Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

bubadlo27
26. okt 2009

paulina je stade kade ja, z Dolnej Krupej
Pan.I , ma upratovaciu firmu

lucia.
27. okt 2009

skoda Nikolety.. nemusela tak skoro vypadnut podla mna mohla este"prekvapit" ale i tak lepsie ako keby mala vypadnut monika alebo smajda...

jittuss
27. okt 2009

No myslím že to lidi rozhoduji podle celého putováním soutěží což je dobré,Monika vypadnout určitě neměla vždy zpívala skvěle což se o Nikoletě říct nedá a to že to někdo jednou zkazí zas tak lidi ovlivnit nemusí a to je fér.No vypadli dva Slováci tak třeba příště zase češi no ale řekla bych zcela objektivně že češi jsou silnější.Třeba taková Ištvancová už tam nemá dávno co dělat.

majacska
27. okt 2009

podla mna Nikoleta si vyberala stare pesnicky, ktore neoslovili divakov, preto vypadla

jessyka
27. okt 2009

chcela by som k tomu vyhadzovaniu ,,,nechapem to su tam finalisty ktory su nemasny neslany a predca ich nasilu niekdo drzi sms a hlavne rodinny prislusnici,,,ja by som to zakazala keby aspon vedeli spievat ale su nemasny neslany a predsa postupuju,,,a koly takym vypadavaju taky co maju na viac ako ti ktorych ich tam drzia ako napr,otec dotycnej ktora je uplne o nicom nespieva ,nevyzera ani dobre a usmev ma ako keby prave bola na wc,,,fuj hamba...mal by sa jej otec uvedomit ze keby sme mali taku superstr tak toje len hamba,,,,fuj fuj fuj...

martimarti
27. okt 2009

Jessyko...tak to tak neprožívej 😀 😀 😀 Neměla bys být už ve škole?

sofik
27. okt 2009

ja som bola spokojná s vypadnutými - tipovala som ich 🙂

many
27. okt 2009

ahojky, no mě mrzí, že Nikoleta vypadla tak brzo ☹ ale stejně zbyde nakonec jen jeden člověk

kristi
27. okt 2009

uz jsem vazne vytocena z te Pauliny, mam vzdycky chut ji jednu vlepit, hajzlikovi rozmazlenymu, proste tenhle typ cloveka tam nema co delat. Jinak S thomasem souhlas, byl z nich nejslabsi

many
27. okt 2009

kristi - souhlas 😉 ta měla vypadnout jako první

klba
27. okt 2009

ja som tiez spokojna, mohlo to dopadnut horsie 😅
a myslim ze casom pojde aj paulina, cim menej sutaziacich tam bude - a sms sa budu posielat len tym zostavajucim, to jej tato uz stihat nebude 😝
za tie prachy co dal za sms jej mohol zaplatit vydanie cd aj sam. 😀

kristi
27. okt 2009

stejne musi vedet, ze kdyz nevyhrajes, tak to je jako bys nebyl, proste lidi okamzite zapomenou na ten zbytek lidi. Takze ve finale proste logicky Paulina byt nemuze, pac na to nema....tak je zbytecny to prodluzovat

krpito
27. okt 2009

jessyka, veru v škole a hlavne na hodine slovenského jazyka 😀 to je sila čo tu niekto dokáže 😠

jaspina
27. okt 2009

Tady jde aspoň jasně vidět, kolik lidí věří bulváru a nechá se ovlivnit.. Víte kolik kravin už napsali? A i kdyby to byla pravda - každá rodina přece posílá hlasů kolik jen může - je jasné že své děti podporují.. A když novinářům vypadla Aneta, tak si museli najít novou oběť.. Posledně náhodou zazpívala fakt dobře.. Jako já měla známou v superstar v ČR a pamatuju si, jak u nás po vesnici jezdilo auto od novin a sháněli drby, aby pak mohli vytáhnout co největší spínu 😝 Všecko co se dalo, tak maximálně rozmázli... Takže já takovým blbostem nevěřím.
A jinak jsem včera fakt i malinko myslela, že půjde Miro.. Jako dlouho tam nebude.. Typla bych max. ještě 2 kola pokud nedojde s něčím jako Wicked game.. Ale on to ví - psal i na svých stránkách včera odpoledne, že na tom svět nestojí a jestli vypadne, tak život jde dál a je spousta důležitějších věcí než Superstar a taky, že se nestydí jak to zazpíval - že ví, že to umí líp, ale ta tréma že prostě udělala svoje. A zas je fakt že on si nakládá hodně těžké písničky. I na úkor toho, že to pak úplně nedá - než by si vzal jednoduchou a vystřihl to suprově..

