Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

kacir
20. okt 2009

já na Haberu nedám dopustit, byla jsem na všech jeho koncertešch v Brně, on si muže dovoit soudit, Pan zpěvák 😉 , katrin- už se těším, co předvedou všichni kluci, ale stejně myslím, že vyhraje holka

kacir
20. okt 2009

jaspina- plný souhlas

suki
20. okt 2009

jaspina s tím, že tě baví, jak se zlepšují a jsi zvědavá, co předvedou naprosto souhlasím. Mám to stejně 🙂 proto mi taky vadí, že Je Chodúr tak dokonale...už mě to totiž moc nebaví, ale uvidíme, co předvede ve finále 🙂

katrin21
20. okt 2009

kacir: no dievcata boli silnejsie, tak uvidime 😉

jaspina
20. okt 2009

Mě u něj právě chybí takové to trnutí - jestli se mu ta písnička povede nebo ji pokazí... U těch ostatních (aspoň u většiny) si můžu palce umačkat, aby to dali.. Ale u něj ne - prostě dojde, předpisově to odzpívá a odejde jako king. Ale emoce žádné. Ani u něj ani u mě.. Třeba včera jak byla Monika vynervená, jestli postoupí - a přitom by taky nemusela - je dobrá. Ale bylo vidět, jak to prožívá, jak jí na tom záleží..

katrin21
20. okt 2009

Minika je strasne deculo, to preto.. a ludia su rozny, to ze to navonok nepreziva, neznamena, za mu tiez nespadol kamen zo srdca...
aj adela hovorila, ze ona place doma... hovorila to ja v jednej relacii, alebo v casopise, ze ona nevie verejne davat najavo city, hoci doma sa vereve,.. mozno je aj on taky..

katrin21
20. okt 2009

deculo, rozni... prepacte, ja sa asi nepolepsim s tymi preklepmi...

penny13
20. okt 2009

Jabber má podľa mňa pravdu. Však pozrite sa na tretiu sériu. Dominika a Robo spievali po celú súťaž omnoho lepšie než Vierka, aj boli stále chválení. A aj tak vyhrala Vierka. Aj môj manžel to povedal a to je riadný kritik.
Mimochodom môj manžel je veľký kritik, skritizuje aj tých, ktorých porota pochváli, ale na Martina a Leonu povedal, že sú skvelí, najlepší akých v Superstar doposiaľ videl. 😉
A bojím sa, že počas nasledujúcivh rozhodnutí nastanú v našom dome hádky. lebo jedna má rada Bena, Druhá Puskaila a Ttretia Šmajdu. 😝
idem však zhodnotiť včerajšok. Som spokojná, len Leo ma nazaj dojal. ☹ Ako keď sa rozplače baba, vtedy mi to nepríde až tak ľúto, ale Leo..... 😔 Chudáčik, mám pocit, že sa mu všetci vysmievajú a jedine tu mal kamarátov...... 😔 😕

jaspina
20. okt 2009

Katrin co je deculo? A na Adéle jde taky poznat, když je dojatá - včera to bylo vidět, jak utěšovala toho Machalu..

yanna.o
20. okt 2009

lenkavano, no mohla by leona to tenkrát na západě zkusit, ale špinarka je třída..

yanna.o
20. okt 2009

jinak leona tu písničku odzpívala líp než rotrová. A rottrová jí zas zazpívala opravdovějc a depresivnějc 😉 😀
rottrová

https://www.youtube.com/watch?v=m3KmYQ2NKXI


leona

https://www.youtube.com/watch?v=SNakyiNSQoM
yanna.o
20. okt 2009

jinak ale leona tu písničku taky podala dobře (nemluvím teď o zpěvu) 😉

duska1122
20. okt 2009

mne sa tiez pacila s minulyck sstar maria bundova, ale akosi o nej nepocut. a ohladom chodura aj ked vyhra co asi vyhra, neznamena to ze si fanusikov udrzi. tiez sa mi zda taky jednostrany vsetky pesnicky spieva rovnakym stylom, mozno to je jeho vyraznym hlasom. ked pocujem jeho spievat s jednou pesnickou za vecer da sa. ale predstava ze pocuvat ho na cd kde by mal dvadsat pesniciek tak neviem neviem. ale spieva o triedu vysie ako ostatny to je fakt, ten kto ide po nom znie ako karaoke

penny13
20. okt 2009

Má pravdu Katrin i Jaspina.
Monika sa včera ja rozplakala, že ONA postúpila. Dokonca aj v Dlhej ceste vravela, že nepostúpi. Ale Chodúr??????
Ale rozhodne nie je ako Robo Šimko, ktorý na celú ulicu kričal: Robko Šimko 9940!!!!!!!!! Ale to bolo také veľké rokerské dieťa 🙂 Ach neviem, prečo ho furt spomínam. 😔

