Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

arleta
8. dec 2009

Ten pocit, že je to zmanipulované, má aj ja veru. Nechce sa mi veriť, že v trojke sú tí, čo sú. Aj keď som rada, to áno...Ide o prachy, sledovanosť, zisk z reklamy. Projekt vymyslela Marikíza, tak to musia nejako "nahnať"...Len aby nabudúce Chodúr neletel!!! Ale to hádam nie, aby to bolo zaujímavejšie, dajú česko-slovenský duel. No som zvedavá.
Lussy, nebuď smutná. Už sú tam len tí naj, niekto vypadnúť musí. A možno si niektorí vraveli, že asi vypadne Dominika, tak jej pošleme hlasy...

arleta
8. dec 2009

Lussy, dobre si to vystihla- že pubertiačky sú tu. A veru aj ja si tak často pripadám 😀 😀 😀 . Hlavne, keď zaspieva Mirko 😀 😀 /a podarí sa mu to/.
Ono, vlastne Bedig je 2. nalňjlepší Čech, Domnika najlepšia Slovenka, Miro najlepší Slovák. Takže víťazi sú už všetci!!! Za chvíľu vyprchá ošiaľ zo Superstar a o pol roka si už na ich mená ani nespomenieme. Možno sa uchytia- jeden, dvaja, traja.... Ben, Miro a Chodúr. Moja predpoveď. 😀 Uvidíme potom...

lussy23
8. dec 2009

ešte k tomu vzhľadu- však ono sa to p osuperstar zmení. nedávno som videla Konráda. Má dlhšie vlasy a je to omnoho lepšie, než ten jeho strapattý emo účes. A on mal tiež takú rečovú vadu, koktal. Ale spev žiadný. Držali ho tam len pubertiačky, ktoré mu hádzali plyšákov, ktorými by zásobili celý detský domov.

arleta
8. dec 2009

Lussy, 😀 😀 😀 , to asomňňsňom ani ja vtedynechápala, že tam tak dlho vydržal. A ozaj, čo je s ním? Že nejako hýril?

arleta
8. dec 2009

ALe píšem.

arleta
8. dec 2009

😝

jaspina
9. dec 2009

No je fakt, že při šmajdíkovi si taky připadám jak když jsem byla puberťačka. I když né - to bylo mnohem horší. Bylo mi 15 a žrala jsem Kelly Family 😀 Já bych se nebavila o nějakém manipulování.. Prostě stačilo slyšet potlesk, který měl poslední 2 kola Miro - bez ohledu na výkon. Ty holky ho prostě žerou. Bendiga taky - ale to ty úplně mladinké, které holt nemají tolik peněz na sms. Kdežto Šmajďoch evidentně zaujal i nás "starší" co už vyděláváme a nějaká ta smska nás nezabije.. Navíc je Miro stratég. Ví co má říct, aby to znělo hezky, ví kam se usmát. Při posledním vyřazování, kdy všichni seděli v nervech on mrkal na holky v publiku.. 😉 Takže si myslím, že o tom to je.. Superstar nikdy nebyla a není jen o zpěvu. A nemyslím, že je to nefér. Lidi si vybírají a je jasné, že vybírají i podle sympatií, celkového projevu.. každý podle sebe. Každý si tu sms platí ze svého a může vyjádřit svůj názor. Proto bych i dost věřila tomu, že ve finále bude Miro a Martin..

penny13
9. dec 2009

Ahojte. Tak v pondelok sa Lucka s katkou pohádali. 😒 🙂 Katka miluje Mira, neznáša Bendiga, A Lucka naopak.
No Honza vedel spievať. Na Mirovi mi vadí, že mu je všetko jedno. Tak vykradnú ho a on povie, že to bola náhoda, že mňa vykradli 😎
Nemám rada, keď píšete, že niekto z nich nevie spievať. 😔 Čoby tam potom robili? 😲 Každému len pristane iný štýl. Puskailer, keby spieval slaďáky a balady, udržal by sa dlhšie. Okrem toho, keby mal 19, najviac fanyniek by mal práve on.
Monika musí spievať s malým klavírnym doprovodom, nie z veľkou kapelou, pri ktorej jej zanikne hlások.
Miroo je dobrý rocker, nie všetko sa mu podarí. Takže nikoho sa neoplatí odcudzoovať.

