Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
26. okt 2009

ciatko - už ne, už nezáleží na národnosti, vypadnou prostě 2 s nejmenším počtem hlasů

nellie_
26. okt 2009

ciatko hej to vypadaju tymto stylom??? a ja ze jednoducho 2 na state nezalezi 😅 😅

jabber - no mna vcera nejak nezaujal.. neviem.. a mal nevyhodu ze spieval ako prvy a ani rekapitulaciu nedali tak kazdy na neho hned zabudol 😀 😀

nellie_
26. okt 2009

inak vcera co moj drahy zapotil na Puskailera.. ked sa zacal sklabit tak zapotil ze " ved ten ma hubu na 2 ci**ciny..." 😀 😀 😀 😀

jabber ano aj mne sa zda ze je to tak.. ze vypadaju je jedno ako budu namixovani - ze ci baby, chalani, cesi, slovaci.. proste dvaja s najnizsim poctom hlasov....

martimarti
26. okt 2009

Celá show se změnila na Martin Chodúr a jeho křoví. Jedinej vyniká nad ostatní, pokaždé překvapí něčím novým, i kdyby nevyhrál, tak zaujal takovým způsobem, že už bude jen na něm, jak toho využije. Ale já mu fandím, snad vyhraje.
Jinak ostatní mi naprosto splývají, holky mají hezké hlásky, ale jinak nic, bez čeho by se showbyznis neobešel, jediná Leona se liší a je zapamatovatelná a má nádherný hlas, jinak ostatní nic moc 😒 Nevýrazné, nezajímavé, tuctové 😒

yanna.o
26. okt 2009

jako já myslela, že prostě vypadnou ti, kteří budou mít nejmíň hlasů bez ohledu na pohlaví a státní příslušnost 😕

jabber
26. okt 2009

nellie - no jsem zvědavá, jestli lidi právě budou hlasovat podle včerejška 😅 Já třeba uznám, že Paulína včera překvapila a byla dobrá, ale celkově bych jí - když si vezmu všechny ty její výkony - vyřadila 😅

yanna.o
26. okt 2009

holky píšete moc rychle 😅 😀
martimarti 😀 😀 😀 😀 asi jo, jsou takoví nevýrazní krom leony a chodůra

many
26. okt 2009

martimarti - fandíme stejně 🙂 taky to nejvíc přeju Marťovi a nebo Leoně 😉

jabber
26. okt 2009

No večer se tu zase sejdeme a probereme to 😉 😀

yanna.o
26. okt 2009

hm.. tak jsem teď viděla toho chodůra, kterého jsem včera prošvihla a to je teda nářez. Tak snad vyhraje!

many
26. okt 2009

yanna - je to borec 😀 😀 😀

yanna.o
26. okt 2009

jako dobrá je z holek leona, ale ta prostě nechápe, že nemá řvát a dominika stará taky pěkný, ale ten chodůr je úplně někde jinde.. ostatní jsou fakt křoví. Baví ho to, zajímá se o to, umí anglicky, je s ním sranda, má na to lepší věk (než ostatní), není falešný, dobře se to poslouchá, je to přirozené a ten hlas má vážně fantastický. Jestli nevyhraje, tak jsou lidi mimo..

martimarti
26. okt 2009

Já taky Chodúrovi propadla už od toho okamžiku, jak v divadle zazpíval Supreme, prostě bomba. Původně jsem myslela, že na Superstar koukat nebudu, ale teď koukám akorát kvůli němu, prostě se těším, co příště zase zazpívá, jen se tetelím, jak moc je dobrej 🙂 🙂 🙂 Ostatní mne fakt nezajímají, pouze když minule Leona zazpívala Lásko, voníš deštěm od Rottrový, tak jsem měla husí kůži a ještě několikrát jsem si to pak pustila, protože to bylo prostě jedinečný 🙂

yanna.o
26. okt 2009

marti, jo to samý jak u mě. A Leonu jsem taky nesledovala, všimla jsem si jí víc minule, to bylo pěkný, taky jsem si to několikrát pustila. Ale jí to tolik asi nedochází..
Prostě Chodůr od začátku vyčnívá a teď na tom větším pódiu s tou kapelou jim všem už utekl úplně.. 😉 😀

