Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

katrin21
19. okt 2009

je moderatorka, zacinala vo Fun radiu a potom to uz islo... je velmi popularna, lebo ma velky prehlad, je trefná a inteligentna.

bubadlo27
19. okt 2009

inak ahojte,
citam vas uz dlhsie, a myslim, ze z chlapcov pojde Lacko a mozno na ukamenujete ale asi Bendig
a za bab si myslim ze Leona a z nasich asi Nikoletta

v nazore na chlapcov suhlas s tym co napisala k.a.t.k.a. , Leo ma neporovnatelne vacsi fanklub ako taky chodur, ale ....
a z bab, anetu tam podrzia iba kvoli tomu, ze stale zaplna titulky vsetkych bulvarov aj ceskych aj nasich a o to im predsa ide, a paulina si myslim ze nevypadne / nie preto ze by som jej nadrzala, lebo je moja suseda 😀 / ale poznam tu zakladnu fanusikov a urcite sa ukazu a prejavia

a na zaver, len tolko, ze bodaj by som sa mylila 😀 😀 😀 😀 😀

jaspina
19. okt 2009

Tak se taky přidám s troškou do mlýna 😀 Co se týká moderátorů, tak nejde srovnávat nesrovnatelné..stylově jsou od sebe na světelné roky.. Leoš má vše jakoby připravené a Adéla je víc bezprostřední a střílí si hlavně sama ze sebe. A co se týká zpěvu.. V pátek mě Šmajda úplně neokouzlil teda... Ty vlnky ani medailonek se mi nelíbily... A zpěv dobrý, ale minule lepší.. Jako fakt dobře zpíval ten Denis a Chodůr je furt stejný - pro mě jak Gott - nezáživný. To už fakt radši toho Denise. Jinak bych vyhodila Machalu a vietnamce. A u holek mi poprvé nevadila Aneta.. Tam bych vyrazila tu Balogovou kudrnatou a za čechy nevím.. Tentokrát Konvičková nebyla nic moc.. A nejvíc se mi líbila ta silnější (Leona?) a Dominika.

bambusko
19. okt 2009

petruna, tu je dobry clanok o adele 😉

http://koktail.pravda.sk/adela-banasova-zena-kt...

katrin21
19. okt 2009

bambusko: ten clanok je skvely!! klobuk dole tomu, kto to pisal. taka je prsne " nasa" Adelka 🙂)
)

babula90
19. okt 2009

pekný článok veru, naozaj je ako kamoška 🙂 , nie je povýšenecká, vtipná a hlavne vidno, že si dopredu nenavcičuje, čo povie, na rozdiel od Mareša

babula90
19. okt 2009

jaspina, až teraz čítam, co si napísala, suhlasim, Leoš to má všetko pripravené, Adela reaguje podla situacie, je pohotova a vtipná, až mi niekedy slzy tečú 😀 želám jej, nech jej to v partnerskom vzťahu už konečne vyjde.

andelka
19. okt 2009

Takže, tentokrát fakt nevím, koho bych z holek vyhodila a už vůbec ne z českých. Naprosto mě nadchla Leona a Dominika, takže ty doufám zůstanou (taky je to poprvé, kdy jsem poslala hlasy 😅 ). Z kluků fandím Chodúrovi, jednak je to Ostravák, jednak dobře zpívá a jednak Hallelujah je moje svatební píseň, kterou miluju, takže mi udělal obrovskou radost. Strašně moc se mi líbí malej Bendig, na toho se vždycky těším a pak nestačím zírat. Kdyby to nemuselo být Čr+Sr, tak bych oželela rozhodně Lacka a Thomase. A pak taky Leo a Denis mě moc nebaví, i když jako pěkní kluci to jsou a zpívají celkem dobře. Holky zpívají dobře všechny, ale čistě subjektivně bych oželela Paulínu, Anetu a Nikoletu.
No na dnešek jsem vážně zvědavá. 😕
Jo a Adela je skvělá 😵

betynka
19. okt 2009

Mne teda vcera vadilo, jak strasne Hejma sepsul (snad Markete?) anglictinu, ale ze Leo Machala byl s Angelem nejenom uplne mimo hudebne, ale anglictina PRISERNA, tak to nerekli ani popel a hrozne ho chvalili, jaky to bylo uzasny. Tak to mam asi jiny usi...

lussy23
19. okt 2009

Baby boli proste úžasné! Dokonca aj tri podľa mňa najslabšie, podali skvelé výkony. Len mohli si vybrať aj nejaké známejšie, tie mená inpretetov i pesničky som počula prvýkrát. Okrem Michaela Jacksona a Rihanny,
samozrejme. 😀
No som zvedavá, kto z nich vypadne. najlepšie by bolo, keby ostali všetky. 🙂
Petruna - tá štvorica, čos te udali na 61. strane nemôže vypadnúť, lebo všetci sú to slováci 😉
No potom, čo som včera videla a počula, usudzujem, že Monike ani netreba posielať to+ko esemesiek, ke´d ma toľko veľa príbuzných 😀 😀 😀
Leona bola skvelá. Na 16ročnú má vynikajúci vzhľad i hlas!!!!!!!!!! Tá by mala byť vo finále určite.
Ja si myslím, že vypadn Paulína a Aneta.... Ale to je len taký typ. všetky boli výborné!

