Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

suki
17. okt 2009

Jako nááádhera 😵 😵 😵 😵 😵

emilyz
17. okt 2009

no ten smajda jak ruzove sladke mlieko, na moj vkus 😉 sladsie sa to neda opisat. proste len pre sfecificku skupinu posluchacov, ale ja som z toho uz vyrastla 😀

emilyz
17. okt 2009

ja potrebujem vseobecneho spevaka, a tym je chodur. vyhovuje kazdej vekovej skupine, nie iba pubertiakom 😉

miroslava89
17. okt 2009

zabudnut na narodeniny vlastnej mamy 😅 to fakt moze len chlap(ec) 😅

anarida
17. okt 2009

😀 😀

lamada181
17. okt 2009

baby dnes to je horor ani jeden nejak dobre nespieva no neviem co sa stalo a je trapny ze zabudol na mamine narodeniny ved to sa neda
no presne dara to vistihla jak zhuleny

yvetta
17. okt 2009

Lacko spieval vzdy zle len ludia nepocuju 😉 vobec neviem ako sa tam dostal nechapem 😢

urbi
17. okt 2009

jéjej, já bych to nedramatizovala, chudina neví, kde má hlas a poctivě ho hledá a ještě ani kontroloval kalendář.... zapomene někdy každý a kdo ne, tak zapomíná dosud 🙂)))
Lamado nevím teda, ale jestli ti i Chodúr přišel jako horor, tak nevím, co od SS očekáváš..

anarida
17. okt 2009

Dievčata sú o vela lepšie podľa mňa?

urbi
17. okt 2009

místo ani mělo být aby 🙂)) a to nejsem zhulená jako Lacko 😀

diapozitiv01
17. okt 2009

Namiesto Lacka tam mal byt urcite Rene

bejbypd
17. okt 2009

lamada prepac a mas hudobny sluch lebo neviem ako niekto po vystupeni chodura moze povedat ze dnes nikto nejak dobre nespieva sa uprimne cudujem 😨 ale nechcem provokovat pri chodurovi som mala zimomriavky az nechcem povedat kde 😀 a lacko toho som ja uz odpisala este ani spievat nezacal a vlastne aj ked zacal tak nezacal 😀

jankabambulka
17. okt 2009

baby , ja si nemôžem pomôcť , mňa dnes akosi nebaví SS. už sa teším na dievčatá zajtra

anarida
17. okt 2009

Tak toto sa mi páčilo 😵 🙂 😀

anarida
17. okt 2009

Janka ani mňa to neba ja len počúvam a bavím sa na PC dievčata sledujem bez PC 😀

urbi
17. okt 2009

klučík dobrý ne? 😉 nedá se teda na něj dívat, ale nechápu, kde v 15ti bere takovej hlas

titkovamiriam
17. okt 2009

lacko je bleeeeee uz tam nemal byt a toto teraz bolo ok

yvetta
17. okt 2009

podla mna Chodur a ten Bendig ci ako sa vola su naj chalani zo superstar 😉

urbi
17. okt 2009

tak mě to teda dneska naopak baví - ty smyčce jsou super a ze 4 vystoupení 2 naprosto skvělé, takže nejste náhodou trochu náročné?

lamada181
17. okt 2009

urbi ja si myslim len ze proste chlapci nemaju na baby tie su najlepsie a ani chodur nieje eso ako oni aj ked pekne spieva ma ciste tony a neviem co nitiahne tak ako ma ale neni to ono
bejbypd mam sluch asi by som nemohla hravat na hudobnom nastroji a spievat svoj nazor som povedala takze nie kazdemu sa musi pacit
presne suhlasim s jankabambulkou nech su uz dievcata no proste bud si chlapci vybrali zle piesne alebo nemaju svoj den to moj nazor a pardon komu sa nepaci

yvetta
17. okt 2009

lamada lenze teraz idu chalani tak sa im venujme a dievcata nechajme na potom ved je jasne,ze su lepsie, ale naco to tu budem pisat, ked ich vyraduju zvlast 😉

suki
17. okt 2009

Lacko je teda fakt šíílenej 😝
Bending zpíval krásně...je fakt šikovnej 🙂 🙂

suki
17. okt 2009

Já se těším na Beníka 😀 😀 😎

urbi
17. okt 2009

tak já se zase z holek těším jen na Moniku, Dominiku a Markétu.... a předpokládám, že ani u jedné mi nepotečou slzy jako dnes u Chodura... holky jsou víc na jedno brdo, kluci mají ty hlasy diferencované a tím je to pro mě zajímavé

urbi
17. okt 2009

Suki, já se taky těším na Beníka, jdu si pro špunty do uší 😀 😀 😀 😀

suki
17. okt 2009

urbi 😀 třeba bude dneska šikovnej, on má pro mě strašný charizma 😵 😵 😵

suki
17. okt 2009

jak zpívali tu úvodní písničku, tak byl ben náhodou móóc zajímavej 🙂 😵

mracik
17. okt 2009

a máme tam tuším aj zastúpenie z koníka, medzi sláčikmi 🙂

suki
17. okt 2009

co je to sláčik???

anarida
17. okt 2009

Ben bude dnes spievať posledný 😉