julik5
27. okt 2009

ja teda proti pauline nic nemam posledni dve kola zpivala dobre takze si myslim ze si postup vicemene zaslouzila rozhodne ty posledni dve kola zpivala lip nez napr Monika Bagarova te se to ted moc nedari paulina superstar urcite nebude ale zatim me fakt prekvapila coz se o ostanich rict neda z tech trech co tam vcera stali bych vysoupla bud Moniku nebo Smajdu tem se teda moc nedari

klba
27. okt 2009

mne napr. thomas nevadil-co sa vyzoru tyka, praveze mi bol celkom sympaticky, prisiel mi vyzretejsi ako ostatni (ved je aj starsi), 😉 ani usmev mi nevadil-ked spieval mal pred ustami mikrofon 😀 , ale co sa spevu tyka bolo to na jedno kopyto. 😝

a paulina mi teda zacala uz dlhsie dost vadit, nie je mi ani sympaticka, i ked teraz spievala dobre, ona zije svoj sen, mysli si ze je zo vsetkych naj. 😒

jahodka35
27. okt 2009

Ja stale nechapem, co mate proti Pauline? Ani raz nezaspievala falosne, narozdiel od uskriekanej Balogovej, je mi urcite sympatickejsia ako bola preafektovana Majernikova, ktora uz chvalabohu vypadla davno. a podla reakcii z mojho okolia sa im hlas Pauliny paci a este raz opakujem spieva bezchybne, aj farbu hlasu ma peknu. Podla mna tam nema co robit Ben, spievat vobec nevie, len recitovat a este aj to robi falosne. ale inak sa presne ukazalo, ze budu vypadavat Slovaci....

krpito
27. okt 2009

baby, ako sa môžte o niekom koho nepoznáte vyjadriť napr. že hajzlík rozmaznaný ? ☹ Veď o nej nič nevieme, len to čo sa napíše a vôbec to nemusí byť pravda 😒
Jasné beriem, každá máme svoj názor, niekomu sa páči viac ten alebo tá, ale neodsudzujme, neurážajme keď nepoznáme 🙂 troška viac tolerancie by to chcelo 😉

kristi
27. okt 2009

mne paulina proste dostla jak zpivala tu J.Lo, to byl des, ze se to fakt nedalo poslouchat a pak zacli vsechny ty kecy s tatinkem atd, proste mi to neni sympaticky

jabber
27. okt 2009

jaspina - to jsi napsala přesně - posledně náhodou zazpívala dobře 😀 😀

Jako jasně, že novináři všechno překroutí a přibarví, ale není šprochu...znáš to 😉

martimarti
27. okt 2009

Jaspina, přesně něco podobného jsem se chystala napsat 😉 😉 Nesnáším bulvární informace ☹ a překvapuje mne, kolik lidí tomu věří, ráno si koupí obrázkové noviny a pak jen řeší, kdo, co, kdy, kde... 😒
Holka může být docela fajn, nikdo z nás jí nezná a tohle jí může dost ublížit, fakt nechápu... 😕 😕 Je to hnusný, nečestný a pod pás 😠

julik5
27. okt 2009

jo a myslim ze takovy Ben uz tam davno byt nema vzdyt to neni zpev tak snad maji lidi nejakej vkus a uvedomi si ze je to soutez o zpevu a ne v recitaci

kristi
27. okt 2009

ja si Blesk ani nic podobnyho nekupuju, proste vidim co je v tv a ta holka mi proste leze krkem, co mam jako delat? 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
27. okt 2009

jaspina bez vetra sa ani listok nepohne 😉 a nech vytahuju spinu a co, isli s "kožou na trh" tak nech znasaju vsetky slasti a strasti showbyznisu 😉 a ano aj ja by som posielala sms-ky ale v ramci normy, bez toho aby som musela rozpredavat veci z domacnosti 😝 zase odtial potial a hlavne nie za kazdu cenu 😉 A mily foter jej to uz teraz tak ci tak dost posral, väcsina ju ma v zuboch .. ucinok sa minul efektu, ci jak sa to hovori 😀

jabber
27. okt 2009

kristi - přesně, taky bulvár nekupuju, nečtu, stačí číst koníka 😀

martimarti
27. okt 2009

K.a.t.k.o. promiň, ale nad takovými reakcemi si ťukám na čelo, fakt 😉 😉

klba
27. okt 2009

no ja sice noviny citam kazdy den, ale o tom co pisu si myslim svoje, len cisty bulvar, ale proste mi paulina nesedi svojim vystupovanim, zo zaciatku mi nevadila, ale postupom casu sa mi sprotivila, i ked teraz by si to nepostupove miesto nezasluzila, ale su tam aj lepsi od nej, takze verim ze casom pojde, ci uz je to pravda alebo nie s tymi sms -kami od otca.

jittuss
27. okt 2009

jahodko ja myslim že nikde není psáno ani dáno jestli budou vypadávat slováci nebo češi, prostě je to kus od kusu a záleží jen na lidech komu se nevíc kdo líbí.Já bych osobně byla ráda kdyby celou soutěž vyhrál Martin Chodúr - je úžasnej,takovej praštěnej,trhlej,ale umí pobavit lidi a o to přeci jde a v neposlední řadě jako jedinej nikdy nezazpíval falešně.Je to člověk kterej umí zazpívat všechno prostě takovej druhek Gották

jabber
27. okt 2009

Jinak pravda je, že jsou tam daleko horší zpěváci, ale ta soutěž je i o sympatiích, takže proto tam třeba takovej Ben ještě je 😀

jahodka35
27. okt 2009

kto je lepsi od Pauliny? Ben, co nevie spievat? alebo Balogova, co skriekala? alebo konvickova, co je tiez nemastna-neslana a od 1. semifinaloveho kola, kde zaspievala fantasticky Rihannu, ide dole vodou?