Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

duska1122
29. sep 2009

ahojte tak je sa uuuplne divim co tam robi ten holandan, ci anglican ci co to je
si myslia ze ake terno to bude pre divakov, ale neviem nezd sa mi ze by vedel spievat
ale su tam dvaja traja co vedia spievat

bystricanka
29. sep 2009

duska...možno toho angličana vybrali pre jeho ksicht. Ale aj ja si myslím, že nevie spievať....a ked budú slovenské príp.české pesničky, tak bude mať fest veľký problém 😒

duska1122
29. sep 2009

to je jasne ze preto, som zvedava ako budu hlasovat za neho. ci sa porota trafila.

loretka1
29. sep 2009

jaspi u te patricie uz predtim prohlasili ze postoupila jen diky sve oslnive krase.Takze to bylo jasne ze postoupi paulina protoze uz na to upozornili a kdyby fakt postoupila jen kvuli sve krase(nemohla jsem ji najit 😀) asi by ta soutez byla velmi mimo.Na vzhled tam davaji take hodne to prece vidi kazdy 😎

suki
29. sep 2009

ten dlouhovlasj vypadl, ale mysím, že je to trošku škoda 😒
Jinak jsem celkem zvědavá, jak budou všichni zpívat, hlavně ta, co postoupila místo té blondýnky 😅

duska1122
29. sep 2009

ta patricia nakoniec spievala celkom pekne. mne bola celkom sympaticka taka pojasena. ten dlhovlasy toho fakt skoda

dai
29. sep 2009

neviem,
ja s nimi suhlasim - ten dlhovlasy okuliartnaty ma problem sam so sebou a v poctate to spravili pre jeho ochranu. Ten chlapec mal krasny hlas, ale takato sutaz by sa mohla skaredo podpisat pod takym labilnym clovekom 😔

duska1122
29. sep 2009

ved hej ale takych je tam viac co im to uskodi tak neviem mozno by mu to aj pomohla ze by si zacal viac verit aj ked by nepodal vykon na 100% ktovie.

marinka
29. sep 2009

Já jsem byla hódně zklamaná, že toho brýlatého, tuším Ševčík, vyhodili ☹ 😠 Hlas měl úžasný a nevyrovnaných lidí je tam podle mě teda víc, viz. Bendik a chtěla bych vidět ostatní, kdyby na ten text neviděli, všichni na to koukali.. Do finále ho pustit měli a kdyby ho lidi nechtěli, tak už dál nepůjde, ale tuhle šanci mu dát měli, určitě si to zasloužil!

iris
29. sep 2009

Já bych ho pustila...a lidi by si pak rozhodli. Ale Lea bych teda nepustila 😒

uci
29. sep 2009

holky sorry, ze vam sem takto vpadnem a mozno ste to tu uz aj preberali ale nechce sa mi vsetko docitavat, len sa musim vykecnut - strasne mi totizto lezie na nervy ten Lajos Leos 😠 😠 akoze nechapem ako moze byt v CR taky oblubeny, ved je totalne trapny a chudak adela musi stale zachranovat tie jeho "akoze ftipne" poznamky, no a este si potom dovolia v novinach napisat, ze adela je nejaka unavena - haha -no bodaj by nie, ked musi stale fungovat na plne pbratky aby ten pako nevyzeral ako totalny ... ako to vravia v CR? IQ tykve?

duska1122
29. sep 2009

no leo bol aj mne nasympaticky taky namysleny trtko

uci
29. sep 2009

no a ked sa spytal, ze ci na konkurz pride aj fontana, tak to akoze som uz fakt nemohla 🤐

silvia123
29. sep 2009

Leoš mi nejako extra neprekáža, aj keď niekedy nepustí Adelu ani k slovu, ale nášmu Pycovi sa nevyrovná!

uci
29. sep 2009

jj, pyco sa s adelou perfektne doplnali a boli proste na jednej frekvencii, je mi jasne, ze kedze je to CS superstar tak tam museli dat niekho z ciech moderovat, ale to fakt nemaju niekoho lepsieho??? mne sa napr. strasne rata ten moderator z "jak se stavi sen" - neviem ako sa vola - ten je tiez dost blaznivy a ukecany ale takym inteligentnejsim sposobom ako lajos 😉

iris
29. sep 2009

uci, to je Pavel Cejnar 😉

lenka00
29. sep 2009

Ahoj vsem, ja se taky rada divam na CS superstar...musim rict, ze se mi moc libi adela, je neuveritelne vtipna, nekdy premyslim jak ji to vubec napadne...Mares se opravdu vedle ni uplne ztraci, on ma takovy zvlastni specificky humor, ale nekdy bych rekla, ze nekdy i dost trapny...vice mi libi v radiu nez v superstar

