Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jaspina
15. okt 2009

http://www.cssuperstar.info/?tag=miroslav-smajda

Kukněte 🙂
Yanna - no tedáááá, ani Mirinkovi? 😠 Vlastně ty fandíš Chodůrovi že? tak to jo - to neposílej ani symbolicky 😀

yanna.o
15. okt 2009

jaspi no joo.. 😕 koukám, že šmajdík je jasný favorit 😀 ale já mu hlas neposlala.. ano ani jemu ne 😝 a ani mu ho nepošlu 😀 😀 já ale nepošlu hlas ani chodůrovi (taky už mě nebaví psát tu čárku 😀 )

jaspina
15. okt 2009

Yanna - tak aspoň že ani chodůrovi. Mě to jeho jméno taky štve psát. No uznej sama - mohla by se superstar jmenovat tam blbě? 😉

yanna.o
15. okt 2009

jaspi, ty mě tímhle stylem, jak propaguješ furt toho šmajdu, ještě přetáhneš a nakonec nebudu vidět nic jinýo, než šmajdu na vítězném stupni s těma jeho žlutejma vlasama všude a těma jeho zubama, co ukázal při nirvaně 😀

miskachrumka
15. okt 2009

ahojte
ja si nepomozem mne sa nepaci ten smajda ani jeho spev ak je to ten tarzan!

som zvedava na tento vykend ako bude a kto vypadne! 😕 😉
a baby hovorim vam ze superstar teda naj bude chodur a z báb bagarova! 😉

lussy23
15. okt 2009

Ahojte!
Arleta- v škole sa so mnou veľmi nebavia, vlasne vôbec. Ale dozvedela som sa, že v Superstar držia hlavne Marekovi a nájdu sa aj Thomasové fanynky, tak tam nie som jediná. 😉
Inak nemal nahodou ten Ján Ločaj, čo vypadol v prvom semifinále podobný účes ako Šmajda?
Jaspina- akosi ste ma s tým Šmajdom nakazili 😉
A ešte k tomu, čo písali, že Thomasa ignorujú- Marek Lacko má 23 a tiež nie je násťročný pubertiak, hoci tak vyzerá.
A nevie náhodou niekto, kde sa dozviem, koľko majú rokov a tak?

lussy23
15. okt 2009

Ja si myslim, že fo finále iste nepostúpi Lacko,Machala, Aneta a trebárs Nikoletta alebo aj Paulína.

miskachrumka
15. okt 2009

Lackovi ? 😕 😅 no ten vypadne teraz! 😠 🙂

marianka1122
15. okt 2009

mne sa paci je taky pohodovy na nic sa nehra aj pred kamerou mi pride taky vtipny a nenuteny niektory si vystresovany iny sa predvadzaju az to je hruza

miskachrumka
15. okt 2009

no ved tak kazdemu sa paci niketo iny 😉
a slovensko hlasuje za krasu a nie za spev co je dost smutne ☹ lebo to nieje sutaz krasy 😠 😅

yanna.o
15. okt 2009

jaspi, no.. přiznej se 😀 proč ty vlastně chceš, aby vyhrál šmajda? 😀 že je to jen proto, že se ti prostě líbí, resp. ti připomíná - velmi vzdáááleně!! - toho prasopsíka z té kelly rodinky? 😀 😉

yanna.o
15. okt 2009

a jo, tak jsem si toho paddyho vygooglila, ale joo tak ten ještě docela ujde.. já je neznám, tak jsem nevěděla, jestli to není náhodou ten mrňavý blonďatý dlouhovlasý v šedym mantlu 😀 http://img.osobnosti.cz/foto/paddy-kelly/O14790...

