Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

janula55
8. sep 2009

no podla mna ten exoticky Ben bol to najkrajsie co som doposial videla v Superstar 😀

aadula
8. sep 2009

no ja neviem či som nejaká vadná či čo, ale ja mám zas radšej tie časti, kde sa už spieva 😉

krpito
8. sep 2009

aadula, vôbec nie si vadná (alebo sme obidve 😀 ), ja vždy už pozerám vtedy, keď to má úroveň 😝

Nečudujem sa Haberovi, pri tých výkonoch 😀 😀 😀 , ale aj on by sa mohol ovládať 🤐

mahulena
8. sep 2009

holky, myslim, ze je to hlavne o scenari. 😎 , neverim, ze by kdokoli byl nekdy takovej idiot 😝 😀 nebo proste tak sprostej a hnusnej na ty lidi, i kdyz si to asi fakt zaslouzej nekdy...

mam radsi taky castingy, aspon je prdel; kdyz se zpiva, tak uz se asi fakt zpiva, 15ti lety zpevaci vypadaj jak nasamponovany 25lety superzpevaci a modelky a modelove a to me jaksi nejak nebavi a proste uz to neni takovy...
Ale jinak samozrejme budu taky cumet 😝 😀 , to je jasny 😉

ivmila
autor
8. sep 2009

no ja som skoro pukla od smiechu nad tym co prisiel na zaver..totalny imbecil...zachvat smiechu sme mali s manzelom.brutallll ako su niektori ludia vysinuti 😀

jabber
8. sep 2009

Kateřina Sequensová: Kouř

Mám ráda kouř, co mi stoupá do tváře,
vzrušuje mě kuřácký dech na zádech,
chci být cigaretou, kterou ráno vykouříš,
tiskni si mě ke rtům, vyhoď na chodník.
Mám ráda kouř zapletený do vlasů,
hořkou chuť v ústech, zuby v povlaku,
chci být popelníkem, který večer naplníš,
zhasni ve mně oheň, když přisouváš mě blíž.

😀 😀 😀

jabber
8. sep 2009

siss - jak pedofil? 😀 Šak už mu je 17 😝 😀 😀

claudee
8. sep 2009

ten, čo mal mrd v očiach má 16 😀 rokov 😀

jabber
8. sep 2009

néé, určitě říkal 17 a i to měl napsaný u jména....ale to je fuk, prostě ho tam měl a to je fakt 🙂

miska002
8. sep 2009

tak ten posledny to bol iny člen ................. 😀 😀 😀 😀 😀

lussy23
9. sep 2009

Kto to bol ben? Mne sa ešte nepáčilo, že tamneukázali, ako vyzeral ten socha ☹ práve si dával dole masku a už to prelo na Adelu a Leoša. 😖
Ja, ak si nájdem na cástingu nejakého favorita, zabudnem ako sa volá a ako vyzerá. napríklad o marcelovi berky som si až do semifinále myslela, že sa volá Marek. 😉 😉 😉

erikasadek
9. sep 2009

AK JA SA PRIDAM ak dovolite pozeram, superstar, nasu po prvykrat kedze zijem v zahranici..
ale len cez archiv..
a porovnavam....

na adresu poroty zvdy su ti tvrdasi, co maju tvrde slova ale , ak by uz tam napriklad habera nebol tak by vam chybal..
ruku na srdce prave takyto , su najlepsi v tychto sutaziach... nemoze predsa kazdy vykon pochvalit...
teraz k relacii...
malo ukazuju tych talentov a vela , cici dookola moj nazor na vec..
s tej prvej sady s prahy cakala som viac talentov..osobne ta prva kocka prazacka mala nadhernu farbu hlasu , soulovka, ak popracuje s hlasom , urobi to len zazraky..

ten 17 rocny chalan s gitarov, tiez nadej velka, len ta trema co mu spravila s hlasom..ale , farba hlasu a tempo rytmus ma a to je hlavne nie..

ta 15 rocna no co dodat , zda sa mi ze rezia sa snazi niekoho posunat , vyssie nez naco ma...

je pekna, ale hlasovo .. nic co by bolo nad normal...

na iektorych som sa dobre zasmiala ako to uz byva..
a este , chuda Lara fabian, tej muselo strasne piskat ked dotycna spievala, jej j'a t' aime 😀

uplny masaker... 😀

uvidim co prinesie , brno.. 😉

bibula
9. sep 2009

no veru erika,ten mladicek s gitarou bol velmi zlaty, aj hlas mal poriadny.... 🙂

erikasadek
9. sep 2009

ze????

cloveka hned preniesol niekam.... a nie, len akoby karaoke spevak, odspieval..
proste su , spevaci, ktory nas niekam prenesu a nechceme aby prestali, a su karaokeisti.. 😀

clovece ani neviem ako sa spravne pise.. 😀

penny13
10. sep 2009

myslím si, že vo finále bude iste Monika(15 ročné dievča, ktorému Jandová povedala, že by jej dala aj sto hlasov)
Potom ten chlapec , čo speival v nedeľu nakoniec Slzy tvý mámy
a ešte ten, čo mal trému, ten z tej AngloPrahy. 🙂

lussy23
10. sep 2009

Tie postavičky na začiatku sú zlaté. Hlavne ten ružový a ten so šiltopvkou. ten sa volá Tom.
Jedno mi je ale divné. Vždy je v každej superstar aj niekto so specifickým prizviskom. V jednotke to bol Bezdeda, v druhej neviem,v troje Michal spevák a v tejto ten Peter Smrť.(Neviem, či sa naozaj volal Peter) 😲 😲 😲 🙂
Sa už teším na nede+u. Ale naozaj by tam mohli ukázať viac talentov, viac výkonov. Trvá to hodinu a pol a z toho je pol hodina reklám ☹

erikasadek
14. sep 2009

tak ma za sebou dalsiu epizody... stale mi vadi ze neako nedavaju viac tych spevackych vykonov...
skoda urcite mnoho stoji zato vidiet...