nera
29. sep 2009

ahoj, no predovšetkým som rada, že sa to tu nerozdeľuje ja som čech tak, tí sú lepší...ja som slovák - tí sú lepší.....
ale rozhoduje spev....tiež ma zarazil vyhadzov toho Ševčíka, myslím, že práve postupom by mu dodali sebavedomie a by sa poučil a nabudúce by ináč reagoval, má pekný hlas a keď narážala na jeho psychickú labilnosť, tak napr. ten 15-ročný tiež mi nepripadal nejak extra vyrovnaný, či ten posledný....no neviem škoda je ho 😒
ináč...čakala som lepší-väčší výber...slovenské diečatá som všetky poriadne nepočula tak som zvedavá, zo sl.chlapcov pekne spieva René, no toho "sladkého" dlhovlasého zas nemusím, lebo spevom ma nepresvedčil, a aj ďalší boli no nie podľa môjho gusta....z čechov,najviac držím palce Martinovi Chodúrovi - má bombový hlas, no ten tuším Ben si môže povedať - rytmus je muj nepritel....a to je v hudbe "trošku" potrebné dodržiavať...atď
no som zvedavá na prvé ich vystúpenie.... 😵 😵 😵

marinka
29. sep 2009

Já Leoška miluju 😀 😀 Přijdou mi s Adélou super dvojka, každý má trochu jiný styl humoru, ale nepřijde mi, že byl někdo lepší a někdo horší, prostě jsou každý jiný. Äle je pravda, že mi Leoš přijde lepší, když moderuje sám.. Jako Eso v jeho podání, to jsem byla v křeči od začátku do konce 😀

silvia123
29. sep 2009

Ja tiež nechápem, kam na to Adela chodí, že ju to tak napadne, keď vtedy "zapotila" Leošovi o tých gaťkách, že ale ráno armi neboli, ten sa nezmohol už ďalej na slovo a my sme sa s mm nasmiali... Mimochodom nechcem predbiehať ale myslím že Chodúr určite skončí vysoko, možno to aj vyhrá, ja by som ho dala do finále s tou babou s čierno-červenými vlasmi, mňa v podstate zaujali len títo dvaja, no a zo Slovenska tam krásne spievalo také nenamalované dievča, ale už si ju tak dobre nepamätám. No veď uvidíme...

uci
29. sep 2009

jj iris, dik, ano cejnar to je - ten je suprovy 😉

duska1122
29. sep 2009

baby verte ci ne ale ja som vcra hovorila drahemu ze by sa mi pacilo keby to moderoval ten pavel cejnar asi na nom nieco bude 😀

nnikka
29. sep 2009

ja som strasne rada ze vyletel ten dlhovlasy cech... co mal kazdeho na haku... strasne ma rozculoval...

ale vybrali celkom fajn, co ma tesi...

hej hej adela s tymi armi gatkami nemala chybu.... 😀 😀 😀 to sa aj mm smial a on sal len tak z niecoho nezasmeje 🙂

bibula
29. sep 2009

nik,no spieval dobre,len sa spraval ako blb

duska1122
29. sep 2009

to ktory nepamatam si ho

nnikka
29. sep 2009

neviem ci ne nahodou sevcik sa volal

bibula hej ale ja keby ze nedovidim na text tak to poviem rovno a nekazim vystupenie tej druhej babe co s nim spievala... proste ma to nasralo a tu babu asi tiez sa cudujem ze to zvladla... proste moze spievat jak boh ale aj vystupovat musi vediet...

ja som spievala na nie jednej sutazi - klasiku a keby som tak dosla na javisko tak ma vyhodia a nedovolia mi ani zacat...

duska1122
29. sep 2009

aha no ten spieval pekne. aspom mne sa pacilo ale fakt bol taky nevyrovnany a trochu namysleny

lenka00
29. sep 2009

taky si myslim, ze to sevcik mohl rict hned, taky dost spatne vidim na dalku, ale nemusim z toho delat takovou tragedii...kdyby to rekl pred vystoupenim, tak to ani nemuselo byt takove trapne...zpival pekne, ale asi to neni vsechno...me se moc libi chodur a ta co zpiva jako merci gray jo pussykiller, ale ten spise jak vypada 😀

nnikka
29. sep 2009

lenka00 asi tak... 😀

duska1122
29. sep 2009

to viete muzska jesitnost,