Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

miskinadamko
9. nov 2009

ahojte, ako vnimate vyjadrenia ze slovaci nemaju uz nijaku sancu a ze v sutazi zostanu len cesi? ...ja som slovenka ale moji 2favoriti su aj tak leona a martin potom dominika.moj osobný nazor je ze to je len taka medialna bublina aby mali o com pisat.dnes som citala v jednom denniku ze v cechach sa pisalo aby cesi uz nehlasovali za slovakov na zakalde toho ze istancova na fore ignorovala otazky cechov a odpovedala len na otazky slovakov...ale zase na druhej strane si myslim ze tato ceskoslovenska superstar nie je spravodliva pretoze cechov je 2krat viac ako slovakov takze o vsetkom rozhoduju cesi. aj keby vyhral superstar slovak rozhodli by o tom ale cesi a nie slovaci.

kubaka
9. nov 2009

já nějak vůbec neregistruju, kdo je slovák a kdo čech? Dominiku si vybavuju, ale jinak nevím?? 😕
Jinak jsem se musela smát, kolik že lidí pochopilo hodnocení Habery, že Chodúrův moonwalk byl jako couvající rušeň (lokomotiva)- tohle slovo u nás fakt asi už nikdo nezná a z mladých už tipuju vůbec 😅 😅

kristi
9. nov 2009

Dara mela vcera desny oboci, proto asi ten kloubouk, mela to nejak dobarveny a to teda vubec nevypadalo dobre

kubaka
9. nov 2009

Co je propána krále nespravedlivé? Přeci to jde napříč krajinami a rozhodují sympatie fanousků. Když se puberťačky zamilujou, je jedno, kdo to je. 😝
Proto se to dělá dohromady. Ať se hlasuje pro koho chce. Nespravedlivé to bylo podle mne od začátku, kdy vyhazovali podle národnosti a ne hlasů. Takže nevypadávali podle sympatií a kvality, ale podle národnosti. Jinak by to nebyla jedna soutěž, ale dvě vedle sebe paralelně jdoucí, což by jaksi ztratilo úplně smysl, že... 😉

nellie_
9. nov 2009

ahojte...
no mne sa vcera pacili iba Bendig a Denis.... Dominike to celkom vyslo...
Bagarova dnes asi vypadne...
a ten Smajda.. - nervy moje ja by som mu tie škuty ostrihala v spanku 😀 😀 a ta naha hrud to bol pokus o co nervy moje... 😅 😅
viem ze isto nevypadne ale vadi mi tam...

Chodur sa mne vcera teda vôbec nepacil... ja tam stale moc pocujem toho Toma Jonesa - on ma super hlas ale vcera sa mi to tam vôbec nehodilo... 🙄 🙄
uz aj minuly tyzden som mala z neho taky pocit - ze je tak dobry az ma to nudí..... 😅

kristi
9. nov 2009

mne dobry veci teda fakt nenudej

yanna.o
9. nov 2009

jako šmajda... co.. eee 😅 😅 😅

yanna.o
9. nov 2009

včera se mi nelíbil nikdo, kdo zpíval michaela jacksona, protože prostě si pamatuju, jak to zpívá on a když ho někdo nenapodobí dobře, tak to fakt není ono 😖

dominice staré měli dát od madony něco slušnějšího a ne něco o paně, aby pak neposlouchala hodnocení o tom, že se to k ní nehodí.

ze šmajdy jsem v rozpačitém šoku 😀

chodůr.. to byla parodie.

Celou dobu tvrdím, že favoriti jsou chodůr, dominika a leona, zpívají nejlíp.

