Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lussy23
9. okt 2009

Ahojte, našla som tú Vierku, keď spievala tú Mariah

https://www.youtube.com/watch?v=EtN9FxwTx6k
lussy23
9. okt 2009

Toto dnes spievajú Chlapci
AHMAD HEDAR: RED HOT CHILI PEPPERS – Otherside

THOMAS PUSKAILER: JOSHUA KADISON – Jessie

JAN BENDIG: HONZA NEDVĚD - Podvod

LEO MACHALA: LEON JACKSON – When you believe

MAREK LACKO: CAT STEVENS – Wild world

BEN CRISTOVAO: AL GREEN – Let’s stay together

MIROSLAV ŠMAJDA: CHRIS ISAAK – Wicked game

MARTIN CHODÚR: KAREL GOTT – Lady Carneval

DENIS LACHO: ELTON JOHN – Sorry seems to be the hardest word

RENÉ BOŠEĽA: PETER NAGY – Kristínka iba spí 😔 😔 😕

arleta
9. okt 2009

Och, len nie tú odrhovačku Lady Carneval, ale som presvedčená, že Chodúr to zvládne bravúrne...Ahmad a Red Hot Chilli Peppers? No som teda zvedavá, čo z toho vznikne... 😕

duska1122
9. okt 2009

no tak s tych pesniciek sa nemam moc na co tesit a to si tie pesnicky vyberaju samy?

babula90
9. okt 2009

oni si vyberu 5 oblubenych a z nich im dramaturgia prideli po 1.

duska1122
9. okt 2009

aha ale mohli aj lepsie vyberat trochu rozmanitejsie. a to maju zasa dvaja vypadnut? ako minule? inak tie pesnicky spievali aj minulorocnej superstar niektore. tak mohli dat aj nieco ine

bejbypd
9. okt 2009

ja odpadnem moj oblubenec rene spieva Kristinku?ta piesen ma prenasleduje cely zivot nakolko to je moje meno a kazdy s kym som sa spoznala si nikdy neodpustil uryvok z tejto piesne..chodur,lady karneval?tak to sa tesiiiim...

nnikka
9. okt 2009

hej aj mne sa Rene Kosela pááááci 🙂 🙂 😉

bejbypd
9. okt 2009

no ved, no ved len ja mam problem neviem ci sa mi viac paci vyzorom alebo spevom 😀 😎

babula90
9. okt 2009

bejbypd, aj moj je to oblubenec 😉 pekne spieva a vždy som, bola zaťažená na takých drz 😀 áňov

nnikka
9. okt 2009

on aj dobre vyzera aj celkom k svetu spieva... a hlavne dobre vyzera 😀

mracik
9. okt 2009

košeľa dobre vyzerá? 😕 no mne je tiež sympatický, ale vyzerá dosť hrozne, bola by sranda, keby spievali duet s Thomasom, tá obrovská a malá papuľka vedľa seba 😀

jaspina
9. okt 2009

Mracik 😀 😀 Jinak mě taky překvapujete - já jsem si právě tehdy u telky říkala, že ten má ten obličej tak divný a ještě křivý, že se nikomu líbit nebude a brzo vypadne.. A jak vidím, tak se někomu líbí.. 😉

babula90
9. okt 2009

mracik, si ma pobavila 😀 😀 Thomas mi je totáln nesympatický, hrubé črty 😖 , René je taky... smiešny, ako si olizoval tie zuby, má divnú tvár, ale ved to nie je sutaz Muž roka, no nie? Teším sa na Kristínku v jeho podaní.

marinka
9. okt 2009

Jéé, já se těším 😵 😵

babula90
9. okt 2009

posielate aj SMS? dá sa niečo vyhrať?

titkovamiriam
9. okt 2009

ja neposielam mozno ked budu dvaja 🙂

miskachrumka
9. okt 2009

ja ano posielala som Kopeckej ved uvidim co ukaze zajtra!
dnes som zvedava na chalanov! 😅

dadka212
9. okt 2009

Teda Bendik ma dostal 😵

crca
9. okt 2009

Dadka212 musím s tebou souhlasit,ten mě teda rozsekl,já měla husina jak kráva 😀 ne fakt,úplně jsem přestala jíst i brambůrky a ta husina fakt naskočila 😅

zanetka82
9. okt 2009

To teda jo....zvládnul to dobře. I to svoje chování 😀 to mi na něm vadilo nejvíc. 😉

bejbypd
9. okt 2009

Bendig aj mna dostal vemi...naozaj klobuk dole...ale musim uznat ze aj ten smajda bol dobry...no a k boselovi mam tremu aj zanho fakt...a k jeho tvari ,ja nemam rada dokonalych chlapov na chlapovi musi byt nieco cudne ako napr.boselov krivy ksicht, no mne sa to paci 😎 no leo mne je ho uz aj luto pravdepodobne sa v pondelok bude lucit...

babula90
9. okt 2009

Lea podržia, ver tomu, ten prvý asi poletí. Šmajda bol fantastický, klobúk dole!!! Milujem tu piesen. Ideme čakať na Reného

dadka212
9. okt 2009

Mne troška aj slzy vyhrkli 😅 no čo šak ešte kojím tak mám nadbytok hormónov 😀
tiež som zvedavá na Reného ten sa mi páči 😵

ukana
9. okt 2009

boselu zeriem............krasne spieva aj vyzera 😝

bejbypd
9. okt 2009

mne keby to zaspieval ja si ho aj za muza vezmem 😀

dadka212
9. okt 2009

veru 🙂

lucaska
9. okt 2009

bejbypd 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mne sa bendig paaacil 😉 😉 😉 😉 😉

crca
9. okt 2009

Dadka já teda už nekojím(teda spíš jsem nějak nezačala 😀 ),ale už odjakživa jsem cíťa,takže se taky rozbrečím kvůli všemu 😀 ,Renďa teda nic moc,jinak kluci mají vůbec dneska nějaké slaďáky 😅

bejbypd
9. okt 2009

len skoda ze uz jedneho mam...fuj ja sa citim jak taka pubertacka 😎