Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
6. dec 2009

lucijja 😀

Já mám teda Mullera celkem ráda, jsem zvědavá, co od něj dají 😎 Mám ráda Baroko

https://www.youtube.com/watch?v=eG3IykBLweU

😎 ale to asi nebude, když to zpívá víc lidí 😅
Hlasově si myslím, že bude nejvíc sedět Chodúrovi

lucijja
6. dec 2009

jabber: hej hej, mullera mam tiez celkom rada...som vcelku zvedava co predvedu. 🙂

martimarti
6. dec 2009

Richard Muller je přece super zpěvák...tedy pokud zpíval a nebyl sjetej naostro na jevišti 😝 Ale tomu bych přála comeback 🙂 ...měl dobrý písničky. Docela ráda ho uvidím, raději než toho ujuchanýho Davida v koženým sáčku jak zpívá "...žiju si svůj Diskopříběh...."to bylo strašný 😀

kubaka
6. dec 2009

ten ten David byl průser. Mám ze všech už pocit, že jsou úplně vyhořelí, nemají energii ani vůli nic už dokazovat, už to jen odkroutit a skončit. Během týdne se učí písničky, provozují stupidníl produkční akce, zkouší - m yslím, že toho mají dost.
Na Chodurovi to je třeba vidět už dost zřetelně. Ještě jim otravuje život nefungují technika a příšerné aranžmá - viz teda ta Maria - to byl úlet, ale i ty ostatní aranže byly jak hudba z televarieté.

A ještě Muller - to přece nejsou písničky, které může zbývat kdokoliv - jako toho Davida. to může zbývat jen autor, fakt se zbláznili v té produkci. Myslím, že těch chudákům zpěvákům opravdu chtějí vymáchat ústa v kde čem. ☹

lenkavano
6. dec 2009

holky já mám mullera taky ráda,ale ted už ani nevím jak vypadá.vůbec se už nikde neobjevuje.dostal se z těch drog jak on ěm kdysi psali?

nera
6. dec 2009

no ja som si teraz vypočula to čo som nemohla pri mojich dcérkach....a neviem kto vypadne....
Miro mal lepší koniec prvej pesničky, no druhá bola strašná, Chodúr- mariu zvládol super, aj keď tá verzia bola blbá, no keby bola klasika tak to by bola pecka, prvá mu nevyšla, mylseím, že aj on má právo na stres a podobné, aj keď na to nevyzerá...Dominika mala pesničky vzorne naučené(vidno, že jej učiteľka spevu je dobrá...)a Bendig - sorry, ale ja ho nemusím....je ukričaný a vôbec ničím ma neoslovil....takže vypadnúť by mohol Bendig

nunacek
7. dec 2009

Dneska bych nechala vypadnout Bendiga, je pro mě kolo od kola horší. A štve mě už i to jeho chování, věčně se přihlouple tlemí, chytrosti taky moc nepobral, když neumí odpovědět téměř na žádný dotaz a říct delší souvislou větu to je pro něj skoro nadlidský výkon 🙄
Do finále bych poslala Dominiku a Chodúra 😉

monik76
7. dec 2009

ahoj holky, tak teda vcerejsek nic moc, ja mam pisnicky od Davida rada, ale vcera to fakt bylo jakysi nudny, snad jen krome Domci, Deti raje me bavily. Chodur se mi v prvni pisnicce moc nelibil, druhou jsem jeste neslysela, musim si ji pustit, u me je pruser jak daji reklamu tak proste vytuhnu, slysela jsem jen jak nekdo rikal cirkus, myslim, ze to bylo na MIra, tak si to musim pustit. Bendig, ja proste nevim, Discopribeh se mi nelibil, ale Titanic dal dobre, ale jako Superstar si ho predstavit nedovedu, desne mi leze na nervy jak se hihna a skoro na vse rika ja nevim. Souhlas s Nunacek, jako Superstar by mel byt schopny rict aspon jednu souvislou vetu, jinak fandim Dominice. Ja bych dnes vyradila Bendiga, ale mam pocit, ze ho decka podrzi a ven pujde Dominika, asi nema takovou fanouskovou zakladnu jak kluci. Poslu ji hlas!!

misi33
7. dec 2009

u mna je na vypadnutie jednoznacne Bendik

jednoznacne nema na to aby vyhral

sorry ale on je mentalne oproti Martinovi,Mirovi a Dominke niekde uplne inde

monik76
7. dec 2009

misi33, presne tak, jako zpivat umi, ale mne desne vadi to jeho vyjadrovani, chapu, ze mu je 15 let, ale mne to prijde jak kdyby mu bylo 10. Fakt bych si dneska prala, aby vypadl.

