Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

sisa.b
14. dec 2009

babula, o tomu by som sa vo sne ani ja nebranila 😀 😀 😝 🤐

lisounek
14. dec 2009

ygreen napsala jsi to hezky...mas pravdu nikdo nemuzeme nikoho soudit..nesmi se to brat vazne..proste je to jen soutez a tak to ma byt...sama nevim jak bych se chovala... 😕

kubaka
14. dec 2009

lisounku - ty sy vůbec nějaká horká hlava. To, že tebe Chodúr nudí, neznamentá, že JE nudný.
Já do něho vidím akorát tak, jak do nich vidí porotci. Habera se jasně a profesionálně vyjádří ke každé písničce a způsobu, jak byla zazpívaná. To je normální věcná kritika, která pracuje s fakty a znalostí oboru. Líbí nelíbí je opravdu jen názor, což je fajn, ale o objektu to nic nevypovídá.
A nebudu se tu dohadovat s někým, kdo nemá šajna o rozdílu mezi urážením, diskusí a kritikou.
A chodúr naopak patří na velké jeviště, má velký hlas a kontakt s publikem má dost velký na to, že toho "nudného, pořád stejného, studeného čumáka a medvěda atd atd. prosmskovali až do finále. Takže s tím kontaktem to nebude tak zlé. Hraje s kapelou už pět let jako amatér (zrovna jako Leona), takže jednak má zkušenost a za druhé pořád splňuje podmínky amatéra jako všichni ostatní. Kdyby nesplňoval, vyhodili by ho od konkurzu.

Šmajda je na můj vkus velký pózér a je otázka, co by zrovna s takovým afektovaným narcistou udělala popularita. Kolik takových už skončilo neslavně 😒 O jeho umění pěveckém se už dost vyjádřila porota - zpěvák není bůhvíjaký, ale bavič ano. Takže pak je to tom, kdo co z diváků upřednostňuje. Své publikum už má. Lenka Filipová taky neumí zpívat a zpívá už asi sto let. 😎
Takový Fredie Mercury byl šoumen, ale i fenomenální zpěvák , to je pak spojení 😵

lisounek
14. dec 2009

sisa jenze on neni TJ a Darinka je Darinka 😀

bambusko
14. dec 2009

nuda je dosledok lenivosti 😝

sisa.b
14. dec 2009

lisounek, ale ved som napisala, ze ked ma niekto hlas AKO darinka, nie ze je darinka 😨

lisounek
14. dec 2009

kubaka beru to a s Haberou souhlasim a horka hlava asi jsem....a klido priznam, ze Martinovo Haleluja me dostalo do kolen..a myslim,ze ty do nich vubec nevidis jako porotci promin ale oni je znaji lip a to bez urazky... 😉 kazdemu se libi co se libi ... tesim se na finale mejte se hezky 🙂

sisa.b
14. dec 2009

baby a uz sa tu nehadajte, kazda ma svoj nazor, kazda ma svojho favorita, keby sa vsetkym pacil len jeden, tak by ta sutaz nebola 😉

pirlenka
14. dec 2009

Pozér a afektovaný narcista? No vidíš, to mě teda takový vůbec nepřijde...prostě je svůj, stejně jako Chodůr. A každý si najde své fanoušky. Mě celkově baví víc Šmajdík, takže mu fandím. Když mi vypadla Domča, která mi byla komplexně nejblíž 😵

lisounek
14. dec 2009

jo a jeste jednou podotykam, ze nemam chut se dohadovat...ani psat dlouheee kazajici prispevky 😎 nerozumim tomu nezpivam a je mi to fakt jedno asi tak 😀

sisa.b
14. dec 2009

tak aby som nebola jednostranne zaujata - zalezi to vsetko od smeru, akym sa vydaju. miro nemusi vediet super spievat, ale to neznamena, ze sa nepresadi. vyzera dobre, ma velky fanklub a vie spravit dobru sou. taka madona tiez nievie extra dobre spievat, ale spieva pesnicky site na mieru, robi prefektnu sou a celkom slusne ju to uzivi 😉

bambusko
14. dec 2009

sisa, a este ked sa da s niekym slavnym dokopy, ako bezdeda, bude star 😅

sisa.b
14. dec 2009

bezdeda je slavny? 😨 to je kto? ten expriatel adely? 😀 😀 😀

kubaka
14. dec 2009

lisounku - "y do nich vubec nevidis jako porotci" to byla právě nadsázka, že porotci hodnotí jen zpěv a podiové vystoupení a vše ostatní je vedlejší - jako to "vidět do nich". Ani oni nevidí a hlavně to není důležité .Právě že nikdo do nich vidět nemusí. To důležité předvedou na pódiu a z toho jediného se dá vycházet. takže z toho pohledu do nich vidím stejně jako porotci. Nic víc. Slyším a rozumím argumentům - pokud nějaký řeknou - hm kromě Dariny 😀 Proto se mi líbí nejvíc Habera, ten řekne podstatné a užitečné věci.
Co si myslím o Šmajdovi mě může tak připadat, ale na druhou stranu to nemusí být špatně. V tom je třeba zrovna jeho kouzlo. Děsně se žere - jako se žral Mercury a byl k sežrání. 😵 Takže chci říct, že umění je mnohobarevné a každá jeho část má nějaké své kouzlo, které na někoho zapůsobí - třeba narcista, který umí strhnout dav.
To mu řekl vlastně i Habera a v dobrém -tuším u Jacksona 😨

