Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
3. dec 2009

Chacha, tak na Davida se teda těším 😀

A Dominika bude zpívat z Top Gun, hmmmmm 😵

martimarti
3. dec 2009

Ale ty písničky Míši Davida musí pojmout jako parodii, to přece nejde zpívat vážně 😝
"Céčka, kdo sbírá céčka,v tom je ta léčka a já jsem o tom neměl ani zdání..." 😀 😀 😀
Co slovo, to perla 😀 😀 😀

martimarti
3. dec 2009

Tak mě napadá, že to je blbost...Céčka a Decibely lásky přece nejsou z filmů...nebo jo? 😕 😝

kubaka
3. dec 2009

chodúr a Decibely lásky? u u u - to je muzika 😲 😲 😲 Já umřu - větší sračky než Davida jim fakt nemohli dát, to je zkouška ohněm, jak kdo ty kýče pojme - těšila jsem se na nějakého Moriconeho např. něco, co má koule - ale Titanic? Pretty Woman? Discopříběh? z toho jsem měla osypky jako teenager, když jsem to viděla v kině. To je děs
už to MTV byla pěkná nuda, co s tím ti chudáci taky měli dělat, že jo... 😒

kubaka
3. dec 2009

marti - snad je to kachna - nejsou to všechno filmové písničky. 🤐 Doufejme že je to vtip

jabber
3. dec 2009

marti - filmový jsou jen ty druhý, od Gotta měli přece taky jen jednu

jabber
3. dec 2009

Jak to kdo pojme....no možná si s tím poradí jako Denis se Včelkou 🙂

jabber
3. dec 2009

Aspoň měli dát Děti ráje - když už 😎 😀

harmi
3. dec 2009

ja inak nikde neviem najst zoznam piesni na toto kolo 😕

petruna
3. dec 2009

kuabaka : na Chodura mam stejny nazor 😉

martimarti
4. dec 2009

Kubaka...přesně, sračky 😀 😀
Jabber...ale minule říkali, že budou zpívat filmové písně, o Michalu Davidovi nepadlo ani slovo. Že by překvapení 😕 😕
Sranda je, že když David psal tato svěží dílka 😝 , většina soutěžících byla ješte "na houbách"

ciatko
4. dec 2009

tak ja som nasla iny zoznam pesniciek😕

Martin Chodúr (foto) Michal David - Každý mi tě lásko závidí
Jan Bendig (foto) Michal David - Discopříběh
Miro Šmajda (foto) Michal David - Je to blízko
Dominika Stará (foto) Michal David - Děti ráje

Martin Chodúr (foto) WEST SIDE STORY - Maria
Jan Bendig (foto) TITANIC - Celine Dion – My heart will go on
Miro Šmajda (foto) WE WILL ROCK YOU (musical) - Queen – We are the champions/We will rock you
Dominika Stará (foto) CATS – Barbra Streisand - Memory

kubaka
4. dec 2009

jéééé, to vypadá líp, 🙂 teda Maria v podání Martina by mohla být bomba, to už určitě nebude Darinu nudit 😝, to mu bude sedět hlasem i projevem a Každý mi tě lásko závidí docela ještě jde a Memory od Dominiky by mohla být paráda, na to má hlas. U ní je ale problém, že neví, co zpívá. 😖
Jediné, co mě děsí je Titanic - mám pocit že Bendig po dozpívání upadne do komatu a budou mo muset odnést. Už na tom videu na You tou u zpěvu brečel.
No to se teda těším

ciatko
4. dec 2009

upadne do komatu😀😀😀😀

martimarti
4. dec 2009

Bendig je fakt hroznej cíťa 😀 😀 😀 Ale ty emoce tam přímo tryskají... 😀 😀 😀 a to mají některé fanynky rády 😀 A běda, když se pak někdo nelíbá, neobjímá a pateticky nehroutí 😀 😀 😀

harmi
4. dec 2009

no tak uz som nasla skladby a sedia mi s tymi co hodila Ciatko 🙂

"Kazdy mi te lasko zavidi" je krasna pesnicka a aj "Je to blizko" 😵

lucijja
4. dec 2009

jabber: tak predsa bude: evri nájt in maj dríms, aj sí jú, aj fíl jú... 😀 😀 😀 😀 😀 No zbohom...

martimarti
4. dec 2009

Lucijja, že ty se už nemůžeš dočkat? 😉 🙂

lussy23
4. dec 2009

A vy si myslíte, že s aim tie pesničky hodia? Tak Janko by to mohol zvládnuť. Pretty women v podani martina môže byť zaujimavá. Ale miro a Dominika??? neviem, neviem.

kubaka
4. dec 2009

lucijja - hezkýýý - taky se mi ježí chlupy když tu odrhovačku slyším. 😀 Nemůžu ji vystát