claudee
15. okt 2009

ty vogo, to je otrasná fotka 😀 😀

jabber
15. okt 2009

miska - kdyby to byla soutěž krásy, tak vyhraje Denis, to je jasný 😀 😎 ¨

http://www.tyden.cz/rubriky/lide/superstar/supe... 😀 Takže to zjevně není o tom, že se někde v 16 ožrala a nevěděla co dělá 😝 😀 prostě je taková 😀

arleta
15. okt 2009

No je otrasný ten- citujem- prasopsík 😀 😀 😀 z Kelly Fmily. Šmudla je teda krajší, skôr sa podobá na
tú Claudiu Schiffer, ako povedal Leoš... 😀 😀 😀

No Aneta má zavarené, či už to teda ona podhodila alebo kto...Smola. No neoplatí sa nafotiť také fotky. 😝

A veď nech to vyhrá, kto chce, Zdenka Predná bola koľká, tretia? A uchytila sa, naopak, víťazka Košťová...už ani neviem, ako vyzerá.... 😝 . To finále bolo tiež o sympatiách a nie o speve, bohužiaľ...

arleta
15. okt 2009

Pre české spolupísateľky...tie posledné riadky, to som píslala o tuším slovenskej superstar...

arleta
15. okt 2009

chcela som napísať, že o PRVEJ sl.superstar...

yanna.o
16. okt 2009

arleto, to jsem zrovna viděla, zdenka predná tuším byla dost dobrá, ale už si jí nepamatuju, ani jak vypadá, co zpívá, jak zpívá, ale tu superstar jsem viděla..

aneta by vypadla brzo i nebýt fotek, a takto si bude myslet, že je to jen kvůli nim a vůbec pak nepůjde do sebe a nezamyslí se nad sebou 😅

tenhle prasopsík je ještě pěkný a na některých fotkách jsem ho viděla i ostříhaného a vypadal líp. Já právě nevěděla, jestli ten peddy není tenhle.. si to přetočte někam doprotřed

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU

u jaspi jsme si to teď pěkně zavařily.. teda hlavně já 😅 jaspi nezlob se, to je jen legrace 😀

ciatko
16. okt 2009

kocky, zoznam na 3. kolo 😉

3. SEMIFINÁLOVÉ KOLO - chlapci
THOMAS PUSKAILER
BILL WHITHERS - Ain´t no Sunshine

JAN BENDIG
ALICIA KEYS - If I ain´t got you

LEO MACHALA
ROBBIE WILLIAMS - Angels

MAREK LACKO
THE CALLING - Wherever You Will Go

BEN CRISTOVAO
PINK - Family Portrait

MIROSLAV ŠMAJDA
DAUGHTRY - Home

MARTIN CHODÚR
LEONARD COHEN/JEFF BUCKLEY - Hallelujah

DENIS LACHO
MARIÁN ČEKOVSKÝ/IMT SMILE - Myslím, že môže byť


3. SEMIFINÁLOVÉ KOLO - dievčatá
MONIKA BAGÁROVÁ
STEVIE WONDER - Fun Day

DOMINIKA STARÁ
LARA FABIAN - Je Suis Malade

PAULÍNA IŠTVANCOVÁ
LAURYN HILL - Can´t Take My Eyes off You

NIKOLETA BALOGOVÁ
MICHAEL JACKSON - Ben

LEONA ŠENKOVÁ
MARIE ROTTROVÁ - Lásko voníš deštěm

MARKÉTA KONVIČKOVÁ
FAITH HILL - There You´ll Be

KAROLÍNA MAJERNÍKOVÁ
EVA CASSIDY - Somewhere over the Rainbow

ANETA GALISOVÁ
RIHANNA - Take a Bow

ciatko
16. okt 2009

Ben a Pink😲

a Chodur spieva Hallelujah, tak to som zvedava...

jaspina
16. okt 2009

Yanna - tak fotka Paddyho byla dost šílená 😖 Ale já nevím, že by mi šmajdík někoho připomínal... ale jako to je jasné, že se mi lbí... Já vím, že je to soutěž ve zpěvu - ale pro mě když jen někdo dobře zpívá nestačí na to, abych ho chtěla slyšet - resp. u toho i vidět znova. A naopak - když někdo pěkně zpívá a navíc má nějaké charisma, tak mě zaujme a zapamatuju si ho. Což pro mě Chodůr fakt nemá -ať zpívá jak chce. Mě přijde namyšlený a prostě na něj není hezký pohled.. On je takový starý, mladý... 😝

arleta
16. okt 2009

Jaspina, ja viem, ako to myslíš, mne najprv nebol až tak sympatický Šmajdík ako teraz, dostal ma spevom... 😵 .

