Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

ivomal
30. nov 2009

Ygreen 🙂 🙂 🙂 souhlas!!!!!

lenkavano
30. nov 2009

ivomal Bendig z toho vyroste,možná budeme jednou ještě koukat 😉

jituskak
30. nov 2009

leni přesně. tak bych si to představovala i já. a ta Dara se dělá hvězdou velkých rozměrů, ale je to teda bída. na slavíkách předvedla ubohý výkon a ještě byla nemožně oblečená/neoblečená...

ygreen
30. nov 2009

peny - tady není minitalent show, alespoň myslím. A Katka má mou plnou podporu 😀 😉

ellise - já si dala tu práci a poslechla si nějaký její klipy na YT a děsnýýý ta plastic woman vůbec nepěje 😨

lenkavano
30. nov 2009

na těch slavíkách byla dara fakt děsná,možná by bylo lepší kdyby zpívala zvonky štěstí.

ygreen
30. nov 2009

lenkavo - u bendiga jeho famílie značně podcenila jeho stomatologickou péči. Ten kluk měl mít už dávno protrhaný zuby a srovnaný pěkně rovnátkama. Pak návštěva logopeda a foniatra a dnes mohl zpívat jak bůh. Každopádně to může ještě být. Jen nevím jak takovej šampónek zvládne mít dva roky v hubě železa 😅 teď, když bude plnit titulky bulváru 😉

ellise
30. nov 2009

byl to kontrast, po ní zpívala langerová a byl to rozdíl, a toho laku jsem si všimla už dřív, furt měla takový jakýsi oranžový, jak za 30,- ve výprodeji

jituskak
30. nov 2009

ivomal, ale já po něm nechci, aby se s každým objímal, ale na Dominice bylo vidět, jak jí to "ujelo", že mu skočila do náruče a on se teda mohl aspoň usmát. a navíc, nejsou to cizí lidi...

ygreen
30. nov 2009

ivo - já chodúra moc jako chlapa neberu, vždyť mu bylo teď 20. A z Mira taky nekanuly potoky slz, ale bylo na něm dojetí vidět 😉

lenkavano
30. nov 2009

jygrenn jo to máš třeba pravdu,ale třeba ho to právě donutí se sebou něco dělat.podle méjho zpívá líp jak chodúr.a to taky není extra krasavec. 😉

ygreen
30. nov 2009

ten lak Dary - nosí ho celou SS, asi nějaký super úža IN mega drahý luxusní hollywood lak s diamantovou lahvičkou. Jinak si nedovedu představit, proč ho nosí 😀 😝

Jo a jeden poznatek - Dara a její výčitky Dominice na její citovou nevyzrálost a málo emočních projevů, apod. Zato, když její nejmilovanějšíúžasnánejskvělejšíMonička vypadla, nevypadalo to, jako že by hodila slzu, nebo jiný projev náklonosti. Tak museli zabrat Martu, která měla výraz naprostéhosmutkuazděšení 😀 😅 😝 😝

ygreen
30. nov 2009

leni: mě se to nelíbí, ani kousek Bendigova zpěvu a nikdy 😅 U jeho vyhlášeného Káji Gottů mě mrazilo jak děsně mluví, já ho prostě nemůžu slyšet zpívat. Fakt se mi to nelíbí, nemůžu si pomoct 😅

vitty
30. nov 2009

Já to beru, že každý to neprožívá, ale kdyby šla Dominika z čekárny s Honzou nebo s Mirem, tak by měli radost oba, z postupu!, Miro by jistě přihodil paroháče, Domča by si vískla ještě jednou. Jenže Martin tam stál se svým výrazem: S ničím jiným jsem ani nepočítal, přeci nevyhodí skokana roku. 😎

ivomal
30. nov 2009

Já bych to Bendíkovi mooc přál, aby z toho "vyrostl" a příjemě překvapil🙂

ygreen
30. nov 2009

leni: ještě - on i kdyby měl spravenou pusu a nešišlal, tak sice uznám, že třeba má krásně čistý hlas, ale jeho znění, barva mě je totálně nesympatická😅 ale to ho nijak nesnižuju jako osobu, je docela milej a prostě puberťák alias šampónek 21. století 😀 😉

vitty
30. nov 2009

Ygreen, Marta tak kouká u když vypadnou z hvězdné pěchoty 😀
Nicméně poslední dobou jsou obě porotkyně fakt pod drogama.

