Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lisounek
3. nov 2009

jj nebyl spatny... 😉

bejbypd
3. nov 2009

😉 tvoj nazor ja ho beriem len som sa chcela opytat...no ja teda tiez s postavou nemam problem ale musela som na nej zapracovat nie nejedenim jedla sa ja nevzdam ale cvicenim a to nie dlho po porode musela lebo moj vyzor ma tak trosku aj zivi preto musela...ale pekne si mi to vysvetlila a ja to beriem...nemze kazdeho vsetko bavit 😀

jabber
3. nov 2009

jsem si ještě vzpomněla, jak končil Thomas a dělal ten poslední úsměv a řekl - ještě jeden úsmev pre teba, Hejma 😀 😀

lisounek
3. nov 2009

to bylo luxusni 😀

bejbypd
3. nov 2009

😀

dai
3. nov 2009

hej,
thomas si ma tym velmi ziskal - obrovsky nadhlad 🙂

jabber
3. nov 2009

jo, to bylo super 😀

penny13
3. nov 2009

Dai, jebber- súhlasím. a To čo povedal znelo tak milo, tak detsky. 🙂

zuzitka
3. nov 2009

Paulína Ištvancová je vonku!
Po vypadnutí z Česko Slovenskej SuperStar namierila svoj hnev proti novinárom, ktorí si ju vraj vybrali za obeť. Aby toho nebolo málo, osočila sa aj na porotkyňu Daru Rolins.

Vypadnutá exfinalistka si nevzala servítku pred ústa a osočila sa nielen na médiá ale aj na porotu, vďaka ktorej sa v súťaži ocitla. „Som v podstate rada, že som vypadla, pretože bohužiaľ novinári si ma vybrali za tú obeť...“ rozhovorila sa Ištvancová potom, čo ju moderátori označili ako ďalšiu, ktorá musí šou opustiť.

Vzápätí slovne zaútočila na porotkyňu Daru Rolins: „Dúfam, že Dare sa už bude dobre spať.“ Svoje výroky neskôr vysvetlila tým, že Darine hodnotenia boli údajne rozporuplné. „Bolo to preto, lebo ma tipovala od prvého semifinálového kola a v prvom finálovom kole mi povedala, že som bola najlepšia z dievčat, ale mala by som vypadnúť. Takže som v tom nevidela žiadnu logiku. Povedala, spievala si najlepšie, ale vypadni.“

Keďže s Rolincovej hodnoteniami sa Ištvancová nedokázala stotožniť, rozhodla sa vyrovnať si s ňou účty zoči – voči pred celým Slovenskom i Českom. Nezdá sa Paulíne, že jej útok na Daru bol príliš ostrý? „Takto som to cítila, tak som jej to takto proste povedala.“ Rovnako si podala novinárov, ktorí podľa nej zbytočne nafúkli kauzu o sms hlasoch od jej otca.

Na svoju obranu Paulína neváhala použiť mená z minulých ročníkov SuperStar: „V prvej sérii SuperStar Schindlerovej posielal otec hlasy, nikto to neriešil. V druhej sérii Martinovi Krauszovi posielal otec hlasy, vyhral dokonca auto za najviac poslaných smsiek, nikto to neriešil. A proste príde si Ištvancová a dva týždne sa musí rozoberať jedna kauza.“ Po odvážnych obvineniach sa natíska otázka, myslí si exfinalistka, že jej spevácke výkony boli také dobré, že nebyť kauzy sms hlasmi, dostala by sa v šou omnoho vyššie? „To som nepovedala, ale určite to zavážilo.“

penny13
3. nov 2009

Zuzitka, to naozaj paulína povedala? To je ale drzosť! Takto sa očočovať na Martinu, ktorej nesiaha ani po
päty! ☹ 😲
A čo sa týka Bena. Pubertiačka na neho čoskoro zabudnú. Presne tak, ako zabudli na Bezdedu a Konráda. 😉

jevel
3. nov 2009

no mne skôr prišlo , že keď Paulina včera povedala Dare tú vetu, že to Dare prišlo ľúto . Ale nie preto , že je namyslená, ale preto,lebo to bolo fakt trapné a zamrzelo ju to. Pretože ona je v porote a je za to platená , aby povedala čo si myslí. A padali aj v niektorých prípadoch tvrdšie slová na finalistov od ostatných v porote) Paulina to brala osobne, ale je je odpustené je mladá.
Ako reagovala Dara neskôr - vystihla to 100%. len už nemusela do toho ťahať tatíka. Inak jej tatík je dobrý vterkoš, si pamatám ako pretláčal skupinu svojich dcér na jednu akciu . Keď bol odmietnutý, tak sa zdul a nechcel sa dať odbiť , aj zadarmo by vystupovali.
😒
A mne sa nepáči, keď si niekto robí posmech z Dary, alebo z MIchala Davida. Patria k slovenskej a českej umeleckej scéne a niečo pre ňu spravili. Nemusia sa každému páčiť. Ja napr. neviem skoro nič o Jandovej (len to, že má nejakú rockovú skupinu v Nemecku , známeho otca a to je všetko). A nebudem sa do nej navážať, len preto, že o nej nič neviem.

