Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jessika
12. okt 2009

Mě se náhodou Lacko líbí. Rozhodně tam jsou horší. Třeba slaďáček Denis - Lunetici hadr.

babula90
12. okt 2009

Lackooooooo von 😀 😀 😀

sasiki
12. okt 2009

Lacko mal ísť - sme sa zhodli s manželom 😀

pirlenka
12. okt 2009

Lacko má silnou podporu, to víte, těch tu je 😀 😀 😀

babula90
12. okt 2009

Mala som Bošelovi poslat hlas a nie teraz nariekať , že vypadol ☹

cernovlaska
12. okt 2009

Jo,Hejma je vědma 😀 😀 😀

Tak se těším na sobotu,ale myslím,že Machala ani Lacko nepřekvapí 🙄 a z holek uvidíme,ale Paulína mě taky neba a z Češek tipuju Anetu nebo Leonu 😕

pirlenka
12. okt 2009

Babulo, tak tak 😒

Leona je svá, zpívá hezky, ale Superstar si takhle nepředstavuji...jak tu někdo psal, zpívala by stejně to svoje a to nemusím...ale je dobře, že tam je a že tam snad ještě nějakou dobu bude 😉 Má to říz.

babula90
12. okt 2009

mne sa náhodou Aneta páči 😕 mám rada vysoké baby 😉

cernovlaska
12. okt 2009

Aneta je hezká,mě se vzhledově taky líbí,ale má nezdravý sebevědomí a to jí hodně škodí 🙄

Pirlenka: 😀 😀 😀 ale on jich má míň,pže to do 7 let netušil 😀 😀 😀

pirlenka
12. okt 2009

Cernovlasko, takže příště už by mu to stačil nemuselo, co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Aneta je takový modelkovský typ, hezká je, ale mně nesedí.

cernovlaska
12. okt 2009

Pirlenko,jj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a Machala má asi hodně kámošů a bohatých,když je tam furt 😀 😀 😀

jabber
12. okt 2009

Leo se určitě hodně líbí holkám, stejně tak Ben, to je jediný důvod, proč ještě nevypadli a proč asi ani hned tak nevypadnou 😅

claudee
12. okt 2009

no ale zas musíte uznať, že keď chce niekto byť súčasťou showbiznisu, tak musí mať sebavedomie.. a hrošiu kožu..
inak by ho veľké ryby zožrali 😝 a to zas Aneta má..

yanna.o
12. okt 2009

claudee, ale ona není zdravě sebevědomá. Ona je afektovaná, až arogantní. A její sebevědomí je spíš sebestřednost. Má oráchlé vystupování. Moc si věří a na to doufám doletí, protože mně a mnohým jiným je tím silně nesympatická. Nechtěla bych jí vídat v tv ani poslouchat v rádiu. Zarazilo mě už v divadle, jak potápěla Petra Ševčíka (co neviděl na čtecí zařízení), jaký u toho dělala ksichty, jak byla naštvaná, jak dávala najevo, že je nemožnej a jak jí to kazí. A nezměnila se, chová se furt stejně trapně. Ta tam nemá co dělat 😝 Podle mýho 😀

já si spletla lacka s někým jiným 😀 lacko je ten vietnamec.. no zpívat neumí, ale spíš mi nesedne ten v hnědým triku, co nevím, jak se jmenuje, ale působí jak lunetic 😝

cernovlaska
12. okt 2009

Claudee: to máš velkou pravdu,ale tyhle lidičky jsou pro ostatní zpěváky "rychlokvašky" a taky je tak berou a tady záleží na tom,jak se líbí nám,normálním smrtelníkům,kteří Superstar sledují z gauče 😀 a moc lidí takovýhle vystupování nebere,spíš naopak,lidi mají rádi skromnost a milou tvářičku a to Anetě chybí 😉

Jabber:mě se Ben zrovna moc líbí a má krásnej hlas,asi je to tím,že mám ráda Lighthouse Family a on zpívá hodně podobně,ale na vyhrání Superstar nemá 😉

claudee
12. okt 2009

tak to je relatívné, čo je ešte zdravé sebavedomie, a čo už nie.. o tom sa ťažko baviť..

claudee
12. okt 2009

ale zas moja favoritka určo nie je Aneta 😝 aby to nevyznelo tak, že ju silno obhajujem..

yanna.o
12. okt 2009

Zdravě sebevědomí ať oni klidně jsou, to je v pořádku, ale musí u toho být pohodoví, přátelští, sympatičtí, skromní a sebekritičtí nebo tak musí aspoň vystupovat. A ani jedno Aneta neumí.

claudee
12. okt 2009

jo, jo, s tým yanna súhlasím

cernovlaska
12. okt 2009

Yanna: myslíš Denise Lacha 😀 on je sladkej,zpívá krásně,ale je to takovej jednostranej šampóňák,chtěla bych od něj slyšet nějakej odvaz a ne pořád oplodňováky 😉 a s tou Anetou s tebou na 100% souhlasím,pže v tom divadle bych jí dala facku 😠 minimálně 🙄

jabber
12. okt 2009

cernovlaska - no však jo, je to subjektivní 🙂

yanna.o
12. okt 2009

claudee, já už od toho divadla jí vidět nemusím 😀 ale zatím jí furt vidím 😀
cernovlásko oplodňováky 😀 😀 😀 je to šampónek

claudee
12. okt 2009

mne príde denis ako malé decko.. čo ja viem, nenadchol ma.. zatial predviedol len sladunké limonádky, a to mňa až tak neberie 😝

cernovlaska
12. okt 2009

Jabber: 😉

Yanna:neboj,dlouho jí tam neuvidíš 😀

jabber
12. okt 2009

yanna - škoda, že se neposílají hlasy spíš těm, který mají vypadnout, to by to bylo tak nějak všechno snazší 😀

claudee
12. okt 2009

jabber, dobrý nápad 😀 mohli by raz tie pravidla aj otočiť 🙂

jabber
12. okt 2009

claudee - akorát by na těch smskách ale asi míň vydělali 😀

yanna.o
12. okt 2009

v tom divadle ta porota ještě ke všemu řekla, že ať je rád, že ho aneta tak podržela a jak jí to chuděrce kazil. Spíš to kazila ona těma ksichtama, než on sám sobě tím trapčením (a ty dioptrie má a nechtěl prásknout, že jim tam pouštěj titulky). Při tom vyřazování zahráli dramatickou hudbu, udělali z něj někoho strašně nemožného, kdo svým chováním nemá na to být mezi těmi vybranými, ale hlavně že je tam Machala a spol. 😎 Ten na to tím zaraženým chováním asi má 😝 😀 A labilní bendig taky. A namyšlená protivná lidem nesympatická Aneta na to tímhle chováním má taky spíš než on? Fakt byla na facku 😒 A on se jí chudák ještě prý 5x omluvil a stejně byla naštvaná.. Jinak myslím, že je to pohodovej kluk, co trochu zatrapčil. Ale z nich dvou měla letět ona a ne on. On tam teď docela chybí, řekla bych 😉

claudee
12. okt 2009

no to už nie je moja starosť 😀

yanna.o
12. okt 2009

jabber, to mě dneska taky napadlo, to bych si jednu sms poslala i já 😀
cernovlásko, tak to bych měla pocit, že vypadl, kdo vypadnout měl 😉 jenže obávám se, že se tam bude držet jak klíště. Mimochodem nevím, komu se líbí tak, že jí pošle hlas 😕 😅