yanna.o
20. okt 2009

penny souhlasím "Mimochodom môj manžel je veľký kritik, skritizuje aj tých, ktorých porota pochváli, ale na Martina a Leonu povedal, že sú skvelí, najlepší akých v Superstar doposiaľ videl." To si myslím taky. V ČR v superstar ještě nebylo tolik dobrých soutěžících jako v této československé. Ale podle mého jsou Leona a Martin jediní 2, kteří silou svého hlasu vyčnívají nad ostatními, ale zároveň nedělají průměrný dojem. Mně se velmi líbila teď třeba Dominika Stará a minule taky. I ostatní zpívají pěkně. Mně se vlastně líbí i Ben - ta minulá písnička od Pink se mu moc povedla. Jenže u Martina a Leony nehrozí to, co u ostatních. Že zapadnou, že budou zpívat odrhovačky, nudné písně, další do počtu stejných, nic nového nepřinesou.. Myslím, že Martin by se tomu fakt věnoval a odrhovačky mi k němu naštěstí nejdou. Naopak mi jdou např. ke Konvičkové.. to mi na ní vadí. Bendig mě vždycky překvapí, je dobrej. Ale je mladičkej, jednoduchej, hrozně moc se stydí a mlátí s ním emoce... ten bude buď vymetat estrády nebo zapadne jak ti naši vítězové (1x cikán.. už ani nevím jméno, byl skromnej, zpíval narozdíl od ostatních, ale naprosto zapadl, to samé ten blonďák.. už také nevím jméno..). K čemu jsou takoví vítězové. U Leony mi vadí ten projev v medailoncích, ten její styl, protože vím, že by jí náramně slušel ten styl špinarové, rottrové, kubišky.. A hlas má jak zvon. Jenže nevím, jestli ona tohle chápe. Ale umí to.

lisounek
20. okt 2009

jaspina napsala jsi to naprosto presne o tom Chodurovi me se taky proste nelibi ano zpiva, ale jinak je fakt hroznej a porad jsem premyslela co to je a ty jsi to proste vystihla...me hrozne vadi, jak otvira tu pusu a jak je proste porad stejnej a vi to o sobe a ja ho tedy jako superstar nevidim..a ten Tom Jones proste strasny :(((( ale jako obecne nemusim takovy styl a nesedi mi to na tak mladeho kluka proste...brr 😒

yanna.o
20. okt 2009

jinak chodur zpívá jako furt stejně, takhle na mě působí od začátku, ale zas na druhou stranu vím, že byl/je v nějaké kapele a tam na tom videu vypadá normálně a ten zpěv tam je dobrý a vůbec to takhle nepůsobí. Uvidíme ve finále na větším pódiu a snad s nějakou kapelou..

lisounek
20. okt 2009

yanna: no uvidime ale nevim na me proste pusobi divne a asi bude i dal 😀

yanna.o
20. okt 2009

ale jo, na mě taky, já vím úplně přesně, o čem tady píšete.. ale zas já bych mu dala šanci, vidím na něm i plusy, jak jsem teď napsala 😀 s tím souvisí i mínusy, které vidím na ostatních, byť dobře zpívaj 😀
jo a chtěla jsem ještě říct, že hejma je pěkná potvora, on rýpe a dělá to buď mezi řádky (rýpání do bendigova medailonku, do toho, že anglán je anglán) nebo jindy na plnou hubu (zpívat po panu dokonalem - myšleno chodůrovi - bla bla..). Trefuje se do černého a moc se s tím nemaže 😅 😀

nera
20. okt 2009

neviem či je vhodné riešiť oblečenie...tuším aj L.Cohen na koncert prišiel v obleku ...skrátka pri speve istých piesní sa nehodí prísť "moderne" oblečený...a napokon neviem čo je zlé na vestičke, košieľke...slušne prísť už nie je moderné? To radši má prísť potetovaný, všade piercing apod.?No ja sa necítim stará, ale mne to jeho oblečenie príde normálne...
A ešte jedna vec ma zaskočila...to akože keď niekto sa namaká tak, že maá super hlas tak už podľa Vás nemá šancu ísť na superstar, lebo nebude až tak vidno jeho zlepšenie? A ako sa má presadiť nájsť svojich manažerov a pod? Nenapadlo Vás to? Veď hľadá lepšie možnosti, kto by to na jeho mieste neurobil...
A keď niekto 3.kolá za sebou pekne zaspieva tak to môže niekoho aj naštvať? No pre mňa novinka, ja sa nato len teším....lebo ani v rádiu nejdu bohvie aké pesničky a tu aj naživo môžem počuť super prevedenie....