Inak mne bol doteraz Chodúr nesympatický. S poslednou pesničkou u mňa stúpol. Ale všimla som si i to, že je , ako to tu už niekto napísal "nekolegiálny". Ale možno je to len môj dojem.

luise
3. nov 2009

Jevel, tak s týmto úplne súhlasím! Tiež som rada, že Paulína konečne vyletela a bola by som ešte radšej, keby tam prestal strašiť Ben!!! 😝 😝 😝

kacenqa
3. nov 2009

dai - len k tomu cviceniu po porode...si pozri vsetky celebrity na SK, v CZ, v USA....do nohy maju vsetky par mesiacov po porode postavicku ako lusk....a je to podla m na prave preto, ze ako medialne zname osoby, keby ich niekto odfotil s faldmi na bruchu, hned by z toho bol skandal....takze ja to vnimam, ze je to aj ciastocne tlak okolia. samozrejme, mozes si povedat, ze kto nechce, nemusi...ale tlak zvonka urobi svoje....

tiez mi nie je nejak extra sympaticka, ale rozhodne by som na nej nekritizovala prave toto....ved konieckoncov zena sa sice porodom stava matkou, nestraca vsak svoju predoslu identitu a ak sa s kilami navyse citila skareda alebo jej to vadilo inym sposobom...tak preco nie? sa pozri aj napr. na veresovu...no uz sa opakujem....

mne to prislo od PI tiez tak trochu trapne, ale vsak ak to tak citila...len potom to zahmlievanie a blaboly okolo....zrejme jej niekto dohovoril? 😀 😝 no ale puberta....ja som tiez v puberte tresla hocikedy hocico bez rozmyslu

chodur si je podla m na vedomy toho, ze je niekde uplne inde ako zbytok 'pelotonu' a podla toho sa aj sprava...podobne ako cmorik, ten mi tiez prisiel taky indiferentny stale...

claudee
3. nov 2009

Dara vracia úder Ištvancovej: Tvoja sláva sa práve skončila!

Dara Rolins síce zostala počas prenosu z Ištvancovej odkazu v šoku, ale dnes jej nezostala skutočne nič dlžná. „Paulíne, bohužiaľ, chýba pokora a namiesto toho, aby poďakovala tým, ktorí ju posunuli, pľuvala jed na novinárov,“ vyhlásila Dara pre Čas.sk, a dodala, že sa snaží byť počas celej speváckej súťaže
férová.

„A aj napriek tomu, že sme ju za vypadávajúcu niekoľkokrát označili všetci porotcovia, ona si vylosovala práve mňa,“ pokračuje Dara. „Áno, vyspím sa dnes naozaj dobre, keďže hlasovanie prebehlo tak, ako si priali diváci, a nie jej aktívny otecko. A práve vďaka nemu sa skončilo jej päť minút slávy,“ nešetrila Ištvancovú porotkyňa, ktorej sa jedovatá poznámka zo strany Paulíny evidentne dotkla.

claudee
3. nov 2009

hustéé 😀 😀

jaspina
4. nov 2009

Já se ani trochu nedivím, že novinářům Paulína nechtěla odpovídat! Jen si přečtěte ty titulky pod článkem - fakt hyeny největší 😝 A ano, měla by mít možná úctu k někomu, kdo toho dokázal 100x víc jak ona - ale Darina takový člověk určitě není. Ta by se měla naučit pokoře především..

michaeluska
4. nov 2009

caute podla mňa jednoznačna superstar je Dominika Stará ta je cooooooooooooooool baba a milunka!!!!!

michaeluska
4. nov 2009

😵 🤐

yanna.o
4. nov 2009

tak určitě není ani podrážděná, arogantní ani jedovatá ani pomstychtivá.
Spíš jsou tu dvě hlavní skupiny lidí. Jedni empatičtí, kteří mají cit pro odhad člověka a situace a druzí, kteří vnímají jen něco (zbytek přehlédnou) a pak si udělají názor o tom, jak je kdo nemožný.

Mně jí je líto. Nic neudělala, jen byla vybrána do semifinále, tak zpívala. Ne tak dobře jako ostatní, takže co týden poslouchala negativní hodnocení poroty a mezitím si četla i názory lidí na internetu. Takže jí bylo jasné, že daleko nepostoupí. Potom novináři začali s těmi sms. Já dodnes nevím, jaká je pravda a je mi to jedno, protože to není důležité. I kdyby to tam ten její táta posílal ve velkém, tak ona za něj rozhodovat nemůže. Potom ta smutná událost v rodině, ona je teď nešťastná a ještě má číst tuhle špínu... nedivila bych se, kdyby zrovna pochybovala o dobrotě tohoto světa.. 😅 😉 Když vypadla, tak řekla, co si myslí. Že je ráda, že vypadla. Konečně si mohla oddychnout, že jí nikdo nemůže osočovat, že postupuje neprávem a nemusí už poslouchat, jak nemožně zpívá. Kritizovala jí celá porota, takže jestli něco řekla Daře, tak asi proto, že Dara své názory ventilovala veřejně novinářům a asi o ní občas něco nějakým novinám řekla.. 😉 Ostatní porotci tohle asi nedělají.. V situaci, kdy je nešťastná v soukromém životě, tak je nad tohle všechno povznesená a nedivím se, že se pak řekne svůj názor. Řekla to stručně a jasně. Aby z toho někdo udělal, jak je nesnášenlivá, jedovatá, mstící se.. tak to není přehnané trochu, ale fakt hodně 😉 Bulvár nečtu, ale odkaz výše jsem si rozklikla. Trochu silný kafe. Ještě že mě nikdo nezná a nemusím si o sobě číst nějaké žvásty.. uff 😅

