Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

babula90
14. dec 2009

hohó, podľa mna to také jasné nie je, nezabúdajte na to, že Šmajdu milujú aj Češi!!! 😎

lisounek
14. dec 2009

babul jo a i jaáá 😀 akorat jsem poslala svuj prvni a asi posledni hlas nedosel vubec...stalo se vam to nekomu? zprave neustale čekající na odeslaní 🙄 🙄

bambusko
14. dec 2009

videli ste aj vy konci, zeby smajda bozkaval dominku na usta? moj spolubyvajuci sa smial, ze aha, bulvar bude mat o com 😨

a vitaz je jasny, smajda nema sancu, s dominikou by to finale nebolo take jednozancne 😒

pirlenka
14. dec 2009
sisa.b
14. dec 2009

babula, tak vyzera dobre, to je jasne, aj ked na mna primlady a taki holobriadkovia ma nikdy nebrali 😀 teda ja som bola vcera v soku, ked som sa dozvedela, ze ma 21 😅 doteraz som si myslela, ze ma 15 😅 no aj tak - mato durinda spieva, miro to skor odkrici. ale veeelmi sa mi pacil napr. v pesnicke od gotta - c´est la vie 😉

lisounek
14. dec 2009

jsem si nevsimla ze se pusinkovali na usta 🙂) jéé vsak je to hezke..co by ne to jsou emoce...to by se Martinovi nemohlo stat 😝 😅

bambusko
14. dec 2009

ta pusa mala byt potom ako dospievala pesnicku na rozlucku, ja som to nezaregistrovala, preto sa pytam

lisounek
14. dec 2009

a myslim, ze jiste neni nikdy nic...jako treba Bendig mohl mit jasne finale a neni tam... 😨

bambusko
14. dec 2009

bendig eee 🙂

lisounek
14. dec 2009

ze si nedaji ty noviny pokoj no ne ? 😠

lisounek
14. dec 2009

no ale bendig trebas na to vypadal ze tam bude..no nevim... 🙂

babula90
14. dec 2009

nie, tak sa teda priznám, bol to zajačik Denis Lacho 😀 😀 😀

sisa.b
14. dec 2009

bambu, komu fandis? u nas klasika - vsetci podla mna 😀 dokonca aj moja predpubertalna dcera sa drzala mojho nazoru a moj syn ju zvozil, ze dominike neposlala hlas 😀

lisounek
14. dec 2009

ooo Denis pekne 😎 me se prave zdal sen o Mirovi 😀 ale uz je to dyl 🤐

sisa.b
14. dec 2009

idem si to pozriet, mam to na magiu 😀 a dnes sa mi martin konecne nezdal ako studeny cumak

bambusko
14. dec 2009

sisa, moj favorit je od zaciatku chodur 😎 ked si tu citam, ze ako sa neobjima, hrozne oblieka a nema styl, ani jeho rodicia... 😕 sa musim smiat 😀 esteze su na svete ludia, pre ktorych je podstatne, co clovek robi, nie ako pri tom vyzera 😉

sisa.b
14. dec 2009

babula 😀 😀 😀

babula90
14. dec 2009

lisounek, čím som staršia, tým viac sa mi páčia mladí 😀 😀 😀 😕 🤐 😵

bambusko
14. dec 2009

babula, mozno si v nom videla syna 😀

sisa.b
14. dec 2009

bambu, aj u nas bol chodur favorit, no potom som cosi pocula o probleme s michalom davidom, tak ma to zarazilo. ale vcera jasne povedal, ze to bola robota bulvaru, tak mi odlahlo. a s objimanim som na tom podobne ako on - muchlovat sa mozem akurat so svojimi detmi 🙂

lisounek
14. dec 2009

jo jo ty sny jsou zvlastni 😅

babula90
14. dec 2009

no bambusko, taká stará zase nie som , preboha 😀

ygreen
14. dec 2009

tak vás ani raději nedočítám 😀

Já zpočátku Chodúra děsně kritizovala za Toma Jonese, ale poslední 3 kola není po T.J. v jeho hlase ani památka - asi si na to dal pozor. A zpívá náááááááááááááááááááádherně. Zrovna poslouchám jeho Halleluja a paparazzi. Pantazie. A už mi připadá i sexy 😀 😵 je to o síle hlasu a vůbec o jeho charisma. Myslím, že to bude moc milý a spolehlivý kluk. A nemluvte o něm, že neumí udělat šou, nebo že na pódiu stojí a nehne se ja vycpanej medvěd - zkoukněte klip Rabbita od Robson, nebo jeho vystoupení v klubech 😉 😉

Naprosto mě teď nadchnul a čím víc na něj někdo kydá hnůj, tím víc ho žeru 😵

Pro Šmajdu si myslím bude druhé místo víc, než v co kdy mohl doufat 😉 a že ho taky baštim 😵

bambusko
14. dec 2009

hahaha, sisa, ty si nebodaj uverila, ze david by sa vyjadroval na adresu chodurovho vyzoru 😨 sak ma viac ako 15r a nie je dara 😝

sisa.b
14. dec 2009

babula, ale mohol v tebe vzbudzovat nejake materske city 😀

pirlenka
14. dec 2009

No já tam být, tak mě budou taky hodnotit jako studený čumák...musím člověka dobře a dlouho znát, abych se k němu měla jinak, než s jakýmsi odstupem...a není to projev nadřazenosti a namyšlenosti. I když Chodůra nemusím, tak tohle není ten důvod.

babula90
14. dec 2009

bambusko- teraz som si uvedomila, že teoreticky by aj mohol byť synom, panebože 😵 😀 😀 oni sú takí mladí 😖

bambusko
14. dec 2009

babula, no tak u mna teoreticky i martin chodur by mohol byt moj syn 😲

babula90
14. dec 2009

idem snívať, možno sa mi prisní Jon Bon Jovi, ach 😀 😎 😉

sisa.b
14. dec 2009

bambu, ja som pocula, ze sa kriticky vyjadril o jeho pesnickach a na davidovych pesnickach som vyrastala, tak ma to nastvalo 😝
mne zas pride smiesne, ked tu citam dokola o tom, ze nevie zaspievat inak ako TJ 😖 ked ma niekto hlas ako darinka rolincova, tak bude vzdy spievat ako darinka rolincova. to este neznamena, ze zle spieva