Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
19. okt 2009

jinak se mi víc a víc líbí leona. jen bych nechtěla, aby pak zpívala ten svůj řev. Slušelo by jí něco úplně jiného. To, co zpívala a 60. léta a tak.. ona jediná na to má a zpívala by jinak, nemá styl na odrhovačky a tuctovky. Líbí se mi, že je jiná. A hlas má jak zvon.

yanna.o
19. okt 2009

to s těmi zuby se mi nelíbilo. Sice tu hubu má jak lucka bílá od ucha k uchu, ale tak se narodil. To by se nesměl smát, radši by ani neměl otevírat pusu 😒

sasiki
19. okt 2009

hm, tak to nemusel, síce mne sa Puskailer vôbec nepáči, ale nemôžeme byť všetci krásni 😀 😀 😀 😔 😝

bubadlo27
19. okt 2009

moźno mu ten chrup zavidi 😀 😀 😀 😀 , ked sa kukne do zrkadla, asi ma z neho traumu 😀

k.a.t.k.a.
19. okt 2009

na Hejmovom mieste by som mala traumu skor zo Smajdu-Smejdu 😀 😝

lenkavano
19. okt 2009

jabber ono bylo do breku všem v porotě.ta Jandová je fakt tak zvláštní ,navíc ji to vždycky sluší,o očích ani nemluvím.nechápu jak může mít Janda tak pěknou dceru.za to Dara ta byla dnes jak malovanej obrázek.no hrůza. 😖

horalka777
19. okt 2009

Karolina nemala vypadnut, necakala som, ze to bude fer, ale toto je az moc nefer.

A hlavne - dala by som dolnu hranicu 18 a nie 15, staci sa pozriet, ako dopadli "hviezdne deti" z minulej SK-serie Superstar 😝 Uplne nezrele na popularitu, nevedia ju ani vyuzit, ani zvladnut. Cela ta show vie poriadne zamavat aj so starsimi, nieto s 15rocnymi... Ze fantasticky spievaju je fakt, ale myslim, ze by spievali o 3-4 roky neskor urcite zrelsie..

sasiki
19. okt 2009

Jandová mi je veľmi sympatická, o Adele ani nehovorím 🙂 je super, keď niekedy ideme s mužom v aute a počúvame fanko, musíme vyzerať zaujímavo, keď sa stále počas jazdy smejeme 😀

luciask
19. okt 2009

Horallka, tak ked si uz sem prisla, tak ti musime zatlieskat, pekne si hrala, kto sa pacil tebe?

jabber
19. okt 2009

lenka - souhlasím, Jandová je krásná ženská a na rozdíl od castingových kol už mi je i sympatická, tam se chovala jak nějaká slepice 😅 😀
Jinak mně nepřijde, že vyhození Karolíny je nějak nefér, pro mě byla asi tak na stejné úrovni jako Paulína

petruna
19. okt 2009

holky, ve strucnosti, kdo vypadl...ja nekoukala

luciask
19. okt 2009

Horalka, este jedna vec, tiez si myslim ze 15 je dost nizka velkova hranica, ale na druhej strane aj ta vyssia hranica(je to 30 ak sa nemylim) je dost nizka, myslim, ze v inych krajinach je vrchna hranica tiez vyssia.

horalka777
19. okt 2009

dobre spievali viacere, z nasich by som vyradila Balogovu. Berte to ako nazor hudobnika, doteraz som to nesledovala, sympatie neriesim.

petruna
19. okt 2009

jo uz to vidim...karolna je ta petadvacitka ? to bych radsi vyhodila paulinu

luciask
19. okt 2009

ani ja este neviem kto vypadol, pozriem si na archive neskor.

lenkavano
19. okt 2009

jabber v tom castingu mi taky neseděla přišla mi hrozně necitlivá,o to víc mě ted překvapuje ta její empatie.ale fakt ji to věřím.petruna vypadli Leo,aneta,karolína a myslím čínan.

lenkavano
19. okt 2009

yanna já si myslím že zrovna písničku Jednoho dne se vrátíš by zazpívala krásně Leona.ona je fakt supr jak zpívala Rottrovou tak mi úplně vyhrkly slzy.akorát mi vadí jak při rychlých písničkách šlape zelí.

petruna
19. okt 2009

me se Karolína fyzicky nelíbí, ale rozhodne mi pripada sexy...a zpev se mi taky libil, i vystupovani...skoda ji...
lea mi je lito, vyradila bych radsi Thomase ale stejne by tam dlouho nevydrzel...

sasiki
20. okt 2009

s tou vekovou hranicou súhlasím.....15 je asi málo, veď moja segra má toľko, no neviem si to predstaviť. Tam, keď ich nalíčia vyzerajú troška staršie a človek na to aj pozabudne....

klba
20. okt 2009

no tak mne vysli tri tipy, jedine Karolina nie, skoda jej, zo sloveniek som tipovala Paulinu.
inak z chalanov sa mi v tomto kole velmi pacil Chodur, zaspieval uzasne 😵 , je to nadherna piesen, aj Ben ma velmi prekvapil, vyslo mu to skvele a z bab ma zaujala Leona.

