Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

k.a.t.k.a.
27. okt 2009

Ben bol u mna po prvom castingu horucim adeptom na hviezdnu rotu, fakt nechapem ako sa dostal az do finale 😝 a porota OSPEVUJE jeho salto, tak ako pardon, odhliadnuc od toho ze fakt ani spievat nevie, nie sme v tanecnej sutazi 😝

jaspina
27. okt 2009

Podle mě to tam teď má hodně těžké - i mezi ostatníma, kteří tomu můžou věřit.. Jako toho Jacksona vystřihla tak, že mě to fakt bavilo hodně.. A souhlasím, že Ben je tam už jen za vzhled - zpívá jakoby furt jednu písničku - stejný styl.. ale líbí se holkám no.. A minule se to dobře otočilo - do teď mi přišel dobrý šmajdík i Monika a těm to fakt nevyšlo.. Naopak krom prvního vystoupení se mi čím dál víc líbí ta drobná blondýnka - slovenka. Nemůžu si vybavit jméno.. Takže fakt netuším, kdo vypadne..

jabber
27. okt 2009

jahodka - však můj včerejší tip byl Thomas, Paulína, Nikoleta nebo Ben 😀 podle mě půjdou za týden a Markéta půjde taky, to se nebojím 😀

jahodka35
27. okt 2009

jittus, jasne aj mne sa paci Chodur, to je bezpochyby hviezda, aj Monika Bagarova. tiez aj Lacho, ale treba naozaj uznat, ze Slovakov je o polovicu menej ako Cechov, takze, je to jasne, ze to nebude rovnomerne rozlozene, az ked mozno zostanu 2 slovaci, zacnu vypadavat cesi...

julik5
27. okt 2009

ja stejne nechapu proc to tolika lidem vadi ze ji otec podpuruje to by snad delal kazdy ne?nehlede na to ze ted fakt zacala zpivat a postup si zalouzila nemyslim si ze by tam byla jako nepravem navic se kolo od kola lepsi coz se fakt o ostatnich rict neda napr Monika je tam vic adeptu co by zaslouzili soutez opustit a taky je urcite rodina a znami podporuji ikdyz o zpevu nemuze byt ani rec

martimarti
27. okt 2009

Docela se těším za týden, až se Paulin těžce otec zadluží, přehlasuje obě republiky a pošle dcerku dál, to budou reakce 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
27. okt 2009

jahodka - to si nemyslím, že je to počtem obyvatel, prostě se i Slovákům líbí Chodúr, Bagárová a slovenským puberťačkám zase Ben, tak pro ně asi hlasují i Slováci, no......

jahodka35
27. okt 2009

martimarti nehlasuje len on. ja ju nepoznam a tiez som jej poslal hlas, lebo urcite sa mi viac pacila ako niektori ini finalisti. a vela ludi z mojho okolia jej tiez poslalo hlas, pretoze Jacksona zaspievala ako jedna z najlepsich, samozrejme az po chodurovi 🙂

jittuss
27. okt 2009

jabber zrovna tak se mohl pubertačkam libit i sladkej Puskailer ale ta soutěž je skutečně o zpěvu a ne o tom kdo jak vypadá.

jahodka35
27. okt 2009

ok, uznavam, ze cesi maju kvalitnejsich finalistov. nechcem tu rozduchavat ani nejaku nacionalisticku debatu, no pozrime sa na rekacie nasich susedov, ked sme my postupili na MS 2010. ale koncim, myslim si o tom svoje...

martimarti
27. okt 2009

Jahodka 😉 😉 já vím, dělala jsem si srandu jako reakci na tu blbost, že někdo může věřit tomu, že holka postupuje dál jen díky hlasům otce. Svatá prostoto 😀 😀 😀

klba
27. okt 2009

no podla mna lepsi od pauliny je chodur, leona, monika, bendig, denis, dominika.
ben ma silnu zakladnu fanusiciek, ale ten spev.... 😝 casom mu ani fanusicky nepomozu, snad? 😉

a nemastni-neslani su tam okrem pauliny aj dalsi spevaci-nielen ona.
pre mna je v prvom rade spev, ten tentokrat mala dobry, ale nie v kazdom kole sa mi to pacilo, ale to sa tyka aj inych, sympatie su az na druhom mieste.

