Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
14. okt 2009

jo, holé cicky bylo dobré 😀 😀

jabber
14. okt 2009

yanna - no jen nech na hlavě, klidně to vyhrát může 😅 😀 bohužel

jabber
14. okt 2009

ještě se objeví pár fotek s holýma cicikama a pubertální hoši ji tam udrží 😝 😀

yanna.o
14. okt 2009

jabber, néé, to nééé jako 😀 to nejde a není to možný. Ten její projev snad odradí skoro všechny 😅 (takže netuším, kdo jí posílá hlasy, co je to za lidi, že jim ten afekt nevadí nebo ho nevnímaj 😕 😅 ) Tak dobrá zas není a ani nemá takový cicky jako Darinka, takže má smůlu 😀

yanna.o
14. okt 2009

jaj, ta kdyby si to tu přečetla, tak by šla do kolen.. 😀

jabber
14. okt 2009

šmarja, tu s vámi řeším nějaký ciciky a dcera se zatím zmocnila mýho kuličkovýho pudru, vysypala ho a ještě x kuliček rozšlapala 😅 já se picnu 😅 😀

jaspina
14. okt 2009

Já nechci nahatou Anetu. Když už, tak nahatýho šmajdu! 😀
A stříhát néééé! 😖 Jen mu sebrat tužidlo a fén - pak to bude pro mě o.k.
Jo a ten Leo měl prý jako dítě hodně těžkou boreliozu -byl furt po špitálech a zůstal mu částečně ochrnutý obličej. Jde to poznat hlavně jak mluví - zadrhává. Ale na zpěvu to poznat není. U něj si myslím, že má malé sebevědomí a hodně u něj bude dělat tréma.. Jako zpěv teda slabý - ale rozhodně radši ať tam ještě pobude on než ta pipina Aneta! A jako šmajdíček aspoň do finále když už ne na 1. místo 😉

jaspina
14. okt 2009

Ciciky 😀 😀 To má koza né? 😀 😉

yanna.o
14. okt 2009

jabber.. 😅 možná lepší než syn včera v krámě, mající zuřivý amok (to dělá tak 2 týdny), je mu stejně jako tvé Adélce

iris
14. okt 2009

Ahojky...nejvíc se mi líbí Martin a Monika, jsem ráda, že vypadla Adriana, Bošela měl ještě zůstat a vyřadila bych Thomase a z holek Anetu a Paulínu, překvapila Dominika 😉

jaspina
14. okt 2009

Nevíte jak to bude dál s vyřazováním? Teď vyhodí ještě 4 a pak už bude finále a tam už budou vyhazovat vždy jen jednoho bez ohledu na to jestli je čech, slovák, holka nebo kluk?

claudee
14. okt 2009

iris to zrhnula dokonale, tak si to myslím aj ja 😉

no a oznamujem teda, že svetlo sveta uzrelai ďalšia fotka škandalóznej Anety Galisovej 😀 tam má už prsia celkom odhalené 😝

yanna.o
14. okt 2009

jaspi nahatýho šmajdu určitě radši než anetu 😉 ale nevím nevím.. vidím ty jeho vlasy snad všude 😀 jinak sebevědomí leo nemá a místo toho má trému + nezpívá dobře... S vyřazováním netuším.. 😕

ahoj iris 🙂 tady je taková pohodová psychologická diskuze o cecíkách 😀

iris
14. okt 2009

claudee 😉

Paulína je nudná, Aneta je takovej typ co Agáta Hanychová a tu upřímně nesnáším
😀

jabber
14. okt 2009

jaspina - no šak jóó 😀 koza Róza 🙂

yanna - taky dobrý, my si amoky užíváme naštěstí spíš doma, venku celkem dobrý 😀

yanna.o
14. okt 2009

iris, výtečné shrnutí a charakteristika 😉 jen bych ponechala radši thomase než denise alias šampónka (slovák v hnědým triku) 😀