Ale ze všech nejvíc se mi včera líbil ben 😉

jabber
9. nov 2009

kristi - ona už minule byla šíleně zmalovaná, přehání to 😅

miskinadamko - no a co, že je Slováků půlka než Čechů? 😅 Sama píšeš, že máš favority 2 Čechy a zrovna tak spousta Čechů hlasuje za Slováky, myslím, že to nikdo neřeší, kdo je odkud 😅 a ty puberťačky, které hlasují nejvíc, těm je to fuk úplně 😉 Prostě 15 miliónů lidí vybírá z 8 finalistů 🙂

miskinadamko
9. nov 2009

mila kubaka ja som to nemyslela tak ze niekto hlasuje za niekoho len preto ze je cech alebo slovak 😖 ale to ze celý vysledok maju v rukach cesi. a vpodstate o celej superstar kazde jedno kolo rozhoduju oni. mne osobne to nevadi a ako som pisala napriek tomu ze som zo slovenska su moji favoriti cesi ale naco je to ceskoslovenska superstar? ked sa spocitaju po kazdom kole hlasy tak urcite je niekolko nasobne viacej ceských nech idu uz komukolvek.chapes?to je ako keby fotbalový zapas na jednej strane hralo 11 hracov a na druhej 20 hracov. bolo by to spravodlive a nazvala by si to sutazou ja asi velmi nie, pretoze je jasne kto by vhral. ak ide o sutaz mal by byt na kazdej strane rovnaky pocet hracov vtedy je to sprabvodlive.

yanna.o
9. nov 2009

miski, jestli kouká 2 mil. čechů a 1 mil. slováků, tak i víc čechů hlasuje. To jo. Zatím ale to vyhazování probíhá v pohodě, favoriti jsou jasní a ti se pořád drží. Kdyby byli všichni 3 slováci, tak věřím, že by měli nejvíc hlasů. Doufám.

yanna.o
9. nov 2009

jako já vím, že jacson tam skáče, svíká se napůl a tak. Ale to je choreografie klobouk dolů a má to šťávu. Jenže u šmajdy to takhle nevyznělo 😅 a na koci tak ječel, to bylo takové.... 😅 😅

jabber
9. nov 2009

miski - ale to taky nemusí být vůbec pravda, vždyť nevíme, kolik lidí to sleduje na Slovensku a kolik v Česku 😅 třeba to má na Slovensku daleko větší sledovanost - když to přeženu, tak to u vás může např. sledovat 4 miliony lidí a tady třeba necelá půlka a je to fifty fifty 😎

jabber
9. nov 2009

yanna - jo, to Šmajdovo ječení na konci, to bylo jak sbor vězeňských kastrátů 😀 Ale líbilo se mi, jak mu Adéla řekla, že prý si jsou podobní a teď jak ho vidí, když má rozepnutou košili, tak vidí, že jo 😀 to jsem nemohla 😀

sonya16
9. nov 2009

Náhodou, Šmajda spieva dobre, samozrejme kto počúva metal, niečo ako Hellowen a pod. tam také hlasy sú a hocikto na to nemá, to nie je že "jačanie". Jednoznačne by mal vypadnúť Ben, ja tam nevidím ani charizmu, ani spev. Možno má zvláštne zafarbenie hlasu, ale to je asi tak všetko. Ten rytmus niekde nechal a keď si spomeniem koľko dostal šancí... Tí ostatní majú aspoň nejaký výkon, ten svoj klasický. Chodúr a Šenková tí to snáď ani nevedia pokaziť. Môj názor 😉

jabber
9. nov 2009

sonya - no jo, jenže Jackson nejsou Helloween, tady mi to prostě vyznělo tak nějak šíleně 😀

jabber
9. nov 2009

Ale jinak se mi Šmajda včera líbil, já jsem to brala jako takovou recesi, to jeho vystoupení 😀 ne afekt, jak to viděla porota 🙂

yanna.o
9. nov 2009

jabber.. 10:24 😀 😀 😀 😀 😀
tak nějak.. sonyo, jasně, ale tohle takhle asi fakt ne.. 😉 on ten šmajda jako zpívat umí, řvát umí.. ale furt to není ončo.. v každém kole mám ten pocit..

yanna.o
9. nov 2009

byl jak v tranzu 😀 😀 a to ječení tam nepasovalo a bylo furt stejné a prostě eee 😅

sasiki
9. nov 2009

mne sa páčili: Martin, Dominika, Leona, Bendik......
vypadnúť môžu: Šmajda, Ben, Denis...........po nich Monika......aj keď tej som v semifinále fandila, ale čo už 😖

majina.b
9. nov 2009

môj tip na vypadnutie - šmajda/bagárová

detektor včera bol riadna trapošina 😝 😝

chodúr - jeho vystúpenie vždy na konci je asi kvôli sledovanosti

katrin21
9. nov 2009

Ten Ben ... no OK tancovat vie, ale nie sme v Lét´s dance... nech kludne vypadne... Bagarova ma tiez sklamala vcera...

