Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

tomasek06
29. sep 2009

Mě teda Leoš vůbec nevadí, mám ho ráda a i Adélu. Stejně to mají předem sepsané co budou říkat jen párkrát se stane, že jim to ujede. Jinak ten Pussykiller mi teda pěkně pije krev a nechápu co tam ještě dělá 😝 Ale určitě se dostane daleko, díky vzhledu.

suki
29. sep 2009

Mně taky Leoš nevadí 🙂 myslím, že se fakt ještě sehrajou a oba dva jsou dobří, ale myslím, že Adélka je ještě o fous lepší 😎
Jinak si myslím, že si to nepíšou, na to jsou fakt moc velcí profíci a improvizátoři a pochybuju, že by měli čas si to všechno nachystat v tom čase, který na to mají...

uci
29. sep 2009

jj suki, tiez si myslim, ze je to tak na 90% impro, snad az na tie hlasky tipu: "a teraz si prosim fanfaru" a to tak 4x dokola a pod. 😠 keby to bola impro na 100% tak je to ovela lepsie

uci
29. sep 2009

teda pre adelu, lajos radsej nech ma napisane vsetko co ma povedat, aby mu neulietavali tie traposiny tipu "a pojde aj fontana na konkurz?" 😉

arleta
29. sep 2009

Ahojte, aj ja sa pridám, ak dovolíte.
Lucy, Penny, čaute... 😵
Mne osobne sa nesmiere páčia obidvaja -Leoš aj Adela ako moderátori, súkromný život nekomentujem, ale presne tak, je to aj vec médií, čo o nich píšu.
Ja osobne sa na nich vždy teším, čo zapotia, mám rada taký štýl humoru.
Ale podľa mňa, že zvlášť sú ešte lepší ako takto spolu. Nemôžu sa až tak prejaviť. 😵

A ten Petr v okuliaroch mal aj podľa mňa postúpiť, tá Jandová ma normálne napálila, vôbec to nebolo také katastrofálne, ako to ona popísala, mňa teda osobne ona otrávila viac ako Petr. Habera je asopň poriamy, povie,čo si myslí, ale ona je občas nenávistlivá...
Ale mohol ten Petr povedať na rovinu, že má problém so zrakom... On nie je až taký showman, to je fakt, ale v semifinále boli už aj oveľa nudnejšie typy. A teda mne nudný nepripadal...

jaspina
30. sep 2009

Šmarja holky Cejnara fakt néé 😝 Já bych to pak doma nemohla ani zapnout. Jak vždycky huláká do toho tlampače.. Přítel by vyskočil s kůže a já ho taky nemusím. Jako Leoš na mě taky působí namyšleně, ale má svůj styl humoru a možná, když ho vidíte teď poprvé, tak třeba působí všelijak, ale mám ráda, jak si dokáže vystřelit sám ze sebe a svých aférek a fakt se často nebojí uhodit hřebíček na hlavičku. Je jasné, že ve dvojici dvou silných moderátorů je to těžší, když je zvyklý moderovat sám.. A že je namyšlený.. Já mít tolik peněz a takové káry tak taky budu 😀

jaspina
30. sep 2009

A ten Ševčík nemusí být hned labilní.. Prostě se za to styděl a cítil se trapně, když to měl říct do kamery..Taky chudák přece chtěl, aby to vystřihli.. Prostě se za to styděl, tak ho to rozhodilo..

marooshka
30. sep 2009

jaspina přesně, Cejnar je děěěsnej 😝 uplně se mi zprotivil ten pořad jak ho uvádí. Ten je teprv vrcholně trapnej.

uci
30. sep 2009

no holky, zrejme je to o vkuse a vyzera to, ze spravili dobre ked dali dokopy adelu a lajosa, lebo takto si kazdy (alebo aspon skoro kazdy) pride na svoje a najde si v tej dvojke co potrebuje 😉 asi chceli oslovit co najvacsi okruh divakov, tak spojili nespojitelne 😀

katrin21
30. sep 2009

podla mna adele davaju malo priestoru a prim hra Leos.... vzdy on zacina a ona len doplnuje... a to sa mi nepaci... urobili z nej chudinku, nedali jej priestor... teraz si cesi musia mysliet ze je uplne divna....

