Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

aurecon
10. nov 2009

Kde je rozhovor s Leonou?

jabber
10. nov 2009

jaspi - a kdy si rýpla? To jsem nějak nepostřehla... 😅

titkovamiriam
10. nov 2009

aj mna to vcera sokovalo a je mi jej luto 😠 a rano bola na radiu expres bola strasne zlata... 🙂

jabber
10. nov 2009

tretulka - nabuduce Dominika nebo Monika, si myslím 🙄 a další týden ta druhá

jaspina
10. nov 2009

Jabber - ona řekla, že Šmajda ty typy poroty snáší dobře a že aspoň nemá trapné poznámky, jako někteří účastníci.. BYlo jasné, kam míří.

jabber
10. nov 2009

aha, tak to jsem zrovna neslyšela 😀

jabber
10. nov 2009
aurecon
10. nov 2009

jabber: Díky 🙂

tretulka
10. nov 2009

baby, vidim, ze ste realistky 😀 ...ja stale naivne verim, ze sa narod spamata, ci lepsie povedane pipinky mlade, zabudaju, ze to nie je sutaz o vyzore, ale v prvom rade o speve....

alusha
10. nov 2009

no ja si myslim, ze pipinky sa spamataju, len ked im dojdu kredity a rodicia im nedaju peniaze na nove 😀 inak nie, mam jednu taku v rodine, a tam je na prvom mieste vsetko ostatne len nie spev 😀 😀

ygreen
10. nov 2009

z Chodúra mám pocit, že si jde za snem a hodlá jít přímou cestou, přes mrtvoly. Myslím, že nejsem člověk zmítaný emocemi, ale tohle by mě taky dostalo.

martimarti
10. nov 2009

Jóóó...ještě že máme Blesk, ochránce spravedlosti, poctivosti, morálky 😀 😀 😀
Probůh, jak vůbec může někdo brát vážně tenhle plátek 😕 😕

kacir
10. nov 2009

😠 maca- s tebou naprosto souhlas 😀, jabber- s Benem jako vítězem nestraš, i když možný je všechno

lussy23
10. nov 2009

Milé češky, stalo sa toto niekedy v českej superstar? Že jednoducho vypadla výborná speváčka alebo spevák?
Ja som doteraz z toho v šoku. Nikdy ma nenapdlo, že niekotrí ľudia sú takto zlomyseľní 😠 Vyhodiť niekoho pred kolom, v ktorom sa spieva jeho štýl! 😝 😝 😝 To je otras!
Ja... ja nai neviem, čo na to napísať. Všetci mi vravia, že je to len súťaž, že vyhrá len jeden a že nemám byť z toho v šoku. Ale vypadla najlepšia speváčka! Tá rozhodne patrila do absolútneho finále! 😠 Rozhodne už prestávam veriť, že to vyhrá Martin. Možno budeme mať finále mistr a stretnú sa v ňom Ben a Šmajda 😀
A ja som taká iná, ako baby v mojom veku. Vždy si v superstar nájdem dvoch favoritov. Jeden, ktorý sa mi páči vzhľadom(Ben) a jeden, ktorý sa mi páči spevom(Janko, Martin, neviem sa rozhodnúť 🙂 )

kristi
10. nov 2009

lusssy23 - jak zlomyslni? si myslis, ze celej narod si rekne, hele tak ja neposlu hlas, pac priste by zazpivala dobre? co je tohle za hovadinu? rposte bud hlasy ma nebo nema, s tim do toho sli, ze muzou vypadnout i kdyz budou skveli

jaspina
10. nov 2009

Mě by ani ten Ben jako vítěz nevadil.. nežeru ho, ale je aspoň nad věcí a nepůsobí namyšleně. Chodůr zpívá dobře, ale moc mu to po pravdě nepřeju. Mě by se nejvíc jako vítězka líbila Dominika. Protože ti ostatní dali občas nějaký fajn výkon, ale jinak se v tom ztratili. Monika se hezky zapsala, ale přijde mi, že je čím dál horší..to samé šmajdoš a i Denis. A Bendig má asi furt dobré výkony, ale já když ho vidím, tak z něho nemožu. Jsem čekala, jestli se na tom detektoru rozbulí 😀

martimarti
10. nov 2009

Lussy, stalo se to hned v 1.ročníku, tenkrát vypadla brzy Martina Balogová, zpívala krásně, nádherný hlas, myslím, že je to hodně podobné tomu, jak vypadla včera Leona, byl to velký poprask a překvapení 😉
Balogová pak zpívala sama, měla jeden duet s Gottem, ale jinak o ní nebylo moc slyšet, pak snad otěhotněla a teď je na mateřské.

jabber
10. nov 2009

lussy - ale jí nikdo nevyhodil, ona prostě vypadla, protože měla nejmíň hlasů 😉 Jo, kdyby se posílaly hlasy těm, kteří mají vypadnout, pak by to zlomyslnost byla

lussy23
10. nov 2009

Mamičky, ja nechápem tú čakáreň. Tam si vyberajú súťažiacich, ktorých chcú, alebo im to káže réžia, alebo tí štyria dostali najmenej hlasov 😲

kristi
10. nov 2009

lussy23, myslim ze tak jak chteji oni sami, proste aby to napinali

jabber
10. nov 2009

lussy - to dělají, aby to bylo napínavější. Pošlou tam toho co vypadává + nějaké další s ním - ne ty, co mají nejmenší počet hlasů, vždyť to moderátoři ani nevědí kdo kolik má, oni vědí jen koho mají poslat domů 😉

lenkavano
10. nov 2009

mě je líto Leony podle mýho měl skončit šmajda nebo Ben.super v neděli zazpívala Dominika nechápu že ji tak shodili po vystoupení.

lussy23
10. nov 2009

martimarti • 1d • Včera o 20:59 - asi preto, že nikto z báb nemá 750 príbuzných 🙂
babula90 • 2d • Včera o 21:00 - To sa nedá len tak tvrdiť. Pretože nie je na nich stály prestrih.
A obdivujem moderátorov, že tvárili úplne normálne, keď si prečítali meno. ☹

jevel
10. nov 2009

yanna - jasné , trocha škodoradostného humoru nezaškodí, ale nie skoro v každom príspevku 🙄
na každého sa tam nájde koment, pre mňa je slizký napr. Chodúr 🤐 , ale nebudem to tu donemoty komentovať.

Dara - si to mohla včera odpustiť

Chodúr - je až moc nad vecou, nemusí sa s každým stískať a revať , ale podať ruku a prejaviť nejakú účasť sa patrí. Na toto chlapec asi doplatí.

jevel
10. nov 2009

lussy - posledný príspevok nechápem 😕

bambusko
10. nov 2009

sa obuvate do chodura co? akoby ste sa vsetky nebali nakazy prasacej chripky 😒 sak aj on sa moze 😀 nakoniec to vyhra, lebo vsetci ostatni budu chori 😨

lussy23
10. nov 2009

Prečo vravíte Mirovi, že je narcis? Však narcis je kvet 😖
A keď to už bolo kolo Michaela Jacksona, tak mali peniaze za esemesky dať chorým deťom, alebo tak. však na tom Miškovi záležalo.

yanna.o
10. nov 2009

jevel jasně, ale zas tak tragický, jak to popisuješ nebo vnímáš to fakt není 😉

lussy23
10. nov 2009

Kristi - napísala som niektorí a tými som myslela pubertiačky milujúce Bena a Šmajdu.
Jaber - aha, takže tam pokojne m§žu poslať aj Chodúra 🙂 TTo by som bola zvedavá, ako by sa tváril. Ale nič proti nemu nemám.