Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

swatka
9. nov 2009

Sasiki-přesně 😉 ona tu superstar ozvlaštnila...

pirlenka
9. nov 2009

Finále mělo být Chodúr, Leona a Bendig. Oba kluky nemusím, ale zpívají dobře - navíc Bendig zazpíval ve finále (a semifinále) dobře nebo výborně každou písničku. I když jsem na něj přitom nekoukala, stejně jako na Chodúra. Ale hlasově na to mají a to ostatní se dá změnit, zlepšít...Na Leonu jsem koukala a moc ráda, minule byla tak sexy 😔

Jenže holky, ono to bude nakonec úplně jinak 😕 Nakonec Bena protlačí děťátka a pubošky až do finále (o podpoře svědčí i největší počet fanoušků na facebooku), k nim se protáhne Denis a Monika a to teprve bude prda...Denis zpívá hezky (pro mě), ale tak nějak tuctově. Ben no comment, šoumen, nic víc a Monika? Nevýrazné děvčátko, které porota označila za budoucí superstar a už se to s ní táhne (naštěstí pro ní)...

Tyhle soutěže byly a budou takové, jako nám ukázal dnešní večer. Ne vždy je to fakt o tom, kdo umí zpívat...ale všichni se ukázali a určitě se nabídky budou hrnout - možná víc těm, co vypadli, než konečné Superstar. A Leoně ty nabídky upřímně přeji 🙂

yanna.o
9. nov 2009

ale krpi fakt v pohodě, to já jen že mi to přišlo legrační, nijak si to neber 😉

krpito
9. nov 2009

ja som moja nad vecou a presne viem čo som riešila 🙂 že k.a.t.k.a. nazvala Chodúra bulom, neviem prečo 🙂 vlastne viem, ale v jej prípade sa nečudujem 😉

yanna.o
9. nov 2009

když vypadla leona, tak tu trojku měním na chodůr, dominika, bendík

yanna.o
9. nov 2009

krpi, no právě.. 😅 😀

krpito
9. nov 2009

yanna.o, ja už po dnešku vôbec netipujem, som totálne sklamaná, Leona do trojky určite patrila 🙂 vôbec nebudem prekvapená keď tam bude monika, Ben a Šmajda 😀

swatka
9. nov 2009

At to nezkončí tak že příště de chodůr a finale Ben ,Lacho,Šmajde ...

pirlenka
9. nov 2009

Začínám se bát, že Dominika vypadne za týden 😔

yanna.o
9. nov 2009

pak ben a šmajda nastejno..
a dvojice šampónků= monika s denisem - může odejít kdykoliv

jabber
9. nov 2009

Ta soutěž je prostě na puberťáky cílená, to je ten problém. Kdo by tam jinej asi tak hlasoval, když tam zpívají 15leté děti 😝 A puberťáci se rozhodují tak, jak se rozhodují 😅

jabber
9. nov 2009

A podle toho to všechno vypadá 😝

yanna.o
9. nov 2009

já radši budu tipovat ty nejhorší, že budou první a pak možná budu překvapená mile 😀 ale tipovat favority už fakt nebudu. naopak si budu myslet, že vypadne dominika, chodůr, bendík a je to.. 😀

martimarti
9. nov 2009

Ohledně toho finále, to bude ve třech? 😕 😕 😕 Já myslela, že zbydou poslední dva a pak se rozhodne 😕

yanna.o
9. nov 2009

jabber, zas vím, že na to čuměj moji rodiče, fakt všichni. jen nehlasujou. A taky vím, že na to asi brzo čumět přestanou 😝 😀

sasiki
9. nov 2009

tak ja svoju trojku - Martin, Leona, Dominika, mením na dvojku - Martin, Dominika......

yanna.o
9. nov 2009

marti to jsou naši pomyslní favoriti -. někdo má 2, někdo 3, někdo 4.. ale nevím, jak to bude.. jestli pak zůstávaj jen 2 nebo jsou v posledním kole 3. to už si nepamatuju.. 😕

martimarti
9. nov 2009

Jo, tááák, já jen abych byla v obraze 😉
Prča bude finále: Ben-Šmajda-Monika...a já na vedlejším programu 😉

pirlenka
9. nov 2009

A my budeme balit dárky u ČT1, třeba 😅 😅 😅 I když, stejně by nám to nedalo 😀 😀

yanna.o
9. nov 2009

vy furt všichni ben monika..a co lacho? kdyby vypad denis, tak si ani nevšimnu, že je něco jinak.. to samý monča, na který si ale aspoň cením, jak je milá, hodná a hodná taky na svou sestřičku

jabber
9. nov 2009

yanna - no to jo, čuměj, to my tady všichni taky, že....ale nehlasujou 😀

martimarti
9. nov 2009

Jo, Lacho je taky boží...je vidět, že už jsme daleko od puberty 😉...tedy alespoň já. Je fakt, že toho bych nepodceňovala 😀 😀

yanna.o
9. nov 2009

jabber, noo.. čumíme, to máš pravdu a pak v pondělí čumíme ještě víc 😅

jabber
9. nov 2009

Podle mě - kdyby tam byla vyšší věková hranice pro soutěžící, tak puberťáci hlasovat nebudou, protože pětadvacítky pro ně budou už starci před smrtí, už naprosto nezajímaví 😀

majacska
9. nov 2009

moji favoriti? Martin, Jan 🙂

pirlenka
9. nov 2009

Denis aspoň umí zpívá. I když tuctově a furt stejně. Ale i tak se už dlouho neudrží nebo snad jo??? 😕 😕

yanna.o
9. nov 2009

marti, viď ... lacho je horký favorit, má takový mužný hlas a ten rozsah.. nemluvě o tom jak každou píseň proloží tím uha uaa, jak to umí jen on 🙂 medvídek slaďoučký 🙂 🙂

elucinka
9. nov 2009

tak já teda hlasovala, pro Leonu a Martina a ne jen jeden hlas....kurňa, je mi Leony líto, byla fakt hodně dobrá a na rock jsem se těšila hlavně kvůli ní. Jestli půjde příště Martin, tak na to už taky prdím 😝 😝 😝 😠

jabber
9. nov 2009

Možná by nepřišlo deset tisíc sms každýmu jednomu krasavci, ale bylo by to zato možná objektivní 😅 Tak a jsme u toho, na smskách by se tolik nevydělalo 😀 takže hranice 15 let tam zůstane a možná půjde i níž 😝 O zpěv tady nikomu přece nejde 🙄

martimarti
9. nov 2009

Yanna... 😀 😀 😀 dobrý, boduješ 😉