Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

kubaka
27. okt 2009

jo aha - ale to by asi stejně neuhlasoval - Myslím, že se chlapům líbí - je to takový typ 😅

martimarti
27. okt 2009

Kubaka, a věřila by jsi, že jsou lidi, co si myslí, že uhlasoval? 😀 😀 😀 Nechápu 😉

dai
27. okt 2009

inak ,
ked vas tu citam tak mi pride akoby ste zaspavali niektore s novym casom ( bleskom ) pod vankusom 😔

thomas bol nahodou vcera perfektny - zachoval sa ako profesional , nezvelicoval, perfektne reagoval a keby vsetky pesnicky zaspieval tak ako tu poslednu na rozlucku, tak tam este mohol byt -... podla mna ma so svojim spravanim aj moznost presadit sa - ide si za svojim, berie veci s nadhladom a s davkou profesionality - co sa o vacsine dalsich sutaziacich ( s vynimkou asi chodura ), povedat neda... tie deticky co tam placu kvoli rozhodnutiu - ako mozu oni pomyslat na showbussnis???

neviem co mate proti tej pauline - po jej poslednych 2-och vykonoch by som jej poslala hlas aj ja, keby hlasy posielam... naposledy sme sa s muzom zhodli ze okrem chodura nas zabavila len ona... preco by potom mala vypadnut? zato ze sa do nej navaza bulvar? lebo ma otca co ju podporuje? ako sorry...

kto by mal realne vypadnut hodnotiac podla vykonov a nie podla toho ako milo sa usmieva a ako sa vie rozplakat na javisku... urcite Ben - ten ma sice chvalyhodny recitacny prednes, ale okrem toho vela toho nepredviedol - teda ospravedlnujem sa - tancuje super - tomu by sa mal asi aj venovat... a na druhom mieste Monika - aj mne sa jej hlas paci, taktiez ta pesnicka I believe I can fly bola velmi pekna... ale odvtedy nepredviedla nic, myslim tym NIC - totalne nudna, nezazivna, nezaujimava, zle odspievane...

Co sa mi dost nepaci na superstar je skatulkovanie ludi - na zaciatku zaspieva pekne, zaskatulkujeme si ho ako super spevaka, niekomu sa nepodari jedna pesnicka, a je hned odpad - a ked sa zapoji bulvar a zacne vymyvat mozgy tak sa ludia spravaju ako stado😖 Monika je dobra, mila, krasna tak je superstar, Paulina je sebavedoma, ma ludi co za nou stoja a odhalili sme ze, och ake prekvapenie, jej rodina ju podporuje sms-kami... tak je na vyhadzov - to ze jedna nic nespieva a druha sa neuveritelne zlepsuje... to nam je jedno ☹

ked som tam vcera videla stat nikoletu a moniku, tak som dufala ze ludia zacali pocuvat a vyhodili moniku... zial, ludia sa dalej len pozeraju a pocuvanie nechavaju na porotu, ktora si svojich ludi uz zaskatulkovala... 🙄 podla mna mala nikoleta hlas krajsi ako monika... nepomozem si... obe boli urcite 100x lepsie ako ben 😔

z tych co tam zostali by mal vyhrat chodur, presadit sa este mozu leona a denis... vsetci traja maju krasne hlasy , spravaju sa oproti ostatnym vyspelo, vedia co chcu, idu si za tym - to je pre kohokolvek kto sa chce zivit umenim, velmi dolezite...
krasne spieva aj dominika, ale je velmi mladucka a tak sa aj sprava - aby sa presadila by potrebovala niekoho silneho kto sa za nu postavi a bude jej pomahat, sama urcite nic nezmoze...

jabber
27. okt 2009

dai - no když vás baví, tak je všechno v pořádku, ne? Mě třeba zase nebaví 😀 Ale každopádně to, že váš baví, ale nepošlete jí hlasy, jí moc nepomůže, protože ostatním soutěžícím ty hlasy lidi třeba pošlou 😅

penny13
27. okt 2009

Fuj, ale som si vydýchla! Keď som videla v tej trojke Moniku, prišlo mi zle!!!!!!! ☹ Z vypadnutými som spokojná, Aj Lucka, ktorá prepla na Chodúra 🙂
Niekto tu písal, že aj Šindlerovej posielal ocko hlasy. Ale Martina narozdiel od Paulíny vedela spievať.
Teraz by niečo chcela napísať, dcérka Katka.

