Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

sisstin
20. okt 2009

katrin: já Lancosovou sledovala už v Slovensko má talent a moc se mi líbila..u ní mi ta sebevědomost nějak nevadí 😕 na čerstvých 15let úplně super baba 😕

katrin21
20. okt 2009

katka: ja netvrdim, ze si nie je isty sam sebou. podla mna sa chova uplne normalne.. skor som nemala z coho nadobudnu dojem, ze je nejaky namysleny prilis isty sam sebou. normalne sa snazi podat vykon a vidno , ako si hudbu uziva... a v tom s nim neskutocne citim, prave preto, ze ja citim to iste k hudbe a spevu.,

katrin21
20. okt 2009

ved ja nehovorim, ze je Bendig zly, aj mne sa paci, hoci robi tie ksichtiky, netvdrim, ze nespieva dobre.. len Chodur spieva o triedu vyssie 🙂

aj ja som strasne fandila Lucii Lancosovej, mozno aj preto, ze aj ja som taka drzka, ktorej je vsade vela a strasne som tuzila byt spevackou v jej veku a ist na konzervu.. bohuzial , rodicia mi nedovolili .... ☹ dodnes lutujem... keby bolo v tych casoch Superstar.... skusila by som. 😉

sisstin
20. okt 2009

katrin: já když si vzpomenu na sebe před 10lety..tak se s ní vůbec nemůžu srovnávat..ona působí dost dospěle..já byla v 15ještě úplný mimino 😎

jabber
20. okt 2009

katrin - ale tak kdyby zpívala kdovíjak skvěle, tak by tam nějakou dobu ještě vydržela i se svojí povahou, si myslím. Lidi prostě když mají několik kandidátů tak nějak nastejno, tak se rozhodnou podle sympatií - to je můj názor. Samozřejmě výjimku právě tvoří fanynky hezounků, které pro ně hlasují hlava nehlava a drží tam i úplné neschopáky 😀

sisstin
20. okt 2009

viz. Julian z první superstar od nás z města 😅 😅

mně se z SK superstar nejvíc líbíla Mária Bundová 😎

nera
20. okt 2009

fuuu som trošku prekvapená...
no a čo, že Bendigovi je 15? nepochopila som...u mňa si trošku prihoršil tým svojim stresom už na kastingu a jeho hlas...no mne sa nepáči, mne sa páčia hlasy, ktoré sú už naposluch vypracované(možno aj tým, že som nejaký ten rok spievala, ale to nie je podstatné). Treba počúvať kto sa ako hrá s hlasom, ako ho posadí, ako frázuje, ako vníma rytmus...ako sa s hudbou hrá...
A ešte odkiaľ beriete to, že je sebou istý, ja som si toho nevšimla...to, že na ňom to nie je vidno, to vôbec neznamená, že to aj vo vnútri nie je nervózny....ale veď už máte dosť rokou na to, aby ste vedeli, že nie všetko ako vyzerá je také aj v skutočnosti...
A napokon aj keby bol sebou istý, tak aj by mohol byť, lebo skutočne to dobre odspieval a keď som so sebou spokojná, tak aj môžem byť kľudná a možno to vyzerá sebavedome, ale je to iba spokojnosť so sebou samým....

jabber
20. okt 2009

siss - co Julian?

katrin21
20. okt 2009

mne sa pacila Schindlerka.. aj dodnes ju mam rada, len skoda, ze nema nejakeho lepsieho manazera a producenta... co by ju lepsie vedeli predat a spravit je piesne , kde moze ukazat, co je v nej.

sisstin
20. okt 2009

jabeer: Julian taky neuměl vůbec zpívat, ale pubertačky ho žraly..takže se dostal docela dost daleko 😀

katrin: od Schindlerky mám celé album..jako jde to..ale nic světoborného..Cmorika mám taky..já mám skoro všechny slovenské suprstar..ta úrovně se mi u vás zdála vždycky lepší 😎

jabber
20. okt 2009

siss http://oficialnistranky.cz/julian-zahorovsky/
hele, víš, že bych si na něj už ani nevzpomněla? 😅 😀

sisstin
20. okt 2009

jabber: já jo..páč minule jsem byla u Bajerů...a on tam seděl 😅 😅 😅 😅 a dost často ho vídám ve městě 😅 😅 😅

jabber
20. okt 2009

tak ho pozdravuj - Juldu 😅 😀 😉

sisstin
20. okt 2009

jabber: když byl na výslunní, tak mi bylo 18....a viděly jsme ho s kámoškou, jak jde na nádraží..asi jel na Supestar..a ona, že prej na něj flusne 😅 😅 😅 no pubertačky jak svina 😅 😅 😅 😅

jabber
20. okt 2009

siss 😀 to teda jo 😀

katrin21
20. okt 2009

siss: suhlasim, ved aj ja mam ten album a dost sklamal,ale je to vina ludi okolo nej... hlas ona ma.. o tom potom 😉

kacir
20. okt 2009

holky, Bendig na to, že má 15 let, zpívá užasně, neje přece o to katrin, žemá Chodu vyzpívaný hlas, že je lepší, podle mě je neslanej nemastnej, neumí udělat šou a to by superstar trochu měla 😉 a že dělá ksichty? Podívejte se na Lucku bílou, ta má horší pusu než Ken, tiy děcka k tomu dospěkí časem, nemužou si stoupnout a tvářit se jak profíci

