Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
11. okt 2009

draga, jj on zpívá dobře, je někde jinde než ostatní, ale všechno je to pokaždý takový stejný..

duska1122
11. okt 2009

cavte tak ja tipujem na vypadnutie bena a so slovakov toho 15 rocneho neviem ako sa vola

evitkamalicka
11. okt 2009

ja tipujem na vypadnutie Lacka a Machalu

claudee
11. okt 2009

no bolo by spravodlívé, ak by vypadli Leo Machala a Ben Cristovao.. a teraz kto si myslím, že vypadne je Lacko a Ahmed Hedar..

suki
11. okt 2009

Ben a Leo dohromady vypadnout nemůžou, jsou to oba Češi, takže hlasuju pro Lea-na vypadnutí 😀 Ben je můj miláček 😀 😀 😎

lucie777
11. okt 2009

Kdo fakt neumí zpívat, je Ben, ale on to ví taky a myslím, že taky ví, že nevypadne, holt je to kocour.. 😀 A kdo jim posílá nejvíc hlasů, že? 😀

duska1122
11. okt 2009

to je pravda ako to povedal hejma superstar neni spravodliva

penny13
11. okt 2009

No ja si myslím, ž vypadnú Lacko a Machala.

claudee
11. okt 2009

suki, ja viem, že nemôžu..ale písalo som len, že to by bolo spravodlivé, podľa ich výkonu.. 🙄
no jasná vec, Ben je sympatický a v poho chalan, dobre sa naňho pozerá, len si celkom neviem predstaviť, čo by
robil vo finálových kolách 😀 napríklad šmajdovi sa nemôže rovnať..

claudee
11. okt 2009

mala som tisící príspevok 😀 jééé 😀

monkula
11. okt 2009

Pozeráte? Teda Craftovka mi dnes svojím spevom pripomenula Káčera Donalda.... 😝 😝

majacska
11. okt 2009

monkula tak som nic nezameskala,lebo az teraz som zapla telku

ellise
11. okt 2009

monkula, já si pořád nemůžu zvyknout na její hlas, to není můj šálek kávy,měla jsem pocit že koncovky polyká

monkula
11. okt 2009

no, ellise, presne tak, spievala cez nos, vravím, káčer Donald.... 😝 😝 😝

pirlenka
11. okt 2009

Tak jsem byla hodně zvědavá na Craftovku a opět nic moc...i když jí "zkušená" porota vychválila, tak mě se nelíbil ani zpěv, ani vystupování, ani nic...asi jsem zaujatá 😝 😀

labell
11. okt 2009

pirlenko: nejsi bylo to zas jákesi sýpání a porota je dnes nějaká divná 😀 😀

cernovlaska
11. okt 2009

Ahojky holky 🙂

tak mě se Craftovka dneska docela líbila,má hodně zvláštní hlas a někomu prostě sedne a někomu ne 😉 mě se absolutně nejvíc líbí Monika Bagárová,je krásná,milá,skromná a má opravdu nádherný hlas 🙂 a teď mě momentálně "zatahala" za uši ta Karolína,vůbec se mi její zpěv nelíbí a hlavně mi není sympatická 🙄 taková fiflenka 😅 a z kluků se mi hrozně líbí Chodúr,tedy jen zpěv 😝 a i Ben,jenže minulý kolo se mu absolutně nepovedlo ☹ je prostě zajímavý 😉 a určitě bych byla za,aby vypadl Machala a Lacko,vůbec mě nebaví 🙄

lucaska
11. okt 2009

ani mne sa ta craftovka moc nepaci ja neviem ona ma take zvlastne spievanie............mne sa paci Monika a Marketa................ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cernovlaska
11. okt 2009

Tak Dominika.........mazec......VÝBORNÁÁÁ!!!!!!!!!!!

bejbypd
11. okt 2009

wauuuuuu...

katyl
11. okt 2009

moje su Leona a Adriane 😎 😎 😎 a aj monika
Hlavne Leona je skvela, ten hlas ma vzdy dostane.
Ostatne su pre mna uplne nezaujimave, vsedne, sice zaspievaju, ale bez osobnosti

pirlenka
11. okt 2009

Dominika paráda, překvapila 😉

labell
11. okt 2009

Dominika, Markéta, Monika!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucaska
11. okt 2009

tak dominika to tam pekne dnes rozprudila........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bejbypd
11. okt 2009

teda ja neviem ale pre mna adriana nema ani osobnost a ani ten spev nie je bohvieco,tvari sa kyslo jak keby ma prist cochvila koniec sveta...ale ostatne su fajn...a monika je vyborna teda ja som z tej slovenciny padla na zadok...

bejbypd
11. okt 2009

a samozrejme marketa,dominika a leona 😉

cernovlaska
11. okt 2009

Leona je taky super,jen mi přijde,že moc nedokáže ukázat svoje emoce,taková,jakože to bere jako samozřejmost,že dobře zazpívá a mě právě ty emoce hrozně baví,jako třeba teď u Dominiky 🙂 a jsem hoodně zvědavá na Anetu 😕

cernovlaska
11. okt 2009

Bejbypd:máš pravdu,že Adriana se tváří jak,nechci říct co,z roští,to mi na ní taky vadí,ale ten hlas má jinej,zvláštní a pro mě zajímavej,ale trochu si myslím,že ta její póza jí v Superstar pohřbí 🤐

lucaska
11. okt 2009

ta aneta mi pride taka preafektovana.................... 😖