Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

adamko05
14. dec 2009

siba.b 😀 😀 😀 😉

sisa.b
14. dec 2009

kripto, prava superstar sa aj tak ukaze az casom. napr. o tej nasej prvej som uz davno (ak vobec nieco) nepocula.

krpito
14. dec 2009

sisa.b, to ako si ma premenovala ? 😀

adamko05
14. dec 2009

o našej prvej aj poslednej 😀 😀

iba Cmorika je čuť.... ale ten tak jak Chodur... viac možno jak ludia (ale šak aj tí teda snád), ho tlačila porota... ale teda, chlapci, vedia spievat obaja... aj ked ani vidiet nemusím teda ani jedného.... 😀

sisa.b
14. dec 2009

krpito, prepac 😀 😀 😀

sisa.b
14. dec 2009

aj zdenka ma dobre pesnicky, ani prva nepotrebovala byt 🙂

ronie
14. dec 2009

já sem taky spokojená, je mi víceméně jedno kdo vyhraje, Dominika je výborná zpěvačka, ale mě prostě nebavila, Šmajda zpívá skvěle-ale člověka musí trochu jeho styl brát zezačátku mi taky vadil ale je to prostě pohodovej pivař 😵 Doufám, že fakt bude makat a bude mít dobrej repertoár, to bude nejdůležitější, na jeho koncert fakt ráda zajdu se pobavit, zatancovat... 🙂 No a Chodůr(sakra píše se to ú/ů????) je super skvělej, ale mě to naprosto nebaví a prostě mi to přijde stejný, ale jak sem psala výše lady gaga mě hodně bavila a taky bych trsla 😀 😝

no ale jinak si myslím, že je fakt totál jedno kdo vyhraje, protže příležitost budou mít finalisti všichni, něco ukázat 😉

jo a pokud jde o tu šou-tak podle mě je to v téhle soutěži velmi důležité, je to jedna velká šou..

kubaka
14. dec 2009

lisounku, když napíšeš, že Martinům koncert by byla nuda, že se nehejbá a blééé, tak to je soud. A nemusí to být vůbec pravda. Steve Wonder se taky nepohne, pač je slepej a koncerty jsou fantastické. Zpěvák zpívá a nemusí dělat komedianta na jevišti. Susan Vega, Tori Amos, ty jen sedí a zpívají.
Takže to opravdu nemusí být nuda. U vážné hudby muzikanti taky jen sedí a produkují něco, co zase usadí diváky.
Ty shazuješ, soudíš a do těch lidí nevydíš.,nediskutuješ.

krpito
14. dec 2009

kubaka, keby tu bol tlieskajúci smajlík, máš ich minimálne 5 🙂 🙂 🙂

ronie
14. dec 2009

kubaka to máš naprostou pravdu, mě nevadí že se nehejbe 😀 ale že má pořád stejnej hlas, používá stále stejné fígle v hlasu, já neznám terminologii, ale má ho takovej otevřeneja nosovej a houpavej 😝 😀

ronie
14. dec 2009

a pak mi ještě na něm vadí a to asi nejvíc, že je furt jak kdyby pospával, je to takovej medvěd, pro mě z něj nečiší energie 😒

sisa.b
14. dec 2009

tak mne sa chodur vcera vobec nezdal rovnaky 😨 prve dve pesnicky odspieval uplne inak nez tie a la TJ, co spieval predtym

krpito
14. dec 2009

po dlhom čase spieval úplne inak, každú pieseň 🙂 a teda neviem či sa mi to zdalo, ale 🙂 dnes tam trocha tie emócie boli, či ?

lisounek
14. dec 2009

kubaka diky za kazani 😝 nebudu se hadat a psat neustale to same dokola...mam proste svuj nazor a nemusite me tu tim kamenovat...

sasiki
14. dec 2009

ja som Dominike fandila, ale myslím, že tretie miesto je fajn. A víťaztvo prajem Chodúrovi 🙂 😝

kubaka
14. dec 2009

já znám terminologii, zpěv jsem studovala rekreačně přímo populární a chodúr má hlas přesně tam, kde ho má mít zralý zpěvák, aby se za pár let nevyřval. Má ho vyzpívaný a usazený. Což dominika zdaleka nemá. S tím, co předvádí v těch výškách by se fakt za pár let vyřvala. Martin má sametový baryton, veliký rozsah a dokáže zpívat plným hlasem i falsetem - hlavovým tónem, rezonuje " v tom nose", v hlavě, netahá to jen hlasivkami jako Dominika. Umí pracovat s tónem -a to se samozřejmě učí, takže zpěv nemůže ve finále vypadat pokaždé jinak. Jednou máš techniku a tou zpíváš. Proto vám přijde pořád stejný. Ostatní totiž nemají ani zdaleka techniku, vypěstovanou vlastní polohu hlasu - až na Leonu - takže to jakž takž pytlíkují.
Důležité je, že umí podat písničku tak, že zaujme, strhne a je technicky dokonalý. Což je. A když mu něco sedlo a zpíval to s chutí, tak já osobně jsem ho úplně žrala z té obrazovky . Taky jsem poprvé v životě poslala 3 SMS 😀 😀 na stará kolena. 😀 😀

babula90
14. dec 2009

mne sa páči, že Chodúr má perfect english 😉 a s výberom finále som nadmieru spokojná.
Šmajda nie je nudný ako Dominika. A už s anehádajte, ved je to smiešne.

