Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

pirlenka
15. nov 2009

Mě teda dojala hodně a líbilo se mi to. A doufám, že i lidem a že půjde dál 😉
A myslím, že to zpívala za sebe, holt ona je dneska ta vybraná, komu se to "nepovedlo".

petruna
15. nov 2009

monkula : kdepak, to mi bylo 14 😀

vitty
15. nov 2009

aha, tak
Monika se určitě zlepší a Dominika tomu nedala cit...takže ať se jde milá porota vysrat.....
zpívala to nádherně, pokaždé chválí, že to zpívali jinak, než originál, ale u ní to bylo špatně 😠
já už ničemu nerozumím

cokosusenka
15. nov 2009

Aspon ten Habera

petruna
15. nov 2009

myslim, ze dnes poprvy poslu sms, Dominice

tereska
15. nov 2009

Porota je totál zaujata, nedovedu si představit proč jinak by Dominiku pokaždké sejmuli 😝

jituskak
15. nov 2009

já ji asi pošlu plno hlasů... bože já jsem normálně vytočená

dont_speak
15. nov 2009

to je jasny, ze to nemuze nikdy zazpivat jak original. podle me byla dneska jedna z nejlepsich

pirlenka
15. nov 2009

Letos je ta porota úúúúúúúplně neobjektivní...myslím od semi- a finálových kol 😝 😝

k.a.t.k.a.
15. nov 2009

tak zrovna ta obstarožna vyžita štetka Rolincova tu bude nieco o citoch rozprávat

majacska
15. nov 2009

ahojte, Dominika omnoho lepsie spievala ako Monika, mne sa pacila....

dufam, ze vypadne Monika, nema vobec hlas 😒

babula90
15. nov 2009

habera je divný, Moniek diplomaticky povedal, že milé, hoci nestačila s dychom a Dominiku nepochválil, hoci bola lepšia 😠

slevik
15. nov 2009

Taky snad pošlu hlasy Dominice, ta je tam jediná, kdo by měl být superstar 😎 !

kijonkova.k
15. nov 2009

a ještě Chodúr 😉

tinusska
15. nov 2009

buď majú od režiséra nariadené koho majú pochovať alebo im total drbe som znechutená 😝
to je hnus pošlem jej sms
po tomto sa ani nebudem diviť ked to vyhrá BEN 😝

pirlenka
15. nov 2009

No myslím, že dneska nebudu šetřit a pošlu jich víc. Škoda, že nevypadává i porota 😝 😝

jajdaelda
15. nov 2009

pirlenka...přidávám se s esemeskou....poprvé v téhle soutěži...ona prostě je zpěvačka...zazpívala si to po svém a zazpívala to nádherně...Monika byla absolutně mimo tony a jí pochválejí,asi máme blbý mikrofony v telce

kijonkova.k
15. nov 2009

zajímavé,že já to mám vždycky naopak,koho porota chválí,ten se mi vůbec nelíbí a naopak...viz Dominika...

majacska
15. nov 2009

a nestoji niekto za tou Monikou? lebo to uz je fakt ocividne, ako s nou jedna porota.... 😕

petruna
15. nov 2009

Smajdovi urcite reknou, ze to moc prehani, ze je to moc velke divadlo atd atd.....aspon ze mi na Chodura nesahaj, kreteni...

tereska
15. nov 2009

Petru teď tvůj přízpěvek čtu taky... 😀

Mě se na Šmajdíkovi líbí, že je to ještě takový díťátko, sláďátko.... 😅

slevik
15. nov 2009

Já fandím Dominice od tý doby, co zpívala tu francouzskou písničku, to byla fakt bomba 😎 . A navíc tam bylo úžasně slyšet, že zpívat umí 😎

vitty
15. nov 2009

Taky jí pošlu hlas, bylo mi jí líto, jak jí tekly slzy......ty dvě trubky cití, že by mohla být lepší, než ony dvě, tak jí potopí, jak prosté!!!!

misi78
15. nov 2009

Ben byl des bes, nudna pisnicka presne jak rikali o trech tonech. Ted jsem zvedava na Smajdu.

pirlenka
15. nov 2009

Jooo holky, spojme se a aspoň jednu smsku Dominice! Zaslouží si to, no ne? 😵

petruna
15. nov 2009

jituska : taky jsem desne vytocena...nejradsi bych ty Dominice poslaal jeste osobni sms na jeji mobil, ze byla nejlepsi

jako ja nechapu, proc Bena chvalili.... 😝 a Dominiku sejmuli...

Miro je dobrej

erikasadek
15. nov 2009

tereska, mozes mi povedat kedy to spievala, ?? na you tube uz , je staihnuta kvoli pravam.. 😉

tinusska
15. nov 2009

no tak skusim trafit hodnotenie poroty

Príliš rokové prehnané a bla bla

jituskak
15. nov 2009

já už jsme jí poslala a pošlu další.
a šmajda teda taky dobrý. beztak ho zase shodí.

jajdaelda
15. nov 2009

tak konečně něco fakt rockovýho