Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

kacir
15. dec 2009

sisa- Bendík možná šišlal, ale huhlavě určitě nezpíval, asi si sedíš na uších 😉 , to není urážka, ani názor, to je holá skutečnost

sisa.b
15. dec 2009

kacir, mala som na mysli, ze mal taky zvlastny zastrety hlas a to je tiez skutocnost 😉 ja mam rada ciste hlasky ako dominika

babula90
15. dec 2009

čau sisa 😀 túto noc sa mi nesnívalo s nikým zo Superstar 😀

sisa.b
15. dec 2009

babula, ani mne 😀 nastastie

kacir
15. dec 2009

sisa- tak to sorry

sisa.b
15. dec 2009

kacir, to ja som sa zle vyjadrila 😉

sisa.b
15. dec 2009

babula a o kom budes snivat, ked bude po vsetkom? 😀

kubaka
15. dec 2009

lussy - ta Lady Gaga je neuvěřitelně ošklivá ženská v obličeji. Je tak zamaskovaná, že to není až tak vidět, ale přeci stačí i ta sekunda, co jí zabírají, aby si člověk všiml. včera jsem si ji našli na you too. Takže pak jsme pochopili Haberovu legrácku. Taky tenhle okruh hudby neznám,ani lady Gaga. Zdá se mi to, nebo to její jméno má něco společného s písničkou Radio GAGA od Queen?

lenkavano
15. dec 2009

kubaka já myslím že nemá,Queen je moje srdeční záležitost.

lussy23
15. dec 2009

Ešte chcem napísať jednu vec, ach aká som zaabudlivá 😎 😠 Preto toľko príspevkov.
Niekto tu písal, že Domča a Denis by sa k sebe hodili. 🙂 No musím ho sklamať. Keby si musela Dominika vybrať jedného chlapca zo Superstar, bol by to asi Miro. Videla som, ako sa objímali stále 🙂 A Honza by si vybral
Moniku 😎 Ale hodili by sa. Dvaja blondáčci (neviem, prečo píšem, p očesky, no znei to proste krajšie ako v slovenčine 😀 a dve 115ročné deti.
Inak sa Mi na Mirovi nepáčilo, že tam stál s rukami vo vreckách, furt žmurkal a robil sa, že sa usmieval. Ja neviem, ja si proste všímam detaily, ktoré si kuknem aj častejšie. Včera, hneď po vyslovení Dominikinho mena sa otočil k Adele a oprel sa jej o plece a potom rovno na Dominiku.

babula90
15. dec 2009

lady Gaga mala rada tú pieseň radi Gaga a podla nej si dala meno. 😉
sisa,to veru neviem 😔

babula90
15. dec 2009

to o Lady GAGA som čítala, nie je to z mojej hlavy a ešte sa hovorí, že je muž 😀

sisa.b
15. dec 2009

lussy, ty ich osobne poznas, ked vies, kto by si koho vybral? 😨 😨 😨

babula, ved s bon jovim, nie? 😀

lussy23
15. dec 2009

Sisa .b - nie, ale vidím to. Okrem toho Janko a Monika boli už od začiatku kamaráti. A sama Dominika povredala, že si s Mirom najviac rozumela.

babula90
15. dec 2009

sisa, jasné 😉 bola som aj na ich koncerte, paráda

cokosusenka
15. dec 2009

lásounek.asi to posilas spatne,ja Mirovi posilala

elusqua
15. dec 2009

kdo fandí mirovi šmajdovi?

cokosusenka
15. dec 2009

Ja obema

blazka24
15. dec 2009

ja nefandím nikomu z nich 😀

kubaka
15. dec 2009

babula - no, jestli je podezření, že Lady GAGA je Lord Gaga, tak to by vysvětlovalo ten vzhled. Já si jen vzpomněla na Radio Gaga, pač MM si queeny pořád pouští, znám je taky nazpaměť.