ygreen
9. dec 2009

Tak jsem Vás dočetla
Holky probůh co se škorpíte 😀 Mě občas přijde uhozené, že si tady musíme dávat všichni pozor na pusu abychom se nááááhodou někoho nedotkli, apod. Vždyť se neurážíme navzájem, nehádáme. Jako jednoduše - MK je babinec a tak nechápu jakej je problém si trochu zadrbat? To jen proto že je to veřejné? Copak doma vy neřeknete u televize - "hergot ten Chodůr je xicht vošklivej, nebo bóže ta Monika je ale blbá, nebo Bendigu už raději mlč a vypadni"??? Cokoliv? To si musíme i v tomhle babinci brát takové servítky??? Vždyť o nic nejde. A ze všecho nejvíc mě prudí upozornění, že "my jsme dospělé ženské a oni jsou děti". To je právě ono, páč my si už nerveme rodidla a nechceme je házet na pódium, jako ty mladé vaječníky pod jevištěm, my už je vzdycháme nebo u vínka kritizujeme 😀 😀 to sebou nese věk a mě to baví drbat, obzvlášť v babinci a neurážím nikoho prodle barvy pleti, národnosti a dokonce se překonávám a ani podle inteligence. Ale šišlání a křivý zuby snad nejsou pomlouvání, ne? Tak už nechte toho moralizování. Když můj kluk někdy půjde do podobné soutěže, tak sama nejlíp vím, že má předkus, nebo jinou vadu. A budu jen pyšná, na to, že je tak dobrej, že to lidu nevadí. A nebudu přeci hlučit, že za to nemůže! Že se tak narodil! Pokud není rodič úplně mimo realitu, tak to musí vidět sám.

Jaspi: já asi půl roku žrala Peddyho 😀 😀 😀
Já Mira taky můůůůžu, sympaťák, inteligentní, zpěv o.k. a hlavně má hudební vkus 😀 Každopádně Chodůr je hotový muzikant, u něj stačí, aby mu někdo začal psát hitovky a na tělo.
Jak urazil Davida 😀 tak to máme stejnej názor - písničky DAvida může zpívat jen David, to je pak něco jako národní bohatství 😀 , když je zpívá někdo jinej vynikne jejich děsnost. A netvrdím že je špatnej člověk, ani že neumí nasat dobrou hudbu. Ale myslím, že u něj se jedná o písničky, které se z prdele a nostalgie pustí na disce nebo mejdanu, protože je to taková parodie", všechny to vtáhne na parket a blbne se 😵 ale že by si to někdo z Vás dal do ipodu a zaposlouchal se nad textem 😀 😀

jaspina
9. dec 2009

Ygreen - napsalas mi to z duše 😉 A s tím Davidem - to si u mě Martin snad poprvé šplhnul 😀

simlenka
9. dec 2009

Ja bych teda rekla,ze michal david je tak trochu klasika,pisnicky ma fajn,ikdyz disko nemam rada - jen je pravda,ze nekdy zni az uchylne a to zejmena ve chvili,kdy je zpiva nekdo jinej. ss sleduju okrajove,jednou za 3 tydny vidim 2 lidi zpivat a musim rict,ze letos tam byl fakt skvelet vyber a vsichni zpivali hodne dobre! favorita ale nemam

simlenka
9. dec 2009

Ja bych teda rekla,ze michal david je tak trochu klasika,pisnicky ma fajn,ikdyz disko nemam rada - jen je pravda,ze nekdy zni az uchylne a to zejmena ve chvili,kdy je zpiva nekdo jinej. ss sleduju okrajove,jednou za 3 tydny vidim 2 lidi zpivat a musim rict,ze letos tam byl fakt skvelet vyber a vsichni zpivali hodne dobre! favorita ale nemam,resp.uz vypadla - takova ta silnejsi rockerka,cerny dlouhy vlasy - ta byla vyborna!

