Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

krpito
29. nov 2009

baby, neukameňujte ma, proste Chodúr je Chodúr 🙂 nie je to vyslovený krásavec, ale nehodnotíme zjav, proste je to už teraz pán spevák, sympaťák, nikto sa na neho nechytá, ani Bendig, teraz ho počúvam, je biedny 😀

jajdaelda
29. nov 2009

no tak nevím,ale Bendig mi přijde dost vedle... 😒 jsem zvědavá,co na to porota...

jituskak
29. nov 2009

harmu přesně. rve mi to uši.
mimo téma: nevíte na jakým kanálu je to MTV?

bejbypd
29. nov 2009

no bendig aj toho mam rada ale jednoducho on mi pride taky hlupucky aj ked sa ho nieco pytaju vzdy sa len pousmeje nevie co povedat...no taky prostacik 😀 to ho nechcem urazit jednoducho je este take babatenko...spieva fajn ale tiez niekedy krici viac akoby mal 😎

ygreen
29. nov 2009

bendig je děsnééééééééééééééééééj 😖 jestli ho pochválím, už se na to nikdy nepodívám.

Chodúr taky nic extra - to mu fakt nesedlo 😒

A vůbec je to děsný - hvězdná pěchota hadr 😖

harmi
29. nov 2009

krpito, mne vobec nevadi Chodurov zjav. je to o speve. akoze spieva dobre ale na jedno kopyto, vsetko je rovnake, uz nudne. tot len moj nazor.

bejbypd
29. nov 2009

no a teraz to odkrical celeeeee 😀

harmi
29. nov 2009

akoze ta porota je naozaj hlucha??????

saska.t
29. nov 2009

dnes im to fakt moc nejde 😅

jajdaelda
29. nov 2009

hm...tak asi s manžou koukáme na něco jinýho 😔

no není možné, Jandová dala na něj kritiku 😨 😨

aspoň že Habera je upřímnej

a po včerejším Dařiným výkonu se vlastně nedivím,že se jí tohle líbilo 😝

harmi
29. nov 2009

aspon habera pocuje

jituskak
29. nov 2009

ježiš HARMI.... promiň jsem ti zkomolila přezdívku.

harmi
29. nov 2009

jituskak, v pohode 😉

molnarovak
29. nov 2009

mne sa Chodúr tiež veľmi páči. Je to úžasný spevák, ktorý ma špecifický hlas a prejav.
REM zaspieval fantasticky, precítene, bezchybne. Nudný je jedine v tom, že je stále dokonalý a preto ho porota chváli. Ale nerozumiem, prečo by ho nemali chváliť, keď je dobrý.

ygreen
29. nov 2009

jedinej habera používá uši a né emoce 😖 fakt, ta dara je nemožná 😲 a jandová je taky divná - za každou cenu pozitivní a milá 😒 mě Bendig děsně nasírá v prvním okamžiku kdy otevře hubu a zakvičí 😝
doufám že vyhraje Šmajda, Chodúr a třetí bude Dominička 😉

bejbypd
29. nov 2009

teraz ma napadlo ze som sa dobre zabavila na monike ked spievala katy perry sposobom:ju ar hat end jor kold 😀 hroznu anglictinu ma 😀 a tato piesen tears in heaven ja teda neviem to hadam preciti len eric clapton inak je to nadherna piesen 😔

ygreen
29. nov 2009

dominika skvělá, jestli ji nevychválí, tak ať se jdou zahrabat 😖 stejně už jenom protěžujou Chodúra, Bendiga a Moniku 😖

harmi - na chodúra mám stejný názor a děsně mě vadí, když třeba v R.E.M slyším Toma Jonese 😝

jajdaelda
29. nov 2009

jo..tak to Dominice fakt sedlo 🙂

jajdaelda
29. nov 2009

ta Dara je fakt trapná....

krpito
29. nov 2009

ygreen šmajda ? 😀 mira mám rada, ale zasa trocha ...
bejbypd, Ty ma chceš po dlhom čase nahnevať 😉
šup k nám (veď vieš kde) lebo 😠

jituskak
29. nov 2009

tak dominika to zazpívala krásně a daře zase chybí asi cit nebo co... marta taky. moýná tam není tolik citu protože jí se nezabil syn, že...

jajdaelda
29. nov 2009

no a Jandová jako vždy nemá svůj názor 😠

bejbypd
29. nov 2009

dnes je habera spravodlivy 😉

ygreen
29. nov 2009

koukám, že haberu už ty kecy těch pipin taky serou 😀 😵 díky bohu za něj

bejbypd
29. nov 2009

akoze nahnevat krpi?teba ja nechcem nahnevat este to to si radsej facku dam 😀

sasiki
29. nov 2009

no mne sa dnes zatial nepáčil nikto, ale neviem, aké ozvučenie majú tam, ale aj to znie dnes hrozne. Neviem, či ste si všimli, ale všetci strašne vrieskajú do mikrofónu(okrem Moniky, ktorá bola v semifinále taká super a teraz 😒) a kapela ich totálne prehluší....

ygreen
29. nov 2009

dara je fakt kravka, to už se jinak říct nedá. JAkože z ní bude superstar až se jí zabije dítě? To jí dodá teprve ten správný šmak? Neuvěřitelné 😝 😖

krpito: mě chodúr nebaví a dokonce i gotta zazpíval líp a zábavněji než MArtin. Já se prostě nemůžu zbavit pocitu Chodúr = karaoke Jonese 😅

ygreen
29. nov 2009

každopádně je to nejhorší finále superstar ze všech ročníků ☹ očekávám, že z tohoprávě těží Osvaldová/Soukup a vědí, že oni předvedou mnohem lepší šou 😉

martimarti
29. nov 2009

Docela je mi Chodúra líto...parkrát se o něm napsalo, že má rád Toma Jonese a zpívá jako on...a teď to všichni papouškují furt dokola 😀 😀 😀

bejbypd
29. nov 2009

marti suhlasim ja uz som parkrat v pesnickach toho jonesa nepocula...mne je ho tiez luto a to kvoli tomu ze je taky dobry...a ludia taki neprajni 😀 ale nie sak kazdy ma iny vkus no proste ked niekto vie tak vie 🙂...