jabber
27. okt 2009

Co pravidla nezakazují, tak je povoleno, takže když nevadí milión pět hlasů z jednoho čísla, je to zřejmě v pořádku 🙂 Mně rozčiluje spíš z důvodu co jsem tady psala včera večer a jelikož ani nijak extra nezpívá, tak bych jí klidně vyřadila 😀

jabber
27. okt 2009

jittuss - to mohl, ale asi nelíbil 😀 navíc přiznal snoubenku, čímž si u puberťaček podřízl větev 😅 Kdyby ta soutěž byla o zpěvu, tak tam Ben dávno není, nemyslíš? 😎

jahodka35
27. okt 2009

martimarti aj klba, suhlasim. tiez si myslim, ze je na urovni konvickovej alebo smajdu, a hlas som jej poslala len kvoli hlupemu bulvaru a kvoli vybornemu nedelnajsiemu vykonu...

jaspina
27. okt 2009

Já vím jak ta holka od nás tam byla v 15ti letech. Hned když byla malá se na ni vykašlali oba rodiče a vychovávala ji babička - ta potom umřela a aby nemusela do děcáku, tak si ji vzali za svou rodiče od kamaráda a vychovávali ji.. Bohužel po nějaké době i tam ta maminka umřela na embolii. Holka si na svůj věk užila víc než dost a novináři z toho pak klidně udělali, jak hraje na city, aby postoupila 😝

jabber
27. okt 2009

martimarti - paradoxně si to myslí jen její otec, bych řekla 😀

jittuss
27. okt 2009

jabber mě osobně se Ben taky nelíbí a může být sebevíc krásnej prostě exot no 😀 je to o vkusu někomu se Ben líbí někomu ne myslím jako vzhledově.A kdo mu pošle hlas je ten komu se líbí jeho styl hudby není to univerzální zpěvák nezazpívá všechno.

jabber
27. okt 2009

klba - přesně, minule jsem si říkala, že nemastnější než Paulína je Markéta

sasiki
27. okt 2009

mne je jedno, či Paulíne otec posiela hlasy alebo nie..........božinku, chúďa dievča, keby si to tu prečítala. Normálne mi jej začína byť ľúto. Tipovala som síce, že vypadne, ale rozhodne ju nebudem urážať, keď ju osobne nepoznám.

jittuss
27. okt 2009

Já teda bez ohledu na to co se tu o Pavlíně píše ani nečtu bulvár takže nevím co se propírá,ale celkově její vystupování a image je šílený prostě mi je nesympatická a ikdyby zazpívala sebelíp tak furt mi nesedí.

kristi
27. okt 2009

souhlas s Jittus

jabber
27. okt 2009

Já bych to za sebe shrnula asi takhle - nesmí vypadnout Martin, Denis a Monika - ti se podle mě poperou o vítězství, možná ještě Dominika 🙂 Jinak ať všichni vypadnou a je mi fuk v jakém pořadí 😀

jaspina
27. okt 2009

Jako mě taky není nějak extra sympatická, ale psát kvůli tomu o ní některé věci.. Po pravdě víc nesympatický je mi Chodůr a Bendig - a taky bych o nich nepsala podpásovky..

erikasadek
27. okt 2009

mozte mi zhrnut kto vcera vypadol.. 😉

jababr tak ben tam urcite nema co robit chudak rytmus nema; a a nekao stale nevie nastartovat.. asi uz ani nenastartuje uz nama co ani ukazat.. slabe ako caj. 😀
teda moj nazor.

aj tak neviem stale pochopit preco to mate tak blbo , vysledky na druhy den. 😠

kristi
27. okt 2009

kazdej ma jiny duvody proc se mu nekdo libi a nekdo ne, nevidim problem v tom psat o tom, ne? uprimnost nade vse.

jabber
27. okt 2009

jaspi - myslíš jako novinářům že není sympatická?

jabber
27. okt 2009

erika - Nikoleta a Thomas

jabber
27. okt 2009

přesně jak píše kristi - co bychom tady jinak řešily? 😎

erikasadek
27. okt 2009

jabber dik.. 😉 🙂