ygreen
14. dec 2009

holky ten klip s benem dokooukejte až na konec a změníte na toho nudného martina názor, že až tak nudnej nebude 😵

kubaka
14. dec 2009

tak to je asi můj problém Když o něčem píšu, jaký bývalý novinář, tak jen o tom, co znám, čemu rozumím a o čem mám co napsat. Jinak je totiž můj ryze osobní názor úplně zbytečný, irelevantní a nikomu neužitečný a nevím, proč bych tudíž měla někde něco o tom plácat, nemám-li co. 😎

pirlenka
14. dec 2009

Kamera - noční stolek 😀 😀 😀

sisa.b
14. dec 2009

kubaka, mercury bol Pan spevak, tiez ho zboznujem a smajda zrovna jeho pesnicky tak pos.ral 😖

sisa.b
14. dec 2009

ygreen 😀 pekne hra na gitare 😵 ta moja zapada prachom 😝

kubaka
14. dec 2009

sisa - no protože právě není tak dobrý zpěvák - 😒 Ale jinak v ostatním ho dotahuje srdnatě 😅

sisa.b
14. dec 2009

kubaka, este som ho nevidela na podiu v trenirkach 😀

jabber
14. dec 2009

No jo, takže to dopadlo podle očekávání......

nera
15. dec 2009

Až teraz Vás čítam...
zuzana76 - súhlasím na Šmajdovi mi tiež niečo vadí...taká akoby neúprimnosť a vypočítavosť....podlízavosť...napr. aj s tým i novinármi...pre koho môžu byť novinári normálni....a v pohode..
adamko - súhlas...
lisounek -prosím nerýp, ale ja chcem niečo napísať..... prečo si myslíš, že Chodurové koncerty by boli tragédiou....podľa Teba dobrý koncert je vtedy ked spevák tancuje, žmurká a čosi podobné a spev...ten môže byť aký chce? Ja chodím na koncerty počúvať dobrý výkon spevu a hudby...na živo spievať dobre je veeeľmi ťažké....a to myslím by zvládol lepšie Chodúr ako Šmajda....
Ani v najväčšej puberte som netúžila chodiť na koncert pre to, že na niekoho pozriem...
Veď napr. Nedvedovci, či M.Rottrová...atď sa tiež nelámu v pase a ich koncerty sú nádherné.....
krpito - súhlas....preto ja najprv počúvam superstar....urobím si názor a potom si ju aj pozriem...
asi sa opakujem, ale píšem to hneď ako čítam čo píšete...

misi33
15. dec 2009

chodur sa mi pacil najma na zaciatku ale fakt zacal nudit a ten jeho jazyk 😀 😀 😀
nemozem si pomoct ale chytam az vyrazky z toho ako sa v kuse oblizuje 😀 😀 😀 😀

dominika bola super, skoda ze vypadla 😢 😢 😢
mirovi v pohode doprajem vitazstvo 🙂 🙂 🙂 🙂

katrin21
15. dec 2009

ako povedala Jandova.. keby som si mala kupit listok na koncert, tak zo vsetkych co tam boli, by som si kupila na Chodura a Leonu....

som za nech vyhra chodur... 😉

katrin21
15. dec 2009

a urcite by som sa nenudila... ja obdivujem spevaka pre spev a nie preto aku robi šou.. 😲 Šmajda sa mi pacil v jedinej jednej pesnicke od Gota - se la ví( neviem ako sa to pise), inak ten jeho škrek moc nemusim... mam rada spev, melodiu... a tu mi dava chodur 😉

jaspina
15. dec 2009

Jupíííí Miro je ve finále! Ono je už teď stejně fuk, kdo vyhraje. Prostě si buď svou cestičku vydupe a nebo ne.. No ale jako držím palce šmudlíkovi, to je jasné. 😉

jahodka35
15. dec 2009

a ja si zase myslim mile damy a mamicky, ze miro spievat vie a urcite sa mi jeho hlas paci viac nez chodurov. uz som raz spominala, ze by som bola zvedava kto z poroty, finalovej dvanastky alebo hociktora z vas by zaspievala pesnicky ako miro smajda? vo finale je pravom, hlasuju zanho aj 35 rocne maminy ako ja a zdaleka nie som jedina. moj muz ma 41 rokov a tiez mu vcera poslal hlas, pretoze bol z neho nadseny. je nam blizsia rockova scena, ja osobne som typy ako kaja gott alebo helenka vondrackova, ktori spievaju ako v ein kessel buntes, nikdy nemusela a taky je pre mna aj chodur.... na koncerty chodim pocuvat spev, ale pozriet si aj super show a martin ma uz taaaak strasen nudi...a to bol moj favorit prve dve kola.... 😎