Ahoj. Ja som Katka, dcérka. Chcem napisať jeden komentík. Nevadí vám to? Tak mne sa v supersta páči Mirko Šmajda!

krpito
27. okt 2009

mne sa páči Denis Lacho, krásny hlas, sympatické vystupovanie 🙂 len mi je vždy smiešne (a to si vážené všimnite), ako sa tvári že plače pri vyraďovaní, úplne nasilu, takú srandovnú grimasu vystrúha, som sa včera nasmiala 😀 inak Chodúr u mňa vedie, len čítam (a neviem prečo) veľa babám "nereže" 😝

martimarti
27. okt 2009

Ahoj Katka 😉 😉 😉 jasně, že nám to nevadí, jsme rády, že jsi tady 😉 😉 🙂 🙂
Ty nejsi ve škole? Nemarodíš? 😉

diddi
27. okt 2009

bez ohladu na bulvar - Paulina ma slaby,nevyspievany hlas...farbu obycajnu,tuctovu....jej spievanie nie je pre mna nijak extra zazitok,na ktory by som spominala - ako napr.pri Leone a jej pesnicke Lasko vonis destem,alebo Zombie...ta posledna - Pink sa mi az tak nepacila....ale Leona je vynikajuca,vyzreta,hotova spevacka s neskutocnym hlasovym rozsahom

olivova
27. okt 2009

mne sa monika nahodou velmi paci - myslim hlas...Nikoletin prejav sa mi vobec nepacil ani hlas - ale musim povedat, ze to je len vec vkusu, nahodou nespievala zle a oproti pauline maju vsetky dievcata navrch...Nepaci sa mi ani jej sposob vystupenia - pripada mi taka "mlandrava" oproti ostatnym.
No a ben - oproti pauline vie aspon super tancovat 😀

lussy23
27. okt 2009

Tak vyšli mi tipy. 🙂 🙂 🙂 A viete, čo si myslím? Keby bol Thomas mladší, aspoň takých 20rokov a menej, iste by u puberťačiek zabodoval. Mne sa páčil, ale stále mi na ňom vadil jeho vek. Síce m ivyhŕkli slzy, keď vypadol, ale naj je pre mna Maťko Chodúr.

lucia.
27. okt 2009

lussy kolko mal thomas rokov??

tlstik
27. okt 2009

Martin Chodur je jasna jednotka 🙂
mne sa zdá, že vraveli, že Nikoleta bola najstaršia a mala 17. tak teda fakt neviem kolko mal Thomas

krpito
27. okt 2009

tlstk, z dievčat 🙂

swead
27. okt 2009

ahoj,
tlstik, říkali, že Nikoleta je nejstarší z holek 🙂 Thomas má tuším 28let

tlstik
27. okt 2009

aha, ďakujem za vysvetlenie... 😉

jaspina
27. okt 2009

Pro mě taky byla horší ta Nikoleta než Paulína. Ten Nikolety hlas byl hrozně upištěný.. Jinak souhlasím s tím, že po začátku jsem měla tendenci si Moniku škatulkovat jako super zpěvačku - ale už delší dobu je průměrná.. Je hezká, umí vystupovat - ale to je tak všecko. Ben kdyby to bylo podle zpěvu, tak už tam dávno není... Leona dobře zpívá, ale nevidím ji jako superstar.. Bendiga bych vyrazila, protože mě prostě vadí, tak nedokáži vnímat jak zpívá.. Není to tím, že je tmavší - on je prostě na facku.. To samé CHodúr - ať zpívá jak chce, mě se to nelíbí.. Paulína tam taky dlouho nebude.. Šmadík je pro mě nej - ale přiznávám že díky sympatiím - nejlepší ve zpěvu není a taky bych ho neviděla jako sólo zpěváka - on patří do kapely.. No a superstar bych volila mezi Dominikou a Denisem - tam je hlas, projev i skromnost..

dai
27. okt 2009

olivova,
problem trosku je ze ta sutaz je o speve a nie o tancovani...
jabber, na posielanie hlasov uz asi nemam vek - neviem si predstavit zrelu 30-rocnu zenu ktora jaci pri nejakom benovi a nasledne mu posle hlasy lebo vsetci tvrdia ze dobre vyzera...
vlastne podla mna ziaden rozumny dospely clovek hlasy neposiela, tato sutaz je , co sa principu tyka, urcena skor pre pubertiakov a rodinnych prislusnikov sutaziacich... takze ja len posudzujem spev, kto vyhra mi je jedno - aj tak sa presadi malokto z nich, obycajne nie vitazy ( prave kvoli tomu akym stylom sa tu sutazi - cize neide tak o spev ako o celkove sympatie...v radiu si ale nezapnete niekoho kto nevie spievat, len preto ze dobre vyzera, detto nepojdete na jeho koncert pripadne si kupite, nekupite jeho CD kvoli vzhladu...)

