Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

aadula
23. nov 2009

ešte aby nebolo prekvapko a vypadne chodúr

emilyz
23. nov 2009

Holky a co vravite na zaciatok celej show- neviem, ci sa tu o tom pisalo, ale:
krasny zaciatok duetu Karla Gotta a Dariny. Krasne ich privitala Adela. Ale potom ta otrasna poznamka Maresa "Guten Tag" uplne zmietla zo stola vsetku krasnu atmosferu - proste vyzadovalo si to aspon par viet venovat Gottovi, no Mares sa nasilu snazil na seba uputat pozornost...Otras. Zdalo sa mi, ze aj Adela mala nanho nervy.

kristi
23. nov 2009

rikam uz dlouho, ze je Leos fakt debilni

aadula
23. nov 2009

emilyz akurát som si to pozrela..som včera ten úvod nevidela...Leoš tropoší podľa môjho názoru čoraz viac...ako neviem aký je moderátov v čechách..ked je sám...ale podľa mňa Adela je taká ako aj predtým...darmo všade píšu a v telke dávajú, že si rozumejú...nevidí sa mi to...proste sa len snažia, aby to nejak spolu vydržali do toho 20teho a potom nikdy viac

kristi
23. nov 2009

sam je dobrej podle me, nevim, dlouho jsem ho nikde nevidela...v radiu je super. Ale Adela je proste o tridu vys, ma super styl humoru

katja78
23. nov 2009

Čaute,

nesledujem to z telky, len na nete občas pozriem niektoré pesničky tak z rýchlika. Celé mi to príde hrozne nastajlované, myslím, že bežný divák nemá ani páru, kto aký je, hlavní scenáristi si z tých detí urobili hercov. Moderátori a porota hovoria tiež len to, čo zvýši sledovanosť a privábi viac euráčov.
Napr. ma prekvapilo, že pred tuším 3-ma kolami dávali komplet všetci porotcovia tip na vypadnutého Šmajdu a dnes ho posúvajú do finále. Nie je to čudné??? Všetko aj tak závisí od toho, ktorému chlapcovi v danom momente pošlú jačiace teenagerky viac hlasov, to je celé.
Moja favoritka s krásnym, vyspievaným hlasom a na jej vek vyzretými názormi bola Markéta.
Ozaj, viete mi povedať, ten spevák, čo vypadol ako prvý, tuším je z Holandska (Nizozemí), je ženatý? Či sa mi to len marilo, že má obrúčku?

kristi
23. nov 2009

Thomas je anglican (napul) a nejak se zasnoubil,ale zenatej jeste neni, prstynku jsem si taky vsimla

abbi
23. nov 2009

Jevel totalne suhlasim 😉 😉

emilyz
23. nov 2009

Mne to vcera pripadalo tak, ze ti sutaziaci su uz maximalne unaveni a vycerpani... uz ani spievat nevladzu.

lafemme
23. nov 2009

Tak jsem včera vyjimečně vydržela až do konce 😉 No, nebylo to nic moc. Na to, že už od castingu byla z bab moje favoritka Monika, tak teď se mi moc nelíbí. Opravdu jen když zpívá sama s klavírem... 😕 Šmajda mě překvapil, já ho teda vůbec nemusím😅 , ale uznávám, že včera se mu to povedlo..A Bendig katastrofa. nic proti gayům, ale jak jsem ho viděla při té schůzce s Gottem, jaké hází 4procentní ksichty 😖 😝 😝 Na facku. A zpívat možná umí, ale hrozně mi vadí, jak vyslovuje přes ty otřesné řezáky...Vždy´t on šišlá nebo jak to nazvat 😕 Chodúr je prostě nejlepší, ale při té sólovce se mi zdálo, že se mu snad ani nechce zpívat 😒

miskachrumka
23. nov 2009

ahojte
no tak ja som vcera nekukala vobec nejak nebol cas ale som velmi zvedava kto vypadne 😝

ikarkulka
23. nov 2009

leoš, když je sám nebo s patrikem (v rádiu), tak je fakt vtipnej. teda samotnýho jsem ho vlastně už dlouho neviděla, jen ho občas slyším v tom rádiu.
ale adéla je prostě někde jinde.

na začátku mi přišlo, že jim to spolu fakt sedne, že se doplňujou a že spolu v pohodě vychází. teď mám naopak pocit, že leoš moc dobře ví, že adéla je lepší, a štve ho to. a adélu štve, jak se snaží ji dohnat, ale ztrapňuje je oba. tak to na mě působí.

