Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
27. okt 2009

já bych jí dala i nějakou kubišku, přenosilku.. 😀

suki
27. okt 2009

😀 😀 holky 😀
vy jste srandovní 😎

draga
27. okt 2009

yanna taky mi to dělá u večerních pořadů...a taky jsem hrozná matka 😀

yanna.o
27. okt 2009

tady denis ve finále zpívá nějakou šílenou píseň (vidím ho teď prvně)
http://archiv.nova.cz/multimedia/prvni-finale-d...
tohle přesně nemůžu já osobně poslouchat. nudný, uspávací, nepříjemný zároveň a nemá to melodii
on za to teda asi nemůže, že mu to vybrali. Já bych na jeho místě řekla, že to nechci 😀 😝

yanna.o
27. okt 2009

to je tak šílená píseň, že na ní vůbec nepoznám, jestli zpívá dobře nebo špatně 😅 ale asi hodně dobře, když tam všichni piští a porota chválí jak divá 😀

yanna.o
27. okt 2009

drag, tak to jsme dvě (minimálně 😀 )

erikasadek
27. okt 2009

yanna ja ju poznam,a zapsieval ju super.. 🙂

jabber
27. okt 2009

yanna - já si myslím, že ta Špinarka by byla její parketa 🙂 i by tam mohla dostatečně řvát 🙂
Myslím, že málokdo zná všechny písně, co tam zpívají, ale skoro všechno se dá najít na youtube, když člověka zajímá jak dobře nebo blbě to zazpívali 😉

suki 😀

yanna.o
27. okt 2009

já si na yuotube zrovna tohle hledat nebudu, ale našla jsem si tam you came a ta dominika to fakt zazpívala líp, jak řekla dara 😉

https://www.youtube.com/watch?v=RqCLGWz9-SE


dominiky video jsem dala na předchozí stránku

yanna.o
27. okt 2009

jinak samozřejmě youtube znám, nejvíc tam pouštíme krtka 😀
a oroginál denisovy písně by mi nepomohl, jelikož ani u něj bych nepoznala, zda je to zazpívané dobře. Já v tom nenacházím melodii prostě. to vyjádření nebylo na denise,ale na tu píseň samotnou. Ale komu se to líbí, tomu to neberu 😉
kim wilde má studiovou nahrávku a nezpívá to sama. Dominika to zazpívala po týdnu na pódiu a sama líp než ta kim.

abbi
27. okt 2009

baby a o com bude dalsie kolo???

andy.a
27. okt 2009

Abbi,budú spievať s veľkým orchestrom,ale čo budú spievať,nemám šajnu 😕 😝

možno Miriam alebo niektorá nahodí linky 😉 🙂

Kim Wilde môžem 😵 😵 😵 ale osobne by som si od nej vybrala You Keep Me Hangin On 😵 😵 😵
Dominika je skvelá a tá pieseň od Lary Fabian...to bolo úchvatné 😵 😵 😵 😨 😲 až som mala husiu kožu 😕 😅 😝

yanna.o
27. okt 2009

a už mi nevadí ani ta paulína. mně nejdřív nevadila, pak chvíli jo, ale teď zas ne. on jí každý říká, jak je nic moc, každý kolo projede, do toho teď ten bulvár a ono je toho pak na ní moc, tak ani nepočítá s postupem a podle toho se tváří.

yanna.o
27. okt 2009

andy, tak to si ještě pustím, páč takhle nevím, o co jde 😀

penny13
27. okt 2009

Dai -na95 strane si sa pýtala mojej sestry lussy, prečo jej vadí Thomasov vek. Má 17, takže je pre ňu dosť ,,starý", aby sa do neho mohla úplne zaľúbiť 🙂 Mimochodom, v druhom kole by spieval Ona je madona.Katka napíše ešte jeden posledný koment.