starwendulka
15. dec 2009

to neni mozne ze ten smajda postupil zase reval ako decko moze sa hanbit reval domine na pleci a nechcel ju pustit

kytinka
15. dec 2009

ahojík, tak i když se mi Miro líbí a fandila jsem mu od castingu tak teď fandím Martinovi, pro mě má báječný hlas a teď zazpíval úžasně. U Mira se mi líbí jeho styl ale hlas mi není moc příjemný, je to ale šoumen a ráda se na jeho vystoupení dívám 🙂

ygreen
15. dec 2009

kubaka - ona nebude gaga úplně hnusná, je to ženská varianta M. Mansona. Ale nemá špatnej hlas. Člověk se na ní jen nesmí dívat, chce holt šokovat , jako Manson a taky mu to vynáší 😉

babula90
15. dec 2009

kubaka, že LORD 😀 , ale hlas nemá mužský 😒

martinka81
15. dec 2009

Já nevěřím šmajdovi ani nos mezi očima, všechno co dělá mi přijde neskutečně vypočítavé a neupřímné, já mu to teda nežeru 😝

jabber
15. dec 2009

lussy - to jsem psala já, že by se k sobě Denis s Dominikou hodili 😀 ale já myslela vzhledově! Jako že jim to spolu sluší 😉 A ani nejde o vlasy, prostě se mi vedle sebe líbí, byli by hezká dvojice 😵 A v tý společný písni se na sebe dívají tak zamilovaně, že by jim člověk skoro uvěřil 😀 😀
Kdo by si koho vybral je věc jiná 🙂 😉

nera
16. dec 2009

karla - prečo druhá puberta?, lebo predpokladá sa, že len v puberte človek naletí každej somarine a v štyridsiatke už by si mala mať svoj triezvy vkus....a nemusí to byť dychovka, ale zas aby niekto naletel v tom veku na žmurkanie nejakého dvadsaťročného nevyspievaného ucha....
martinka - súhlas...nejak aj mne pripadá strašne vypočítavý...a to na ľudoch neznášam.....
a čo sa týka Martina...ja mu držím palce od vtedy čo som počula Robiho Wiliemsa...na kastingu...a od vtedy áno máte pravdu je nudný, lebo skoro stále spieva super(nikto nie je stroj)....no neviem ako počúvate, ale je to aj ináč ako T.J. ...a napr. pri pesničke od L.Gaga to bolo super, lebo tá pesnička mala gradáciu čo ešte pri Mirovi som nepostrehla....presnejšie ešte žiadna pesnička zaspievaná Mirom sa mi nepáčila....snáď od Gotta, ale aj tam som radšej si predstavovala Gottov hlas...

jaspina
16. dec 2009

Tak to já pevně doufám, že i po 40ce se mi bude víc líbit ukřičený rocker, který má šťávu než někdo jako Chodúr.. a docela jsem si tím jistá, že to tak bude.. Chodúr se mi možná bude líbit, až mi přijde za 50 let zazpívat na besídku do domova důchodců... Myslím, že v té době už "dospěju" k tomu, že se mi bude líbit něco takového... A když ne, tak stejně už budu mít naslouchadlo - tak ho jen vypnu a bude mi to jedno 😀

jaspina
16. dec 2009

I když teď přemýšlím, že moje mamka má přes 60 a stejně se jí Martin nelíbí ani trochu - od začátku..

jahodka35
16. dec 2009

jaspina presne 😀 😀 😀 vystihla si to dokonale....nikdy sa mi nepacili take tie estradne typy ako bol kaja gott, uznavam, ze spieva dobre, ale to je vsetko, hodi sa len na take umele show, ziadne zimomriavky, ziadna stava...chyba tomu iskra...

a vobec sa mi nezda, ze miro robi nieco ucelove, ja som si ho vsimla uz na castingu, od vtedy ho sledujem a ten chlapec sa vobec nezmenil, nerobi ziadne pozy, on proste taky je a najviac sa mi paci, ze uz zacinaju proti nemu media kampan, ze ma kupene hlasy ako Istvancova, pritom ma chudobnych rodicov... no co uz chapem, ze martin vyhra, ale pre mna je vitaz miro, pretoze ma vsetko, co ma superstar mat...