souhlasím s tím, co napsala jevel o těch rodičích. že nemohli tušit, že tam jejich děti budou takhle ztrapňovat. to už jsem tady jednou psala, že ten detektor byl trapárna největší. pak ještě ten kolotoč nebo co. co tam proboha pracuje za dramaturgy a scénáristy? to neumí vymyslet inteligentní a hlavně vtipnou zábavu, která by nikoho neponižovala, ale naopak by divákům ukázala, co je v těch soutěžících?

a ještě jedna věc - dost tady píšete, že porota se snaží pořád někoho potopit. a sami pak jdete a pošlete mu hlas. aby nevypadl, protože porota na něj má negativní názor. a co když je to naopak? co když občas někoho porota zkritizuje proto, aby nevypadl?
to berte jako srandu, jen mě to tak napadlo 😀

titkovamiriam
23. nov 2009

ja som to ani nedopozerala vcrea ,vypadne asi denis alebo monika na nu dnes kydaju noviny 😠

leniciatko
23. nov 2009

idem rýchlo prečítať,čo tu od večera pribudlo...... 😉

leniciatko
23. nov 2009

tak som poprečitovala a môj názor je taký,že mali všetci vybraté blbé pesničky. chýbal im šmrnc a lesk. chodúr spieval nasilu, akoby ani nepočúval seba čo spieva. bendík ako vysmiaty a preafektovaný zajko, len som čakala,kedy mu niekto hodí na pódium mrkvičku nech si pohryzká.dominika,pekná kočka,ale moc nežná,a dochádzajú jej sily, tak isto aj Monika, oni podľa mňa len trpia,ke´d ich diváci posúvajú ďalej. Miro spieval ako boh,prvý raz som zostala z neho na mäkko a u mňa tromfol chodúra!
Denis, ten chudák chytá odpísknutý vlak 10 km za stanicou.

u mňa : Miro, Martin, Dominika, janko, Monika, denis. toť môj názor. 😎

lisounek
23. nov 2009

ahojky taky bych se chtela vyjadrit ke vcerejsku...prijde mi, ze Leos neni oblibeny a ze dostal nejaky zprcunk, protoze vcerejsi jejich dialogy byly takovy divny..Banasova vecne zachranuje situaci... 😕 a myslim nebo doufam,ze uz Mares do tak velkeho projektu nepujde 🤐 on uz fakt neni ani za mak vtipny....

A finalisti..no Smajdik ten byl luxusni,libi se mi od zacatku je to proste borec, soumen a pohodar ac nekdy fakt vypada jako kdyz v sobe neco ma 😀 a ty vlasy no myslim, ze je ma zniceny z toho minuleho ucesu, protoze mel jakysi dredy ci co a od toho to ma takovy nakrabateny...vypadaly jako kdyz je ma total zniceny a pritom mel tak hezke vlasy...snad mu to nejak napravi 😒 😕

vubec nevim, kdo by mel vypadnout, ale tipuju bud Denise nebo Moniku jako uz dlouho...ta vcelka mela byt spis nejaka parodie ci co 😝 duet dobry, tam se mu to povedlo..Monika je porad jak plache kure, proste to mohla krasne rozbalit, ale neudelala..myslim,ze vic sanci uz nedostane...s klavirem nadhera, ale jinak eee

Pak fandim Dominice..a jako totalni odpurce Chodura (jak uz tu mnozi vedi 😎 ) musim rict,ze vcera teda samotna pisen nic moc uplne zanikl a samozrejme v duetu nakonec to bylo jasny, zase protezovany...me uz prijde fakt nudnej asi jako od zacatku nudnej, ale ted jeste vic 😝 🙄 🙄

vitty
23. nov 2009

Včerejšek nebyl špatný. Až na Včelku Máju, to byl trapas. Chodúr nic moc, zbytek byl fajn. Dárky pro Goťáka, to byla šou 😀

krinolina
23. nov 2009

mne sa pacila monika uplne som sa do nej zapocuvala malo to atmosferu fajnove konecne sa predviedla a este fandim dominke a martinovi ...no dnis to s tou vcielkou majou teda no neviem dnes ho tipujem na odstrel

lussy23
23. nov 2009

Anketa: Kro zaspieval najlepšie pieseň od Gotta?
Kdo zazpíval Karla Gotta nejlíp?
Martin Chodúr
23%
Monika Bagárová
9%
Jan Bendig
9%
Denis Lacho
4%
Dominika Stará
7%
Miro Šmajda
47%

duska1122
23. nov 2009

tak smajda vcera jednotka s hviezdickou. ale vobec sa mi nepacilo moderovanie mal to byt vecer karla gotta a chudaka ho ani nepustili k slovu bol tam ako piate koleso na voze. mali mu venovat trocha pozornosti . ale mozno sa mi to iba zdalo...

