nemusela?...co ti vadilo?

jaspina
27. okt 2009

Tak to já to nerozděluju.. Už dřív jsem se dívala i na slovenskou superstar, takže v poho.. A od začátku posílám hlas slovákovi a čechům ne.. Neberu to jako že to je jiný národ.. Mám ráda slovensko, ráda si tam zajedu na dovču... a fakt je mi tam jedno kdo je odkud.. Kdyby byl šmajda čech, tak posílám čechovi..

marse
27. okt 2009

konecne ten thomas vypadol, nemusela som ho....

sice som slovenka ale drzim palce Markete Konvickovej a Leone šenkovej.... moje favoritky 😵

jabber
27. okt 2009

draga - škoda, že takových projektů není víc, si myslím 🙂

duska - kdo každý to říká? 😕 to je blbost 😉

yanna.o
27. okt 2009

no já když minule viděla slovenskou suprstar, která měla narozdíl od naší šťávu, lepší moderátory i soutěžící, tak jsem byla ze slováků nadšená. A nejen kvůli superstar, ale i po shlédnutí jiných pořadů. Vyloženě mi připadají vtipní, milí a mají přirozený projev. Tedy samozřejmě míněno plošně ne individuálně. Takže u mě sympatie a sejří mě, že jsme se od sebe trhli.. 😒

kubaka
27. okt 2009

pardon - nemohu se dopátrat - vypadla kudrnatá nikoleta a i ta druhá slovenka s tím fantastickým hlasem? Bagárová +Balogová? 😨
A ten londýnský manekýn s koňským úsměvem se tam pořád drží.
😝

marse
27. okt 2009

co sa tyka posielania hlasov, este ani jeden rocnik som neposlala ani jeden hlas, a to ani slovakom... a nemienim to robit ani teraz....zbytocne vyhadzovanie penazi a ja osobno z toho nic nemam 😀

diddi
27. okt 2009

ja to beriem rovnako ako jaspina...isla som studovat aj do ciech - na moravu a tam som sa vsade stretla len s pozitivnym ohlasom na slov.j....velmi sa im pacilo,ked niekto hovoril slovensky.....ale to bola morava....mala som tam spoluziakov z Prahy a im vadilo vsetko,boli povysenecki,spravali sa akoby nad nich nebolo,lebo boli z Prahy...prazaci 😠

marse
27. okt 2009

kubaka vypadli puskailer a balogova

draga
27. okt 2009

diddi však ano taky slováci rozumí česky daleko líp, než my česi slovákům...teda moje generace ještě jo, protože já např. měla slovenštinu 1 hodinu týdně na gymplu v rámci českého jazyka 🙂 ale dělali nedávno průzkum na základní škole a děti nerozuměni ani prd a tímhle si myslím SS hodně pomůže...jinak taky jsem sledovala ss na slovensku ale kdo nemá slovenské kanály tak bohužel v českých televizích nic moc slovenského nedávají, ale třeba na slovensku normálně dají českou pohádku i filmy česky 😉

jabber
27. okt 2009

diddi - to je blbost, nemůžeš to takhle zevšeobecnit 😅 já jsem taky Pražák a Slováky i Moravu mám ráda 😉 spíš jsi narazila na nějaký pablby 😅

ježiš, hlavně sem nezatahujte nějaký národnostní konflikty 😅 🙄

diddi
27. okt 2009

jasne,boli to vypatlanci.....a to,ze slovaci rozumeju cesky je aj vdaka tomu,ze cesi daleko viac dabuju zahr.filmy a fakt mi to lepsie znie v cestine ako v slov....ale jedno co ma fakt stve,ze slovaci nenedabuju kreslene rozpravky...vsetky dvd co mame su v cestine a deti mi zacali mluvit 😠 ....ale jedneho dabingu by som sa zastala,lebo je fakt lepsi ako cesky - serial Priatelia

kubaka
27. okt 2009

marse - díky - balogové škoda, puskailer sedí. už nebude Hejmu děsit zubama 😅 No někdo prostě musí z kola ven. Dokonce i manža je napnutý a to to nikdy nesledoval. Oba jsme nadšení z Martina Chodúra - ten to jeviště prostě ovládne s takovou lehkostí a nenuceností. Má to v sobě. A ten nádherný hlas . Vypadá jako fotřík, ale je to šoumen.

diddi je háklivá na svou národnost a nesnáší Pražáky, tak to raději nerozebírejte, nebo začne zase sprostě urážet - to ona umí. Mám zkušenost.

diddi
27. okt 2009

kubaka,ved to si bola ty,co si urazala v nasej teme slovakov!!!...prisla si k nam vyryvat a posmeskovat ....si napamatas?...na klamanie treba mat pamat.... 😉

draga
27. okt 2009

ježíš holky to ne tohle ne...já to napsala v dobrém a nechci žádný hádky prosím 😔

kubaka
27. okt 2009

jo, co je s tou Paulínou, smím-li se zeptat? já taky bulvár nečtu - takže jsem ani netušila, že byly nějaké nahaté fotky té minulé dívenky co už vypadla? My akorát koukáme na ty přenosy jinak nemáme šajna 😝

draga
27. okt 2009

kubaka holky tady psaly, že její tatínek jí posílá hlasy a hodně hlasů 😎

erikasadek
27. okt 2009

jezisi ,nezacnite narodnostne problemy ja ako slovacka ktora este zila za socializmu a za cias ked sme boli spolu co mi je doteraz luto ze sme sa rozdelili. ☹

som nadsena, ze nieco take sa ako projekt spravilo , spolocna , relacia ako za za starych cias.;
a malo by ich byt viac.. mozno by to pomohlo obom krajinam jazykovo. a aj celkovo. ako dve narody sme , podla mna unikum jazykovo ako si rozumieme a aj kulturne..

tak to nekazte urazkami.. 🙂