Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

petruna
22. nov 2009

coko : me se taky zdalo, ze ji to ujizdi...ale taky nemam na to, abych to hodnotila.

me je Dominika hodne sympaticka (takova skromna holcina), ale nejak me drazdi jeji oci...ma je casto takovy zfetly bo co 😎
makepeacova me teda nenapadla, ale neco na tom je.

jituskak
22. nov 2009

mi přijde, že celkově tohle kolo je mimo. když už, tak holkám měly dát třeba Bílou, ale proč mají zpívat chlapský písničky nevím. vždyť chlapi mají jiný rozsahy a položení hlasu...

leniciatko
22. nov 2009

zatiaľ jednoznačne najlepšie spieva dominika,Chodúr ma rozčaroval... ☹

jabber
22. nov 2009

Ale jak tam Domča s Gottem probírali ty písničky a ona začala Kdepak ty ptáčku....tak jsem si říkala, no potěš prdel, jestli tohle bude zpívat, to jí vůbec nešlo 😅

laaala
22. nov 2009

se musím smát, jak to tady stíháte komentovat ... 😀 😀

jabber
22. nov 2009

jsem zvědavá na Monču - copak nám dneska předvede?

yenn
22. nov 2009

ja jsem teda u chodur dneska cekala mnohem vic, lady carneva zazpival kdysi naprosto uzasne a dneska me to vubec nenadchlo

leniciatko
22. nov 2009

chodúrovi stúpla sláva do hlavy.

majacska
22. nov 2009

krasna Haberova pesnicka, s Gottom a Dvorskym 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=TUvR7Zhoc6s
martimarti
22. nov 2009

Leniciatko, proč myslíš? 😕

leniciatko
22. nov 2009

mám pocit,že ma shs na háku, prišiel,odspieval, a hotovo...nemastné,neslané. a sklamal ma. 🙄

lollia
22. nov 2009

Chodúr byl fajn .... možná to bylo až moc zasmušilé, ale líbilo se mi to. 😵

cokosusenka
22. nov 2009

Nemyslim si ze mu stoupla slava do hlavy,spis ta pisnicka,byla nudna. nebo treba se uplne nesoustrdil,nikdy nevime co se odehrava v jejich soukromych zivotech

jabber
22. nov 2009

tak Monika a Denis spolu ladí hezky 🙂

cokosusenka
22. nov 2009

Monika zpiva jak kdyby ji bolelo v krku

leniciatko
22. nov 2009

to ano,tak si mal vybrať niečo iné,ale nebol to dnes večer on. len aby neskončil.

majacska
22. nov 2009

tusila som to, krasna pesnicka, konecne 🙂 Denis super

ikarkulka
22. nov 2009

bože, to s nimi ty písničky nikdo nezkouší? to je zase každej úplně jinde. 🙄

martimarti
22. nov 2009

Leni...aha...zazpíval neslaně, nemastně, sklamal tě, protože mu "sláva" stoupla do hlavy 😀 Hezký psychologický výklad 😀

ikarkulka
22. nov 2009

jabber, vidíš a mně přijde, že jim to neladí vůbec. teda v některých pasážích trochu jo, jinde zase absolutně ne.

misi78
22. nov 2009

no tak nevim, bagarova jakz takz ale lacho neee 😝

zelmirka1
22. nov 2009

jabber mas pravdu, aj mne sa zda ze dnes su moderatori slabi, akoby nevedeli ako sa s Gottom rozpravat....chcu byt vtipny ako vzdy ale nevychadza to, proste sa to nehodi k nemu, mali sa trochu pripravit, ci su stremovani alebo co, uz ten uvod ked Leos povedal gutn tag a zopakoval a nikto nereagoval bol trapny....dnes su fakt nic moc,
aj ked inokedy sa mi pacia....
inak bolo mi luto Denisa lebo ta pesnicka fakt sa nehodila na taketo spievanie, on za to nemoze ze mu ju vybrali
a myslim ze mu to poskodilo

leniciatko
22. nov 2009

ale denis s monikou sa mi páčili.

cokosusenka
22. nov 2009

Ja Denise nemusim,i kdyby mu to slo

yenn
22. nov 2009

docela dobry bych rekla

ale Marta vypada dneska strasne teda,nevim na cem frcela, kdyz si tohle ohakla...

petruna
22. nov 2009

Moniku uz budou asi vzdycky chvalit. me to tak uzasny neprislo...Jako dobry, ale pro me jsou oba zpevaci u kterych jsem nervozni celou dobu, kdy jim to ujede...coz treba u Chodura, Dominiky a Bendika nemam.

lucaska
22. nov 2009

tak mne sa denis s monikou straaaasne pacili................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miska002
22. nov 2009

mne sa tiez pacili ............ 😵

jabber
22. nov 2009

ikarkulka - ty hlasy se k sobě krásně hodily, to myslím 🙂

urbi
22. nov 2009

tak i druhý duet katastrofa - buď ženský v porotě chlastaj, nebo jsem fakt mimo já.... :(((

Dominiku mám moc ráda, ale na tuhle písničku mám moc vysoké nároky - originál je prostě originál a na to nemá ani Gott - tahle písnička, to je prostě Duch a k tomu patří originál písně a né Lásko má....

ale asi jsem náročná nebo neívm, ale tak, jak jsem v dřívgějších kolech, speciálně v semifinále, byla nadšená z letošního ročníku, tak poslední kola je to tragédie a nebaví mě to