nera
20. okt 2009

veď práve Chdúr sa naučí robiť šou...to príde....
a keď počujem od niekoho hovoriť, že niekto je nemastný-neslaný... 😵 brrrr....nikdy nevieš, kým ho nepoznáš.....nikdy neposudzuj nikoho kým ho nepoznáš 😵

kacir
20. okt 2009

já ho vubec neodsuzuju, hlas má nádhernej, to mju nemužu upřít, právě mě zajímá, jsestli se dokáže pořádně odvázat, až přijdou ty vybraný písničky, to nevíme u nikoho, jak mu co sedne, o to to bude zajímavější, už se těším,

jabber
20. okt 2009

nera - ale diváci nemají možnost dotyčného poznat, rozhodují se pouze na základě toho co předvede a jak se prezentuje v tv 😉 to je pořád dokola 😀

kacir
20. okt 2009

jo a Bendiga taky posuzujou, že když si šlape na jazyk, že je to špatný, onza to taky nemuže, třeba jako Leo za svou prodělanou nemoc 😉

lussy23
20. okt 2009

Titkovamiriam- a to boli len typy, ako napríklad veštica, alebo sú vám nesympatickí?
Yes! Vyšli mi tri typy!!! YES, YES postúpil Thomas! 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mne bolo tiež Lea ľúto, aj keď to bolo spravodlivé. Ale oni keď sa rozplačú a moderátori ich objímajú, to ma vždy tak dojme ☹ ˇ
Ja sa teším ,aká bude hymna. Tak prvé finálové kolo ôj idol. Takže Chodúr si iste vyberie Toma Jonesa.....
Ozaj, ešte včera som tu šítala, že Bendig si šlape na jazyk. Čo to znamená?

ciatko
20. okt 2009

lussy

skrátka že šušle 😉

lussy23
20. okt 2009

Maminy, nebojte sa. Paulína vypadne a iste nevyhrá! Peticu Chodúr, Bagárová, Bendig, Lacho a Leona neporazí, ani keby traktory padali. 😉 Ani jednému z nich nesiaha ani po členky.
Inak Slovenky, si možno pamätajú lets Dance tri a Fedora Flašíka. Tancoval úlne nanič a kvôli nim vypadli dva dobré páry, lebo mu bohatí kamaráti posielali hlasy ☹ Dokonca si ich kupoval. 😒 A predsa vypadol a vyhral ten, kto si to zaslúžil. Ďvorný šašo pasovaný za kráľa Ďurko. 😉

katrin21
20. okt 2009

kacir:

podla mna chodur šou urobit vie.. ja sa pri nom bavim, mam pocit neskutocneho krasna a ked si trufol na Lady karnval( malokto ma rozsah, ze by mohol..) a on to nzvladok... to bola nahodou šou.. ved ja sa nehadam, kazda mame toho svojho, pre mna a mojich blizkych je to on. Ja sa vzdy zhodnem absolutne s Haberom. 😀

katrin21
20. okt 2009

ze on to nzvladok.. 😀 chcela som napisal, ze on to zvladol.... 😀

lussy23
20. okt 2009

Yenna- ja by som tam tiež nešla. Som hrozne hnablivá a to sa už aj pred rodinou bojím spievať a keď kreslím a niekto príde k môjmu stolu, rýchl o to zakrijem. A zo celebritami to je ešt ehoršie. Stačí, keď na ulivi vidím, niekoho, kto sa na Starhviezdu podobá a už zutekám 🙂
Mne je vždy ľúto, keď sa tam rozplačú. V trtej serií vypadol jeden pekný hiphoper a plakala som s ním.

nera
20. okt 2009

jabber - preto by sa mal posudzovať spev a nie ako sa mi niečo zdá, či čo si všetko môžem domýšľať, že je taký či onaký....je to predsa spevácka súťaž či som sa splietla? 😉
Ja keď ich počúvam, tak ich fakt počúvam, ani na nich nepozerám...predsa najviac sa kupujú CDčka a aj kloncert sa predovšetkým počúva...

katrin21
20. okt 2009

nera: suhlasim, presne ako som ja predytm napisala, ked pocujes niekoho v radiu, tak neriesis, ako vyzera, pocujes len spev a bud ta zaujme , alebo nie 😉

jaspina
20. okt 2009

Mě přijde Chodůr jak medvěd. Jak tam stojí a máchá tou rukou a ještě mi vadí ty jeho škraně. 😀 Já vím, že o tom to není.. ale pro mě dělá dost i celkový projev a dojem z toho člověka.. A taky se mi nelíbí, jak se na tak mladého kluka oblíká. Vestička, košulka.. 😝 Mě prostě není sympatický on ani jeho zpěv. Určitě má rozsah a umí - o tom žádná, ale mě on prostě nezaujme. Třeba Bendig se mi taky vzhledově nelíbí, ale jakmile zpívá, tak na něho hledím a jsem zvědavá jak to dozpívá - což u chodůra nemám. A to že on je dokonalý a ostatní ne.. Mě právě baví, když tam přijdou obyčejní lidi a pracují na sobě - člověk může sledovat jejich zlepšování.. Když tam dojde hotový zpěvák a 10kol je furt stejný - sice dobrý, ale stejný. Tak mě maximálně po 3.kole začne štvát.. Já určitě nemám nijaký vyjímečný hudební sluch a naštěstí to nehodnotí jen lidi, kteří ho mají, ale prostě všichni - podle sympatií. Jinak by to musela být soutěž pro odbornou veřejnost. Tady k tomu si myslím, že i to posuzování sympatií a celkového dojmu patří..