lussy23
7. dec 2009

Výnimočne píšem ráno, lebo máme v škole voľno. 🙂
Tak napriek tomu, že pesničky boli nádherné, sa mi to nepáčilo. Nechápem, prečo mal Miro tú čelenku vo vlasoch??? A tá Mária - myslela som si, že je to taká tanečnejšia skladba. Ako to čo spieval Martin v prvom kole.
Dominika - tá posledná pesnička nádherná. Podľa mňa dnes vypadne Miro.
A ešte jedna otázka: Kto je to Martina Balogová?

misi33
7. dec 2009

Martina Balogova je finalistka z prvej Ceskej Superstar-ak ma pamat neklame

jaspina
7. dec 2009

Tak já dnes vůbec netuším, kdo vypadne.. Tím, jak se Chodúr horší mi to přijde dost vyrovnané. Bohužel pro Bendiga - rozumově to fakt vyrovnané není 😝 A divím, se, že když mají příště zpívat něco slovenského, že jim nedali třeba Mira Žbiru nebo klidně Haberu - i když ten by asi trpěl 😀

lussy23
7. dec 2009

Nikdy som neverila na veštice, ale jedna povedala, že na Janka má Superstar zlý vplyv! A je to pravda!!!! Vypadli mu obaja najlepší kamaráti a on pri nich vždy stál a plakal ☹ A všetci na neho nadávajú!!! Pubertiaci preto, že je róm, dospelý preto, že šušle! Ach, nech už vypadne, nech má pokoj!!!! 😖 😕 🙄 ☹ Ako by vám bolo, keby VAŠE dieťa šušlalo a ostatné maminy by sa mu za to posmievali? ☹
☹ Aj Martin sa nám začal horšiť. Porota ho už tak nevychvaľuje. Aj keď sa mi určite páčilo viac ten David než Everybody hurts. 😠

martimarti
7. dec 2009

Lussy..."Superstar má na Janka zlý vplyv" 😀 😀 Tak to je dobrý...a já myslela, že jen díky SS ho lidé znají 😉 😉

ukana
7. dec 2009

lenkavano, Richard Muller je vylieceny z drog, na SK slavi uspesny comeback, ma koncertne turne...a hlavne je stabilizovany po zdravotnej stranke, je totiz maniodepresivny ☹
http://www.hudba.sk/spravy/2009-10-15-uzasny-co...

jevel
7. dec 2009

Mne sa včera napr. po dlhej dobe páčil Chodúr - Maria. Spieval inak ako Tom Jons

lussy23
7. dec 2009

Riešili ste tu Mira Žbirku. No ten sa spieval v tretej sérií, taka si preto.... Ale Desmod by bol lepší. A Janko spieal krásne obe pesničky!!!

swatka
7. dec 2009

Ahoj nedá mi to abych nereagovala ...Lusy..Nezlob se na mě ale na rady ráádoby věštkyně vážně nedám nic méně to že má superstar na něho špatný vliv no O.K ale za to nemůže vyloženě ta soutěž a to že mu vypadli kamarádi to se dalo taky čekat že se tak jednou stane ..ne??Ale on je opravdu absolutně mimo -bohužel ..někomu se může zdát že je to velmi citlivý koloušek ..ale pro mě je přecitlivělý až příliš a nemůžu si pomoc ale připadámi že i on sám se v tom vyloženě baví 🙂 zkrátka už to moc přehání -jak řekl můj manžel ví co na holky platí že 🙂

kristi
7. dec 2009

kdybycg mela dite, ktery sisla, sla bych s ni spis k logopedce, ze?

harmi
7. dec 2009

odkial viete ze s Jankom neboli u logopedicky? u niekoho sa to neda uplne odstranit. a mne to vobec pri jeho spievani nevadi.

ja uz davno niesom pubertacka /tak isto podla niekoho za zenitom 😀 / a velmi sa mi paci. a rozhodla som sa ze mu posleme cela rodina hlasy. tak isto sa paci aj mojim rodicom a bratovi. 😉 MM superstar nepozera 😀

myslim si ze urcite Janko na superstar ma. niesme kazdy vyrecny a hlavne je este prilis mlady. preto by mali posunut tu vekovu hranicu podla mna.

myslim ze vcera podal zo vsetkych najlepsi vykon.

dnes by mal ist von Chodur ktory je z kola na kolo horsi a nudnejsi.

swatka
7. dec 2009

Nejhorší na celé superstar je slovenská produkce a hlavně zvukař ...(a není to jen můj názor) podívejte se třeba na diskuze na nova.cz...

