Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
12. nov 2009

Ale myslím si, že po zveřejnění těch průběžných výsledků musí být motivace těch šesti soutěžit dál na bodu mrazu 😅

jajdaelda
12. nov 2009

jabber...no to je pravda 🙂 vidět, že někdo přede mnou má náskok cca 25 tis hlasů,tak to by mě taky moc nemotivovalo...ale zase na druhou stranu může nastat obrat...a to,že ti,co posílali Chodúrovi si řeknou,že těch hlasů má dost,tak se nic nestane,když mu nepošlou a ejhle 😅

lussy23
12. nov 2009

Ahojte. Som rada, že tu nie som jediná hanblivka, ktorá sa nerada objíma. 🙂
Ach, zase samé zahraničné skladby ☹ Leona tam bude ale chýbať. Mimochodom by spievala nejakú pieseň od skupiny Lucie.

pirlenka
12. nov 2009

Černí andělé by zpívala ☹
A mě to taky sejří, že zase žádná česko-slovenská písnička... 😒

duska1122
12. nov 2009

baby a citali ste ze jaky je chodur na velkom, ze leone ani ruku nepodal ked vypadla, a ja som sa na to pozerala ked vypadla akoby sA aj tesil ze uz nema konkurenciu.

lussy23
12. nov 2009

Ja to ani nechápem. Vždy si vyberajú anglické pesničky. Však to je ČESKO-SLOVENSKÁ superstar, nie anglická.
😕 A rozhodne aj na slovensku a v čechách máme rockové hviezdy. Len teraz ma žiadné nenapadajú. Žeby Tublatánka?
Okrem toho, nepoznám ani jednu tú pesničku, zase ☹

pirlenka
12. nov 2009

Dusko, četla jsem, stejně jako jsem četla, že jí potom ruku podal...neřeším to.

Ono není těžké si něco o člověku vymyslet a podsunout to davu. I když na každém šprochu... 😉 Takže si vyber.

Mně osobně přijde Chodúr namachrovaný od začátku, ale nesouvisí to s tím, zda se objímá a prožívá každé vyřazování jako třeba Bendig.

Znovu jsme si četla ty písničky, máme se na co "těšit". A může zase porota někomu vytknout, že mu to anglicky moc nejde, že to není jeho silná stránka - viz. Leona 😒

swatka
12. nov 2009

Možna se mi to zda ale ta písnička od kety perry mi připadá spíče jako tvrdší popík než jako rok 😒 Nic meně jsem více méně zklamana z výběrem písní (žádné české a to jich je!) až na Beniga a Chodura se mi písně moc nelíbí...

Schvalně pojďme udělat nějakou mini anketku kterou rocovou píseň by jste třeba chtěli slyšet a od koho..
😀

bzucinka
12. nov 2009

Miro - Helloween (stary)
Leona ☹ - Nightwish (stary)

a dalej dlllho dlh nic ,lebo mi na nich rock nesedi .... aale... vypocula by som si rada napr. :

Metallicu, ten spominany Helloween a Nightwish. Potom trebaarz no neviem ked to by sa hadam ani do Superstar nehodilo, co mne sa paci... 😀
aa popravde nejako ma nenapadaju ano ceske ani slovenske piesne - rockove

lussy23
12. nov 2009

Swatka- predbela si ma! Ježiš, sorry, že Vám tykám.
Neviem, ako ostatným, ale mne sa zdá, že Fredy má v tej pesničky podobný hlas ako Janko.

duska1122
12. nov 2009

no mne by sa pacilo nieco od petry janu ma aj rokovejsie veci, jasne ze lucka bila, aj ked nie cesky ale napr bryan adams,

swatka
12. nov 2009

No ja nevim jestli je to přímo rock 🙂 ale klidně bych slyšela třeba něco od DOGY,Arakain,alkehol,tři sestry aleš brichta....Je toho spousta🙂
lussy23-mě tykani nevadi🙂 sice už jsem vdana mam dvě děti ale porad sem mlade kuře🙂(někdo začína holt dřív 😀 😀 😀

swatka
12. nov 2009

No a všimli jste si te pisničky od bena (original krevitz) zase ke to takové kuňkani myslím tím spíše melodie a dotoho recitace nevim mi zatim nezaspíval nic moc dobrého a stale se drží 😖

bambusko
12. nov 2009

mohli dat olympic - jandova by sa tesila, zo slovenskych tublatanku 🙂

monik76
12. nov 2009

swatka, presne to je taktez moje krevni skupina, jen nevim jestli by se to tam hodilo, treba takovej Alkehol a pisnicka Zelena 😀 😀 To asi ne!!!
Jinak se mi ten vyber moc nelibi, nechapu, ze jim nedaj neco ceskyho. Moniku si u te Kate Perry nedovedu predstavit, prece jen to bude muset trosku rozjet, ale treba konecne prekvapi.