lussy, nechapem ako ti mohol vadit jeho vek - mal 28 rokov... v inych krajinach boli vitazy castokrat starsi, to len u nas sa zaviedlo ze sutazia nevyspele nevyrovnane deti ( vidiat to podla ich reakcii, sposobu komunikacie... tie deti maju sediet v skole a nie behat po veciarkoch do rana...) asi zniem ako mentor ale svoje dieta by som tam nepustila... nato aby vedelo s niecim takymto pracovat - cize reagovat spravne na narazovu popularitu a nasledne sa nepolozit z toho ze za pol roka ho nebude nikto poznat... nato musi byt aj psychicky pripraveny - a zial vacsina tychto deciek nato pripravenych nie je... cize im to moze naozaj velmi uskodit... ☹

yanna.o
27. okt 2009

jaspi, ale on ten chodůr není namyšlený. Ale ani on nemůže před sebou samotným skrývat, že prostě zpívá líp než ostatní. Toho si určitě všimnul. Nejde to přehlédnout. Tak proto se některým může zdát, že je nafrněný. Ale není.. je v pohodě 😉

Mně je nesymptatická Paulína a ani nezpívá dobře. Jinak mi tam nevadí nikdo.

Bendig je taková hysterka, ale zpívá dobře.
Se Šmajdou je to tak, jak jsi teď napsala.

Denis mně nijak neoslovil, jen takový neviditelný, ani nevím, co zpívá. Asi zpívá dobře, ale už teď mě vůbec nezajímá.

Dominika je skvělá. Tu když jsem teď viděla, tak jsem si to pustila ještě asi 5x.

Martin Chodůr je taky skvělý, ale proti Dominice navíc starší a je ještě o něco lepší než ona. Takže pro mě jasný vítěz.

Z holek je perfektní i Leona, ale pořád jí ještě nedochází, že to řvaní není hezké a hodí se k ní jiný styl (viz Rottrová). Ale je jí teprv 16, takže není divu, že se cítí jinak. Zpívat by měla. Má hlas jak zvon.

Bagárová, Konovičková - průměrné, zpívají sice krásně, ale i to umějí zvrzat a hlavně ani jedné z nich nevěřím, že by nezpívaly odrhovačky, byly by dalšími do řady stejných.. Takový ty písně, kde se kroutí hubama, hlavou na krku.. uauaua, tak ty fakt nemusím. A holčičí skupiny taky ne a trochu mi jimi obě 2 zavánějí, i když by v nich nezpívaly.

draga
27. okt 2009

ty jo jste se do toho daly 🙂

tak já teda nevím ale mě prostě Chodur připadá, že zpívá pro generaci mých rodičů...teda kromě divadla kdy dal supreme a to je má hodně oblíbená písnička a fakt mě mrazilo...ale pak už mě jen nudil a Ladykaaaarneval bylo děsný jak zpíval...to už jsem tu ale psala... 😉

co se týká bendiga tak na něj se já nemůžu dívat, vždycky se otočím a nechápu, kde se v něm bere ten silný krásný hlas...ale jinak proti němu nemím vůbec nic jen ty jeho čumáčky....ale ať klidně vyhraje proč ne 😀

šmudlíka mám celkem ráda a líbil se mi jak zpíval naposledy, i když porota ho zprdla moc jsem nechápala proč 😀

holky nevím ,paulína mě nudí a tváří se vždycky tak nějak mimo...Leona je super rockerka, ale zrovna tak ostatní holky zpívaj dobře na to kolik jim je let 😉

yanna.o
27. okt 2009

dai, u mě doma neloupu do bulváru ani šlupky od brambor. Prostě žádný bulvár nevlastním a nezavadím o něj pohledem ani v trafice. Žádné noviny, časopisy.. Ale Paulína se mi nelíbila ani v jednom kole. Dokonce ani v tom posledním, ve kterém jí chválili i ti, kterým se jindy nelíbila. V tomhle z ní máme odlišný pocit, ale píšu to teď proto, že názor mnoha lidí nevyplývá z bulváru. Souhlasím s vysvětlením diddi ve 12.12 😉

