Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
9. nov 2009

Tak to jsou teda šoky, přátelé 😅 🙄

klba
9. nov 2009

no tak toto som vobec necakala ☹ , som uplne sklamana, Leona na finale rlozhodne mala, ale potvrdzuje sa, ze hlasuju mlade babenky, zacinam sa obavat ci to ben nepotiahne az do finale. 😠
normalne som kvoli tomu zapla NB, musela som sa postazovat, toto tak lahko nepredycham. 😔

yanna.o
9. nov 2009

kubaka, ale ty vůbec nechápeš, že ta suprstar ještě nekončí. A to proč tady o ní píšeme a proč na to čuměj 3 mil. lidí, jak řekl moderátor, je to, že je tam prostě na koho koukat. Jestli to takhle půjde dál, tak tahle diskuze někam propadne a já budu mít nudný pondělní tv večer 😅

martimarti
9. nov 2009

Yanna, a nedělní večer taky 😉 😉 😀

swatka
9. nov 2009

Kubaka -přesně ono někdy v takových soutěžích když vypadáš jinak lišíš se( nejsi šamponek nebo barbie) nemaš šanci -vždyď tet se obouvají do Chodura že vpadá jak vesnický balík ...

diddi
9. nov 2009

my mame aspon alternativu - na stv chodi vecer z archivu 😉 ...a nahodou je to celkom dobre

martimarti
9. nov 2009

Já to prožívám hrozně, normálně se tu hroutím 😉 😉

jabber
9. nov 2009

Zajímavý je, že když to bylo ještě na holky a kluky, tak holky byly mnohem lepší..........a už jsou tam jen 2 - slovy dvě???? Chápete to někdo? 😕 😅

yanna.o
9. nov 2009

čuměj na to 3 mil. lidí, ale většina z nich má odlišný názor než hlasující. Takže jestli to takhle půjde dál, tak se nově sníží sledovanost no.. 😝 páč já na denise s monikou fakt koukat nemusím. nevadilo by mi vypadnutí šmajdy, bena, bendiga nakonec. Bagárová s Lachem jsou šampóni, no comment, ty bych poslala přednostně. Ale oni vyrazej leonu.. příště vyletí domča s martinem a je vymalováno 😝

jabber
9. nov 2009

yanna - to máš teda smutný, protože tě to po vánocích teda čeká stejně 😀

yanna.o
9. nov 2009

marti, no jo.. nedělní vlastně hlavně 😀 😀 😀 a na slovácích i sobotní odpoledne 😀

swatka
9. nov 2009

yanna.o-Na to se dívaš i když stím nesouhlasíš 🙂 (myslím s rozhodováním atk...)

sifka
9. nov 2009

Leona ☹

vitty
9. nov 2009

Tak se musím mezi Vás zapojit. Dnes jsem v šoku a velmi zklamaná. Vypadnou ti, co něco umí a zůstanou tam děcka, kterým to moc neladí a za rok po nich ani pes neštěkne.
Šmajda nebyl špatný, udělal prostě šou se všímvšudy. Chodúr mi nevadí, ale evidentně je protěžován všemi. Nikdy nečeká, nikdy mu nikdo nic nevytkne. Lacho a Bendig jsou ták nudní. A ten posledně zmiňovaný, mohl taky ty plyšáky rozdat dětem, vzít je za ruku, ne tam stát jak tvrdý y.
Ach jo, Leona před rockovým kolem, to mě teda fakt nasralo.... 😠

yanna.o
9. nov 2009

jabber, to jo.. 😀 ale tak to nemusej dávat vůbec v tomhle případě. Ať to nedávaj rovnou a je to. Nebo ať to přejmenujou na Československý SUPERŠAMPÓN 😎

swatka
9. nov 2009

jabber-když oni hlasují hlavně pubescentní holky kterým je to šumak nejaké zpívaní a holkám hlasy posílat nebudou(pokud nejsou lesbičky-tím nechci nikoho urazit) jen prostě zpíše posílají hasy sladouckým hošíkům🙂

yanna.o
9. nov 2009

Swatko, nebudu na to čumět tak jako tak.. minule tam byli taky takový hrůzy a nebavilo mě to a nečuměla jsem na to. jen občas a jedním uchem, jen jako kulisa.

jabber
9. nov 2009

yanna 😀 😀 😀

domyyy
9. nov 2009

elis....aj ja som rockerka tak ťa chápem 😀 a šmajda a leona sú tí moji naj 😵

jabber
9. nov 2009

holky, nedá se svítit, Chodúr nechodúr, budem muset začít posílat sms do vlastních řad 😅 😀

swatka
9. nov 2009

yanna.o- ja si to zase přepínám jen ty na které jsem zvědavá ...nebaví mě ty kecy mareše a bnašové...ale po vypadnutí leony tam už skoro nikoho na dívaní nemam...

swatka
9. nov 2009

Ale jak nad tím tak uvažuji celkově rodiče těch pubošek musí mít radost -upřímě kdo jim ten telefon platí? Pochybuji že si to platí ze svého 🙂 at nedopadnou jak ta moje kolegyně 🙂

yanna.o
9. nov 2009

swatko, minule tam nebylo na koho přepínat a teď už se to do tohohle stavu blíží.
leona je lepší než langerová, která to vyhrála a to byla ještě dobrá, protože v dalších kolech už to byla úplná nuda. A navíc langerová neměla pořádně konkurenci v tý první suprstar. Ale tady konkurence byla. A když vyhoděj konkurenty a nechaj tam šampóny, tak to bude předvídatelný a nudný a hlavně neposlouchatelný, protože takový šampóní zpěv prostě je.. neposlouchatelný.

yanna.o
9. nov 2009

ne v dalších kolech, ale v dalších řadách suprstar

elis.1
9. nov 2009

domyyy 😉 😉 😉 fajn, ďakujem si hodná, já jsem před začátkem soutěže tipovala jednoznačně na vítězství někoho ze Slováků myslím úplně na začátku, protože se kdysi líbil hrozně u vás Cmorik, a jak zazpíval Soldier of Fortune od DP to byla prostě pecka 🙂 navíc jsem na Slovensku byla a moooc se mi tam líbilo, ale Leona byla prostě z jiný planety, obrovská síla a přitom cit a jemnost, to se nevidí resp. neslyší moc často......

majacska
9. nov 2009

je tu vobec niekto komu sa Leona nepacila????? nechapem, preco nedostala hlasy??????ale uz sa to neda zmenit...dufam, ze ju este niekedy uvidim na obrazovke, sadne jej aj rola muzikalovej spevacky....

viete co povedal moj manzel? ze leona vypydla asi kvoli tomu, ako vyzera/ze je silna/ myslite ze mal pravdu?

yanna.o
9. nov 2009

tak si leonu poslechnem v tý jejich trapný písni, co jí zpívaj každý kolo. Tam fakt vynikne 😝 Jako taky jsem nasr.. konečně suprstar, na kterou se dalo koukat. Na slovensku to šlo, ale já slovenskou superstar viděla jen jednu a ne celou. Ty český za nic nestály.

claudee
9. nov 2009

no asi ste mali hlasovať baby, keď sa vám nepáči, kto vypadol ☹

yanna.o
9. nov 2009

maji, není tu nikdo takový předpokládám. Většina lidí z těch 3 mil. co to sledujou, má stejný názor co my tady na favority, ale neposílaj hlasy.

krpito
9. nov 2009

majacska nemyslím, skôr si myslím že dávali hlasy pubertiačky Benovi, Šmajdovi, Lachovi, aby ich podržali a na Leonu zabudli ☹