draga
9. dec 2009

na každém šprochu pravdy trochu....chápu, že se Martinovi příčí Míša David...ale tak neměl lézt do soutěže, kde ví, že se bude zpívat to a to a hlavně to co chce produkce...co čekal, že bude pět neustále nějaké *velké věci od velkých skladatelů*? mě prostě připadá namyšlenej na to že má hlas...ať už ho má nebo ne...mě prostě nudí a na jeho koncert bych nešla...na Mira klidně...je zábavnej a umí udělat šou... 😀

draga
9. dec 2009

a souhlas s tím, že Leona tam měla být 😉

martimarti
9. dec 2009

Pletu se nebo vy fakt berete palcové titulky v bulvárních plátcích jako seriozní pravdivé informace? 😀 😀 😀 Jako že to napsal Blesk nebo jiné barevné "noviny" tak je to doopravdy opravdická pravda? 😀 😀 😀 😀 Šmankote! 😀 😀

frisbee
9. dec 2009

tiež sa nestačím diviť....bulvár?!..preboha 😠

josie3331
9. dec 2009

citala som v Novom case clanok, kde sa finalisti, co uz vypadli, vyjadruju k tomu, ci maju nejake ponuky...a Leona tam pisala, ze ma ponuky, ale zatial caka, dokym jej vyprsi zmluva so Superstar a ze potom zacne vydavat nieco, super, nie?? 😎

berenika39
9. dec 2009

ale zase na druhou stranu - dělají to v těch plátcích dobře - krásně to lidi žerou 😀 😀 😀
Neuvěřitelný, jakou moc má bulvár.

Na SS ted už koukám, spíš mě baví ten kolotoč kolem, to jak lidi propadají davovému šílenství. ale nevěřím ani trochu, že je to soutěž. Hon na diváka má svoje pravidla, komerční televize to mají zmáknuté, stejně jako ten bulvár. Mezi posledními pár finalisty musí být různé typy - jeden jiné barvy pleti, jeden jiné národnosti, elegán pro maminy sezvučným hlasem, roztomilý romský pubetráček pro desetiletý holky, absolutní miláček dokonalýho vzhledu pro pubertačky, malá tlustá dobře zpívající pro tatíky, prostě ta sestava musí odrážet spektrum lidí, co to žerou.
O sms to fakt není 😉 , tak rozum do hrsti a neberte si tyhle laciný estrády moc do hlavy... 😉 😉 😉

swatka
9. dec 2009

Tak holky mám tu další zaručené pravdivé informace z bulvaru 😀 😀 Jen mě udivuje kolik lidí jim to žere ....

http://www.super.cz/bulvar/o-cem-pise-dnesni-bu...

http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36484-...

A ještě četla jsem že finaliste superstar mají podepsanou smlouvu ve které mimo jiné je i to ,že nebudou poskytovat rozhovory pokud jim to přímo nedovolí produkce ..takže bych těm zaručeným zprávám moc nevěřila 🙂

ciatko
9. dec 2009

tak to je sila😲 Dominika - rozmazlena a psychicky labilna divenka?? tak slovensky bulvar je len slaby odvar oproti ceskemu😒

jabber
9. dec 2009

Mně se líbí už jen ten podtitulek 'Hvězdné kauzy' 😀 😀

No, pokud by byla na tom článku o Dominice, co dávala swatka, aspoň špetka pravdy, tak to Dominice jen a pouze schvaluju 😀 Dělají z nich hvězdy, tak holt podle hvězd taky budou skákat 😀 A hvězdy jim dělají sledovanost, vydělávají peníze - tak proč ne 😝 😀

mona12071
9. dec 2009

tak ja veru nemam 20 rokov a mma rada Smajdu
nejde len o to aku robi show ale vie zmenit hlas natoz chodur je stale na rovnakej vlne nehovorim aj on ma pekny hlas ale nevie sa do toho az tak vzit
kazdy mame svoj nazor ale aj tak by som dala Dominiku nikto jej na zaciatku neveril a ako sa ukazala dievcatko z kostola velmi sa mi paci a na nic sa nehraje a ma pekny hlas co je dolezite 🙂

jituskak
9. dec 2009

ahoj, taky jsem to četla a docela mě to vytočilo, protože Domče moc fandím. já bych teda asi taky dělala scény, protže když vidím, co jsou schopní těm lidem navlíknout... já bych taky nevylezla jen tak v něčem 😀 😀

lussy23
9. dec 2009

Superar pre mňa stratila význam, keď tam nie je Janko! on mal byť vo finále. ☹ Je to proste podvod. Teraz dúfam, že finále bude Martin vs Dominika. Miro na to nemá.

