Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

tinusska
22. nov 2009

no keby dnešný moderatorský výkon predviedli na nejakom kastingu na moderátora tak letia aj s dverami adela vyzerá ako pštros leoš akoby ho zhodili z koňa a tie kecy no hroznééééééééééééé

majacska
22. nov 2009

bejbypd neviem ako s nim bude, len mne na Chodurovi vadi jeho spravanie...necitam bulvar, ale nikdy nema usmev na tvari.....

a Cmorik arogantny? Chodur sa mi zda tiez.....ale je to len moj pocit...

po dnesnom dni mojim favoritom je Miro 🙂

tinusska
22. nov 2009

za každú cenu byť vtipný sa tiež nevypláca

tinusska
22. nov 2009

Ak zajtra nevypadne Bagárová tak už neviem

jabber
22. nov 2009

jo, Leoš s Adélou byli dneska jak sešněrovaní 😅

a příště písně MTV, hmm, to jsem zvědavá

petruna
22. nov 2009

jo ted jsem si vzpomnela, nedavno tu byla moje petileta neter a prohlasila, ze muj syn vypada jako Chodur...tak nevim, co si mam myslet 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
22. nov 2009

petru 😀 😀

majacska
22. nov 2009

dufam, ze vo finale ostanu Miro, Martin a Jan

zelmirka1
22. nov 2009

tinusska veru keby takyto vykon predviedli inokedy tak su bez prace....som total prekvapena aki su dnes obaja moderatori trapni a to som ich chvalila ze sa uz zohrali ale toto teda bolo desne, priserne, absolutne to nezvladli a spravali sa nevhodne.

leniciatko
22. nov 2009

neviem či sa zajtra z pomyslenej truhly vyslobodí Denis.

majacska
22. nov 2009

petruna isla som rychlo kuknut na tvojho synceka, ani trosku sa nepodoba na Chodura 😀
je to krasny chlapcek 🙂

ygreen
22. nov 2009

tak tedy Miro byl dnes podle mě no. 1. Fakt skvělej, to jeho podání mě moc bavilo a fakt mu ta písnička slušela. Akorát nevím proč mu stylisti udělali účes jako kdyby mu vytrhali vlasy zamotané do fénu.

Jinak nevím, ale v sále to fakt musí znít úplně jinak než v telce, protože mě třeba Bendig a Chodúr spolu kromě refrénu vůbec neseděli. A nijak mě to neoslovilo. Ani Monika. Ani Denis, i když včelka Mája byla super, i když ji spíš odrecitoval. No a Bendig mě svým zpěvem vyloženě odpuzuje. Tudíž jsem sama ze sebe rozpačitá, ale začínám fakt fandit asi taky Chodúrovi. A Mirovi, i když jako SS si představuju něco jiného.

Každopádně Monika dobrá. I když mě její zpěv neoslovuje.

Než zazpíval Miro tak jsem měla stochutí odejít od telky, páč je to už takové jalové a hlavně je pořád děsně chválej, fakt za každý hov*no. Já když poslouchala na youtoube minulé soutěžící - byli mnohem lepší.
Měla tam prostě zůstat Leona ☹

jituskak
22. nov 2009

chodůr je dobrej, ale vadí mi, jak z něho dělají nadčlověka. přitom v tom duetu to bylo fifty fifty. bendig mi tam nepřišel o nic horší. no nic, je to jen pitomá soutěž a mě přestává bavit poslouchat to neobjektivní hodnocení. a moderátoři dneska mimo. doufám, že to je na dlouhou dobu poslední reality show tohoto typu.

majacska
22. nov 2009

ygreen suhlasim, aj mne chybala Leona, ale divaci chceli stihle baby, a nie dobre spevacky....

majacska
22. nov 2009

jituskak mne to uslo, ja som vzdy pisala, ked kecali moderatori

zelmirka1
22. nov 2009

Denis asi vypadne, aj ked ta pesnicka mu uskodila chudakovi....

petruna
22. nov 2009

ygrenn : ja docela srovnavam s prvni superstar a nemuzu si pomoct, ale finale s Anetou, pipkou Sarkou a frajirkem Samerem bylo o dost lepsi a zabavnejsi...(lepsi vyber pisnicek atak)

zelmirka1
22. nov 2009

majacska to bud rada lebo moderatori by ta dostali 😝 😝 😝

aktak
22. nov 2009

MIRO bol supeeeeeeeeeer
nechapem preco Bendiga davaju do finale, s Chodurom som sa uz zmierila, Monika sa stebla slamky chyta a po Dominike sa vozia sa mi zda
Denis papa domov

ygreen
22. nov 2009

petru: já asi 10 stránek zpět dávala odkazy na pár bab z minulých finálových kol a tý brďo, to byla jízda. Dřív si v SS lii okusovali nehty, jak byli nervózní kdo vypadne, a teď spíš neví koho by měli vyhodit dřív 😝 to je už takový smutný. Ať chci nebo ne, tak jedině Chodúr má jakýs takýs potenciál být SS. Ale fandím Mirovi 😵

petruna
22. nov 2009

ygren : ja vubec nesledovala superstar jak to vyhral Drda nebo tak nejak a ani X faktor, tak se kouknu na ty odkazy.

abbi
22. nov 2009

http://plus7dni.pluska.sk/plus7dni/vsimli-sme-s...
myslim, ze aj Denis by uz rad vypadol. Superstar v mojich ociach velmi klesla. A inak aj tu pekne vidite ako funguje vyberanie pesniciek 😒 😠

lenkavano
22. nov 2009

miluju šmajdu a bendiga 😉

martimarti
22. nov 2009

Hezký článek 😀 😀 Nějak jsem to úplně nepochopila 😕 on je někdo nutil, aby se do SS přihlásili? Nebo na co si teď vlastně stěžují? 😝

nera
22. nov 2009

Miro mal šťastie na pesničku, je krááásna a v jeho podaní som nejak stále počula radši Gotta...a ten posledný tón....

nera
22. nov 2009

a ešte k Mirovi - neviem, ale ja som si viac všímala harmonikára ako Mira....neviem, myslím, že to nepokazil, ale zas myslím, že napr.Chodúr by dal tejto piesni viac dynamiky(má silnejší hlas)...to sa žiadalo!!!

sasiki
22. nov 2009

Dnes sa mi veľmi páčil Miro, zlepšuje sa 🙂
Monika bola dnes krásna (myslím výzor 😀 )...........

jabber
22. nov 2009

Zajímavej článek, no ale taky nechápu co jako ti rodiče čekali - že se teď diví do čeho svoje děti pustili, snad jsou to dospělí lidé a navíc tohle přece není první ročník. Já bych to v 15 letech svému dítěti nepovolila ani náhodou 😅 abych pak měla doma nešťastnou trosku, po které se vozí bulvár 🙄
Ale souhlasím, že ten detektor byla podpásovka a navíc trapárna největšího kalibru 🙄

petruna
22. nov 2009

taky me prekvapuje, ze rodice nevedeli, co Superstar obnasi...
detektor byl trapnej a pokud vetsine nebylo jasny, ze to je vtip, tak jim to mohlo dost ublizit.
Me osobne to jako vtip neprislo, ti chlapi na ne byli dost hnusny. Fakt uplne zbytecna traparna a naprosto kretensky otazky... 😠

jabber
22. nov 2009

petru - no ty kreténský otázky je asi měly trknout, že je to jen sranda.....ovšem teda sranda žalostné úrovně, zajímalo by mě, kolik je tomu dramaturgovi, nebo kdo to vymyslel 😅 že by taky 15? 😝