swatka
12. nov 2009

no mě se pravě ani ta kety pary do rocku vůbec nechodí-Alkehol třeba život je kratkej,rum nebo rozlezem se v červy to si myslim by bylo docela sranda poslouchat třeba od bena ten by to nezaspíval ani omylem ...vůbec si ho nedovedu představit 🙂

penny13
12. nov 2009

Chatovala so mtrochu na internete a objavila som dôležité infotmácie. na stránke čas.sk.
Takže Martin vraj chcel leone podať ruku, ale než tam prišiel, než sa tam predral tam už nebola a potom šiel na koncert Toma Jonesa. Tomuto sa aj dá veriť, ale tomu, že Janko Bendig vraj fajší, tomu už nie ☹
http://www.cas.sk/clanok/138502/martin-chodur-o...
http://www.cas.sk/clanok/138407/video-neplnolet... 😲 😲 😲

monik76
12. nov 2009

Lucie, Katapult, Kabat, Olympic, Wanastowky, Tublatanka, urcite je jich spousta, jen nedkoazu rict, co bych komu pridelila, to fakt nevim. Spis si je vsechny tak nejak nedokazu predstavit, ze by to zazpivali. Na poradnej rock mi tam nikdo nesedi. 😒

jajdaelda
12. nov 2009

jako Shinead a rock?? No já nevím,pravda je,že od ní znám akorát tuto písničku a ta mi zrovna rocková nepřipadá..

jako do rocku je tak akorát Šmajda a Leona ☹

jinak chci vidět Bagárovou jak nám to tedy už konečně ukáže 🙂

dle mého vhodné písničky - od Arakainu (Slečna závist, Dívka s perlami ve vlasech, Barák na odstřel), Lucie (Oheň, Černí Andelé atd.)Turbo, Kaťáci, určitě Kabát, Kreyson ze slovenskej mě napadá tak Tublatanka a možná něco od Elánu

o té písničce,co bude zpívat Ben už jsem taky psala...to prostě není zpívaná,ale melodicky odříkavaná...to zase bude Ben mečet...jako pro něj ta písnička asi je dobrá..

harmi
12. nov 2009

mne sa nahodou celkom pacia pesnicky co vybrali lebo ja rock moc nemusim a hlavne take kapely ako Kabat, Arakain..... 😝 jedine Lucie mam rada.

no ale som zvedava ako to zvaldnu co im nadelili 😕

harmi
12. nov 2009

a to podavanie ruk by som neriesila , len oni vedia ako to bolo. bulvar si vzdy nieco vymysli lebo ved nieco pisat musia 😅 a pochybujem zeby bol chodur taka ladova socha zeby neprejavil ziaden cit pri vypadavani svojich "kolegov"

tina888
12. nov 2009

aj ja si myslím že chodur nieje ladova socha,ved aj minule tam sedel strpnutu tvár mal a do zeme pozeral.je to proste taky typ.-mne ked je niekto podozrivy,nie že mu nepodam ruku-ani sa mu nepozdravým. 😝

leniciatko
12. nov 2009

mne teda výber skoro nič moc nehovorí.... až na aerosmith,bon joviho.

jevel
12. nov 2009

no výber pesničiek je fajn až na Sinead a KAte Perry a ešte tú čo bude spievať Šmajda(mohli mu dať niečo z 80 rokov)
A už je to trapné ako bulvár rozoberá aj "lupiny vo vlasoch" 🙄

leniciatko
12. nov 2009

tak,tak... je z toho bulvárny kolotoč a nech to skončí! lebo súťažiaci sa dostanú na psychiatriu. 🙄

dida81
12. nov 2009

Ahojte, tak aj ja sa pridam svojim nazorom. 😀
Bagarova ešte v týchto kolach moc nenaspievala... o nicom je,,,podla mna... Inak kocka, symposka..
To, ci Bendig fajci.. je jeho vec.. kolko 15-rocných fajci.... jaj, no je tam toho..ale tak novinari nafukuju vsetko...

A tiež si myslim, že by bolo o vela lepsie, keby spievali slov. a ceske piesne! Ved aj rockove mame fajne...
A aj my by sme pospievali s nimi,,,nie? 🙂

sonya16
13. nov 2009

No neviem s tým podaním rúk, ale asi na tom niečo bude, lebo na chate s Leonou ona sama toto spomenula 😉 Bolo to na www.superstar.tv

lussy23
13. nov 2009

Ptresne tak! Ten bulvár je hrozný. ☹ Najviac si zgustnú na citlivých ľuďoch(ako bol Michael jackson) alebo na mladých pubertiakoch, lebo tým to najviac ubližuje. Očividne si po Paulínke našli novú obeť. A tú asi budú ohovárať dosť dlho, lebo Martin by sa mal dostať do veľkého finále.
Škoda, že Miro nebude spievať pesničku od Tublatánky. Mohlo by sa mu to hodiť. Ja totiž nepoznám ani jednu pesničku, čo budú speivať. Je kopa českých a slovenských rokerov, ako ste tu písali. Kabát(ten nemám rada), Lucie, Tublatánka. Iné nepoznám.

claudee
14. nov 2009

ROCK :

JAN BENDIG: Queen – Don’t stop me now

BEN CRISTOVAO: Lenny Kravitz – American Woman (ďalšia pesnička, ktorú poľahky zarecituje)

MARTIN CHODUR: Aerosmith – Crazy

DENIS LACHO: Bon Jovi – Always

MIRO ŠMAJDA: Deep Purple – Smoke on the water

DOMINIKA STARÁ: Sinéad O’Connor – Nothing Compares

MONIKA BAGAROVÁ: Katy Perry – Hot’n’Cold