Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
7. sep 2009

vyhrabala jsem Ernesta z české superstar, já věděla, že jsem ho už někde viděla 😀

https://www.youtube.com/watch?v=muuSCFB5z7o
angyalok
7. sep 2009

Ten posledny ucinkujuci bol najlepsi 😀 😀 😀

jabber
7. sep 2009

já myslím, že se to ani jinak pochopit nedalo, protože jemu to z očí fakt koukalo a taky mě to napadlo hned jak se tam objevil 😀

luciusek
7. sep 2009

Jabber: 😀 😀 😀 😀 Ale to byl slabý odvar o proti dnešku.

jabber
7. sep 2009

luciusek 😀 no jo, Ernesto nám zraje jako víno 😵 😀 😀

luciusek
7. sep 2009

Jabber:čím starší tím lepší. 😀

ygreen
7. sep 2009

nejděsivější byla ta rádoby vtipná píseň o cigaretách a ten úchyl s lízátkem 😝 🙄 😠

jinak ta přepálená ště*ka v žlutém, no, děs, jako hlas asi jo, ale chování a vzhled dost špatnýý 😝

jinak ten klučina od berouna byl fááákt slaďounkej a ten Ben takyy 😵

claudee
7. sep 2009

môžte mi niektorá napísať o čom písal ten " úchyl s lízatkom"? nejak som to prepásla 😒
mne sa ben nepáčil. nudaaa brutálna..podľa mňa ho v divadle vyhodia

kristi
7. sep 2009

sranda dneska, jsem se bavila fakt... 🙂

soanpe
7. sep 2009

Hejma je fajn, aspon nemá v hlavě na.ráno
Habera idol mého mládí to trochu přehání, ale budiž mu odpuštěno 😅
Dara, když mluví slovenky, tak aspoň nemečí
Jandová... no zatím jsem na rozpacích
Mareš dobrej, ale pouze jako solo moderátor
Adéla.... no uvidíme. zatím jsem ji viděla asi 3x v tv

Jinak učinkující... bez komentáře 😀 😀 😀 😀 😀

gabka32
7. sep 2009

no dneska jsem viděla až posledních 30min a fakt nic extra.... přijde mi, že je to opravdu ted posazené hlavně pro mladé diváky a chlapi co se pokochají Dařinýma kozenkama a hláškama Jandové...

ale konec s těma exotama fakt dobrý 😀

biela
8. sep 2009

na môj vkus tam ukazujú málo spievajúcich... je tam veľa záberov o ničom. moderátorské vstupy sú fajn, no nemalo by to byť na úkor súťažiacich. no berem to tak, je to šou a o spev moc nejde.

nikollette
8. sep 2009

Mna najviac bavia tie kastingy 🙂
tam sa aspoň nasmejem 😀

lussy23
8. sep 2009

Mne sa najviac páčila tá Monika a ešte ten z Angoly. Ja neznášam, ktosi pekne spieva pesničku a oni k tomu pridajú aj ďaľších, ktorí spievajú tú istú pieseň. ☹ Veľmi sa mi ešte páčil, ten čo spieval Osmý deň
A tí , čo boli na záver boli dobrí. Neutiekli náhodou z blázinca? 😀 😀

sisinka5
8. sep 2009

Ta Monika super urcite to bude ich Haberov milacik ale pravom pekne dievcatko s krasnym hlasom aj ten Algoncan ked mu daju trocha rytmus dokopy tak super no a tí posledny hlavne ten najposlednejsi čistá psychiatria...asi davali zo psychiatrie priepustky tak sa zastavili na kastingu.

sisinka5
8. sep 2009

Popleta som chcela som napisat ze Haberov milacik .

mahulena
8. sep 2009

moderatori se mi oba moc libej.
porota taky OK, jen mam trochu problem s Darou, desne se mi ted nelibi (ty kozy, ty voe....mimojine). Mile me prekvapila Jandova🙂
Casting z Prahy docela dobrej 😉

duska1122
8. sep 2009

ahoj vcera som pozerala, ten stym lizatkom tu pesnicku som pocula spieval to povodne taky komik cesky neviem ako sa vola ludek sobota. aale od neho to bola sranda take mile. no henten fuj ked som ho pocula...inak v pohode az na to ze mares by mohol nechat aj adelu rozpravat, a viac by tam mohli byt ukazky spevu aspom otrosku.

aadula
8. sep 2009

ahojte,

soanpe adela je dobrá moderátorka..má taký inteligentný humor..ja ju mám moc rada... a je mi pravdupovediac čudné, že moderuje s marešom..u vás asi fičí 🙂 určite budeš spokojná s ňou

duska1122
8. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=tWJ_FXlXq7Y

tu som nasla lizatko trocha to zle pocut ale da sa

sisstin
8. sep 2009

tak já Adélu a Pyca žeru, to jsou nej nej moderátoři..ale Leoš je taky super...a k Adéle mi jde 🙂 mě taky baví jen ty castingy, pak už ty soutěžní kola moc ne 😝

claudee
8. sep 2009

ináč to čo spravili s Benom vôbec nebolo fér...lebo niekoho nechajú "spievať" tri sekundy a hneď ho zrušia..a jemu dobre, že nerobili vokalistov a silou mocou ho tlačili ďalej..aj keď to očividne stálo za prd... 🙄

sisstin
8. sep 2009

jo, a jinak pubertální chlapečky nežeru..takže kluk s mrdem v očích mi nic neříkal, nejsem pedofil 😅 😅 😅 😅

nobody
8. sep 2009

jen nechápu, co tam dělá Jandová ... protože ty její falzety..... no asi je to jen komerční tah

luise
8. sep 2009

ja súhlasím s Bielou, málo spievajúcich, veľa vstupov o ničom, i keď sa mi vždy páčilo ako si Adela vie uťahovať sama zo seba. 😀 😀 Takže vlastne môže byť. 😉

sisstin
8. sep 2009

tak já od toho nic nečekám, prostě v neděli večer večer mě rozesmějí méně obdaření spoluobčané..a to je asi tak vše 😅 😅 😅 😅

aktak
8. sep 2009

keby tu spu robili poctivejsie a bola naozaj o speve tak by mali aj vecsi ohlas u divakov, ale tvorcovia sa snazia len sokovat, v kazdom moznom smere....ked dospely chlap moze v telke nekomu povedat ze je h.vno tak preco by to nemohol povedat pubertak svojmu profakovi 😝

sisstin
8. sep 2009

aktak: no bohužel o tom to je..lidi se chtěj bavit, a chtěj vidět, jak se tam ostatní znemožnují a porotci je drtí 😎 jinak by veškeré reality show neměly takovej úspěch 😉

sisstin
8. sep 2009

já jsem toho asi zářný příklad..baví mě jen ty castingy..když už jde fakt o zpěváky, tak to vůbec nesleduju, to už mě nebaví..to si radši pustím Musicbox 😎

silvia123
8. sep 2009

mne sa páčilo hlavne to predstavovanie Adely ako moderátorky -najznámejšia anorektička na Slovensku a podobne a to s tým nosom, fakt sa mi na nej páči, že chce zostať sama sebou a ešte svoje nedokonalosti berie s humorom (veď naozaj keby chce môže mať najdokonalejší nos aj prsia na svete, páči sa mi že nechce byť umelá, je to vec vkusu, ale nechápem ako sa môže chlapom páčiť žena s umelými kozami...veď Darina to má ako nafúknuté balónky 😀 ).