sasiki
23. nov 2009

a ja som si myslela, že len mne sa včerajšie moderovanie zdalo divné 😅 Ja síce Gotta nemusím, ale mohli ho teda troška dôstojnejšie privítať, uviesť, usadiť.......atď, keď už tam bol ako hosť.... 😒

lussy23
23. nov 2009

Tak včera bolo asi najvydarenejšie kolo. Všetci pekne zaspeivali. Som naozaj šťastná , že odzneli Zvonky štestí. 😎Tak som si to priala! Aj keď to spievali pôvodní speváci. 🙂 Rada by som vedela, ako sa Dara cítila, keď speivala duet s Karlom po 26tych rokoch. 🙂 Ale má krásny hlas, keď spieva. A bolo to naozaj milé. Keď to ako dvanásťročná spievala s Karlom, bola taká maličká. Siahala mu možno po krk 😀 A teraz sú rovnako vysokí. Milé 😀 😀 😀
Takže. Monika dnes naozaj krásne zaspievala. Aj keď to bude skôr muzikálová speváčka. Malé pódium jej svedčí najviac. Ejha, Miro sa nám akosi zlepšuje. Podľa mňa zaspieval Gotta najlepšie a je to aj vidno v tej ankete, čo som sem dala.
A ten posledný duet - nádhera. martin a Janko sú najlepší speváci v celej historí Slovenskej i Českej superstar.
Nabudúce sa spieva MTV? To je čo? 😨
A ešte jedna otázka: Hejma často spomína slovo sloka. Čo to znamená po slovensky? 😕

duska1122
23. nov 2009

tak mne sa bendik a chodur moc nepacili ako nebola tam chybicka , ale uz som sa nevedela dockat kedy skoncia, a ten nekonciaci potlesk nechapem cakala som som ze taky daju Gottovi nakonci , ale nedockala som sa... a cmorik so strofekom spievali all for one lepsie. ale kolko ludi tolko ....

jaspina
23. nov 2009

Lussy já nevím jak se řekne slovensky sloka - ale je to v podstatě vždy ta část písně mezi dvěma refrény.. Aspoň myslím , že to píšu správně..
Jinak jsem ráda, že objevujete šmajdíkovi kvality 😀

lussy23
23. nov 2009

A súhlasím, že hlasy Dominiky a Mira neladili ☹ keby to bolo na mne, tak dám Dominiku s Denisom. Alebo s Martinom a títo dvaja by spievali.... Však už viete. 🙂 Miro by sa hodil najviac k Leonke, škoda, že tam už nie je. ☹
A súhlasím aj s Misi78. Elán, to by bola krásna téma! Asi ma ukameňujete, alebo je to preto, že som Slovenka, mne sa Elán páči viac ako Gott. A ešte k môjmu príspevku. Najvydarenejšie to bolo spevácky.
A hejma ma štve. Všimli ste si, že stále vyraďoval len Slovákov? 😠 Som strašne zvedavá, čo by robil, keby bol CHodúr Slovák. 🙂 .

vitty
23. nov 2009

Lussy, nevím, jak se to řekne slovensky, nicméně sloka je část písničky. Takže první sloka, refrén, druhá sloka...atd atd...chápeš? 🙂

aktak
23. nov 2009

ked Mares hovori vzdy sa bojim co z neho vyjde 🙄 a Adeyi mi je uz aj luto, lebo je to cele rozbite 😒
Hejmu uz dlho nemusim, casto neni fer co hovori, jediny normalny je Palo, vzdy s nim suhlasim, a este aj Jandova ked sa moc nerozkeca ale je tiez zlata

Music TV 😉 moj muz si vcera robil srandu ze co ked je to Madarska TV 😀

vitty
23. nov 2009

Jaspi, bylo na čase, aby byl Miro uznán jako jeden z nej zpěváků 😀
Škoda, že jim to s Domčou neladí. Oni mají oba tak intenzivní hlas, že se to kupodivu navzájem rušilo. Ale śólově to bylo na jedničku.

andy.a
23. nov 2009

sloka je sloha 😕 😕 😅 😀

vypadne dnes Včielka Mája alebo Monika ?? 😕 😝

mne sa najviac páčil včera Šmajda,aj posl.duet Chodúr + Bendig bol fajn 😉

Dominika tiež pekne zaspievala 😉 🙂

neviete,čo majú spievať nabudúce ?? 😕

13.12.má byť kolo Riša Mullera 😝 😕

jevel
23. nov 2009

mullera? no zbohom mám tlakovú níž.... 😅