yanna.o
4. nov 2009

dominika, martin, leona!!!! 😀 😉 a dominika má teda supr vystupování. skromná, milá, hezká, vtipná a na pódiu má energie a vždycky má výraz, který se hodí k té dané písničce. Fakt jí to jde 😀

michaeluska
4. nov 2009

Darina ma pravdu a Istvancova si zato sama može

michaeluska
4. nov 2009

Chodur tiež super super vystupovanie pozitivna nalada z neho vyžaruje a strašný temperament ma

yanna.o
4. nov 2009

dyť řekla 3 věty. S počtem a jedovatostí vět, které pronesl bulvár (čtenáři a pár vět dara) se to nedá srovnávat ani náhodou. Jedovaté, podrážděné a arogantní titulky a články má bulvár. Ten určitě.

martimarti
4. nov 2009

Yanna, zlatá slova, mluvíš mi z duše 😉

martimarti
4. nov 2009

Porotci jsou kapitola sama pro sebe 😉 hlavně pro ně je to velká možnost pro sebezviditelnění, pro nic jiného tam nešli, Dara sama si tam udělala zadarmo reklamu na jakýsi koncert v hlavním vysílacím čase 😒 .
A porotci zase podle mne žádné velké hvězdy nejsou 😉 Hejma, tak to je kapitola sama pro sebe, Jandová je hodně známá ale zatím v Německu, kdo z nás jí znal přes SS, Habera je dávno za zenitem a Dara? Zpívá vůbec ještě? Prezentuje se hlavně umělými částmi těla a malou dcerkou 😉 ale jinak....no nevím 😉

ikarkulka
4. nov 2009

nedá mi to nevyjádřit se k tomu témata dara x paulína. i když vlastně nechápu, co řešíte... 😀
to, že dara paulíně několikrát po odzpívání řekla, že jí nebaví, že na to nemá atd., bylo spíš v rovině kritiky, která by ale paulíně mohla hodně dát, pokud by to uchopila za správný konec. rozhodně si nemyslím, že to dara říkala proto, aby jí ponížila, shodila... ale ona je porotce a musí něco říct. tak řekla svůj názor.
naopak to, jak se paulína zachovala a co řekla po vyřazení, byl jen trucovitý vzdor rozmazleného spratka.
samozřejmě má i ona právo na svůj názor, ale dara jí nic neudělala a i kdyby, mohla to říct stokrát jinak. takhle se ona sama snižuje na úroveň těch bulvárních plátků, které v jiné větě odsoudila.

martimarti
4. nov 2009

My nic neřešíme, jen se o tom bavíme 😉

jaspina
4. nov 2009

Michaeluska a co kdy Paulína řekla nebo udělala blbě? Nezpívala nejlíp - ale to například ani Ben že? Spíš bych řekla, že Darina si sama může za to, co jí Paulína řekla - a na můj vkus jí to řekla ještě moc hezky. Prostě se chová celou dobu jak namyšlená pipka, která ze sebe dělá bůh ví co a přitom může být ráda, že ji vůbec někdo s jejím zpěvem do té poroty poslal, tak co čeká? Že ji budou mít soutěžící rádi? Po těch jejích výrocích? Ani ve snu.. 😝

yanna.o
4. nov 2009

já se taky divím, že se o tom bavím, nevydržela jsem 😀
kritizovali jí snad všichni porotci, nejen dara ne? dara podle mýho asi něco plácla bulváru, jinak nevím.. 😉 nevím teda jestli jí vadila obecná kritika porotců, od toho tam jsou, tak s tím snad počítala...

Paulinka, bolo treba tie slova na adresu Dari? Máš len 16 rokov, bolo to arogantné správanie nemyslíš? Tvoj otec sa mal tiež krotiť,od začiatku ti všetko kazil, bola by si sa dostala určite dalej.Mala by si sa mu tiež poďakovať. Veľa šťastia Paulinka (Sara)

ahoj sara🙂myslím že to nutné bolo pretože ona sa na moju adresu nevyjadrovala krásne a to aj do novín aj do tv...nezdalo sa mi to arogantné..vyjadrila som len svoj názor...môj otec v tomto nemá vôbec prsty...a už sa mi ani nepáči ako na neho všetci kydáte...je to skvelý človek ktorý veľa ľuďom pomohol ale noviny ho zle vykreslili a nikto z ľudí ktorí ho nepoznali to nemohli zistiť..ale dúfam že raz to zistíte...