U dominiky je průšvih, že ta je mladá na všechny písničky - leda že by tam hodila Néé pětku néé já jsem v tom neviněěěě. to je tak její věková kategorie. Když prostě zpívá o hlubokých citech dospěláků, zklamání žen, tak jednak nerozumí textu a jednak jen tápě v tom, jak to podat. Vždyť ani té své oblíbené francouzské písničce " Ž sví malád " (neumím franc. tak pardon 😀) několik let nerozuměla - neměla páru, o čem zpívá. Jen napodobuje feelingy, ale procítit to neumí. Je to ještě dítě. . Talent má bezpochyby, ale osobnostně k roli zpěvačky nedozrála - pochopitelně. ..zrovna jako Bendík

lucijja
4. dec 2009

martimarti: jasne, konecne pozehlim... 😀

kubaka: ze "neee petku neee" skoro som si cvrkla... 😀 😀 😀

lussy: martin ide spievat pretty women? 😕

leniciatko
4. dec 2009

a kdo vypadne v pondelok? ja myslím že dominika.

lucijja
4. dec 2009

tiez si myslim..

andy.a
4. dec 2009

http://superstarsk.nova.cz/clanek/novinky/co-bu...

aj ja som našla,že majú spievať toto,ako písala vyššie Ciatko 😕 😉

žiaľ,tiež si myslím,že vypadne Dominika 😔 😒
ja by som osobne dala preč Bendíka 😝

Kubaka,súhlas...ale Bendíg mi pripadá veľmi simplexný,často ani nechápe,čo sa ho moderátori alebo porotcovia pýtajú alebo o čom je reč 😝 😅 😀 osobne mi je veľmi nesympatický 😝dúfam,že ma za to neukameňujete 😀 😀 😝 a ten spev....no ,naposledy to na pochvalu nebolo..to A-Ha totálne zvrzal a Why od Annie Lennox,za ktorú ho tuším vychválili..nič moc 😖 a to zaspieval asi tak štvrtinu tej pesničky 😕 😝 😀

Domča má aspoň kus tej inteligencie vzhľadom na vek.. 😅 😝 a nádherný čistý hlas/nie šušľavý/ 😀 😀 😝

jabber
4. dec 2009

lucijja - no jo, bude 😅 a Honzík u toho bude určitě správně umírat 😀 a ty správně žehlit 😀 😉

marti - já to myslela tak, že když bylo kolo Karla Gotta, tak taky nezpívali jen písně od něj, ale i ty duety, takže teď je sice kolo filmových písní, ale k tomu ještě Míšánek 😀 No minule říkali, že tam David bude jako host, tak se to dalo asi celkem čekat 😀

Tak Děti ráje budou, hurááááá 😀

lucijja
4. dec 2009

andy.a : veru aj ja by som najradsej bendiga. Je hrozne hlupucky a fakt nikdy netusi o com sa toci. Take husatko. A vada reci je fakt velka na spevaka. 😒

jevel
5. dec 2009

no ja som si minulé kolo mrkla až dnes. Šmajda to odpálil super - guns mu sadol. to prvé nie 😝

ja neviem, ale posledné kolá mi Dominika trhá uši (i ked patrí medzi mojich favoritov a spieva čisto) 😕

Bendig - od AHA - tak to bolo v tých vyšších tonoch dooosť falošné, Hejma je asi hluchý. Inak zvládol to dobre, na to aká ťažká pieseň to bola 🙂

MOnika - zaspievala tak , ako zaspievala a preto aj vypadla.

Chodúra som poslednú pieseň nepozerala len chvíľku - trochu to flákal,ale nič extra. Prvá pieseň mu vysla lepšie.

lussy23
5. dec 2009

Lucija - na predošlej strane bol zoznam, a tma bola napísaná Pretty women 😒
Ale no tak, nechajte Honzíka.
Teraz ma niečo napdlo: keď Martin sa nerád objíma, čo bude robiť, ak to vyhrá ?

penny13
5. dec 2009

Písali ste tu, že kolo Richarda Mullera bude rozhodne lepšie ako sfingové. To súhlasím. Túto šou pozerajú prevažne pubertiaci a väčšina z nich zrejme ani netuší, čo ten sfing vlastne je. Ale ani Richard Muller nie je pre nich to pravé orechové 🙂 Ten Desmod by bol naozaj lepší.
Pustila som si tie pesničky a po prvýkrát sú pre mňa všetky pekné. Teda okrem we will rock you. Na tú pesničku mám od detstva alergiu 😝 😀

jevel
5. dec 2009

Chodúr bude pravdepodobne ďakovať a aj sa určite bude objímať, ale nie tým štýlom ako sa objímajú pri vyraďovaní (skôr sa tak budú tlapkať po ramenách 😅 ).

čo bude kolo R.Mullera? ach jaj.