Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

gabka32
7. sep 2009

Bibula no Leoš byl zvyklý moderovat sám, takže si asi těžko zvyká na duo. Mi osobně se to teda extra nelíbilo, nevím, proč zrovna vybrali Jandovou, která v Čechách teda známá skoro vůbec není, akorát tím, že je dcera Jandy.... a ty její hlášky o menstruaci... přišlo mi to jako vrchol nevkusu..... prosi tomu je Hejma (vlasatý Čech) 😀 docela vtipný a pohodový.
a ti "zpěváci" jsou skoro na jedno brdo, nevím jak na Slovensku, ale tu se žádná superstar nějak nevyšvihla, o Anetě už není skoro ani slyšet, maxy tak Sámer a spol - ten je furt v bulváru a myslím, že k tomuhle superstar není....
třeba tentokrát překvapí, ale já asi budu raději koukat na čt retro seriál než na tyhle rychlokvašky 😉

nikka.vo
7. sep 2009

Vlasatý Čech 😀 😀 😀 ... tak ten vadí i mě, jak člověk který neumí sám zpívat může hodnotit jiné, nechápu proč tam dali zrovna jeho 😕 😲 A jeho ,,megahit,, Sametová mě taky pobavlo. Fááákt megahit 😝 😝 😝 To že tam Jandová kecá o menstruaci jsem asi přeslechla, ale spíš mě překvapuje, že to do pořadu nakonec vloží a nevysgtříhají, pak záběry na Darinčiny kozy, jako pěkný je má 😀 , ale někoho to může pobuřovat. Mě to neurazí, ale přijde mi to tentorkát zaměřený hlavně na mladé publikum, starší lidi tohle fakt nepoberou. Mě se to líbí, že si tam na nic nehrajou, mluví tam i přisprostle a tak, ale na druhou stranu si říkám, že to v podstatě nemá úroveň. Ikdyž přeslazený a strašně umělý moderátory taky nesmusim, asi mi furt víc vyhvuje tohle. Ikdyž já bych neřekla HOVNO ani za pytel sraček 😀 😀 😀 😀

aktak
7. sep 2009

- moderatori sa zohraju, myslim ze oni budu fajn
- porota sa prilis predvadza, Dara stale ukazuje vystrih a predklana sa, Habera by nemusl byt taky expresivny
- Jandova ma cudne pochody, zenu pritahuju muzi hlavne pocas ovulacie a nie menstruacie, mohla si radsej kusnut do jazyka
- dufam ze to cele ensklzne do porovnavania cechov a slovakoch, podla mna by o tom ani nemali hovorit a zvytocne to vytahovat/vyvolavat

sasiki
7. sep 2009

ja Adelu môžem 😀 je super

biela
7. sep 2009

veľmi dobré... straaašne som sa nasmiala 😀 najmä na týpkovi čo spieval "kolu, pijeme kolu" - teda, iné slová tam boli 😀

bocenka
7. sep 2009

tak kola bola NO1 a aj mixazna zena 😀 😀 😀 😀 Dara sa mi tam nechodi inak ostatny su v poho 😉 😉

lussy23
7. sep 2009

Ja som sa tiež nasmiala. Adela je super. Že muž jej daroval prsníky 😀 😀 😀 Ale hádam to nebude vo všetkých častiach tak, že hovoriť bude len Adela a Leoš bude prekladať 😲
Inak Leoš má naozaj pekné pesničky. Neviem, či boli úspešné ,ale aspoň v nich neboli žiadné nádavkky, ako to raperi majú vo zvyku.
Tá 34ročná paní bola výborná. Škoda , že nesplňala kritéria. Nechápala som čo hovorila. prečo by to nemali povedať Gottovi.

lussy23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy23
7. sep 2009

Tiež nechápem, prečo tam chodia ľudia , ktorí vôbec nevedia spievať. Porotci ich skritizujú a oni potom revú. Ja to nemám rada. Keď som v trojke videla, ako Pyco utešuje tie dievčatá, takisto mi tiekli po líciach slzy. ☹
Je to úplne ako Aj v múdry schybí. Aj tak sa niektorí ľudia len stápňujú a chcú sa zošmeišniť. 😖 A niektorí sa aj predvádzajú.

luciusek
7. sep 2009

Tak už to je zase tady. 😀 😀 😀

sticker
7. sep 2009

Ten prvý bol bohovský 😀

akzuzs
7. sep 2009

myslela som si že to bude exot, ale teda klobúk dole 😎

dominka11
7. sep 2009

pozeráme 😀

akzuzs
7. sep 2009

ten po schodach 😀 😀 😀 😀 nou koment 😀 😀 Ale bol aj tak dobrý

jabber
7. sep 2009

S tou kytarou a Osmý den, to byl roztomilej chlapeček...mňam mňam 😵 😵 😵

sticker
7. sep 2009

Chudáci porotcovia 😅 Keď musia jednu pesničku počuť xkrát a v rôznych verziách 😀

martinka79
7. sep 2009

taky se mi líbil osmák od Berounky 🙂 jinak ta slečka co ji vychválili byla vážně prima a zato žluťásek s čepičkou se divím, že tam chodí ...

akzuzs
7. sep 2009

ten z angoloprahy je perfektný fakt a je to zaujimavé 🙂

martinka79
7. sep 2009

ano i ten se mi líbí.... uvidíme co z něj bude dál...

allen1
7. sep 2009

Hláška Habery že má mrd v očích, no to trochu přehnanýýý, ne? 😅

aponchie
7. sep 2009

je uz nekde odkaz na nejakou tu pechotu nebo ty exoty? 😀

martinka79
7. sep 2009

jiskru měl co myslel mrdem nevím

nikdo to tam nevysvětlil

allen1
7. sep 2009

Každopádně to bylo dost trapný 🙄 Mě se ten klučina taky moc líbil, proto jsem to trochu nepochopila 🙄

martinka79
7. sep 2009

ani já ho ne a porotci z čech se nsažili ho opravit on ne trval na svém.

luciusek
7. sep 2009

Tak ten poslední byl pecka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
7. sep 2009

no tak to byl šok... pro mě hnus... někdy až za hraNICI ZÁKONA. 😉

jabber
7. sep 2009

ten mrd v očích - podle mě myslel, že je má takovej šukézní pohled - což měl 😀 sladkej chlapeček..... 😵

žolíky na konec 😀

sticker
7. sep 2009

Ja som to tiež tak pochopila že to v dobrom myslel 😕 Veď on ho vychvaľoval 🙂

jabber
7. sep 2009

náhodou Hejma má dobrý hlášky 😀 a připomíná mi Jacka Nicholsona 😀

a super byl Habera u Je t'aime 😀 😀 to jsem nemohla 😀

luciusek
7. sep 2009

Já si taky myslím,že s tím mrdem v očích nemyslel nic špatného.Sedlo to. 😉