inak ta prva kocka, ktora nechce ist cez soubiznis do postele, mal dobry hlas , neviem preco ju nezobrali.. teda bola zaujimava;.. 🙂

zuzidr
14. sep 2009

tiež si myslím že dávajú viac ludí čo nepostúpia,a viac tých smiešnych,trápnych 😅 😠

erikasadek
14. sep 2009

ze??
ty co su taky , '' smiesny stacilo by dat len taku kratku ukazku ich vykonov a public by mohlo hlasovat za toho najsmiesnejsieho..

ale takto zabera to zbytocne cas

tie lepsie vykony stoja urcite zato aby sme si ich pozreli..

inak ta poznamka pre tu dievcinu , cyklistku.. podla mna je to nemistena sa s nej takto smiat...;
teda styl pozrite si fotku blizsie... doslova detske... 😖

cernovlaska
14. sep 2009

Já myslím,že právě o tom ty první díly jsou,ty,co vybrali a jsou dobrý budeme sledovat pak celou dobu,ale ty co nepostoupili už neuvidíme 😉 každopádně je to mazec a já zase jen zírám,jak lidi nemají soudnost,ale absolutně žádnou 😕 😅

erikasadek
14. sep 2009

cernovlaska, tym ze pozeram podobne v inej krajine.. tak porovnavam, a neako sa nemozem s totoznit.
povime ti preco s mojho pohladu...
tych najlepsich sme vzdy videli pocas dvoch hodin...

potom ich vidime a spoznavame, znovu v divadle.. takze uz to nie su novacikovia pre divaka...
trochu zacinaju sa tvorit favoriti a podobne clovek s nimi citi.. a preziva.; niektori ta sklamu .;^retoze sa nedaju porovnat s tym co podali pred porotou..
je to take vzruso..

kdezto tu, tych par 5 co vidis , v tejto relacii..
a ostatnych nemaz ako porovant nepozname ich..
takze mne to osobne chyba... 😒

cernovlaska
14. sep 2009

Erika: tak je jasný,že když sleduješ to samý a jinak udělaný,tak ti jedno sedí víc než druhý 😉 já si myslím,že prostě chtějí nechat i ty horší a špatný,si užít svých 5 min slávy,i když těžko říct,jestli o to,aspoň někteří,stojí 😕

Co člověk,to názor,že? 😅. Každej od toho prostě čeká něco jinýho,já si myslím,že i ti,co nepostoupili a nemají šanci to někam dotáhnout,si zaslouží,po těch x hodinách čekání,trochu pozornosti 😵

erikasadek
14. sep 2009

jasne, ale taka mala, hitparada tych nepodarenych ale srandovnych by to len vzdy okorenila, tak by mali kazdy tyzden tu svoju hodinu slavy, pocas 3 minut a nie pocas jednej hodiny.. 😀

teda to je moj nazor.. 😉
ale mas pravdu..

ness
14. sep 2009

zatial je to divne nastrihane, minule casti boli lepsie, uvidime, ako dalej, adela s pycom boli super,ale tu sa adela pri leosovi straca a vyznieva dokonca dost trapne, mala by sa zobudit

angelik
14. sep 2009

u nas boli v tych prvych dieloch stale v prevahe 'rotaci' a nepostupujuci, z tych lepsich len taka ochutnavka
postupujucich predstavuju v divadle

ja by som tiez chcela vidiet viac tych dobrych, ale az tak mi to zili netrha

a tu postelovu nevzali asi aj pre jej vyjadrenia

marya
14. sep 2009

Mne tiez chyba viac "spievania", same prestrihy a zbytocne zabery na revuce pipky apod...

Ness, podla mna je Adela super, skor by som povedala ze Leos je vedla nej dost suchar 😉

ness
14. sep 2009

marya, ja som napisala len svoj nazor, ja to takto vidim, ale ako sa hovori 100 ludi 100 chuti, co sa paci mne, nemusi sa tebe a naopak 😉
uvidime, ako ju posudia ceski divaci

lussy23
14. sep 2009

Tá vokalistka Dominiky Mirgovej bola dobrá. len neviem, či je to pravda. Marcel Berky si tiež vymyslel, že ho učil Cmorík. 😒
Tiež sa mi ten chlapec s dlhými vlasmi a okuliarmi, Markétka a ten chlapec, ktorý bol posledný, čo spieval tú vlastnú tvorbu. nemôžem si však pomôcť, ale mám pocit, že tú melódiu som už niekde počula 😲
Ja si tiež myslím, že Adelka je super 🙂

aadula
14. sep 2009

tiež sa mi páčil ten chalanisko s copom v okuliaroch...bol skvelý 🙂 aj keď veľa dobrých sme iste ešte nevideli...a môj názor je, že Adela je dobrá 😉

jeliska
14. sep 2009

lussy ten chalanisko si prebral pesnicku od skupiny mezitim a je to pesnicka nadeje tu je linkhttp://www.supermusic.sk/skupina.php?sid=IM83FB...
a paulina istvancova je naozaj vokalistka dominiky a ma spolu so sestrami skupinu tri sestry 😉