Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

many
20. okt 2009

Šimonek je šikulka 😉 🙂

many
20. okt 2009

jinak u nás jede jakási reklama ani nevím na co to je a jsou tam kačenky, tak to je jeho - stojí jak přikovanej a říká ka ka , ka ka 😀 😀 😀 a pak je ještě jedna na Domestos na záchod a tam je taky kačka, tak taky říká ka ka , ka ka 😀 😀 má rád hrozně kačenky 😀 😀 😀 ale jinak teda u reklam tancuje, jak slyší hudbu 😀

many
20. okt 2009

no a v těch superstar, ještě mi je trošku nesimpatický ten Thomas 😉

jojka120
20. okt 2009

no ked v pondelok vyradovali a vypadol marek lacko, moje 14rocne dieta, tak strasne plakalo...
😢 vam poviem to som este pri nej nezazila 😖 aj ona chcela aby vypadol thomas - aj nam je nesympaticky 😠

klba
20. okt 2009

many aj u vas su kacicky kaka? 😉 aj u nas 😵 a rovnako nazyva aj to co ma v plienke 😅 a oblubena reklama su martanci 😀
a thomas mi az tak nevadi, ale spev mi pride stale taky rovnaky, cakam ci to este odpali, ale to skor asi dovtedy vypadne. 😝

many
20. okt 2009

klba - tak to je malej šikulka, Ladík zatím to v plínce nijak nenazývá 🙂 ale jinak kačky teda nazývají kluci stejně 😀 😀 😀

ellise
20. okt 2009

holky, superstar není jen o zpěvu ale hlavně o chuti a odhodlání na sobě dělat, o pracovitosti. Kolik lidí uměla dobře zpívat a kde jejim dnes konec. Jak v české tak slovenské, u nás se drží 2 možná 3. Co víte o lidech z 3. české? t

Vítězstvím v superstar to nekončí, naopak začíná a až potom se pozná kdo na co má, co s tou příležitostí dokáže udělat. Zpěváků je hodně, autorů muziky málo, vždyť ani Gottovi dnes nemá kdo psát hudbu, natož nějakému teenagerovi, který ještě neskončil ZŠ.

Ten kdo chce se živit hudbou musí na sobě pracovat, a tvrdě, učit se, trénovat a jít si za svým. Dnes musíš mít hudební vzdělání, postavit kapelu, a makat.
V 15 máš mlhavou představu čím by chtěls být, to že děcko rádo zpívá v koupelně fakt nestačí.

lisounek
20. okt 2009

draga me dostala "vieš" 😀 😀 😀 😀

jaspina
21. okt 2009

Uff - tak jsem vás konečně dočetla.. Já jsem právě čekala, že Machala bude brečet - mě přišlo skoro pokaždé, když ho hodnotili, že se rozbrečí už tam.. Usmál se jen, když ho k tomu Adéla vyprovokovala.. Podle mě to pro něj byl hrozný nápor - i to natáčení medailonků atd. Že ten svůj handicap musel vystavit celému národu.. Ale jak jsem viděla videa, tak když měli volno tak on se v té partě cítil jak ryba ve vodě a mohl být dost velký bavič pro ostatní.. Takže podle mě ho to dostalo hlavně z toho důvodu, že s těma lidma tam si fakt rozumněl.. Když si představím být mezi 15 a 20 rokem na takovém "táboře" Kde se ve volných chvílích blbne, chodí se na večírky, řeší jim image.. to musí být úplně jiný svět - s tím se těžko loučí.

k.a.t.k.a.
21. okt 2009

http://www.topky.sk/cl/10/588536/Skandal-Podraz... 😝 by som sa na jej mieste hanbila jak pes

sasiki
21. okt 2009

no čo ja viem, ja by som to brala asi s rezervou 😕

jahodka35
21. okt 2009

k.a.t.k.a. a ty tomu veris? mne to skor pripada, ze niekomu v tom "akoze showbiznise" sa asi nepaci, ze jej tatko ma nejaku agenturu a asi sa nedohodli na ksefte. pretoze tymito clankami skodia nielen jej, ale aj fotrovi. ja ju skor lutujem, ze sa do nej zacali takto navazat, presne ako do galisovej. proste si niekoho zoberu na odstrel a nedaju mu pokoj. ked paulina vypadne, kto bude dalsi na rade?

jaspina
21. okt 2009

Taky bych tomu nepřikládala až takovou váhu... Bulvár je bulvár a neštítí se ničeho.. Jako kdyby chtěl valit tolik peněz do toho, aby ji prosadil, tak by to mohl udělat i chytřej než přes superstar..

klba
21. okt 2009

ja k tomu len tolko ze aneta uz vypadla, nemaju o kom pisat tak si nasli dalsi objekt na pretras, cize paulinu a nepride mi to vobec divne ze z jedneho cisla tolko hlasov, pokial si dobre spominam aj martine sindlerovej poslal jej otec mnozstvo hlasov, na vitazstvo to sice nestacilo ale vyhral za to tu hlavnu cenu pre hlasujucich divakov - auto.