To som ja Katka. Mirko je ten najkrajší superstarista, aký tam kedy bol

penny13
27. okt 2009

Na 96. strane ste riešili Maďarov. Ja proti nim nič nemám. Veľmi sa mi páči tá maličká Maďarka, čo hrala v Susedoch 🙂

yanna.o
27. okt 2009

když jsem si to pustila podruhé, tak jsem v té denisově písni našla jisté zalíbení. Zajímavé 😀 kdo zpívá tuhle píšničku vůbec v originále?

jabber
27. okt 2009

yanna - to máš taky štěstí, že to vyjádření nebylo na Denise! 😝 😀 😵 Jinak nevím, kdo to zpívá, taky to neznám, ale pár stránek zpátky je seznam písní i s interprety 😉

andy - taky mám radši Keep me hangin' on 🙂 ale You came je možná jednodušší 😅

claudee
27. okt 2009

a neviete akú bude mať tému ďalšie kolo v nedeľu? 😕

claudee
27. okt 2009

dominika spieva pekne, pokiaľ spieva v nižších tóninách.. ako náhle ide hore, strašne mi to trhá uši.. proste to tak veľmi reže, a bolo to počuť aj keď spievala Laru Fabian 😝

yanna.o
27. okt 2009

jabber, no já úplně zapomněla, že se ti ten šampónek líbí 😀
claudee, jo to máš pravdu, to říkám celou dobu taky, ale když jsem si to v klidu pustila znovu celý, tak musím říct, že se mi líbila nejvíc ze všech v tomhle kole, i víc než chodůr, ačkoliv hůř zpívá a ječí, mečí. Ale hlas má, cit pro ten zpěv taky má a tohle se snad zlepší. Ty důvody jsem už napsala na předchozí stránce.

yanna.o
27. okt 2009

a souhlasím v jejím případě s hodnocením habery

jabber
27. okt 2009

šampónek nešampónek, zpívat umí, je hezkej, má příjemný vystupování a dobře se na něj kouká 😵 🙂

claudee
27. okt 2009

jabber, nič si z toho nerob, aj mne sa Mirko páči 😀 aj spevom, aj výzorom 😀

claudee
27. okt 2009

to je jasné, že Dominika vie spievať, len tie vysoké jačacie veci tam nemusí pchať, keď to nejde, tak to nejde 😀

lussy23
28. okt 2009

Ahojte, maminy. Chcem niečo napísať k tej kauze Paulína. Je to len bulvár. Bulvaristi len zveličujú a robia to len pre peniaze. najviac si zgustnú na deťoch, alebo na citlivých ľuďoch. Však písali, že Adela a Laoš si vôbec nerozumejú, že Adele vadí. A pri tom Adela len povedala, že nie je zvyknutý moderovať vo dvojici a oni z toho spravili kačicu. Proti Paulíne nič nemám, ale na kástingu sa mi páčila, ale sú tam lepší speváci, hoci toho jacksona zaspievala pekne. Myslí msi, že nabudúce poletí ona a Ben.
A v pondelok posledný krát vypadnú dvaja. Potom to už bude normálne. A oni to takto museli urobiť, lebo , keby od začiatku vypadával len jeden, skončilo by to až po novom roku. 🙂
A ešte k Thomasovi- Myslí msi, že keby mal takých 19, stal by sa z neho Bezdeda číslo dva. 😀 Inak čítala som chat s ním. Hoci tam mal more chýb, ale bol strašne milý. 🙂 Som si istá, že ak by vedel spievať, a vyhral by tých 100 000euro, časť by dal určite do nejakej charity....
A takto to skončí podľa mňa 1. Martin Chodúr- To je samozrejjmé, ako chodenie do školy.
2. Leona Šenková(Rovnako ako Janko Chodúrovi, aj ona šlapala Monike na päty. Lenže ju svojími poslednými dvomi výkonmi porazila)
3Monika Bagárová
4Janko Bendig
5Denis Lacho
6Dominika Stará
7Mirko Šmajda
8Markéta Konvičková
9Ben
10Paulína.

emogeon
28. okt 2009

chodur sa uz tvari ako vitaz...

krpito
28. okt 2009

emogeon, keby som mala taký perfektný hlas ako on, aj ja by som sa tak tvárila 🙂 😉

emogeon
28. okt 2009

spieva vyborne ale este je vsetko otvorene... 😉

jabber
28. okt 2009

lussy - já bych řekla, že Bendig poletí dřív než Dominika a Denis 😉 ale uvidíme 😎