Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
25. okt 2009

miriam, říkal, že prý ne 😀 viz záznam vystoupení na stránkách superstar ve videích a dále jeho vyjádření k tomu nevím, v jaké rubrice

claudee
25. okt 2009

hmm, ale on povedal, ze gay nie je... že mal už aj prvú frajerku 😕

yanna.o
25. okt 2009

třeba to teprve zjistí 😀 možná ještě neví 😉

anarida
25. okt 2009

🙄

yanna.o
25. okt 2009

anaridi, klid, nesmíš všechno brát tak vážně a řešit 😀

anarida
25. okt 2009

Nenávidieť niekoho koho ani nepoznáte 😒 😀 je to smiešne.

anarida
25. okt 2009

Veď je to len sútaž nejde o život 😉

titkovamiriam
25. okt 2009

ved aj my sme mali profesora co mal zenu a deti a radsej bol s chlapcami 😀 😀 😀 😀 😀 ,no ved to je vlastne jedno je mlady mozno je na vazkach-kym to nieje taky zjav ako bol ericek z vyvolenych 😀 😀 😀 😀 tak je to ok.

bejbypd
25. okt 2009

aj ja si myslim ze je gay co mne vobec neprekaza ako povedala titkova pokial to nie je taky gay ako ten hnusak erik z vyvolenych no to bol ozaj len taky zart prirody ten erik...a kauza istvancovych?kazdy musi uznat ze na finale paulina nemala...ked jej niekto posielal hlasy nech posiela aj inym hlasy posielaju...len je mi luto ze taky ako bola deborah a aj aneta aj rene nepostupili a je tam ben ktory ma nadhernu farbu hlasu ale spievat teda moc nevie alebo thomas ktory toho tiez moc nenaspieva...ale tesim sa z tej dominiky starej ta je sikovna...a vlastne mna nejak vobec nezaujimaju tie umelo vytvorene novinarske kauzy k sutaziacim asi som sa tym nikdy ani neriadila...jediny koho mi novinari zhnusili bol leos mares ale len preto ze som nevedela ako moderuje a v ceskych casakoch bol stalym tercom...ale odkedy ho vidim moderovat mne sa paci velmi...no a anarida ty si to tak neber to su len osobne nazory inych na sutaziacich...nikto nemoze povedat aka je paulina lebo ju nepoznaju...mozu hodnotit len spev a ako posobi vystupovanim 😉

yanna.o
25. okt 2009

anarida, nemáš dojem, že tak trochu přeháníš? 😅 ale děkujeme za rady a promluvení do duše, teď už víme, že nenávidět někoho, koho neznáme je směšné a že nejde o život 😀 Já neřeším Bendigovy problémy, jeho sexuální orientaci a ani Bendiga jako takového. Já jen tvrdím, že hezky zpívá, ale šlape si na jazyk 😉 A že měl zajímavý humorný medailonek, tak toho si všiml snad každý 😀 Nebo si toho všimnout nikdo nesměl? 😕
Když se řekne slovo gay, tak neřeš. Není na tom nic k řešení 😉 Užívej si dětí a těhotenství 🙂 Nikdo tady nenapsal, že někoho nenávidí, nikdo tady neřekl vůbec nic špatného 😉

yanna.o
25. okt 2009

titko, bejby. jasně, tady nikdo nemá nic proti gayům, dokonce ani proti romům, teda aspoň jsem si nevšimla 😉 naopak mi vadí ti, kteří neustále shazují naši mírumilovnou společnost a "nadávají" jí do rasistů, xenofobistů, netolerantních a nenávistných lidí. V ČR vyhrál Vyvolený hlasováním diváků homosexuál Vlado, který byl mimochodem někdy pěkná hysterka, ale jinak s ním byla sranda 😉 😀 a jednu suprstar vyhrál róm (pochopitelně také hlasováním diváků), který je skromný, milý, normální kluk, ale jako i jiní zapadl a neprosadil se. Takže já vůbec nechápu, kde furt někdo vidí nějaký problém 😕 😉

bejbypd
25. okt 2009

yanna sme sa zle pochopli len niekto sa pytal odkial sudime ze je gay...tak som napisala ze aj podla mna je gay a dodala ze mi to vobec nevadi aby si niekto nemyslel...aj u nas bola berkyova romka ale nechcem byt zla aj to s nou tak dopadlo lebo jej tatko chcel len peniazky hrabat 😉

klba
25. okt 2009

pre mna je tato sutaz o speve, vobec neriesim narodnosti a ine orientacie 😉 , i ked ten bendig navonok posobi tak zzenstilo, mozno je to aj tou musou vahou a tym obcasnym afektom, 😝 ale je mi to fuk, hlavne ze dobre spieva, rozhodne do finale patri, i ked moj favorit to nie je. 😉

inak ste ma pobavili s tym erikom z vyvolenych, ked si spomeniem na to ked vyhral ako plakal a volal mami-mami... ale nebyt takych ako on, alebo trebars vlado nebola by taka sou, i ked sa tam naslo aj par inych expertov.

yanna.o
25. okt 2009

no jasně, taky nevidím nikde žádný problém 😉 ten bendigův medailonek prostě byl legrační, tomu se každý zasmál.. ale zasmát se a vysmívat se je rozdíl, ačkoliv ho někdo absolutně nechápe a hází to do jednoho pytle s nějakou netolerancí až nenávistí. Tohle nadávání naší zcela tolerantní společnosti mi fakt vadí 😝
Jinak těším se už 😀

sasiki
25. okt 2009

ide sa na tooooooo 😀

majacska
25. okt 2009

ahojte, wneuveritelne som sa tesila na dnesny vecer, tak uvidime 🙂

draga
25. okt 2009

ježíš proč zase toho šmudlíka tak pohanil mě se to moc líbilo je šikula 😀

majacska
25. okt 2009

Monika bola velmi slaba 😒

sasiki
25. okt 2009

no, možno bola Monika v strese - zrazu toľko ľudí.......

draga
25. okt 2009

byla moc slabá...škoda...jinak zpívá dobře 😒

lul
25. okt 2009

ahojte,

Mne sa smada nepaci, strasne na nom vidiet ako sa snazi, usmieva do kamery... Nic pre mna.
A monika nic moc. Bez citu a vyrazu..

majacska
25. okt 2009

mala tremu aj podla mna, ale je krasavica.....

labell
25. okt 2009

Zatím špatné, ale jinak sou oba dobří..

lul
25. okt 2009

smada = smajda 😀 alias claudia schifer😉

bubadlo27
25. okt 2009

ahojte,
tak zatial je to des 😀 😀
ale urcite vypadnu dve od nas 😀 😀 , inak to nevidim 🙂

pirlenka
25. okt 2009

Šmajdík ok, Monika slabší - tréma a písnička se pro ní moc nehodila.

kristi
25. okt 2009

tak to je mazec dneska, chudacci....

pirlenka
25. okt 2009

Tréma asi, co?

kristi
25. okt 2009

spis ten nezvyk, je to fakt velky, jinak se tam zpiva, no...