sasiki
20. okt 2009

ou, horalka, aj ja tlieskam 🙂

jahodka35
20. okt 2009

ja sledujem superstar od zaciatku (castingy) a Paulina tam spievala uplne uzasne. co vsetci proti nej mate? ma velmi prijemny hlas, narozdiel od ujacanej Balogovej a tiez jej spravanie je skromne, nie ako preafektovana Majernikova. Ja som velmi spokojna s vyhadzovanim, akurat, ze mohol ist Puskailer, lebo ten usmev ma strasi tiez 🙂 ale nebojte, buduci pondelok zacnu vypadavat slovaci, resp. slovenky, kedze sa pravidla hlasovania a vyradovania menia...

jabber
20. okt 2009

horalka tam hraje, nebo jak to je?..... nějak mi to uniklo 😅 🙂

jahodka - Paulína mi připadá nudná, nemastná, neslaná a Karolína nebyla o moc lepší, navíc afektovaná - přesně jak píšeš, takže mně je celkem jedno, která půjde jako první, je to prašť jako uhoď

jahodka35
20. okt 2009

ono je to skor o tom, ze Paulina sa nevie predat. podla mna spievat vie, len je take utiahnute kuriatko. no stale mi je viac sympaticka ako tie dve krasavice - Balogova a Majernikova. celkovo otvorene priznavam, ze ceske dievcata su lepsie ako slovenske. u chlapcov je to vyrovnane: Chodur, Bendig vs. Smajda, Lacho. ale hovorim buduci pondelok idu von 2 slovenky (paulina, nikoletta) nie som nacionalista, cechov mam vo vseobecnosti rada, no to hlasovanie v prvych finalovych kolach nemoze inak dopadnut....

jabber
20. okt 2009

jahodka - no právě, umíš si představit Paulínu jako superstar? 😅

jaspina
20. okt 2009

Tak já jsem s vyřazováním celkem spokojená. Tam je víc adeptů, kteří jsou tam už jen v čekárně na odstřel. Ta slovenka co šla včera - tak tu si od začátku jako jedinou nepamatuju vůbec jménem - byla taková nijaká - taková stará, mládá - jak Chodůr. Paulíka taky podle mě brzo půjde, ale ještě víc jak ona mi vadí ta Balogová - ten hlas úplně bolí jak ječí 😖 A hlavně je, jak kdyby se zasekla někde v pomádě.. No a pak Konva - zpívat umí, ale podle mě to absolutně není typ do šoubyznysu.. A z kluků Pusjakler - to každopádně a pak brzo Ben - mě to od něj zní všecko stejně.. Leona zpívá krásné, ale jen určitý typ písní.. Podle mě se nejdál dostane možná Leona, Dominika a Monika a z kluků Chodůr, Denis, Miro a možná Bendig. Sama jsem zvědavá jak to celé dopadne. Ale jediný, komu to opravdu nepřeju, tak je Chodůr. Já vím, že zpívá dobře - ale vždycky tam přijde stylem, přišel jsem - viděl jsem - zvítězil jsem.. marně u něj hledám nějakou pokoru a to, co mu tlačí porota mě štve., Kecy že ani Elvis by nezpíval líp atd.. Na co je celá ta soutěž, když ho od začátku protěžují? 😠

kristi
20. okt 2009

Paulina byla strasna, me se zhnusila tou pisni od J.Lo a pak uz to teda nicim nezalepila, fakt se divim, kde vzala ty hlasy

suki
20. okt 2009

Ahojky 🙂 , já jsem s vyřazováním spokojená, teda Lea a Karolíny mi bylo líto, vyhazov Karolíny jsem teda nečekala, ale celkem je to pochopitelný, ona nevyvolávala podle mě žádné emoce, ani pozitivní ani negativní, takže lidi jí ty hlasy tak moc neposílali, prostě na ni tak n ějak zapomněli.

Jinak v dvou kolech budou vypadávat po dvou....dva s nejmenším počtem hlasů a pak už jen po jednom 😝

draga
20. okt 2009

no jak už jsme napsala Lea mi bylo moc líto ale je fakt, že by stejně nedošel až na konec...jináč škoda, že nevypadl tohomas jenomže on je slovák tak přežil...snad jen do příště 😀

u holek nevím fakt mi řpišlo, že zpívaly všechny dobře...

ten věk 15 je sice málo ale na druhou stranu nechápu, kde se to v těch *holčičkách* bere takové hlasy... 😲

cokosusenka
20. okt 2009

Me se taky z holek nejmene libila Paulina. Vsechny zpivani krasne,to klobouk dolu,ale konkurence je dost silna hlavne holky.
No a z kluku nenuzu videt Thomase,nevim vadi mi.
Nejvic se mi asi libi Martin Chodur a Dominika Stara