urbi
19. okt 2009

fhjf 😝 😝

lussy23
19. okt 2009

Silvia123- máme úplne rovnaké typy na tých, ktorý by mali vypadnúť. 🙂 😀

jaspina
19. okt 2009

Ale zas se mi líbilo, že šmajdík poděkoval hudebníkům a taky psal na facebook a děkoval všem, kteří mu fandí - to mi přijde hezké... Ale ten úsměv jak se napil piva.... To nebyla reklama na pivo, ale na kondenzované mlíko 😠 Vůbec mi to k němu nešlo - ještě s těma loknama... To už fakt bylo mooooc. On se podle mě dost hlídá, kdy se má kam usmát, kam mrknout... což moc nemusím.. Ale stejně mu fandím, no.. 😀

andelka
19. okt 2009

Nehledě na to, že alkohol je dovolen až od 18ti. Nebo že by na slovensku už od 16ti? 😅

suki
19. okt 2009

betynka mě teda taky Hejma včera pěkně štval 😠 😠

ciatko
19. okt 2009

je fajn, ze ovlada niekolko jazykov, ale chcela by som pocut jeho vyslovnost v 15-tke😝
to, ako sa pytal Dominiky, ze nechape, preco si vybrala francuzstinu bolo odveci. ved moze chodit na francuzske gymnazium alebo sa ucit tento jazyk odmalicka...nie kazdy sa drvi vyslovnost tyzden pred spievanim😔

lussy23
19. okt 2009

Ja som tiež leoša vôbec nepoznala. Ale jedna kamoška mojej sestričky-neterky ma poprosila, či by som jej nestiahla na internete pesničky od Leoša. Vypočula som si ich a naozaj sa mi páčii. pekné, o láske, omnoho lepšie než ostatné vulgárne repy. Ako moderátora som ho spoznala až v Superstar a je dobrý, ale Adela a Pyco sú tak či tak najlepší slovenskí moderátori.
Myslím si, že Martinovi by sa veľmi hodila pesnička v Dolinách. Snáď mu ju v niektorom kole pridelia.
Pre Bena sa mi hodí nejaký rep, lebo on tak recituje.
Monike idú krásne slovenské pesničky!
A ja nechcem , aby odišiel Thomas, ale bojím sa o neho, keď dostane slovenskú , v horšom prípade českú pesničku ☹
A Za Chodúrom je najlepší Janko a Denis. ostatní chlapci sú viac pekní.
Už si aj predstavuj Lacka zahadzaného plyšákmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lussy23
19. okt 2009

Inak nevie, či ste si všimli, alebo sa ja mýlim, ale Leoš povedal v sobotu pri Lackovi, že jeho mama má 27. Sa pomýlil a nik ho neopravil. ☹ Strašne sa mi mýlia mená Bagárová a Balogová.

ciatko
19. okt 2009

lussy
to bola ta pointa😉 tych 27 rokov. povedal to ako vtip

kacir
19. okt 2009

ciatko 😀 ,je fakt vidět, že někdo nechápe Marešuv humor, holt my češi máme svýho Mareše a slováci svou Adélu, třeba Mareš a Oatrik Hezucký, to je výborná dvojice

kacir
19. okt 2009

vy znáte Adélu z rádia, my ne, ale zase známe Leoše, oni jsou oba nej. hvězdy v moderování, proto je dali dokupy, ale moc se ještě nezžili, to je vše 😉

petruna
19. okt 2009

bambusko : pekny clanek...koukam, ze u vas je Adela fakt ikona... 🙂
ani se nedivim. 😉

ronie
19. okt 2009

Mě na Marešovi vadí, že si neumí udělat srandu sám ze sebe, v porovnání s Adélou je to strašně vidět, ona je fakt super-erotickje kalendář s lupou byla fakt bomba 😀 😀 😀 😀

arleta
19. okt 2009

Mne sa teda Leoš páči /ako moderátor, za manžela bych ho nechcela...to by som sa už dávno rozviedla--- 😀 / mne sa ten jeho humor a vtípky rátajú. Aj Adela je jednotka...Obaja sú najlepší podľa mňa. Ja sa vždy tešík na ich hlášky, ale zvlášť boli obaja ešte lepší...Môj názor...

ronie
19. okt 2009

já se vždycky když je tam Mareš bojim o ty lidi, jak jim bude trapně, když tam je Adéla, tak vim že to s nima umí a neztrapní je-jsou ještě mladý a reagovat pohotově na jevišti s obecenstvem je opravdu těžké

arleta
19. okt 2009

Ronie, toto som si všimla aj ja, aj to, že Adela bývala pohotovejšia, občas nevie, čo má povedať, ale nakoniec sa vynájde, ale aj tak, kto je lepší v Čechách a na Slovensku? Mne sa páčia obidvaja...

silvia123
19. okt 2009

Mne sa včera páčilo ked Leoš prišiel s tým mackom hore a začal hovoriť niečo, že či už spieval macko a potom sa zbadal (že je to ako keď vtedy zatrapošil či už pôjde spievať aj fontána) a Adela hneď pohotovo reagovala, že zlatý...sa zbadal aj sám....., no ja som nemohla... Taktiež to špeciálne vydanie s lupou... 😀 a pri tej Anete totálne perlila...jéj takto vyzeráš oblečená... a pod...

katrin21
19. okt 2009

adela je proste ludska.. ona to ma z domu, ma taku maminu a aj otec tusim odisiel z poloitiky, lebo nechcel byt pokrytec a veril, ze sa da robit politika slusne.. a ked sa nedala, tak odisiel...

proste velmi na nej vidno ludske hodnoty, aj min tyzden rano v rannej sou volaco take kludne zaoponovala tomu, kto tam bol ako host, lebo sa to nezhodovalo z jej presvedcenim a bolo to super!