lisounek
14. dec 2009

hlavne ze ty do tech lidi vidis to se mi tak libi...soudu tu padlo hodne a od kazdeho, tudiz jako me nebavi se tu dohadovat...ma to byt o nazorech, jenze ty chces slyset jen to co se libi Tobe a kdyz nekdo vymyka, tak to je spatne... ☹ me proste prijde Chodur nudny asi jako pise ronie, proste me nebavi a klidne priznam jako jsem tu psala uz mockrat, ze nektere pisnicky od nej byly krasne, ale jinak ve vsem slysim Jonese a na koncert bych nesla z i tohoto duvodu..a neminim se tu obhajovat s nekym kdo si jede jen svou 😨

babula90
14. dec 2009

kubaka a čo povieš ako profík na Šmajdov spev? Môže sa ešte zlepšovať?

vranka4
14. dec 2009

pridám sa do debaty 🙂 ,Martin bol môj favorit od začiatku,ale posledné dve kolá ma sklamal,myslím ,že mal na viac,určite aj výber pesničiek zohral veľkú rolu....ale fandím mu ďalej 🙂 ...Miro,nebol môj favorit od samého začiatku,nesedí mi,ale tieto dve kolá ma zase milo prekvapil on 🙂 ....čiže sto ľudí,sto názorov 😀 😀 ,aj Dominika na svoj vek bola fajn 🙂

krpito
14. dec 2009

veď keď si len zoberiete koľko ľudí sa toho zúčastní a skončiť na treťom mieste, fantázia 🙂 Tiež zo srdca prajem víťazstvo Martinovi aj keď proti Mirovi nič nemám, každý je iný a kto vyhrá je naozaj len a len na divákoch, pubertiačkach .... asi tak 😎

babula90
14. dec 2009

ale Martin bol včera velmi dobrý predsa, takisto aj Miro, velmi pekne spievali.

lisounek
14. dec 2009

a kazdy nemuze byt hned zpevak proto ta soutez je, aby se ukazalo i prave to, kdo se zlepsuje, kdo na sobe pracuje, kdo proste dokaze zaujmout a to dokazal kazdy z nich at to pytlikuji nebo nepytlikuji..o tom to je o tom postupu a prave, kdyz je Chodur tak dobry, tak zkuseny, tak vyzpivany a ma techniku, tak proc tam je? Proc uz davno nekde nezpiva? tot otazka...a hlavne tato "soutez" je zejmena pro laiky 😉 a nas laiky to bavi at je to jak chce...

vranka4
14. dec 2009

krpito 😀 😀 😀 ,trafila si sa 😉

babula90
14. dec 2009

suhlasim, tato sutaz by mala byt hlavne pre amatérov, ktorí ešte nič nyvedali, nemôžu byť už hotoví speváci 😒 , vela z nich sa ešte moze zlepsovat a zlepsovat.

krpito
14. dec 2009

lisounek, myslím že on má kapelu ale sa proste potrebuje zviditeľniť a myslím že sa mu to aj podarilo 🙂

ronie
14. dec 2009

šmajda se neuvěřitelně zlepšuje od začátku, podle mě je to přesně ten typ,kterého hecuje a zlepšuje popularita, je to exibionista 🙂 A děsně se mi líbí, a podle mě to nedělal nikdo stejně, že ty jeho vystoupení byli jeho koncertem, to se mi strašně líbí, že si to užívá, že si hraje, že se baví, je mladej má na to nárok 🙂

lisounek
14. dec 2009

a stejne je to vse TV Nova zprofamovane..vubec jsem nepochopila proc byl napr. Martin ve slaviku skokanem roku? Jako co to melo byt? Jak byli ostatni znevyhodneni, je prece na tom stejne jako ostatni..jak muze byt nominovan a vyzdvihovan, vzdyt jeste nic moc neukazal jako ostatni...o cem to tedy cele je?? tot otazka..

krpito
14. dec 2009

lisounek, lebo bol z tých naj 😉 ešte viac naj 😉 🙂 😉

lisounek
14. dec 2009

jj ma kapelu to vim a urco jim to jde... 😉

a souhlas s ronie, smajda byl nevyrazny docela jako nudny a ted je na nem obrovsky videt ten postup umi si to uzivat a proste to podium je jeho a 100% si to dava...to se mi libi, ta energie a umet vyuzit kazdeho okamziku...takova by superstar mohla byt...at si to uzije, vsak ono to bude i tak pekne tezke...a Martin i ten uz bude mit vystarano..