ciatko
21. okt 2009

ako vedia, z akeho cisla prisli tie sms??? ked je tam notarka a nikto k tomu nema pristup? vymenit notarku!😀😀 ked unikaju taketo informacie (ci uz su alebo nie su pravdive), ako mozeme verit, ze vysledky su regulerne?
je to hnus

klba
21. okt 2009

mna skor zaujima kolko hlasov prislo spolu v danom kole a aky bol rozdiel medzi postupujucim a poslednym co ho vyradili, kedysi to hovorili, teraz nic. 🤐

sasiki
21. okt 2009

klba to by aj mňa zaujímalo....

marse
21. okt 2009

ja by som to tak strasne neriesila, keby tam nahodou bola moja dcera, a mali by sme zbytocnych 100 000 tiez by som posielala hlasy jak besna, vsak je normalne ze podporim svoje dieta a ked nato mam financie tak co? ked si to mozu dovolit, a hlavne neurobili nic mimo pravidiel 😉

klba
21. okt 2009

mne skor bolo divne ze kazdy den sa pisalo o anete a vzdy vytiahli nove fotky-akty a pod..., prislo mi to ako by ju chceli tym ze o nej stale pisu pretlacit a udrzat v sutazi co najdlhsie, kedze hlasy posielaju prevazne nizsie rocniky, ale asi toho uz bolo moc a ani nahota nepomohla, alebo zdravy rozum zvitazil?

bubadlo27
21. okt 2009

😠 tkaze, clanok na bleskovkach o nicom 😠 zasa si nasli nejaku obet, uz cakam kto bude dalsi ☹
sa cudujem nasmu tzv. bulvaru, ze nevytiahli ze Majernikova spieva v muzikali, ze sa kamarati s Mojsejom

aby sme sa necudovali, ked v decembri zverejnia vysledky hlasovania ze Paulina urcite nebola posledna 🙂

a na margo toho clanku na bleskovkach , kedze sme s Istvancovymi skoro susedia, neviem o tom ze by predali avto, viem len ze postupom pauliny so semifinale, konecne omalovali dom 😀 , tak ja by som tym clankom neverila 😠

ale kazdy nech sa zariadni po svojom 😀

sasiki
21. okt 2009

veru aj ja by som hlasovala ako besná, keby tam mám sestru a mám na to..........

bubadlo27
21. okt 2009

a sranda, je ze podla mma Kristina, co je sestra Pauliny spieva omnoho lepsie, ako ona a ona sa dostala len po divadlo v 3 casti, tusim 🙂

klba
21. okt 2009

no za segru by som aj ja hlasovala, ale syna by som tam asi nepustila 😝 😀 , radsej nech sa presadi inak ako cez superstar, ktozvie co by na celu nasu rodinu vytiahli, ci to za to vobec stoji. 😅
ale nie, treba deti podporit v tom co ich bavi, kazdy si najde svoju cestu sam a ja clanky podobneho typu beriem s velkou rezervou, clovek sa o sebe dozvie aj to, co o sebe sam nevie. 😝

abbi
21. okt 2009

baby ja k tomu Haberovi. Ano neni nic extra spevak, ale urcite je hudobnik. A byt hudobnikom znamena mat sluch.
to nema kazdy. Je vela hudobnikov, co zas vobec nevie spievat, ale vedia ohodnotit spev 😉 😉
Mne sa Haberov styl hodnotenia paci (az na perverzne komentare a nadavky, ponizovanie... 😠 😠 )
ale ma sluch a vie spravne ohodnotit. Nezabudnime, ze je uplne ine byt tam nazivo a pocut to live a vidiet to v telke ...

starwendulka
21. okt 2009

Pridám sa k vám. Superstar pozeráme zo staršími deťmi. Najlepšia je Leona. Martin je dokonalý a namyslený. Monika je milá a skromná, ale na víťazstvo primladá. Honza bendig taky. Má perfektný hlas tá Leona. Babám sa najviac páči Denis. V prvom kole ide preč Thomas, toho vôbec nemusím. Má zuby jak kôň, a naozaj s apáči len pubertiačkám a re......... A ešte vypadne ten, neviem meno, taký ten černoch, A z chalanov je naj Mirko Šmudlík.
To je môj názor , prosím nevymazavajte mi ho.

ivka22
21. okt 2009

Abbi, plne suhlasim....🙂

jaspina
21. okt 2009

Holky já miluju to, když někdo napíše Mirko Šmudlík - to je takové roztomilé 😅 To se k němu fakt hodí 😵

yanna.o
21. okt 2009

starwendulko 7 dětí? 😅 šikovná, že zvládáš 😎 😉 Leona je dobrá.

katrin21
21. okt 2009

starwendulka.... najmladsi ma 1 den?? ty sme pises den po porode? dobreeeeee 😉

katrin21
21. okt 2009

pockat a druhy ma 8mesiacov a 4 tyzdne?? to mi nejak nevychadza. 😅