erikasadek
27. okt 2009

draga a ostatny ja s vami mozem len nesuhlasit .;
chodur je umelec komplet sam o sebe. takze vycnieva..
a spieva ,hlasom ktory bude sediet kazdej generacii co je , jeho + a mozme povedat za seba ; ze ak by spieval v zahraici tak tiez vycnieva a je hviezda.. 😉

vycnieva pretoze ponuka nieco viac cosi co bude vzdy ludi rozdelovat nie kazdy umelec spevak, ladi kazdemu ale , jedno maju spolocne, dokazu uputat. 😉

jaspina
27. okt 2009

Mě taky právě připadá ten CHodůr takový starý/mladý a líbil se mi od něj jen ten Robbie - prostě mě neoslovuje. To Denis taky.. ale už je aspoň na svůj věk tak, jak má být.. A nechala bych vyhrát Dominiku. Teda já bych nechala vyhrát Šmajdu, což asi neprojde 😵 tak ji..

yanna.o
27. okt 2009

Já mám jasno, z kluků Chodůr, z holek Leona a Dominika.
Jo.. a Ben mi nevadí. Jeho vystoupení se mi líbí a když ho poslouchám, tak mi nic nevadí jako třeba u Bagárové, která to zvrzala a bylo to tak slyšet, že to tu písničku velmi kazilo. Ben by sice neměl na to tohle odzpívat, ale když poslouchám jeho, tak mi jeho zpěv nekazí tu písničku. Minule když zpíval Pink, ta to podal velmi opravdově. Snad nejvíc ze všech.

yanna.o
27. okt 2009

erikasadek, souhlas

frisbee
27. okt 2009

eri 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

draga
27. okt 2009

erika no však o tom to je ...mě prostě připadá protivný a vám se líbí...na jeho koncert bych nešla, cd si nekoupila, zpívat umí ale mě nesedí...a že je umělec komplet??? to může být...však ať vyhraje v pořádku 😎

yanna.o
27. okt 2009

diddy, ale zas na druhou stranu nesouhlasím s těmi pražáky. když je člověk primitiv, tak kdekoliv na světě 😉 jinak tipického pražáka si neumím předstvit, v Praze jsou lidi ze slovenska, moravy, různých českých krajů i cizinci ze zahraničí a žijí v ní chvíli nebo pár let nebo hodně let. Je to taková směsice. Nějaké definice pražáků se vždycky dočkám od Moraváků (opačně to neznám). Celá léta jsem to neřišla a nevěděla o tom. Ale pak jsem si v krátké době všimla určitých vážně myšlených i humorných nevinných narážek a při bližším pohledu jsem zjistila, že vždycky padly z úst Moraváka 😅 Tím teď nechci vyvolat diskuzi, je to jen reakce na "pražáky". V dnešní době přestávají existovat hranice, svět se strašně zmenšil, takže já nejsem žádný fanatický vlastenec a je mi zhola fuk, zda je někdo z čadu, z moravy nebo z prahy 😉 Soudím lidi podle projevu, ne místa bydliště.

yanna.o
27. okt 2009

pardon ťipického 😀

erikasadek
27. okt 2009

draga nemoze s apacit kazdemu.. to je uplne normalne,
ja tiez nepochopim co robi ben v tejto relacii.; mozno to bude tym ze som zvyknuta na vyssiu kvalitu. neberte ma hned zle.. 🙂

este jedna vec stale vypadaju dvaja. 😕

prepacte mi nemozem si nato zvyknut je to porovnavanim asi.; ale ked si nepomozem.. 😉
najprv nie hned v ten isty vecer potom vypadavaju dvaja naraz.

a est emi vadi skoro nikto nespieva v rodnom jazyku.. co je skoda...

a na konci chyba tomu tak eto napatie, hudobne a a celkovo , kto vypadne, ale to uz bude moj osobny pohlad na vec.. 😀

co so mnou no , rozmaznali nas tu .. 😀

hej este jedna vec nerobia sa aj duety ; medzi sutaziacimi??
spestruje to , relaciu u nas trva skoro 3 hodiny.... 😉

yanna.o
27. okt 2009

erikasadek, ono to ale asi takhle bylo vždycky. Když vezmeš odděleně slovenskou suprst. , tak v jednom nebo dvou dílech vypadávali po 2 (možná jen v tom prvním) a až pak po jednom. Teď vypadávali po 4, jelikož to potřebovali rychle spojit a od teď to už bude jako vždy