jabber
14. okt 2009

nééé, radši Denise než Thomase 😎 na Denise se dá aspoň koukat 🙂

iris
14. okt 2009

yanna, oni stejně vypadnou oba, ale Thomas mi nějak vadí víc 🙂

yanna.o
14. okt 2009

jabber, v krámě má lákadla v podobě zmrzlin, točících koníků a autíček 😠 neví, kam dřív.. 😒 pak tohle dělá. A hlavně dělá to ty 2 týdny, co má potíže s rozhodováním, jestli to či ono, protože se dostane do stavu, kdy se rozeřve u každé volby, kterou si usmyslí, že chce a to by pak přeřval i chodúra.. 😀 Chodúr by se pak radši plížil kanálama jako já včera 😅

claudee
14. okt 2009

ja Thomasa nemusím 😝 a si myslím, že Denis má väčší rozsah a krajší hlas a može ešte prekvapiť.. Pussykiller spieva stále rovnako.. 🙄 nudne 🙄

yanna.o
14. okt 2009

vám se nelíbí thomasovy zoubky a ústa lucky bílé? 😕
iris, jo vypadnou oba.. já bych zas dřív vykopla anetu než adrianu, ale ta už vypadla.. 😀

yanna.o
14. okt 2009

to máte holky pravdu, že denis zpívá líp. Ale já si ho vůbec nepamatuju hlavně 😀 Byl tak nevýrazný, resp. pamatuju si ty výrazné a zbytek se mi motá. Snad se v příštím kole odsladí.. 😀

iris
14. okt 2009

Neboj, Aneta vypadne, lidi ji budou mít plné zuby, ne kvůli zpěvu, ale kvůli chování 😉

claudee
14. okt 2009

jj, nevýrazný bol, to je pravda.. ale vadí mi menej, ako Pussykiller. mal sa prihlásiť do holandskej alebo anglickej Superstar, či kde to vlastne žije 😝 si neviem celkom predstaviť, ako bude ľubozvučnou slovenčinou nôtiť naše pesničky 😀

yanna.o
14. okt 2009

mně tam vadí aneta
pak je skupinka slabých a u těch mi je jedno, v jakém vypadnou pořadí 😀 od začátku mi nesedne Leo, i když teď vím, že zčásti za to nemůže.. pak je ještě skupinka sladkých trdýlek a ty taky nemusím bez ohledu na to, jak umějí zpívat (např. písnička konvičkové a případně i toho denise v minulém kole 😖 )

jabber
14. okt 2009

yanna 😀 nejhorší jsou ty lákadla, co dávají v krámě schválně ke kase na úroveň dětských očí

ne nelíbí se mi jeho ústa ani zoubky 😝 😀 nelíbí se mi vlastně vůbec a nejhorší je, když při hodnocení poroty dělá to svoje WOW! 😝

yanna.o
14. okt 2009

jo a pak je ještě skupinka slabých a nudných (takových lalaláků) a tam patří určitě paulínka..

yanna.o
14. okt 2009

wow... 😀 😀 😀

jabber.. jo u kas. to jo.. především lentilky 😠 jako včera nám s manželem dal takový kapky, že jsme byli po příjezdu domů úplně hotový 😅 a přitom jsem si celý 2 roky libovala, jaké mám (i oproti jiným) hodné dítě, co se nevzteká. Jeho postavit na pódium té superstar, tak je tam přeřve všechny.. 😒 wow 😅

iris
14. okt 2009

Náš Tom by je přeřval s přehledem 😀
A váš názor na Bendiga?

arleta
14. okt 2009

Ja som si včera v noci pozerela záznamy, lebo som ich cez víkend nevidela, tak som teda bola prekvapená, ako sa to tam vyvíja.
Prekvapil ma tiež Denis a Šmajda !!!!!!! No až tak, že si ich pozriem dens znovu. 😵Puberta... 😵
Pussykiller spieval dobre teraz, ja osobne - čo ja viem, raz mi je sympatický raz nie...A inak ma napadlo to isté, ako potoom hovorila porota, že by mohol byť namyslenejší za svoj výzor. Zdá sa byť taký správňak...
NO som zvedavá, ako to dopadne.
Vypadnúť mala skôr Pavlína, podľ mňa je nevýrazná.
No a Chodúr, Leona, Monika sa mi klasicky páčili najviac z Čechov.