Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

swatka
23. nov 2009

Ciatko-to jsem psala ja ale v tom smyslu že tim že dost šišla a šlape si na jazyk tak v angličtině některá slova docela komolí a pitvoří což je fakt manžel angličtinu ovládá na velmi vysoké úrovni a taky mi to potvrdil -což ovšem neznamená že to neumí zkrátka to je tou jeho vadou řeči jen jsem byla překvapena že mu nikdo z poroty nedoporučil logopeda -když ostatní soutěžící kritizuji za oproti tomu jiné zanedbatelnější věci viz. tehdy Leonu 😉

zelmirka1
23. nov 2009

baby Bendig tak reve ze ked vypadne on tak sa zlozi a odnesu ho z podia.... ☹
dalo sa to cakat ze vypadne Denis, ale mne sa nepaci ze Haberu nezaujima ako sa vyberaju pesnicky, lebo to robi fakt dramaturgia a oni nemozu do toho moc kecat a oponovat stabu ked mate 15 rokov neviem neviem...

ygreen
23. nov 2009

skara já bych vyrazila toho mrňavýho upištěnce 😒 Lacho nic moc, ale aspoň byl sladkej a hezkej, takovej plyšáček do postele na tulení 😀 😉 a stejně to o zpěvu už není, když byly národy schopné vyrazit Leonu.

majina.b
23. nov 2009

bolo mi ľuto denisa,

no ale Ján je riadny herec ako to strašne prežíval

krpito
23. nov 2009

prečo by bol herec, možno naozaj za tie týždne čo spolu bývali si nadviazali nejaký vzťah, myslím tým normálny kamarástky, nemôžme za všetkým vidieť len zle ... 🙂

cokosusenka
23. nov 2009

Ja myslim ze bendig neni herec,ze to opravdu tak proziva. A prijde si milejsi nez Denis.

leniciatko
23. nov 2009

Bendig by si mal dať niečo na upokojenie,lebo sa z toho scvokne. dnes reval ako.....neviem čo.... 😝 začína mi tam vadiť.

abbi
23. nov 2009

Denis a Jan spolu byvali a boli dobry kamarati. Jan to myslel uprimne. Denis bol blavak a pravidelne vsetci chodili k nim domov. Vsetkym chybala rodina a Denis ich casto braval ku nim. 😉
A prestante sa tu do neho navazat.. ze konecne vypadol.. akoby bol zly spevak. Vobec nie je. spieva krasne...
Vypadol obetny baranok.. tak som zvedava, kto bude dalsi. No asi Monika a potom opat vsetci zacnu nadavat na Mira 🙂 ale tak to byva. Len je mi z toho smutno. Ale to asi preto, lebo to beriem osobne.

Som velmi rada, ze vypadol. Hodi nabuduce by spieval zaujimave pesnicky... tie by som si rada vypocula ☹
mal spievat James Blunt You are beautifull a jamirouqai Virtual insinity... no co uz.

abbi
23. nov 2009

Som rada len preto, lebo viem, ze chcel odist 🙂 uz toho bolo vela. Takto bude mat konecne klud. On nikdy "nerubal" na vitazstvo. Verim, ze ak sa ho niekto chyti tak ma sancu uspiet..

krpito
23. nov 2009

ja si tiež myslím, že každý spevák spieva svoj žáner, v ktorom je doma, ani Habera nebude spievať niečo, čo mu nesedí a tiež si myslím že Denis nie je zlý spevák, bože veď to sú ešte "nevyspievané" deti, tak ich tak berte. A úprimne, koľko z nás by malo tú odvahu ísť do tejto súťaže, koľko z nás by znieslo tie stresy čo táto súťaž prináša ? ☹ na druhej strane, museli samozrejme vedieť do čoho idú 😒

babula90
23. nov 2009

veru, mne by sa tam triasli kolená 😖 , ale prečo si Denis nevedel vybrať niečo lepšie??? 😕

krpito
23. nov 2009

babula90, ktovie ako to je s výberom pesniečiek, či dramaturgia aj naschvál nevyberá tak, aby niekto "neodspieval" veď stále musí niekto vypadnúť ☹

leniciatko
23. nov 2009

abbi,nikto sa nenaváža,ale denis pokulháva dávno,doteraz mal šťastie.

babula90
23. nov 2009

krpito, aj ja som myslela, že vyberá dramaturgia, ale dnes Habera vravel, ze si sam vybral, tak asi oni daju 5 piesnia z nich Markiza vyberie 1. Vcielka Maja bol riaden trapas.

leniciatko
23. nov 2009

som zvedavá, čo budú spievať v kole mtv. neviete niekto? keď to bude ako rockové a gottové kolo, spánom bohom......