klba
20. okt 2009

no mne teda nepripada ze chodur spieva stale rovnako, 😒 , mna tou poslednou piesnou totalne dostal, jemu by som hlas poslala,
skor mi tak pripada smajda, ze je to furt o tom istom, to je asi tou farbou hlasu, i ked mi je smajdik sympaticky 😵 ale u mna boduje skor spev ako sympatie.

ciatko
20. okt 2009

ja si zas myslim, ze chodur moze spievat ako pavarotti, gott a elvis dokopy, ked mu nikto nenapise poriadnu pesnicku, nic z neho nebude. hlas nie je vsetko, dolezita je hudba, piesen

z doterajsich superstar sa to podarilo akurat tak anete langerovej, zdenke prednej a trochu cmorikovi ze mali dobre pesnicky a udrzali sa.
velke hlasy typu Sindlerova zakapali na nepodarkoch

yanna.o
20. okt 2009

no ono když to tak vezmu, tak všichni jsou furt o tom samém. Spíš se jim to někdy nepovede a podle toho, jak jsou dobří se jim to nepovede více nebo méně často.. 😉
a souhlasím s nerou.. oblíkaný chodí slušně a je to normální. a i v tom, že se tím zpěvem zabývá, tak se vypracoval, ale chce se prosadit. Když odmyslím to, o čem se tady bavíme/te, což úplně chápu a přestanu k němu mít nějaký vnitřní odpor, tak na něm začnu vidět jedno pozitivum za druhým. Já fakt nemyslím, že by měl vyhrát někdo, kdo je na tom hlasově hůř, dělá víc chyb, což se v praxi projeví a hlavně zapadne, že na něj každý zapomene, protože má nezajímavý hlas, NEzajímavé písničky, nejde si za svým, stydí se, neprosadí se, prostě bude zpívat nějaké odrhovačky, kterých se dneska produkuje velké množství nebo se ztratí úplně ze scény, příp. v lepším případě skončí schovaný v muzikálech. i ten nízký věk hraje roli.

nera
20. okt 2009

penny-s tým Leom máš pradu....nepreba vidieť iba to, že plakal, ale zamyslieť prečo plakal....ja si tiež myslím, že za tým bolo omnoho viac ako to my vidíme....

lisounek
20. okt 2009

nejde o obleceni oblika se ted sam a popravde vypada fakt desne...ale me se proste jeho zpev nelibi nema ani charisma je jak lekla ryba proste je to muj nazor...a jak se strasne snazi proste bud nazpivat gotta coz mi prislo naprosto hrozne nebo toho Jonese fakt hnus me se to nelibi, ikdyby delal co by delal a to musim rict, ze posledni jeho pisen me nadchla taky, ale to je vsechno chvilkovy moment ale tot vse...

klba
20. okt 2009

ciatko ale to sa moze stat aj ostatnym 😅 😉 .
mna napr. velmi milo prekvapila dominika stara a rada sa dam opat prekvapit v dalsich kolach aj niekym inym. 😉
osobne si myslim ze superstar bude z ciech, tam je teda velmi silna zostava, to budu nervy pri dalsom vyradovani.

yanna.o
20. okt 2009

ciatko, přesně jen langerová a predná + ostatní se sem tam někde objeví a někteří vůbec a pokud jde vyloženě o vítěze, tak v čr nezapadla jedině langerová, ale díky své povaze a přístupu taky má takové nějaké problémy.. jde dolů.. nebo co já vím.

záleží, co komu napíší za písně, ale právě já myslím, že chodůr by nezapadl, že by se tomu prostě věnoval. má doma hromadu desek a tak podobně.

lisounek
20. okt 2009

nera: jj Leo plakal hlavne proto ze si pral tu svoji pohadku s dobrym koncem a hlavne ma toho hodne za sebou a myslim, ze proste prisla ta litost a tak..no ano zpival falesne pod tony a kdovi co si, ale mel krasny hlas a v ocich mel videt nadeji a hroznou snahu no ale na superstar to nestaci to je jasne..k tomu ta nervozitka a tak.... 😨

ciatko
20. okt 2009

klba
jj, moze sa to stat vsetkym. neznamena to, ze ak Chodur genialne spieva, tak vyda genialny album, ze ho budu hrat radia, ze sa skratka chyti. len hlas zdaleka nestaci

lisounek
20. okt 2009

ja naopak myslim,ze supestar bude Sk 😅 velky favorit je Denis 😉