Lussy, Penny, aj nášho Michela J. budú spievať, supeeer, ale tú pesničku Ben som nepoznala, sa priznám, musela som si to nájsť na youtube.
Ako aj väčšinu piesní podľa návu nepoznám.
Veru, Ben Christovao a Pink...hmmm..
No, už sa tešííííím...
.
Neviete, piesne si vyberajú sami alebo im ich pridelia? Raz povedali tak, potom tak...

arleta
16. okt 2009

No pustila som si tú pesničku od Pink a práve to by mohlo Benovi sadnúť. Neviem, čo to je presne za štýl, ale toto by mohlo vyjsť, ak udrží rytmus 🙂 ...No inak neviem, kto by tomuto mladíkovi pesničky skladal... 😝

yanna.o
16. okt 2009

jaspi, ne jako v obličeji ale vlasama dlouhejma jenom 😀 je fakt, že chodůr vypadá jak starej mladej (to ů je fakt dobrý 😀 , image je pak ještě horší 😅 ), ale někdo sem hodil fotku, kde měl delší vlasy a kluky za zády (asi kapela) a na ní nevypadal jak starej mladej 😕

ciatko díky!

yanna.o
16. okt 2009

taky většinu těch písniček, skupin neznám 😝

arleta
16. okt 2009

A Chodúr, no ako najprv som bola ohúrená, potom to už bolo bez prekvapení. Ale spieva najsuper, no. Ale vyzerá trochu čudno ...taký český Kurt Nielsen, ak si naňho pamätáte. 😀 Výzor nič moc na speváka ,ale ako začne spievať...Ale to, že už neprekvapuje, ale prekvapujú iní, tak to by sa mu mohlo vypomstiť...Ale veď uvidíme...Ak by vyhral, vyhral by právom. Ale nejde ani až tak o to prvenstvo, ak sa ich ujmú správni ľudia, presadiť sa môžu viacerí...
Idem makať, majte sa, večeeeer...

ciatko
16. okt 2009

yanna

vyzera ako ostarok🙂 a to ma 19!

podla nazvu nepoznam pesnicku od Jacksona a vobec netusim, co je to Daughtry😅
inac viac-menej poznam

arleta
16. okt 2009

Jej, niekto tu je, tak som sa vrátila...Ešte raz Chodúr, kde fakt nevyzerá zle, mohol by si nechať dorásť tie vlasy..

https://www.youtube.com/watch?v=Lt3WPEArMQ0

A tak telka aj skresľuje, ani Monika tam nevyzerá na 15.

A ten Kurt Nilsen vyzerá ešte horšie...

Michael Jackson- Ben

https://www.youtube.com/watch?v=U36DO_nrJeA

DAUGHTRY - Home

https://www.youtube.com/watch?v=OzYyBYLc9kQ

No už fakt padám...

jaspina
16. okt 2009

A kde je napsané co budou zpívat? Je tam co bude mít šmajdík?
Yanna - mrkni mi do albumu a uvidíš, že já si prostě hledám vlasaté chlapy 😀 Já jsem měla až na vyjímky vždycky hároše..
Arleta - když ale zpíval Kurt Nielsen, tak jsem měla husí kůži - líbilo se mi to. Ale u Chodůra nemám nic.. vždycky se přistihnu, že v půlce jeho písničky už myslím na něco jiného.. A hlavně - husinu fakt nemám. On zpívá dobře - to určitě jo. Ale pro mě v tom hlase není nějak cit... Nezůstanu na něj zírat s otevřenou pusou.. On zpívá dobře -ale furt stejně..