Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

zanetka82
6. sep 2009

No tak mixažní žena neměla chybu 😀 😀 😀 malém jsem se počurala smíchy 😀

luciusek
6. sep 2009

Ten poslední byl dobrej,to je fakt. 😉

akzuzs
6. sep 2009

tam je asi viac takých kolikov ktorý nás zložia do kolien 😀

luciusek
6. sep 2009

A to to teprv začalo. 😅

akzuzs
6. sep 2009

Je dobré, že to bude aj zajtra a to pojde každý deň, alebo iba pondelky? 🙂

sticker
6. sep 2009

Tiež mi nie je jasné, kvôli čomu tam niektorí chodia 😝 . Ja spievať neviem a aj keby mi niekto vravel, že hej, tak viem, že nie a nebudem sa trepať strapňovať do telky 😀

luciusek
6. sep 2009

Bude to jen v neděli a pondělí.

sticker
6. sep 2009

Asi iba v pondelok a dnes bola výnimočná taká "uvádzacia" časť 🙂

akzuzs
6. sep 2009

Lenže to asi niekomu nevysvetlľš, ale taký Habera im klapky určite zhodí. On si servítky nedáva 😀

sticker
6. sep 2009

Aha, tak beriem späť môj príspevok. Super, že aj v nedeľu 🙂

akzuzs
6. sep 2009

To je dobré, lebo som už zvyknutá z iných ročníkov že bola v nedeľu

luciusek
6. sep 2009

Aspoň bude na co koukat.

andy.a
6. sep 2009

no,tak na toho s Davidovou pesničkou Kolu,pijeme kolu...nikto nemal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

ivmila
autor
6. sep 2009

ved rpave ed sa niekto strapnuje, to je najzabavnejsie, bez toho by to bolo suche 😎

akzuzs
6. sep 2009

aj ja vravím
Ale na posledy to nemalo neako úroveň, mala som pocit, že tam boli len puberťáci, proste decká. Ale inak to bolo vcelku ... No toho roku to bude asi pecka. A ta hviezdná rota bude tiež asi olinkluzív 😀

mudr.
6. sep 2009

se tesim na hvezdou pechotu... 😵 😵 😵 😀 😀 😀

luciusek
6. sep 2009

To se ještě nasmějem. 😀 😀 😀

tomasek06
6. sep 2009

Mě se ještě líbil čínský citron 😀

luciusek
6. sep 2009

Ahoj Žanet,jj taky dobrá hláška a ten ksicht... 😀

tomasek06
6. sep 2009

Ahoj Luci, jo jo z hlášek jsem umírala 😀 😀 😀

akzuzs
6. sep 2009

Hej Habera mal vždy super hefty jak nikdá 😀 Raz si pamätám, že povedal v jednej sérií na takého čo tak mekavo spieval že to bolo jak párenie kôz za mesačného úsvitu 😀

claudee
6. sep 2009

celkom dobrá pilotná časť 🙂 moderátori vyzerajú, že sa aj celkom zohrali 🙂

luciusek
6. sep 2009

Škoda,že je Luky v práci.Neví o co přišel. 😀 😀 😀

jabber
6. sep 2009

Musím říct, že pokaždý žasnu, co ty lidi vede k tomu se tam jít takhle ztrapňovat... 😅 😀 😀

nikka.vo
6. sep 2009

Mě teda zaráží, že tam přijde borka a řekne, že to chtěla jen zkusit co řeknou, ale v podstatě ví, že neumí zpívat. Mě by být porotci jeblo z takových lidí. Protože takových tam přijdou stovky, ne-li teda spíš tisíce a oni tam sedí jak tupci a musí tohle krákorání poslouchat, přitom by stačilo, kdyby ty lidi a hlavně jejich rodina byli soudní. Přidělává jim tohle: "Já to chtěl jen zkusit, je to zkušenost a bla bla bla ,, zbytečnou únavnou práci. Mě to teda vtipný nepřijde, mě tyhle lidi strašně rozčilujou 😅 😅 😅

jabber
6. sep 2009

nikka 😀 jo, je pravda, že porotci mají ty peníze těžce vydřený 😅 😀

peppapig
7. sep 2009

Tak docela to byla i sranda, moderatorka Adela je z celeho poradu zatim to nejlepsi, je fakt super. At uz se tam prihlasi, kdo chce, mozna jim jde jen o to setkat se tvari v tvar s nekym z porotcu, ale co zarazilo me, byl koment Jandove o jeji menstruaci, tak o ni mam obrazek totalniho debila 😅
Jsem zvedava na dnesek 🙂 , ovsem bude to muj posledni dil 😒 Nevite nekdo, zda to bezi on line???

katrin21
7. sep 2009

mne osobne sa tato cesko.slov. superstar nepaci... vadi mi tam ten vlasaty cech..... o nicom.. ani ma to nebavilo pozerat a tie narazky... urovne O bodov....

a to som super star vzdy milovala... tak som zvedava, co bude dalej..

bibula
7. sep 2009

no leos na adelu nema,ten sa z nej asi poserie do konca superstar-vobec je nezvlada....

womenne
7. sep 2009

Leoš je dobry moderator ale Adela je lepšia,on jej neustale skače do reči všimli ste si?nejak malo priestoru jej dava.Ale inak super už sa tešim na dalšie časti..