suki
30. sep 2009

katrin, já myslím, že Adéla je super, rozhodně si nemyslím, že je divná 🙂

loretka1
30. sep 2009

Tak to me se humor od Leose Marese hodne libi.Je sam sebou nepretvaruje se keca tak jak kdyby ani nebyl pred kamerama.Kazdy mame jiny nazor ale ja bych si s nim tedy rozumela 😉 Tady u nas v Cechach je moc oblibeny a ani se nedivim.Je proste fantasticky!nekomu se muze zdat trapny,kdo ma mene smyslu prio humor ale pro me je dulezite ze se nepretvaruje.ted v poslednom dile se leos zacal smat adelinemu vyroku(slovenskemu)a ona na nej:ved mi mate tiez zizalu-co to je? proste parada tohle se mi libi.hlavne ze jsou sami sebou.jinak Adela je taky uzasna 🙂

suki
30. sep 2009

Loretka souhlas 🙂 😉

helenkasabinka
30. sep 2009

ahojte aj ja sledujem superstar 🙂

arleta mas vo vsetko podla mna uplnu pravdu takze suhlas 😉

katrin21
30. sep 2009

suki: tak to som rada🙂))

helenkasabinka
30. sep 2009

a mne osobne strasne vadi "Thomas" 🙄

zanetka82
30. sep 2009

Mě osobně se nejvíc líbí Monika a Leona....myslím si že tyhle dvě by mohly zvladnou zazpívat cokoliv 😵 😵 😵
Co si třeba nemyslím o chodůrovi...je dobrý zpěvák ale zvládne dobře jen Toma Jonse 😅

Leoš a Adéla jsou ovšem nejlepší 😀 😀

helenkasabinka
30. sep 2009

ja ich este podla mena nepoznam tak neviem kto je Monika ale Leona 😅 😅 😔

ale Thomasa som si zapamatala 😀 😒

katrin21
30. sep 2009

mne Thomas nevadi 🙂 ale nie je spravne aby " inostranec" sutazil ako " nasa" hviezda.. podla mna....

helenkasabinka
30. sep 2009

katrin presne to aj mne vadi 😒

klba
30. sep 2009

mne thomas nevadi, v podstate z tych co vybrali su vsetci ok, len mi vadi ze niektori tam chybaju, ako ten sevcik napr... ☹
ja uz sa taaaaaaaaaaaaak tesim na live prenosy, 😵 uz sa neviem dockat do soboty. 🙂

helenkasabinka
30. sep 2009

sevcik bol celkom fajn a skoda ze ho poslali domov 🙄

katrin21
30. sep 2009

to bol ktorry ten sevcik???

klba
30. sep 2009

katrin ten brylaty dlhovlasy 😉

katrin21
30. sep 2009

jaj, ten co nedovidel? no to by som ani ja nedovidela.. tiez som kratkozraka a stale zmurim 🙂)) aokrem toho, ak nevie clovek super po anglicky, tak ani citanie textu ti nepomoze - treba vediet vyslovnost

lussy23
30. sep 2009

Arleta, ahoj! Vitajte!
Leona je tiež super.
Monkula- Tomáš Buranovský bol v trojke v semifinále. Vypadol, pre bránami vstupu do finále.
Inak, chcem sa vás opýtať. V prvej episode divadla sa mi najviac páčila jedna pieseň. Taká rýchla a jednej babe hovorila jandová, že je to holčicí zasnená písnička. neviete ako sa tá pesnička volala a kto ju spieva?

lussy23
30. sep 2009

Inak mne sa Leoš páči. Len si musí ešte zvyknúť na moderovanie vo dvojici. ja ho prvýkrát počujem moderovať.
Do superstar som ho poznala len vďaka jeho slušným raperským pesničkám.

ciatko
30. sep 2009

Lily Allen- Not fair😉

vachovka
30. sep 2009
vachovka
30. sep 2009

Holky a kedy vypadol ten chalan co na konkurze v Kosiciach spieval AC/DC?Mal take dlhe vlasy a celkom pekne spieval.Nejako som ho nevidela v Brne.