kacir
9. dec 2009

swatka- no, j bch za až tak neřekla, že to tak nemohlo být, jde tam hlavně o prachy a ty hýbou světem, na vypadnutí Dominiky si vsadilo hodně lidí a pokud hackeři vidí výsledky pruběžně dřív, dá se s hlasy klidně manipulovat, to je muj názor, jako jsem psala, že je na stoprocent, že bude československý finále, musel vypadnout Bendík, aby se pak vyhodil jeden slovák, jedno kdo a vyhráje stejně Chodur, tak to prostě je

jaspina
9. dec 2009

Jako já to nevidím tak, že je to nutně podvod. A že vypadl Bendig - proč by to měl být podvod? Já mám kolem sebe plno lidí, kteří to sledují a všichni si o něm sice mysleli, že postoupí, ale spíš je to štvalo a když poslali sms, tak určitě né jemu. Takže já věřím, že to tak je..
A navíc je mi to hlavně dost jedno.. Já jsem s tím, jak to dopadlo dost spokojená. A Bendig pro mě byl konkurent pro Mira - taky na něj letěly holčičky. Tak jsem ráda, že je pryč. Teď už má Miro konkurenci jen vyloženě co se týká zpěvu. No jsem sama zvědavá, jak to celé dopadne 😉

sylvar
9. dec 2009

já myslela, že vypadne Dominika, pač na ty soutěže koukaj holky a ty hlasují pro kluky, že?!ale nevadí mi, že vypadl Bendig. jak píše jaspin, byl konkurent Mira, sice zazpíval všechno,ale vadilo mi v jakých výškách a hlavně, byl děsně hloupej, jak s ním dělali rozhovor, vůbec jm nerozuměl, neuměl reagovat...ještě že šel 😅

kacir
9. dec 2009

jaspina- no já si myslím, že Smajda se Bendíkovi zpěvem ani nepřiblížil, fat otázka názoru, al i Adéla a celá porota byla otřesená, že vypadl a to už o něčem vypovídá, kdežto Smajdu označila celá polovina

kacir
9. dec 2009

a to je bohužel pravda svatá a celý dva národy to viděli

mexx
9. dec 2009

Ja sa bavim, ako to teraz cele bulvar hadze na zmanipulovane hlasovanie a podobne bludy. Je mi fuk, ci je to zmanipulovane alebo nie, ja do toho peniaze necpem (okrem tych za elektrinu, co spali telka a baterky do ovladaca)... 😀
Ale nech sa mily Honzik nedivi, ze vyletel... 😝 Mne sa velmi pacil na zaciatku, najma v semifinale, spieval super, ale ked si ho porovnate od castingov po dnesok, tak to je obrovska zmena. Na castingoch mal tremu ako hrom, nevedel zaspievat suvisle jediny vers z pesnicky, bol cely vyklepany, no hruza. A dnes ma sebavedomie, co by sa dalo krajat, tazka pohoda, istota, namyslenost... 🙄 Spieva uzasne, ale myslim, ze mu chyba pokora... 😔
A budem tak trapne moralizovat, ale Superstar je aspon nejaku dobu idolom vacsiny pubertakov, a asi by nebolo najvhodnejsie, aby mali decka idola, ktory v sestnastich rokoch chodi do siestej triedy zakladnej skoly, opija sa, fajci, a ktovie co este... 😅 🤐

Dufam, ze nabuduce vypadne Miro. (Aj ked, to dufam uz niekolko poslednych kol...) 😀