bzucinka
9. nov 2009

Este som sem nepisala. Superstar pozeram jednym okom i uchom. Ale vcera sa mi zdalo, ze choreografiu - ak to mam tak nazvat mali robenu na styl vydeoklipu k danej piesni. Asi nie vsetci,ale u niektorych sa mi to zdalo. A aj ked Mirov spev sa mi od zaciatku paci, to vcerajsie gesto vyznelo trosku zvlastne. No ak pamät neklame tak prave v tejto piesni bol M.J v tekejto pozicii - kosela roztvorena ..atd. Tak nechapem tie keci porotcov. 😖 Ved aj napr. Ben imitoval Madonnu v klipe .... A ten jeho spev + ich hodnotenia ... A aj tak v podstate mi je to jedno. Len som chcela tymto povedat ze ja co sledujem superstar na 50% mam pocit, ze je to zo strany porotcov neobjektivne...

ikarkulka
9. nov 2009

včera mě zklamalo celé kolo - se vším všudy.
ten detektor jsem vůbec nepochopila, to byla trapárna největší. a udivilo mě, že to evidetně nikomu nedocvaklo, že si z nich dělají legraci. možná až martin na konci. no každopádně to bylo zbytečný a ubohý.
neviděla jsem leonu.

nejvíc se mi asi včera líbil šmajda. mělo to šťávu. nepochopila jsem, proč ho kritizovali za to, že to bylo divadýlko. o čem je asi celý jackson?

chodúr klasicky perfektní. akorát si myslim, že mu může dost uškodit to, že ho pořád vychvalují do nebes a v podstatě ho už tak nějak postavili mimo soutěž. aspoň mi to tak připadá, že ho všichni automaticky berou jako vítěze. aby se na něj tak trochu nezapomnělo.
myslim, že by to měl vyhrát, je z nich s přehledem nejlepší. ale on je prostě jiný sport, jak už to tady padlo.
z toho zbytku bych to nejvíc přála dominice, je skvělá. ze začátku jsem si jí vůbec nevšimla, pak to najednou rozbalila a od tý doby se jenom zlepšuje a překvapuje.

a co nesnášim nejvíc, jsou ty neustálý reklamy. dokonce i na netu, když si chci pustit vystoupení jednoho finalisty, tak je reklama před a po a někdy i uprostřed. trapný.

sasiki
9. nov 2009

tak mne sa zase Šmajdove vystúpenie nepáčilo, ale to je vec vkusu.....
no ale detektor bola riadna blbosť, keby tam tak vrieskali po mojom decku, asi ich uškrtím......

k.a.t.k.a.
9. nov 2009

ono im to Smajdovo vystupenie vadilo skor preto, ze co sa ma dieta co odhalovat a chytat za rozkrok 😅 Kolko ma vlastne Smajda rokov?

bzucinka
9. nov 2009

Jenoznacne si pozriem rockove kolo (dufam, ze viac ako na 50%) ...lebo tato hudba mi je najblizsia. Asi aj preto sympatizujem s Mirom a Leonou ... a ako doplnok do stvoriec Dominika a Martin... ostatnych ja vobec nemusim.Ale ja nehlasujem tak nikomu nepomozem 😀

bzucinka
9. nov 2009

Ale pozrite si videokl. orig. piesni ...

alusha
9. nov 2009

Smajda chodi na vysoku, tak uz ma okolo 20 rokov, mozno aj viac 🙂

yanna.o
9. nov 2009

jenže jackson to divadýlko umí zahrát.. šmajda to tak asi myslel, ale vypadalo to spíš jak parodie. A to vřeštění a ječení na konci by taky mělo vypadat jinak..
chodůr může mít po srandě, když bude nosit triko king of pop zrovna on z těch všech a každý kolo ho označej za vítěze.. on za to nemůže.