No nezlob te se na mě ale nezapnout odposlech 😒 či zapomenout pustit kulisy no nevím nevím ....

monik76
7. dec 2009

mne nevadii, ze Bendig sisle, i se mi celkem libi jak zpiva, mne vadi jeho chovani, a podle toho chovani si myslim, ze na Superstar rozhodne nema, vyrecny neni, to je asi fakt, ale v jeho veku uz by mohl dat dohromady jednu srozumitelnou vetu. Jako superstar si rozhodne predstavit nedovedu!!

monik76
7. dec 2009

a stejne je to porad dokola, nekomu se libi ten, nekomu zas nekdo jiny a o tom to je, jak by to vypadalo, kdyby jsme meli vsichni stejnej vkus!!

swatka
7. dec 2009

Narazila jsem na tento názor na jedné diskuzi o SS ..tudiž jsem ji nepsala ja ale je to zajímavý názor ...Co si o tom myslíte vy?

Dostávám takový zvláštní pocit, že Martin má asi již celé tzv. (???) SUPERSTAR plné kecky a čím dál je více otrávený z toho co vidí kolem sebe jak se k jednotlivým soutěžícím rozdílně přistupuje npř.: režie, dramaturgie výběr písně a pod.. Má celkově kvalitní hudební vzdělání a velký hudební přehled vč. sluchu a rytmiky. V posledních kolech již i minimálně komunikuje a přestává být sdílný proč asi??? 7 kolo: Výběr písně Martinovi podivné, že ne z orginálu už to bylo i na HABERU moc, výpadek odposlechu?? I přesto s nim, Martin šplouchl a podal solidní výkon npř. hodnocení a vyjádření o Martinovi od Davida. Šmajdovi opět šla režie na ruku a snžila se ho co nejvíce popularizovat od výběrů pisní, až po scénář, ale i přesto mu to nevyšlo: zpěv propadák a kdyby měl zpívat ještě dvě písničky tak to nezvládne, přersto to porota žehlila místo, aby jej tvrdě sejmula. Bendík opět ponechána výhoda výběru písně pro něj kterou trénuje 6 let, ale i když byl 2 roky v Anglii tak jazyk nezvládá to bych ještě skousl, ale že šišlá ve zpěvu a není mu pořádně rozumět v češtině to již ne, poze opět HABERA se k tomu taktně vyjádřil jako mimochodem. Nehovoře o jeho trapném a najivním chování a vyjadřování když je bl..j tak se aspoň směje??? Dominice vybirali na míru, aby zazářil aspoň někdo ze S protože profíkům bylo jasné, že Šmajda to nemůže svými výkony ustát a všemi způsoby je snaha počínaje porotou, následně produkcí a ostatními udržet nějak vyrovnanost a sledovanost. Z těchto důvodu je asi Martin takový. Kvlitou zpěvu nemá v této tzv. soutěži konkurenci!!!

Za toto by si měl zasloužit hodně hlasů.

kristi
7. dec 2009

swatka, no to je moc pekny, taky se nad tim pokazde zamyslim, prijde mi uhozeny, ze nekomu vyberou hitovku, co zna naprosto kazdej a Martinovi Mariu, kterou ani ja ve svych skoro 30 letech neslysela ani jednou v zivote, natoz pak ti mladi, co hlasuji,.....des

cokosusenka
7. dec 2009

lissy:Kdybych mela sislave dite,rozhodne bych ho neposilala do televize aby se mu vsichni smali. Ze?

draga
7. dec 2009

holky já nevím....kdo má vypadnout...

bendig je mlaďoučkej pubertální nevyzrálej...ale hlas má...to že šišlá a má předkus za to bohužel nemůže...holt asi neměli na něj rodiče čas...překvapuje mě, že žili v anglii to jsem netušila...ale jinak mi je víc sympatickej než staromladej Martin, kterej zpívá všechno na jedno brdo a když se mu něco nedaří hned to bylo odposlechem apod....všimli jste si, že i Domča měla asi s odposlechem problém...nakonec si ho vyrvala a zpívala v pohodě...navíc pan dokonalý zapomněl text...no stalo se ale on takový objev to přece na sobě vůbec neměl dát znát, že navíc u takové písně kde může každý slovo nahradit jiným a nikdo nic nepozná...
miro to je můj favorit umí udělat šou a je jasný že nemůže zpívat jako fredy...to od něj ani nikdo nechce...
domča je jediná holka, zpívá pěkně ale taky tak nějak stejně...i když pořád mi je sympatičtější než Martin...(se mi líbilo jak k ní David došel až na pokoj a ona chrněla....) to martinovo wau to jako jsem měla pupínky...

podle mě dneska vypadne bendig nebo právě domča...ale já bych vyhodila chodura 😀

cokosusenka
7. dec 2009

Ja hlasovala vcera poprve a to pro Miru a Martina

draga
7. dec 2009

kristi ty neznáš mariu? no teda 😀 😉 zrovna ty 😎