elis.1
23. nov 2009

ahojky baby a holky 😀
leniciatko jak to myslíš s pánem bohem? ironicky nebo v dobrém? že to byly vydařený kola? 🙂 😉 rockové kolo nejlíp zvládl pochopitelně Miro, je supeeer, po Leoně velký favorit, a ukazuje že jeho barva hlasu je velmi pestrá, dokázal i v předchozích kolech že je nejen rocker, ale má i jiné polohy, jemné, citlivé a rozsah taky není špatný 🙂 a hlavně mi přijde i přes to co často slýchá od poroty jako hodný kluk, navíc inteligentní, prostě je to náš oblíbenec, as tím se netajím 😀 ale takových je víc, byla to Leona, Chodůr má velmi dobrý hlas - víceméně hotový zpěvák, Bendig neuvěřitelná síla v malém těle, je to takové dětátko, každý má něco, svůj styla hlavně mají vše před sebou a už teď hromadu možností, jak tenhle dar od pána boha využít myslím 😉

sasiki
23. nov 2009

kokso, normálne mi bolo tých deciek ľúto, musí to byť obrovský stres ☹

leniciatko
23. nov 2009

myslím to tak,najmä teraz gottové kolo,že výber pesničiek pre nich bol otrasný.Pesničky nič ani mne samej nehovorili. niektoré boli poriadne odrhovačky, a mladí boli z nich hotoví. očakávala som veselé,spevavé a neviem aké,nie staré blabotačky.

zelmirka1
23. nov 2009

ale ten Bendig aj v divadle bol hotovy a vsetko strasne prezival, ja by som ho tam nepustila, ma 15 a kto vie ako unesie ked vypadne alebo nedajboze vyhra ???? zda sa mi trochu labilny aj ked spieva pekne.

s tymi pesnickami to bolo v semifinale takze napisali zoznam a dramaturgia im vybrala ale teraz je to inak, bol rozhovor s tym dramaturgom a povedal ze vyberaju oni, jedine zeby dotycny fakt mal velky problem tak daju inu, ale zaroven povedal ze sa snazia presvedcit na tu ktoru vybrali lebo predsa vedia preco sa tak rozhodli, takze Denis proste Vcielku Maju dostal a hotovo.

abbi
23. nov 2009

leniciatko.. ano pokulhaval, a necudo, pri takom strese, pri tych hroznych piesnach. Ak by denis vcera dostal piesen co mal Janko Bendig a Bendig Maju bolo by to pre oboch super...

bbula90 uz sme to tu preberali.. oni im pridelia 😖

babula90
23. nov 2009

akože vyberajú oni, ked Habera dnes povedal, že Lacho si nevie vybrať pieseň, čo sa mu hodí???????????????????????????????????????????????? 😕

leniciatko
23. nov 2009

tak potom nepoznali piesne čo si povyberali, lebo najmä tie gottove boli hrozné. a mám pcit,že celá SS ide od 10 k 5. nech už skončí. chýba mi tam iskra,alebo neviem čo. pripadá mi všetko hrozne predom naškatuľkované.

zelmirka1
23. nov 2009

lebo Habera povedal ze nevie ako to je a ani ho to nezaujima ze si musi vediet vybrat, fakt si nevyberaju oni, dostanu pridelenu a hotovo, kto uz by si vybral Vcielku Maju, len ten kto chce vypadnut.

leniciatko
23. nov 2009

a nech sú vianoce! 😵

babula90
23. nov 2009

leni, bingo, kolo s Gotto, som nedopozerala, nuda jak fras 😵
prečo mu dali tu Vcielku? Debili 😠

abbi
23. nov 2009

presne tak zelmirka ...
iba ak moc "naliehaju" ale vies si predstavit ako 15-16 rocne deti naliehaju na produkcnych, ktory si uz nieco vzali do hlavy 😉

leniciatko
23. nov 2009

tie deti tam tak iba trpia. bez rodiny,je mi ch lúto.A nech sú už vianoce.

leniciatko
23. nov 2009

a ked si ešte predtsavím na seba,že by som si mala vybrať pieseň od nejakého autora 30 rokov dozadu od svojho narodenia.... čo sa spievalo v roku 1947??? to fakt ani netuším...

babula90
23. nov 2009

na jednej strane chceli, aby si vyberali moderne pesnicky, ez superstar musi myt moderna a potom daju starca Gotta 🙄
dnes vyzeral Bendig ako minutu pred kolapsom.

leniciatko
23. nov 2009

a čo sa spievalo v r. 1947 ? keď si predstavím čo by som si vybrala neviem, nechala by som to na dramaturgiu.