Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

draga
20. dec 2009

taky se s váma loučím a přeju krásný svátky a třeba zase někdy v jiném tématu 😀 😀

swatka
20. dec 2009

Tak je konec....škoda 🙂 přeji Veselé Vanoce všem fanynkám

andrissek
20. dec 2009

Draga uplně mi mluvíš z duše 😉 😝 😅 😅

petruna
20. dec 2009

swatka : ono se hodne psalo, ze ji Martin nepodal ruku kdyz vypadla, bo co...tak jestli ma bulvar pravdu, tak mu to asi chtela vratit 😀

dadulka19
20. dec 2009

Gratulujem Martinovi 🙂 ,hoci som čakala,že víťaz bude Miro.Nevadí,myslím,že Miro sa rýchlo uchytí,Martin to bude mať ťažšie..A veľmi sa mi páčilo,že tie darčeky dali obom 🙂 ..Tak nech si teraz superstáristi užijú Vianoce,oddýchnu z toho kolotoča.Musel to byť riadny zaberák 😎

teodorka
20. dec 2009

aj mne je luto ze nevyhral miro...vsak s s martinom sme sa vratili paaaaar rokov dozadu ...stari sms neposielaju a mladi neverim ze mu posielali takze neviem ako mohol vyhrat 😝

andrissek
20. dec 2009

Také přeji všem Veselé Vánoce 😉

marci65
20. dec 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Pro mě je také vítěz Miro, to Martinovo tróóóbení nemusím. Zajímalo by mě, kolik hlasů získal vítěz. Určitě vyhrál o fous.. 😀

swatka
20. dec 2009

jabber -pokud sem teda dobře viděla odmítla jít zpívat k martinovi a hazela ksichty..

sisa.b
20. dec 2009

petruna, tak sorry, ja sa na babicku este necitim 😝 a martin ma teda bavil, aj jeho posledna pesnicka. som rada, ze vyhral 😵

sisa.b
20. dec 2009

ja zas nemusim mirove falosne skriekanie 😝

jabber
20. dec 2009

swatka - aha, tak to jsem si nějak nevšimla 😅 Ale mně přišlo, že nikdo z nich nebyl Martinovým vítězstvím nějak nadšenej, všichni se tvářili tak nějak divně 😅

nera
20. dec 2009

prečo sa hneď všetko spochybňuje....prečo si myslíš, že neboli nadšení...veď poriadne nemali na to ani priestor...

draga
20. dec 2009

jj ještě jeden příspěvěk 🙂
taky by mě zajímal ten poměr hlasů snad nám to donese bulvár 🙂)
a už jdu 😀

jabber
20. dec 2009

nera - já nevím, prostě mi tak přišli jak jsem je sledovala, no....ale možná se mi to jen zdálo, nevím 😅

ikarkulka
20. dec 2009

no klasika, češi si hned najdou něco k pomlouvání. 😒

claudee
20. dec 2009

sklamanááá 😝 ale teraz sa začína ozajstné súťaženie, kto dá lepšie pesničky, a kto sa uchytí 🙂 k tomu má bližšie jednoznačne Miro 🙂

lenkavano
20. dec 2009

trapárna všech trapáren 😝 no nic holky taky vám všem přeju krásné vánoce 🙂

jabber
20. dec 2009

jasně ikarkulka 😀 koukám, že máš všechny Čechy úplně přečtený 😝 😀 😀 😎

ikarkulka
20. dec 2009

jabber, k tomu se snižovat nemusíš 😉

jabber
20. dec 2009

a jako k čemu, ikarkulko, nějak tomu teď totiž nerozumím 😉

marci65
20. dec 2009

Martinovi tleskalo hlediště podle mého názoru vlažně, kdyby vyhrál Miro, tak by to tam zbořili!! 😉

lenkavano
20. dec 2009

jo souhlasím s marci,při mirovi by byly jiné ovace. 😖

claudee
20. dec 2009

aj ja si myslím, marci65 🙂

jabber
20. dec 2009

Publikum nevím, já myslím těch zbylých 11 finalistů, no spíš 10 - bez Mira......ale to je jen můj dojem, tak mě hlavně nebijte 😀 😉 😎

lenkavano
20. dec 2009

souhlasím i s jabber taky jsem si všimla že nadšení nicmoc,hodně to bylo znát na Adéle.

laaala
20. dec 2009

si myslím, že to bylo tím, že publikum bylo převážně slovenský

lenkavano
20. dec 2009

tím to nebylo a všimli jste si ten ohlas když při společné písničce zpíval Bendig.ten měl jít do finále s chodůrem,myslím že by mu natrhl prdel jedna dvě 😉

laaala
20. dec 2009

si nemyslím

ygreen
20. dec 2009

já jsem spokojená vyhráli oba dva. Dostali perfektní dárky, jsou myslím oba moc spokojení. Martinovo pubikum je asi vlažnější, protože je "starší", a ti nehýkaj, nepískaj a nebrečej pod pódiem, ani si nervou rodidla 😀
Myslím, že to dopadlo jak mělo. jen mohli vybrat na večer mnohem větší pecky