ygreen
30. nov 2009

vitty: objev roku 😉 kdo je vůbec nominuje? Veřejnost? Já bych jako objev roku zvolila - Tomu, pijeme Tomu 😀 😀 😀

monik76
30. nov 2009

ahoj, tak s vyrazovanim jsem spokojena, jen mozna mela Monika vypadnout uz drive! Protoze to finale ji nevyslo ani jedno, vlastne mozna jedno, ja mela rada Konvickovou i Leonu, ty dve byly lepsi nez ona. Dara je jasna, nechapala jsem, ze jmenovala Dominiku, ale za tim jsou ty emoce co k ni jeste stale nedorazily. Jinak u Bendiga jsem cekala kolaps v primem prenosu a prekvapil, ze to teda nejak ustal, sice bulel, ale nebylo to nejak prehnane. 😉

vitty
30. nov 2009

Ygreen 😀
Já jsem měla favorita v minulé superstar, ale už jsem zapomněla jeho jméno. Zpíval o Karlových lázní 😀
Nahodí mi někdo??? 😎

jituskak
30. nov 2009

vitty přesně tak. on si je prostě až moc jistej. myslím, že ještě letos neměli ty soutěžící do slavíka pouštět.

ygreen
30. nov 2009

vitty - mě ta Marta mrzí čím dál tím víc. Já ji měla ráda dlouho jako rockerku v Die Happy a ona se snaží asi prorazit v ČR a vzala to přes SS a bulvár, zpívá v muzikálu 😝 jako nic proti muzikálu, ale taková rockerka co zpívá i s Apocalyptikou může s hrdostí vystupovat leda pod Landou na divadle. Toť můj názor. Ale doufám, že se v ČR bude snažit prosadit jinak než jako průměrná zpěvačka v průměrném muzikálu.

dara: má obočí srostlé s kořenem nosu a vypadá jako když jsem jako dítě malovala obličeje princezen - taky děsně hnusně, stejně jako ty princezny 😀 i když moje princezny měly hezčí lak na nehty 😀 😀 😀

ygreen
30. nov 2009

vitty: já měla jako favorita Vendulku 😀

jajdaelda
30. nov 2009

ygreen..to jsme na tom podobně..já ho prostě nemůžu ani zpěvem ani jako personu... zkoušela jsem taky zavřít oči a jen ho poslouchat,ale prostě ne-e ...

mě tam prostě chybí LEONA ☹

vitty
30. nov 2009

S názorem na Martu souhlasím. Měla jsem jí solidní, bulvárem nezkaženou zpěvačku a toto.....to čumim. Hlas má dobrej, kapela mám ráda....třeba se po SS zklidní a vrátí na svou cestu, ze které sešla.

yenn
30. nov 2009

vitty, myslis " i kajlovy lazne, prestaly hraa a at? " 😀 je tu stavka, didzeju 😀

vitty
30. nov 2009

Jó, stávka dýdžejůůů, jak jsem mohla zapomenout???To byl šoumen 😀

yenn
30. nov 2009

hele ten lak jetak hnusny, ze to roste musi neco znament. hokejisti se treba neholi, aby neprohrali....dara si neuze odlakovat lak, aby Monicka nevypadla 😀 Priste uz bude mit urcite jiny, kdyz to tentokrat nezabralo 😀

Ja teda proti monice nic nemam, po "spomal" byla moji favoritkou, ale proste se jen zhorsovala, misto aby to bylo naopak a popuzovalo me nezdrave nadseni porotkyn jeji osobou....u marty to byly podle vseho nejake nevybourene materske city

arleta
30. nov 2009

Trochu mimo posledné diskutované záležitosti...
Po tom, ako vypadol predčasne Ben a Leona, by som uverila aj tomuto, že do finále dostanú 1 Čecha a 1 Slováka, aby zarobili dostatočne na SMS a sledovanosti...
http://www.cas.sk/clanok/140905/slovaci-sa-buri...

yenn
30. nov 2009

Ben predcasne? 😅