mori
26. okt 2009

Chodůr vyhraje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

jabber
26. okt 2009

Jo, Martin je výbornej a když nebude vypadat namyšleně, tak myslím, že to má v kapse 🙂 Třeba včera mi přišel fakt fajn, asi to bylo tím, že měl ty tanečky 😀 🙂

krpito
26. okt 2009

keby Leona stavila na to, čo jej včera povedali, teda spievať v rodnej reči a pesničky "štýl Marie Rottrová", má šancu, ale tvrdý rock 😒 a ďalšia vec, vôbec mi nevadí že je bacuľatá, len ju treba patrične obliecť 😝 inak je veľmi sympatická 🙂
a Thomas ☹ nikto nemôže za to ako vyzerá, niekto má zuby ako myška hryzka, niekto ako bobor, ale zato ho netreba zhadzovať ☹

martimarti
26. okt 2009

Krpi, jenže já mám pocit, že Leona se bude právě dobře cítit v těch rychlých písničkách, bude to holka od rány, žádná květinka, bude mít moc energie, a tak právě rychlé rockové pecky se jí budou dobře zpívat 😉

krpito
26. okt 2009

ale vidíš, ani porote sa to nevidí, no ja neviem ... 😢 ☹

dvojka
26. okt 2009

Ty tanečky Martina byly fakt 😀 😀 😀 supééér.
Já se ale zamilovala do Denise 😵

jahodka35
26. okt 2009

ja neviem, ale ja mam asi hudobny hluch 🙂 vcera ma porota nadmieru prekvapila, ze pochvalila tych, co spievali falosne a tych, co spievali dobrei, nepochvalili, lebo uz ich maju zaskatulkovanych. Napr. Monika Bagarova, Ben Christovao to dost zvrzali, Ben bol teda uplne mimo a dostali pochvalu (za co, za tanec?). Paulina prekvapila a pri nej jasne len take nemastne-neslane vyroky. Ani Bendig moc neoslnil, Marketa, Leona - nieco tomu chybalo a Nikolettu ja od zaciatku nemusim, ona ma presne ten skreklavy hlas, ktory sa mi nepaci. Dominika je este dietatko, bezpochyby talent, ale ja by som si radsej pozrela vyzretejsiu osobnost a tou teda Martin rozhodne je. Vcera bol najlepsi...

marinka
26. okt 2009

Tak pro mě opět včera bezkonkurenční Chodůr, nasmála jsem se u těch tanečků 😀, ale prostě paráda 😀 😵 Jinak se mi hodně líbila Dominika, jinak docela slabota, Monika si vybrala blbou písničku, Bendik se u toho hrozně ksichtil, Ben sice vypadal dobře, ale zpěv teda nic moc 😅 Ani ostatní mě moc nezaujali, snad to příště bude lepší 😉

claudinka
26. okt 2009

marinka si uplne napisala, co si myslim.. ale aj Marketka sa mi pacila..

klba
26. okt 2009

v minulom kole som pri pesnicke co spieval chodur skoro plakala, uplne ma nou dostal, vcera ma zas rozosmial, bol skvely, fakt vycnieva nad ostatnymi. 😵

No Monika sa mi tentokrat nepacila-piesen dobra ale jej vobec nesadla, Ben skor recitoval ako spieval, i ked tancovat vie, ale spevom zaostaval, Smajda ma vcera nepresvedcil-i ked kukuc stale dobry 😀 , Leone podla mna piesen tiez moc nesadla, cakala som viac, i ked jej dost fandim a obliect ju teda mohli lepsie. 😒

podla mna vypadne thomas, bolo to take nemaste-neslane, stale v jednej rovine, ale ten usmev v medajloniku venovany hejmovi ma pobavil 😀 a druheho si tipnut netrufam.

luthien.k
26. okt 2009

Není někde v předchozí diskuzi odkaz na to Chodúrovo vystoupení? Nemohla jsem včera koukat... 😝

luthien.k
26. okt 2009
klba
26. okt 2009

luthien.k kuk o stranu spat. 😉

jaspina
26. okt 2009

Tak já jsem toho včera půlku zaspala 😀 Šmajda mě tentokrát nijak zvlášť neokouzlil.. Z toho co jsem viděla, tak ti co byli do teď dobří to včera dokopali a opačně.. Taková Paulína byla fakt dobrá - oproti předchozím jejím výkonům..A ty poslední 3 kluky jsem zaspala..