Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lenkavano
10. dec 2009

jaktože je to smazané?

cokosusenka
10. dec 2009

vitty:neco ze je nenavidi bendika a Smajdu atd.
Smazali asi ze provokovala

vitty
10. dec 2009

Coko: dík
A co jí udělali, že je nenávidí? Maximálně se jí nemusí líbit, ne? 😒

kacir
10. dec 2009

možná proto, že to bylo tak slabomyslný 😉

kacir
10. dec 2009

jo a příspěvky měla dva, jeden tam zustal, tak posud sama 😉

bejbypd
10. dec 2009

aj a som za mier 😀 smudlik tu uz raz bola nie?tiez bola vtedy nejaka velice vzdelana a nenavistna 😀 uz aj mne je jedno kto vyhra aj ked... 😀 ale keby mi ten vyherca chcel zopar euro dat z tych 100 000 tak by som nebola proti 😀

kacir
10. dec 2009

bejbypd- máš krásnou holčičku

bejbypd
10. dec 2009

jeeej dakujem aj ja som minule studovala tvoj album a ty taka mlada krasna zenska teda by som nepovedala ze styri deticky ale taktiez krasne 😵 idem este najst tu smudlik nech sa pobavim ale sa mi zda ze ikke niekedy pisala ze smudlik je samozrejme niekto pod druhym nickom len by ma zaujimalo kto sa takto bavi...

vitty
10. dec 2009

Někdo holt má a někdo nemá. 😎

harmi
10. dec 2009

jeeej mier 😵 super

smudlik sa evidentne bavil/a. preto som ju poslala naspat do skoly.

kacir
10. dec 2009

holky, někdo má holt čas se takhle blbě bavit, at si to užije holka,bejbypd- díky 😵

lussy23
10. dec 2009

Ahojte. Ja som Kaktka. Píšem z Lussynho nicku, lebo mi to nedá. Nepáči sa mi, že píšete o Mirkovi že nevie spievať a a že tam nepatrí On je pekný , zlatý, je to krásne blonďavé slniečko, tak na neho prosím nenadávajte. Lubim ho. Už sem nikdi neprispejem, lebo Lucka mi povedala, že sa to nesmie. Tak prepáčte. Katka 😀

cokosusenka
10. dec 2009

Tak ja ho nemiluju,ale je mi sympaticky 🙂

kacir
10. dec 2009

Kačko, já milovala Paddyho z Kelly Family a New Kids on theblock, takže i když Smajdíka nemiluju, uplně tě chápu 😀 😀 😀

harmi
10. dec 2009

ja ta tiez Katka chapem. ja som milovala tiez NKOTB, Take That.... 😀

kacir
10. dec 2009

to byly časy, ted už fakt mužem závidět těm mladým to zapálení pro klučíky my už s nato díváme harmi jinak, ale mít tak 15 a vidět Smajdíka či Bena, možná bych taky cvrkala do textilu 😀

lenkavano
10. dec 2009

já milovala Dalibora Jandu a byla jsem i v jeho fanklubu. 😉

jabber
10. dec 2009

Já milovala Jona Bon Joviho 😵 😎

harmi
10. dec 2009

kacir 😀 urcite. ja by som si z denisa 🙂

jabber
10. dec 2009

harmi 🙂 Jo, Denis je pěknej, má hezkou mužnou postavu...prostě chlap 😵 žádný tintítko 😎

kacir
10. dec 2009

no a jsme u jádra pudla, bezva, že se už nehádá nikdo a píšem si tak v pohodě 😉 😉 😉, i když vypadl Bendík a naštvalo mě to, už je to strávený a asi se přece jen dodívám do konce 😀 😀 😀

jahodka35
10. dec 2009

caute fanynky 🙂 na aha.cz uz pisu, co budu spievat a to, co bolo uvadzane predtym nebola celkom pravda, skuste mrknut, chodur bude spievat lady gaga 🙂 , miro aerosmith, muller - srdce jako knize rohan atd....

lenkavano
10. dec 2009

já se podívám na domču a mira 😉

pirinka
10. dec 2009

jejda i tady se najdou fanynky NKOTB 😀 ? Já milovala Jona 😅

ale jinak v superstar fandím Chodůrovi, protože má prostě hlas jako zvon...jen by měl ještě zapracovat na choreografii 😀 . A taky na projevech emocí, protože je trošku studenej čumák (alespoň to tak na obrazovce vypadá) a to mu určitě ubírá hlasy. Každopádně podle mě by měl být minimálně ve finále. A jako druhý? Šmajda je šoumen a docela tvárnej a Dominika má hezkej čistej hlas, ale někdy až moc ostrej na můj vkus...ale ten její francouzský šanson v semifinále byl dokonalej 😵

ygreen
10. dec 2009

lady gaga? jako tu ženskou variantu Marylina Mansona? Jestli jo, tak chci aby měl kostým jako ona

nera
10. dec 2009

ináč všimli ste si, že zasa Mirovi jednu pieseň dali takú ktorá by mu sadla - aerosmith....
aj Dominike od Heart by mohlo sadnúť ona má taký hlas....ale Martinovi Lady Gaga, originál je otras....no neviem niečo mi tu nesedí...ale dobre....normálne mu tak držím palce, aby im to natrel keď ho už tak umelo chcú zbničiť....ja som totiž za rovnaké podmienky a to sa nedeje....no ale nespravodlivosť vládne svetom....že?

slunycko
11. dec 2009

Podle stránek Superstar budou zpívat toto:
Martin:
Richard Müller
Rozeznávam

Richard Müller
Cigaretka na 2 ťahy

Lady Gaga
Paparazzi

Miro:
Richard Müller
Srdce jako kníže Rohan

Richard Müller
Nebude to ľahké

Aerosmith
Dream On

Dominika:
Richard Müller
Štěstí je krásná věc

Richard Müller
Tlaková níž

Heart
Alone

bejbypd
11. dec 2009

tiez si myslim ze ostatni maju piesne ktore im budu sediet a martin zase ani jednu ktora mu sadne podla mna...no niekto ho chce silou mocou dostat zo sutaze to len moj nazor...

lubii
11. dec 2009

Prečo??? Martin má krásne pesničky,podľa mňa ich zaspieva super 😉

jabber
11. dec 2009

Tak Baroko nebude? 😅 ☹ to je teda bordel 😀

To je zajímavý, že Domča má Štěstí, který je česky, ne? A Miro Rohana to samý...