Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

ukana
13. dec 2009

mirooo 😲 😲 krasne

jajdaelda
13. dec 2009

tak mě se dneska líbila Dominika v první písničce, Martin ve druhé a Miro ve třetí 😀

porota mi dnesa přijde nějaká sjetá, hlavně Jandová... 🙂

majacska
13. dec 2009

Miro bol supeeeeeer, nechcem, aby vypadol, poslem mu hlas.... 🙂

jabber
13. dec 2009

Jinak to Baroko teda ale odflákli, to jsem zklamaná 😅 Jedna sloka, refrén a pak jen vytí jednoho po druhým.... 😅 měli to dát celý 🙄

majacska
13. dec 2009

jajdaekla aj mne sa presne tak pacili pesnicky 😉

martimarti
13. dec 2009

Baroko bylo fakt děsný, jabber souhlas. Pěkně zprasili krásnou písničku...no chyběl ten prožitek 😉 😀 a stala se z toho odrhovačka ☹

jajdaelda
13. dec 2009

jabber...souhlas,taky jsem si říkala,že to Baroko byl přehled vzdychů vypadlých finalistů 😀

abbi
13. dec 2009

no ja zas dufam, ze vo finale uvidime Dominiku a Martina 😉

jabber
13. dec 2009

Měli dát každýmu z nich větší prostor a ne jen jednu větu...a vytí 🙄 To se teda moc nepovedlo 😅 Asi jsem se na něj příliš těšila 🙄

martimarti
13. dec 2009

No budu holt muset poslat hlas nebo hlasů pár Martinovi Chodúrovi, aby mi nedejbože nevypadl, tak dlouho na to čumím a finále bez něj, to by mě otrávilo, došel daleko, tak ať dojde až na vrchol 🙂 🙂 🙂

jabber
13. dec 2009

Já se v tý společný písni normálně nemůžu vynadívat na Domču s Denisem - ty jsou spolu tak super 😵 to mi bude chybět 😎

jajdaelda
13. dec 2009

myslím,že finále bude Dominika-Martin...aby se pokrylo - Česko-Slovensko - holka-kluk... 🙂 uvidíme zítra

dobrou noc

abbi
13. dec 2009

joj Marta bola smiesna 😀 😀 😀

jabber
13. dec 2009

abbi - Denisovi se asi dost ulevilo, když vypadl, viď? Teď už je zas takovej veselej, pořád rozesmátej... 🙂 😵

majacska
13. dec 2009

abbi preco?, uslo mi to

jabber
13. dec 2009

Já si teda myslím, že zítra vypadne Domča 😅 a porota jí taky určitě řekne, koho jinýho 😅

mirela
13. dec 2009

tiez si myslim, ze vypadne Dominika, ale bola super 🙂. Mirovi dnes isla karta, vsetko zaspieval dobre, Martin prve dve pesnicky ok, ale podla mna cigaretka trochu nezvladnuta textovo, velmi zla slovencina, vo väcsine textu som citila cestinu 😖

abbi
13. dec 2009

no Marta tam napodobnovala ako spievaju 😀 😀 dali tam taky zaber na koniec

Jabber urcite...pisal, ze sa konecne super vyspal 🙂 ale je este dost zaneprazdneny, tocili silvestra.. autogramiady.. no ma to pestre. prave som ho pozerala v relacii: na streche. Zlati boli vsetci Lachovci 🙂

miska002
13. dec 2009

vypada to na domcu ze vypadne ale mozno bude prekvapko a zostane............. 😝

srdcko81
14. dec 2009

Aj ja si myslim ze pojde Dominika.Inak mna asi najviac sklamalo ked hned na zaciatku v tretom ci kolkatom kole vypadla Marcela Konvickova-take zlate skromne dievca s krasnym hlasom-skoda jej.

majina
14. dec 2009

Teda včera to byla pecka.... vubec jsem se na tohle kolo netěšila z důvodu výběru Mullerovských písniček! Ale zvládli to skvěle!

Miro to má těžký, podle mě jeho zpěv není až tak dokonalý jako těch dvou ale zase je to "blázínek" a umí udělat show a jde do všeho naplno!

Dominika má skvělý hlas ale takových zpěvaček tu máme plno...

Martin je podle mě originál... skvělý hlas,umí udělat zábavu a tak si podle mě zaslouží vyhrát 😀

jaspina
14. dec 2009

Tak mě je celkem jedno, kdo dnes vypadne, když to nebude Miro 😀 Ale kdyby vypadl Martin, tak by to bylo lepší - ve finále by pak měl víc šancí. Ale on vypadne dost těžko..Ale už i Dominika se mi dost zajedla.. 😒

monik76
14. dec 2009

ahoj holky, tak mne se vcerejsek moc libil, a to jsem fakt necekala. Nejvice se jsem se desila Lady Gaga, to jsem si vazne nedovedla predstavit, ale musim rict, ze to dal Martin svele. Vcera to jaksi sedelo vsem, a ikdyz jsem moc fandila Dominice, tak by ve finale mel byt Martin a Miro, coz bych u Mira jeste nedavno nerekla, fakt se mi zacal libit. No tak jsem zvedava jak to dneska dopadne.

ciatko
14. dec 2009

aj mne sa velmi pacilo vcerajsie kolo, podla mna uplne najlepsie kolo doteraz.
som zvedava na Rozhodnutie, aj ked ako povedal niekto z porotcov, toto bolo finale, buduci tyzden uz budu spievat to, co uz spievali, taka rekapitulacia.
vo finale by som chcela Martina a Mira

alusha
14. dec 2009

aj ja by som chcela vo finale dominiku a martina.... miro pre mna prilis afektovany, hlavne, ked rozprava 🙂

ciatko
14. dec 2009

alusha, tak to je fakt dobry dovod😀😀

majina
14. dec 2009

Také se mi nejvice libila Lady Gaga-Martin to zvladnul skvěle!

Ve finále bych chtěla Martina a další mi je jedno 😀

jaspina
14. dec 2009

Některé věci možná Miro dělá afektovaně - např. to svlíkání košile mi přišlo dost hrozné.. ale na druhou stranu on jako jediný ze všech to má fakt promyšlené a je stratég. S každým mluví pěkně, fanouškům píše třeba po autogramiádě, že doufá, že se nikdo v té kose nenachladil, za všecko jim poděkuje.. Při vystoupení stíhá zpívat, dělat show a ještě pomrkávat a na dálku flirtovat s půlkou publika - tak se získávají hlasy! 😉 Je jasné, že tam ty holky z něj musí být hotové. A navíc - určitě nemá takové hlasové kvality, ale fakt se dokáže vžít do každé role - ať je jako elegán za Goťáka, rocker v kůži nebo rapper v kapuci. I co se vystupování týká - on je pro mě superstar - jako jediný je fakt v kontaktu s publikem a jen to neodzpívá sám pro sebe jak na besídce..

bambusko
14. dec 2009

myslim, ze vypadne smajda 😅

jaspina
14. dec 2009

To teda nevypadne 😠